Diskuze k novinkám v Skylinku

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Odpovědět
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Novinky v Skylinku

Příspěvek od vensan »

dlhe_pole píše:glisnik tam odrbava ze nebude nagra, ale z dovernych zdrojov mam info ze nic ine im neostava, pretoze inklinuju ku canal + PL takze budu musiet pouzivat a prejst na nagru - je to ale perspektiva 3-5 rokov. A kedze nechcu vystrasit cerstvych majitelov viaccess boxov a modulov nezostava mu nic ine ako mlžit na parabole.
Novy system bude bezkartovy bodobne ako ma digi caid 1886 - takze zbohom sharring v pripade ze ostane len tento system a dozivajuci via v5
Je tu jeden kluc dokedy musi byt Irdeto funkcne teda ak sa nic nezmeni predpokladam z deklarovaneho takyto scenar.:
Dva roky minimalne do vyhlasenia oficialneho vypnutia irdeta to musi fungovat subezne lebo by predajcovia mali irdetoready boxy vratene v zaruke kedze su doteraz bezne v predaji.
Viaccess predpokladam ze pojde este nejaku dobu subezne s novym kodovanim aj nadalej kedze je s pohladu poskytovatela sluzieb bezpecny no vytratia sa nasledne asi aj viaccess prijimace a moduly s trhu s podporou pre Skylink.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od dlhe_pole »

vsetko je len v teoretickej rovine, ale tych 5 rokov by som tipoval za celkom realny termin pre irdeto a viaccess end.
co sa tyka freesat novych zakaznikov tak termin posunuty na 02/2021 - to jest montaz novych zakaznikov z pozicie 23,5 east ( povodne 1/2021)
a 04/2021 - koniec renesans - teda sucastneho aktivacneho portalu freesat..
aspon takto mi to vyslo v kristalovej guly (to len info pre glisnikovych ritolezov aby nehladaly za tym unik informacii :D)
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Novinky v Skylinku

Příspěvek od Steiner »

Tak som to na parabole trocha podkúril. Má niekto iný názor?
http://www.parabola.cz/clanky/6977/vide ... komentare/
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od pele1 »

to podkúrenie bude bez odozvy alebo dostaneš odpoveď že je to len bonus pre klientov z modulom viaccess
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Novinky v Skylinku

Příspěvek od vensan »

Steiner píše:Tak som to na parabole trocha podkúril. Má niekto iný názor?
http://www.parabola.cz/clanky/6977/vide ... komentare/
Ked uz chces prikurovat tak to sem daj v plnom zneni v samostatnej teme ku Skylinku lebo ono to az taka novinka nie je a na tej parabole to v najlepsom pripade zapadne prachom.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Steiner »

To je zbytočné, tam sú podstatnejšie tie reakcie niektorých indivíduí čo sa tu refreshovať nedá.
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Steiner »

Mňa skôr zaráža to že sa nenájde nikto kto by ma v tomto podržal. No nic. :)
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1832
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od peter54 »

Steiner píše:Mňa skôr zaráža to že sa nenájde nikto kto by ma v tomto podržal. No nic. :)
Snaha by bola, ale to je tak vsetko. Skylink si urobi svoje a prdi na zakaznikov - ved ma (takmer) monopol. Koniec - koncov - uz mi moze byt jedno, ci sa preklopia karty na unikram alebo na viasracku. Jednoducho cz kartu si po dome nenazdielam a prehadzovat karty ked chcem pozerat cz alebo sk - nato sa mozem vyto.
Na 16E mam nieco menej a nieco navyse. Mozno to nieje dokonale, ale je to bez ofukov.
Přílohy
AntikWau.jpg
Kontakt v profile cez www.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od vensan »

Steiner píše:To je zbytočné, tam sú podstatnejšie tie reakcie niektorých indivíduí čo sa tu refreshovať nedá.
Netvrdim ze nie no tato tema ma svoju sledovanost aj tu kde je tiez urcite pod dohladom aj kompetentnych.

Kde nie je zalobca nie je ani sudca.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od MarekMM »

Steiner píše:Mňa skôr zaráža to že sa nenájde nikto kto by ma v tomto podržal. No nic. :)
Vieš o niektorých veciach sa tu debatuje viac ako desať rokov.
Už len tie rozdiely v cenách a produktoch medzi Slovenskom a Českom.
Za každý dobrý nápad sa JG sám pochváli a odmení sa zaň. :oops:
Na blbosti sa mu zložíme všetci. :cry:

Ale Jarda od Glisnikú, tunelár z Ostravy si pravdepodobne už dávno povedal "Psy brešú a karavána ide ďalej."

Za tie roky nepresadil azda iba toto čudo monoblock, sklad je plný treba to vypredať :unknown:
a aj modulov a kariet všetkého druhu je požehnane.
skylink_monoblock_4.jpg
skylink_monoblock_4.jpg (10.38 KiB) Zobrazeno 2454 x
Qdi950
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 73
Registrován: 25.červen 2008 - 17:01

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Qdi950 »

Musím sa len smiať každý vedel že to príde a že čo bude teraz tu každý plače že to nejde ale ja som stále vysmiaty
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od dlhe_pole »

Qdi950 píše:Musím sa len smiať každý vedel že to príde a že čo bude teraz tu každý plače že to nejde ale ja som stále vysmiaty
vysmiaty z coho ? ze si zavalil xxx evri za non public oscam na mieru.. no mne by skor z toho bolo do plaču byt tebou :D
Qdi950
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 73
Registrován: 25.červen 2008 - 17:01

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Qdi950 »

dlhe_pole píše:
Qdi950 píše:Musím sa len smiať každý vedel že to príde a že čo bude teraz tu každý plače že to nejde ale ja som stále vysmiaty
vysmiaty z coho ? ze si zavalil xxx evri za non public oscam na mieru.. no mne by skor z toho bolo do plaču byt tebou :D
Každý vedel čo príde ja nehovorím že som.nieco kupoval alebo platiť ja len píšem o Tom že každý vedel čo príde a povedzme si na rovinu keď chces niečo mať tak musíš zaplatiť keď chces mal lepší sat musíš platiť ja mám satvza 400€ a nesťažujem si že mi to padá ako napr Amiko Abcko atd keď chce niečo mať musíš aj niečo investovať jasné aj ty vieš na ako primaci to ide a stačí ti len primac a to vieš aj ty
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od dlhe_pole »

Qdi950 píše:
dlhe_pole píše:
Qdi950 píše:Musím sa len smiať každý vedel že to príde a že čo bude teraz tu každý plače že to nejde ale ja som stále vysmiaty
vysmiaty z coho ? ze si zavalil xxx evri za non public oscam na mieru.. no mne by skor z toho bolo do plaču byt tebou :D
Každý vedel čo príde ja nehovorím že som.nieco kupoval alebo platiť ja len píšem o Tom že každý vedel čo príde a povedzme si na rovinu keď chces niečo mať tak musíš zaplatiť keď chces mal lepší sat musíš platiť ja mám satvza 400€ a nesťažujem si že mi to padá ako napr Amiko Abcko atd keď chce niečo mať musíš aj niečo investovať jasné aj ty vieš na ako primaci to ide a stačí ti len primac a to vieš aj ty
tak tak .. a kazdy hovno robil... furt to tu bolo o stream-cinema a o konfigu oscamu pri prepnuti caid z 0d96 na 0624..
hadam by si nechcel aby takito mongolovia co doteraz nevedia konfigurovat oscam cez webif a len bezducho kopiruju configy mali pristup k niecomu special :D
Uživatelský avatar
snikers
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 16
Registrován: 04.březen 2010 - 18:47
satelitni prijimac: 2x VU Solo
Kontaktovat uživatele:

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od snikers »

dlhe_pole píše:
Qdi950 píše:Musím sa len smiať každý vedel že to príde a že čo bude teraz tu každý plače že to nejde ale ja som stále vysmiaty
vysmiaty z coho ? ze si zavalil xxx evri za non public oscam na mieru.. no mne by skor z toho bolo do plaču byt tebou :D
Hej je mi do placu :D nic som nekupival to by som sa musel asi zblaznit.
Stala sa chybycka nejde to ani mne.


Odoslané z Mi 9T pomocou Tapatalku
2x VU+Solo, VTi 8
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od efendy55 »

a v qviarde to nefunguje? :D
Všetko 4K
SirMax
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 53
Registrován: 18.září 2017 - 8:44
satelitni prijimac: VU+ Duo2, QVIART Lunix 4K

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od SirMax »

efendy55 píše:a v qviarde to nefunguje? :D
No to by mě taky zajímalo.
VU+ Duo2, QVIART Lunix 4K
danny10
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 144
Registrován: 24.únor 2013 - 22:00
satelitni prijimac: Zero 4K
Bydliště: etc\enigma2\buket doma

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od danny10 »

Dovezte mi kartu a já vám to řeknu..mě už propadla, beztak jsem měl jen základ..
AAAA
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 31
Registrován: 07.leden 2008 - 11:04
satelitni prijimac: vu solo 2,vu duo
Bydliště: trencin

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od AAAA »

dobre programy zrusia a daju namiesto toho odpad
Uživatelský avatar
Jeffinko
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 04.únor 2008 - 11:34

Re: Diskuze k novinkám v Skylinku

Příspěvek od Jeffinko »

U kazdeho providera su dobre programy a aj odpad....je len na kazdom osobne co bude pozerat...
Openbox 810 ,Dreamsky DSR 7000 a vela dalsich veci.....
Odpovědět

Zpět na „Skylink, Antena+“