Prestavaju fungovat stanice

Všetko o prijímači VU+ SOLO 4K - diskusia

Moderátoři: kratke_pole, Pr0metheUs, tommix, chocholousek

Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Prestavaju fungovat stanice

Příspěvek od efendy55 »

ešte môžeš mať problém s lnb pokial sú klasické ked používaš aj multiprepínač . #-o ja to tiež používam a tiež som pár dní takto frčal až jedného dňa to už nešlo . potom som to dal na priamo a všetko išlo, prepojil som cez multiprepínač a opäť nešlo tak som vymenil všetky LNB za org. k multiprpínačom podla polarizácii ponapájal a všetko funguje už pár rokov. predošlé LNB klasické ktoré za záhadných okolností už neposielali akože signál cez multiprepínač ,ale na priamo samozrejme fungovali som teda vymenil. poradila mi to firma ktorá toto montuje a tiež vraj cez multiprepínač aj ked výrobca píše že to funguje aj s klas. LNB realita je iná. vraj k multiprepínačom tiež dávali klas. LNB ale vraj to po čase takto zblblo a ako píšem LNB sú v poriadku. skús to na priamo s lnb na 23,5 a nastav si to v menu bez disecu. a hned zistíš kde je problém ak máš správne nastavenú parabolu.
Všetko 4K
Uživatelský avatar
Zoltan11
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 95
Registrován: 12.únor 2020 - 12:20

Re: Prestavaju fungovat stanice

Příspěvek od Zoltan11 »

Ja to skor vidim ze ma ten Multiswitch bud len nejak "zmateny" alebo doje.."sahnuty".
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Prestavaju fungovat stanice

Příspěvek od efendy55 »

možné je všetko.... ako som písal hore ... tiež som podozrieval multiprepínač aj ked bol nový ,káblé atd...... len tak so srandy som to dal na priamo a žiadny problém . tak som volal známemu čo to montujú hned sa ma spýtal aké mám LNB ... reku klasika ...... tak mi požičal čo oni montujú na skúšku a hla všetko odrazu išlo aj cez multiprepínač tak som povymieňal všetky LNB a hotovo . :smoke: oni mali také skúsenosti tiež s tým vraj ....... a od vtedy vraj dávajú k multiprepínačom LNB ako majú byť a nie klasické....vyskúšať na priamo a bude vedieť hned.
Všetko 4K
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Prestavaju fungovat stanice

Příspěvek od EnoSat »

efendy55 píše:možné je všetko.... ako som písal hore ... tiež som podozrieval multiprepínač aj ked bol nový ,káblé atd...... len tak so srandy som to dal na priamo a žiadny problém . tak som volal známemu čo to montujú hned sa ma spýtal aké mám LNB ... reku klasika ...... tak mi požičal čo oni montujú na skúšku a hla všetko odrazu išlo aj cez multiprepínač tak som povymieňal všetky LNB a hotovo . :smoke: oni mali také skúsenosti tiež s tým vraj ....... a od vtedy vraj dávajú k multiprepínačom LNB ako majú byť a nie klasické....vyskúšať na priamo a bude vedieť hned.
musel by si merat co posiela multiprepinac do LNB, vtedy by si zistil ze zly je on , nie univerzalne LNB - proste logika V/H-0-22 isla do "cudu" , co sa pri multiswitch LNB nepouziva kedze maju vsetko napevno dane
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
phoenixx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 29.listopad 2008 - 13:27
satelitni prijimac: dreambox

Re: Prestavaju fungovat stanice

Příspěvek od phoenixx »

nepreladuje nahodou operator ? teraz freesat napr zacina ...
DM920 experimental
DM7080HD experimental
DM520 OpenPli
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ SOLO 4K“