Skylink provedl změny v kódování

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od decik »

dlhe_pole píše:
1, nemas z roka na rok drahsi benzin/naftu atd atd
2, provider uz minimalne 5 rokov deklaruje ze karty budu fungovat len v original licencovanych boxoch, lenze nasi sockoludia si to vylozili po svojom.. ked mi to ide v 35 € amiku wifi naco by som daval 75 evri za licencovaneho thomsona alebo nebodaj 100 evri na gosata
3, jo klidne odejdi ke konkurenci do roka i do dne te to tam najde.. kde pojedes pak ?
:D To je sice hezké, ale obyčejného uživatele, např. dědulu co mu shitlink na začátku sliboval vše zadarmo to nezajímá a řešit to bude cestou nejmenšího odporu, čili přechodem ke konkurenci. Chvíli mu to pojede, a až nastane další problém, bude ho následně klidně řešit znova... :D

:D Ostatní, věci znalí se vždy nějak zařídí... :D No no a vo vo vo tom to je... :D
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od vensan »

gusto1 píše:etablovany, neparuje, ma v ponuke AB cryptoboxy 700, ale ide v h265
A ty taky box este nemas ak pojde sitlink v takej linii ako doteraz do dvoch rokoch to mozno caka aj jeho zakaznikov a ked Jarda povie ze nie tak je to iste :D
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od dlhe_pole »

decik píše:
:D To je sice hezké, ale obyčejného uživatele, např. dědulu co mu shitlink na začátku sliboval vše zadarmo to nezajímá a řešit to bude cestou nejmenšího odporu, čili přechodem ke konkurenci. Chvíli mu to pojede, a až nastane další problém, bude ho následně klidně řešit znova... :D

:D Ostatní, věci znalí se vždy nějak zařídí... :D No no a vo vo vo tom to je... :D
ten dedula jak isiel k rozumnemu predajcovi predal mu ready prijimac a mal naveky vekov s nim pokoj s preladzovackami.. drviva vacsina predajcov vsak predavala kramy a s radostou kasiroval 10 € a viac pri preladzovackach

ostatni veci znali su mozno naterazky vyteseni ale je to len najstarsi typ dyn. camc .. az pouziju v iceckach beznych ludi to co na predajcovskych arabacek ich o5 skasne :smoke:
Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od decik »

:unknown: To je bohužel holá skutečnost a byznys prodejců... Co už teď... :unknown: :-)
tatino
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 01.listopad 2009 - 23:38

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od tatino »

no do riti a ja preladoval za klobásu vajcia a sem tam tlapku slivky prihodili
cez výkend budem v pohybe treba im senzi nahodiť :D ,sorry d.pole shitlink krám ani dochodcom , drahe a poruchove
vetšina dochodcou tu má aj tak Tv zo sat tuner ,stačlilo modul ca ,na to že to dlho prepína si už zvykli 8)
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od peter54 »

O rok prise shitlink ze pre blaho zákazníka idu na hevc a potom skonci shitlink ready aj amiko na tom istom zbernom dvore.
Kontakt v profile cez www.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od vensan »

dlhe_pole píše:
decik píše:
:D To je sice hezké, ale obyčejného uživatele, např. dědulu co mu shitlink na začátku sliboval vše zadarmo to nezajímá a řešit to bude cestou nejmenšího odporu, čili přechodem ke konkurenci. Chvíli mu to pojede, a až nastane další problém, bude ho následně klidně řešit znova... :D

:D Ostatní, věci znalí se vždy nějak zařídí... :D No no a vo vo vo tom to je... :D
ten dedula jak isiel k rozumnemu predajcovi predal mu ready prijimac a mal naveky vekov s nim pokoj s preladzovackami.. drviva vacsina predajcov vsak predavala kramy a s radostou kasiroval 10 € a viac pri preladzovackach

ostatni veci znali su mozno naterazky vyteseni ale je to len najstarsi typ dyn. camc .. az pouziju v iceckach beznych ludi to co na predajcovskych arabacek ich o5 skasne :smoke:
Poviem ti jedno velke tajomstvo.
Kazda zmena v systeme vysielania pomaha prezit predajcom monterom ktorych tato oblast zivy a kazdy ma moznost zvolit svoju strategiu ako to bude robit ak nebudes predavat necertifikovane prijimace tak ich preda niekto iny no verim tomu ze ty co sa stavaju do pozicie tych spravodlivych predali nakoniec zakaznikovy to co si vyslovene zelal lebo zarobene euro je viac ako ziadne a certifikovany prijimac na polici.
Ty si preladzoval zadarmo?alebo si to nerobil vobec?
A ak si ty ten spravodlivy tak mozno ze teraz po ocakavanych zmenach si budu podavat prave tvoju klucku znechuteny zakaznici vlastniaci necertifikovane prijimace,treba mysliet pozitivne :D
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
Horace
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 38
Registrován: 13.listopad 2006 - 8:18

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od Horace »

peter54 píše:O rok prise shitlink ze pre blaho zákazníka idu na hevc a potom skonci shitlink ready aj amiko na tom istom zbernom dvore.
Na sběrňáku jsou už všechny mé stroje, karta Shitlink je v šuplíku, televize vypnutá, zapíná se jen když se mi chce, nebo mé vnučce na něco koukat z HDD,teď čekám, kdy Shitlink udělá pápá, jako kdysi Multichoice. Děkuji, ale věčné opakování toho, co jsem viděl x krát za peníze sledovat nebudu. Takhle si pustím jen to, co chci, bez technických potíží, ve slušné kvalitě, v klidu, bez nervů a zadarmo. Až se do toho namontuje drze OSA, vyhodím i TV a HDD, sundám ze zdi kytaru a zopakuju si pár známých písniček, otevřu si pivko a bude mě dobře. Večer si vezmu do postele knížku a celý svět byznysu mi bude u zadní části.
Od jara do podzimu jsem stejně venku, tam je to Hifi stereo a 3D full HD color.
Sbohem hulváte Glisníku. Já ti dám mizero, že Skylink tady není pro lidi, ale lidi pro Skylink.
Se ukáže.
motto: Zvedněte zadky a jděte ven, do přírody, tam je to FullHD, 3D, stereo Hifi a hlavně je to ZADARMO.
joe6pack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: 30.prosinec 2008 - 1:07

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od joe6pack »

ludia su lemry lenive: je pre nich jednoduchsie zivit nenazrancov v komercnych televiziach, nechat sa magorit otravnymi stupidnymi reklamami a dat si vymyvat mozgy neobjektivnym spravodajstvom, nez pohnut zadkom a najst si info z viacerych zdrojov a urobit si vlastny nazor...
a ked uz si chcu pozriet nejaky film, tak je hovadina vyhadzovat prachy za super predrazene "balicky", na ktorych sa toci to iste donekonecna, nez si pozriet online film aky chcem - a nemusi byt ani zadarmo - tie ceny su zanedbatelne oproti cenam roznych chlisnikov...
test sprostosti stada bude, kolko volov si necha vnutit certifikovane sracky, len aby nevybocili zo svojho hnileho konzumneho pohodlia :)
fiesta
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 16.červenec 2015 - 19:23

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od fiesta »

Majstri satelitáci vidím to len v jednom biznis penazí iné ich žiaľ bohu nezaujíma! ](*,)
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od peter54 »

joe6pack píše:ludia su lemry lenive: je pre nich jednoduchsie zivit nenazrancov v komercnych televiziach, nechat sa magorit otravnymi stupidnymi reklamami a dat si vymyvat mozgy neobjektivnym spravodajstvom, nez pohnut zadkom a najst si info z viacerych zdrojov a urobit si vlastny nazor...
a ked uz si chcu pozriet nejaky film, tak je hovadina vyhadzovat prachy za super predrazene "balicky", na ktorych sa toci to iste donekonecna, nez si pozriet online film aky chcem - a nemusi byt ani zadarmo - tie ceny su zanedbatelne oproti cenam roznych chlisnikov...
test sprostosti stada bude, kolko volov si necha vnutit certifikovane sracky, len aby nevybocili zo svojho hnileho konzumneho pohodlia :)
Toto je forum o satelitom prijme. Mam problém pochopiť, čo tu hľadáš.

Skus to láskavo objasniť nám lemrám lenivým omagoreným bez vlastného názoru robiacim hovädiny, sprosto stádovitým a volom žijúcim v hnilom konzumnom prostredí.
Snad som nič podstatné nevynechal. Snáď ešte titul, ktorý si si tymto v mojich očiach vyslúžil, ale ten nemôžem uviesť, lebo by to bolo v rozpore s pravidlami fóra. Ani vychova, ktoru som dostal od rodičov mi to nedovolí jednym slovom vyjadriť.
Kontakt v profile cez www.
joe6pack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: 30.prosinec 2008 - 1:07

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od joe6pack »

je mi luto, ze sa moj prispevok dotkol tvojej integrity...
len som trochu rozkokosatene vyjadril suhlas s horace, ze su aj ine moznosti, nez len sa neustale prisposobovat vyciciavacom z komercnych teliek a satelitnym providerom...

a stadom urcite nepohne nikto s "dobrou" vychovou - ten tu bude skor mliet o tom, ze ina cesta nie je. vsak nech sa len volovia nechaju vtiahnut do roztacania biznisu s certifikovanymi srackami :)
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od vensan »

joe6pack píše:je mi luto, ze sa moj prispevok dotkol tvojej integrity...
len som trochu rozkokosatene vyjadril suhlas s horace, ze su aj ine moznosti, nez len sa neustale prisposobovat vyciciavacom z komercnych teliek a satelitnym providerom...

a stadom urcite nepohne nikto s "dobrou" vychovou - ten tu bude skor mliet o tom, ze ina cesta nie je. vsak nech sa len volovia nechaju vtiahnut do roztacania biznisu s certifikovanymi srackami :)
No napocital som sest celoplosnych satelitnych platforiem poskytujucich televizny prijem plus jeden terestrialny takze sedem pocet subjektov ktory tahaju za nitky bude trochu mensi kedze poniektory maju spolocneho majitela no i tak na velkost nasho trhu je to neobvykle siroka ponuka takze zakaznik ma dost moznosti sa rozhodnut kto mu doda TV prijem.
To znechutenie po avizovanych zmenach Skylinku je pochopitelne kedze je to najvacsi poskytovatel na pocet abonentov aj sprostredkovanej ponuky v pocte kanalov a tiez najvacsi vykonavatel systemovych zmien obtazujucich zakaznika.
Mlady ludia casto telku uz ani nepozeraju pripadne ju pouzivaju na surfovanie a videohry takze prirodzeny odklon urcite od tejto formy travenia casu v buducnosti nastane no s tym ze sa masovo siahnu po gitare to vidim blede :) kazdopadne komercia by nefungovala keby nebol dopyt.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
gusto1
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 626
Registrován: 07.září 2011 - 22:32

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od gusto1 »

Kazdy nech sa zariadi ako vie .... niekto si kupi modul, niekto ready box, niekto prejde k inemu operatorovy, alebo na kablovku ci iptv.
Niekomu bude stacit DVB-T .... ved viasat ide free :)
Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od decik »

:D Možností je dost... Pokud bude potřeba na příjem shitlinku další investice, dojde k odlivu části jeho zákazníků ke konkutenci... :-) No no a vo vo vo tom to je... :D
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od peter54 »

joe6pack píše:je mi luto, ze sa moj prispevok dotkol tvojej integrity...
len som trochu rozkokosatene vyjadril suhlas s horace, ze su aj ine moznosti, nez len sa neustale prisposobovat vyciciavacom z komercnych teliek a satelitnym providerom...

a stadom urcite nepohne nikto s "dobrou" vychovou - ten tu bude skor mliet o tom, ze ina cesta nie je. vsak nech sa len volovia nechaju vtiahnut do roztacania biznisu s certifikovanymi srackami :)
Mojej integrity? Ten prispevok vyjadril tvoju integritu. Precitaj si poriadne, co si napísal.
Stado nieje take blbe ako by sa zdalo. Skylink našťastie nema monopol a kazdy si zvazuje za co vyda peniaze. Tvoj recept na stastie a poslat 5 az 15 eur mesacne aby televizor za 1000 eur a box za 300 eur mali co zobrazovat tazko nazvať vyciciavanie. Opticky internet nieje vsade a vybrať si z ponuky skylinku 2 az 3 filmy a par dokumentov za tyzden nieje problem. Ja reklamy moc nepozeram. Väčšinou pri prvej reklame zapnem nahrávanie a dam si pauzu, pripadne serialy nahravam a pozeram z nahrávok. Pekne by som vystacil aj s free ponukou nemeckých stanic keby to muselo byt.
Shitlink ready sa kupovať urcite nebude, prinajhorsom cam modul, ale to bezprostredne nehrozi.
Kontakt v profile cez www.
joe6pack
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 222
Registrován: 30.prosinec 2008 - 1:07

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od joe6pack »

aky zmysel ma cokolvek obhajovat, ked v jednom prispevku sa pohorsujes nad tym, co tu hladam a v druhom mi nafukane prikazujes: "precitaj si poriadne, co si napísal" a vkladas mi nejaku chymeru o mojom recepte na stastie...
stastim pre mna rozhodne nemoze byt mesacne odovzdat "5 az 15 eur" s manipulaciou, ze mam drahy telkac a prijimac len aby mali co zobrazovat... len preto, ze je to jeho vopred vykalkulovany "opravneny" naklad za poskytnutie braku?
za to, co skutocne budem chciet aby telka zobrazovala, kludne dam niekolo-nasobne viac - no nie nedoveryhodnemu vychcankovi, ktory sa bude prizivovat na nejakom neustale drazejucom poser a platit jeho experimenty so zabezpecenim...
nie som ziadna citlivka, ale nech nikto neocakava moju uctu, ked ju nema ku mne :)
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od dlhe_pole »

joe6pack píše:aky zmysel ma cokolvek obhajovat, ked v jednom prispevku sa pohorsujes nad tym, co tu hladam a v druhom mi nafukane prikazujes: "precitaj si poriadne, co si napísal" a vkladas mi nejaku chymeru o mojom recepte na stastie...
stastim pre mna rozhodne nemoze byt mesacne odovzdat "5 az 15 eur" s manipulaciou, ze mam drahy telkac a prijimac len aby mali co zobrazovat... len preto, ze je to jeho vopred vykalkulovany "opravneny" naklad za poskytnutie braku?
za to, co skutocne budem chciet aby telka zobrazovala, kludne dam niekolo-nasobne viac - no nie nedoveryhodnemu vychcankovi, ktory sa bude prizivovat na nejakom neustale drazejucom poser a platit jeho experimenty so zabezpecenim...
nie som ziadna citlivka, ale nech nikto neocakava moju uctu, ked ju nema ku mne :)

takychto hrdinov som ja zazil ... prisli domov zenusa zavelila, sklopili usi a uz kupovali ci modul alebo novy box ... tak kludne tu ukazuj jake mas gule.. prides dom a ani nepipne.. ba .. " ano draha... " :lol: :D
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od peter54 »

dlhe_pole píše:
joe6pack píše:aky zmysel ma cokolvek obhajovat, ked v jednom prispevku sa pohorsujes nad tym, co tu hladam a v druhom mi nafukane prikazujes: "precitaj si poriadne, co si napísal" a vkladas mi nejaku chymeru o mojom recepte na stastie...
stastim pre mna rozhodne nemoze byt mesacne odovzdat "5 az 15 eur" s manipulaciou, ze mam drahy telkac a prijimac len aby mali co zobrazovat... len preto, ze je to jeho vopred vykalkulovany "opravneny" naklad za poskytnutie braku?
za to, co skutocne budem chciet aby telka zobrazovala, kludne dam niekolo-nasobne viac - no nie nedoveryhodnemu vychcankovi, ktory sa bude prizivovat na nejakom neustale drazejucom poser a platit jeho experimenty so zabezpecenim...
nie som ziadna citlivka, ale nech nikto neocakava moju uctu, ked ju nema ku mne :)

takychto hrdinov som ja zazil ... prisli domov zenusa zavelila, sklopili usi a uz kupovali ci modul alebo novy box ... tak kludne tu ukazuj jake mas gule.. prides dom a ani nepipne.. ba .. " ano draha... " :lol: :D
Povodny prispevok naznacoval, ze nepozeras televiziu aspon nie z satelitu. To si nechal nam - zoznam nadavok tentokrát vynecham. Preto som sa pytal co tu hladas. Vyskyt nepozeraca telky na tomto fóre nieje vec, ktoru by som cakal.
Kontakt v profile cez www.
sharkys
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 39
Registrován: 19.prosinec 2009 - 14:29
satelitni prijimac: Dreamsky 7500, Ariva 200

Re: Skylink provedl změny v kódování

Příspěvek od sharkys »

Nezaznamenal jste někdo problémy s dekódování ze soboty na neděli okolo 1hod ráno ? Buďto mi začal blbnout Oscam, ale ráno "zázrakem" vše v pořádku.
Vu+ Solo2 VTI x.x OSCAM 1.xx ,
AB Cryptobox 752HD Combo, Ferguson Ariva 200 2.xx*
Ferguson Ariva 202E 2.xx*
DreamSky NXP256HD
Odpovědět

Zpět na „Skylink, Antena+“