Formuler 4, Sony Android TV, LG domace kino a HDMI CEC

Linuxový sat. prijímač Formuler F1...F4

Moderátoři: cityglam1, JohnCena

Odpovědět
merli
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 19.červenec 2019 - 10:57

Formuler 4, Sony Android TV, LG domace kino a HDMI CEC

Příspěvek od merli »

Ahojte, neviem, ci ste niekto take uz riesili, ale mam este jeden drobny problem s F4 a to, ze mi nefunguje jedna jedina funkcia aby som mohol pouzivat len jedno DO a to, od SONY Bravia TV. V podstate vsetko funguje, okrem toho, ze DO od TV nepreberie Formulera zo spanku, (pritom LG domace kino sa zobudi, aj nastavi vstup na Optical). Vsetko ostatne ovladanie fici, volume UP/Down ovlada LG domace kino, pri vstupe HDMI1 ovladac ovlada F4, pri vypnuti sa vypnu vsetky 3 bazmeky, akurat pri zapnuti TV sa nezapne F4-ka. Takze musim siahnut po DO od F4 a zapnut ho manualne. Skusal som rozne moznosti nastavenia HDMI CEC, dokonca som dosiahol aj to, ze sa zostava nedala vobec vypnut :D (pri vynuti jedneho sa navzajom oba bazmeky pozapinali), ale asi som nekapol na tu spravnu kombinaciu. Najblizsie som sa k tomu dostal ked som nastavil zobudenie na "Akukolvek aktivitu", vtedy sa pri vypinani vypol TV aj F4-ka, ale F4 len na chvilu, v zapati sa F4 sama zapla, najskor asi TV este nieco do HDMI poslal... Este skusim doma laborovat, ale ak by ste mali nejake napady, ako zo Sony TV DO uspat F4 tak sa potesim a zostane mi potom na stoliku len jedno DO-cko... DIk za tipy ...
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Formuler 4, Sony Android TV, LG domace kino a HDMI CEC

Příspěvek od efendy55 »

po každom nastavení HDMI-CEC občas pomôže aj reštart E2 neublíži mu aj kábel HDMI-2.0 namiesto HDMI-1.4 :good: na tv philips , samsung,blaupunkt,toshiba to ide asi najlepšie na sony,panasonic a LG som tiež nekápnul nikdy na správnu kombináciu .vždy tam niečo blblo a presne ako tebe sa to aj samo od seba dosť často zapínalo .
Všetko 4K
Odpovědět

Zpět na „Formuler“