Formuler F4 turbo EMC titulky 1250 ANSI CE

Linuxový sat. prijímač Formuler F1...F4

Moderátoři: cityglam1, JohnCena

Odpovědět
Uživatelský avatar
generator
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 80
Registrován: 20.duben 2009 - 10:32
satelitni prijimac: Octagon SF8008 4K

Formuler F4 turbo EMC titulky 1250 ANSI CE

Příspěvek od generator »

Zdravím.

Dostal se mi na chvíli do ruky nakonfigurovaný přístroj Zgemma H9 Combo. Kupoval jsem ho pro někoho a nechal jsem ho nakonfigurovat prodejce (tvdigitalne.cz). Jak jsem na něm zkoušel různé věci zarazilo mě, že se zobrazují české znaky i u externích titulkú .srt v kódování 1250 ANSI CentralEurope při přehrávání přes EMC.

Na svojem Formuler F4 Turbo používám stejnou verzi OPENATV 6.4 a od začátku bojuji s tím, že to české znaky v EMC nezobrazí. Jediná cesta je konverze .srt do UTF-8, což se mi nechce dělat.

Koukal jsem , že dodavatel tam nainstaloval nějaký doplněk pro změnu kódování titulků. Bohužel si teď nemohu vzpomenout na jméno. Každopádně jsem ho zkusil nainstalovat na Formuler, nastavil jsem ho shodně jako má Zgemma, ale ani to nepomohlo.

No moje otázka je, jestli to korektní zobrazování titulků je spíš v tom, že to dodavatel dobře nakonfiguroval a nebo jestli je rozdíl v chování OpenATV Formuler vs Zgemma.


Pokud je to konfigurací, nemáte někdo tip, jak to rozchodit i ve Formuleru? Všude končí s tím, že si mám překonvertovat .srt do UTF. Což opravdu nechci, protože v jiných přístrojích a přehrávačích to funguje.

Děkuji za jakékoliv zprávy.
BOX: Octagon SF8008 4K OpenATV
TV: LG 50PA6500
Odpovědět

Zpět na „Formuler“