Formuler S Turbo Freesat EPG

Linuxový sat. prijímač Formuler F1...F4

Moderátoři: cityglam1, JohnCena

Odpovědět
pavel1978
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 134
Registrován: 06.červen 2007 - 20:06

Formuler S Turbo Freesat EPG

Příspěvek od pavel1978 »

Chtel jsem se zeptat, jestli nekdo nevi jak nastavit ceske EPG pro Freesat na prijimaci Formuler S Turbo, hodne kanalu zobrazuje EPG v Madarstine.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Formuler S Turbo Freesat EPG

Příspěvek od efendy55 »

to je normálne u freesatu ...... :D zavolaj im a sťažuj sa tam ..... ja som im volal aspon 50x #-o a vraj na tom pracujú a ubehli už 2 roky a hovno s toho .... ](*,) ponúknu ti ich ten bazmek a tam to vraj ide bez problémov ... :D niekedy pomôže nastaviť priorita jazyku EPG na SK ....... :poklona:
Všetko 4K
honolulu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 82
Registrován: 09.červen 2008 - 18:39

Re: Formuler S Turbo Freesat EPG

Příspěvek od honolulu »

pavel1978 píše:Chtel jsem se zeptat, jestli nekdo nevi jak nastavit ceske EPG pro Freesat na prijimaci Formuler S Turbo, hodne kanalu zobrazuje EPG v Madarstine.
Nepoznám tvoju mašinu, ovšem ak si vieš inštalovať plugin EPG Importer,tak si budeš vedieť nastaviť EPG podľa tvojich potrieb. Rytec - a jazyk ("balík") aký len chceš. Mám tiež FreeSat a no problém.
pavel1978
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 134
Registrován: 06.červen 2007 - 20:06

Re: Formuler S Turbo Freesat EPG

Příspěvek od pavel1978 »

Dekuji za odpovedi. Formuler S Turbo je android, momentalne je tam verze 1.5.0 z duvodu aplikaci, ktere na nove 1.6.x nefunguji. Na stavajicim firmware neni mozne nastavit EPG, pouze jazyk, titulky, teletext. To EPG je ale urcite ted priorita, pokud by nekdo mohl potvrdit, ze na firmware 1.6.x EPG na freesatu funguje v cestine u vsech kanalu, nebo u vetsiny z nich?
calvero
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 117
Registrován: 18.červen 2008 - 12:02

Re: Formuler S Turbo Freesat EPG

Příspěvek od calvero »

které aplikace nefungují?
Azbox 720 - Globo HD S1 - Optibox Koala - HD Box 105+ - Formuler S Turbo
calvero
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 117
Registrován: 18.červen 2008 - 12:02

Re: Formuler S Turbo Freesat EPG

Příspěvek od calvero »

o kterou frekvenci a který program v EPG je v maďarštině, dice nemám kartu, ale vyladěno mám a jen tak zběžně jsem projel projel české a slovenské a ok, avšak u ostatních, kde není za programem cz se EPG zobrazuje v maďarštině
jedu úplně poslední verzi 1.6.11
http://www.ab-forum.info/download/file. ... &mode=view
Azbox 720 - Globo HD S1 - Optibox Koala - HD Box 105+ - Formuler S Turbo
calvero
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 117
Registrován: 18.červen 2008 - 12:02

Re: Formuler S Turbo Freesat EPG

Příspěvek od calvero »

problém je asi na jejich straně, nastaveno mám vše czech, zkoušel jsem i slovak - ale nic, prioritně
když zapneš některý program kde je možno zapnout zvuk nebo titulky je prvotně maďarština
Azbox 720 - Globo HD S1 - Optibox Koala - HD Box 105+ - Formuler S Turbo
dyngara
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 09.červenec 2008 - 9:17

Re: Formuler S Turbo Freesat EPG

Příspěvek od dyngara »

Zdravím - na jiných příjmačích - třeba AB cryptobox 650 nebo Dreambox 500 problém s EPG u těchto vícejazyčných programů není. Mám to otestováno. Takže problém zcela jistě není u providera, ale v softwaru příjmače. Má tento androidový příjmač možnost vstupovat někam do konfiguračních souborů, kde by se třeba dalo natvrdo nastavit jazyk EPG ?
pavel1978
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 134
Registrován: 06.červen 2007 - 20:06

Re: Formuler S Turbo Freesat EPG

Příspěvek od pavel1978 »

Dekuji za otestovani nejnovejsiho firmware, musime tedy pockat na novy firmware, kde bude mozno nastavit i EPG, jak jsem cetl, tak nektere prijimace to maji implementovano rovnou, pokud je tam cestina, ze si vezmou u ceske EPG to je asi treba ten ABCryptobox, na Enigma2 je prave moznost nastavit primo prioritni EPG. Pokud jde o konfiguracni soubory, tak se da dostat pres sambu do adresaru prijimace, ale toto hlavne slouzi pro rucni nastaveni pluginu, jako je treba oscam a jeho konfiguracni soubory. Pokud nekdo bude mit zajem, tak mam k dispozici navratovy firmware 1.4.0 za pomoci nej je mozno do prijimace nahrat starsi verze firmware....
pstruh
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 38
Registrován: 21.červenec 2010 - 11:43

Re: Formuler S Turbo Freesat EPG

Příspěvek od pstruh »

zdravim, mal by som zaujem o fw 1.4.0 :) vdaka
Odpovědět

Zpět na „Formuler“