freeSAT (UPC Direct)

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Odpovědět
honolulu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 82
Registrován: 09.červen 2008 - 18:39

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od honolulu »

FreeSAT sprístupní dočasne všetkých päť filmových kanálov: Filmbox Basic, FilmBox Extra HD, Filmbox Family, FilmBox Plus
INT, Filmbox Premium . Viac TU
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od vensan »

Asi to to budu dotovat s tej reklamy cez filmy co zacali praskat :(
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
ROSTA1
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 136
Registrován: 30.červenec 2009 - 16:34
satelitni prijimac: ARIVA 202 e
Bydliště: RVA

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od ROSTA1 »

honolulu
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 82
Registrován: 09.červen 2008 - 18:39

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od honolulu »

FreeSAT s novým test kanálom na družici Thor 6 (0,8°W) Test 31010
viac na https://www.satelitnatv.sk/2018/02/free ... hor-6-08w/
pcwifi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 13.březen 2008 - 17:51
Bydliště: Doma

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od pcwifi »

hadam ze fUPCD neco poladili, pokud pouziju na vyhledani prog. fastscan u amika, tak najednou se vytvori favoritni skupina UPC a seznam kanalu v ni neni gulas 300 programu ale prehledny list, coz v minulosti vubec nebylo.
Skylink na 1TV, Full Telly skrz IPTV, VDSL 125/25M... Satelit zatím má své místo, ale je pomalu a jistě vytlačován do ústraní...
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od dlhe_pole »

pcwifi píše:hadam ze fUPCD neco poladili, pokud pouziju na vyhledani prog. fastscan u amika, tak najednou se vytvori favoritni skupina UPC a seznam kanalu v ni neni gulas 300 programu ale prehledny list, coz v minulosti vubec nebylo.

blesk je tvoj pomalsi bracho..
fastscan upko porobilo cca mesiac dozadu, a pisalo sa tu o tom tak nemusis byt vobec bypleščeny jak 13-stka ked zbada cicinu .. :D
Axwell
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 26.září 2009 - 20:02
satelitni prijimac: Opticum X80 HDMI
Bydliště: Hurbanovo
Kontaktovat uživatele:

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Axwell »

zdravim, treba freesat medium po uplynuti 12 mesiacov zrusit a znova dat aby som mal zase zlavu tych 5 ci 10€? Alebo ak nezrusim automaticky mi ostane znova par mesiacov 5€ a potom 10€ ale uz ak nic nespravim stale budu uctovat 10€ ? Dakujem za info
pcwifi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 13.březen 2008 - 17:51
Bydliště: Doma

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od pcwifi »

obecne zahrozit bububu odejdu vede k tomu, ze nejaka sleva zustane, jak velka ale jest otazkou. Rekni jim ze proste zustanes klidne dalsi rok ale za stejne ceny jak doposud.
Skylink na 1TV, Full Telly skrz IPTV, VDSL 125/25M... Satelit zatím má své místo, ale je pomalu a jistě vytlačován do ústraní...
mihu84
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 124
Registrován: 03.leden 2014 - 15:18

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od mihu84 »

Vyriesili ste tie madarske epg na kanaloch Discover a HBO2 a 3? Na 53 strane tohto vlakna bolo, ze treba prepisat subor encoding.conf, len je to dost stare.
Vu+ Uno 4k, Skylink 23.5, Motor Stab HH90, Parabola 90cm
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od efendy55 »

ale jo vyriešil som si to po svojom ....... :smoke: ked na to jebú u freesatu tak s tým ťažko my niečo poriešime ... volaj im a otravuj ..... mna to už po 50-tom tel. prestalo baviť ... :D a odporučia ti ich bazmek ... tam to vraj ide bez problémov . dám ti jednu radu ..... #-o pohraj sa s nastavením priorita jazyka v EPG ked na to prídeš tak zistíš že to niekedy ide ale dosť často to blbne na niektorom TP ...tuším že čo zdielajú s DIGI tie blbnú ... #-o takže lovu zdar a EPG u freesatu zvlášť ... :o
Všetko 4K
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od petersk »

Encoding.conf s EPG nemá nič spoločné. To sa stará o to aby sa znaky v epg objavili správne.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
juress
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 17.červen 2010 - 17:45

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od juress »

Zdravím,

jelikož se nabídka Freesatu rozrostla o HD kanály Sport 1 a 2 (pro F1 fanatika nutnost) tak jsem se o služby začal zajímat, vzhledem k cenovému porovnání se skylinkem flex, který teď vlastním a možností 2 karet za nízkou cenu mi to přišlo jako jasná volba. Začal jsem koukat po recenzích a docela jsem začal pochybovat, všude samá negativa a nadávky. Tak jsem se chtěl zeptat tady, jaké máte zkušenosti, protože jsem na vážkách.
Taky mi krapet nejde do hlavy, když si vyberu Freesat Medium HD pro 2 televize v sekci bez příjímače, tak mi to v objednávce píše: "Balíček obsahuje 2 satelitní přijímače včetne smart karet. Měsíční cena druhého přijímače s kartou 50 Kč je zahrnuta v ceně balíčku. Zvýhodněná cena platí při 24-ti měsíčním závazku. Cena je včetně satelitního přijímače." přičemž rozdíl mezi nabídkou bez a s příjmačem pro dvě karty je 100,- měsíčně.

Předem díky :)
pcwifi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 13.březen 2008 - 17:51
Bydliště: Doma

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od pcwifi »

frýhshat je furt stejnej, porizoval sem ted par znamym, prechod ze SkyL, vzdy jen 1 karta a sdilecka v ramci Amiko share nebo Oscam + neco. Nesmysle ohledne 2 karet a prijimacu prehlizim, nepotrebuji nic z toho. Chodi to proste normalne, neni s tim problem. Signaly taky ok na 80tku.
Skylink na 1TV, Full Telly skrz IPTV, VDSL 125/25M... Satelit zatím má své místo, ale je pomalu a jistě vytlačován do ústraní...
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od hlustvisihak »

@ jures , nebudu to študovat ale obecně za přijímač 50 Kč měsíčně , kdo umí počítat tak bere pouze kartu ! resp 2 karty za 260/m a asi půl roku za polovic , nebo 199!

pcwifi : už sem se tu s jedním kolegou ze zahraničí přel a není mi to zapotřebí podruhé ale

freesat z thořa jede uplně v pohodě na 60 ku , a to je další plus pro ty co nasere jarda retarda !!!
Simil
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 25.září 2012 - 14:39
satelitni prijimac: AB Cryptobox 550HD
Bydliště: Nitra

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Simil »

Tiež som tento rok prechádzal k Freesatu.Mal som tiež obavy,pretože na fórach na ních kde kto nadával,že majú nahXXno ponuku,mizernú kvalitu a ja neviem čo ešte.Teraz po štvormesačnej skúsenosti si neviem vynachváliť,obrazovo som nespozoroval žiadny rozdiel v kvalite,nemusím stále prelaďovať,ako v Skylinku obtýždeň,a druhá karta je za pár centov.Neoplatí sa sharovať,lebo samotný kábel na prepojenie prijímačov výjde omnoho viac,ako ročné platenie druhej karty.V Skylinku som mal Flexi 7,tak som mal s sk a cz programami nejakých pár staníc,tu mám za nižšiu cenu program Medium HD s asi 120 stanicami.Takže spokojnosť,len banujem,že som k ním neprešiel už skôr.Bol u mňa kolega,ktorý mal skylink,a tiež prešiel k Freesatu a je max spokojný.Ďalší sused bol pozrieť a tiež sa k ním chystá prejsť.

Pre hlustvisihak: Momentálne sa chystám meniť parabolu,lebo starú mám 80 FE celú hrdzavú.Rozhodujem sa medzi 60 a 80Al.Chodí to na tu 60 bez problémov aj keď sneží,alebo sú búrky?
Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od decik »

Na 60-ku bych nespoléhal, při nepřízni počasí se vždy hodí rezerva větší paraboly.
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od w.o.l.f. »

juress píše:Zdravím,

jelikož se nabídka Freesatu rozrostla o HD kanály Sport 1 a 2 (pro F1 fanatika nutnost) tak jsem se o služby začal zajímat, vzhledem k cenovému porovnání se skylinkem flex, který teď vlastním a možností 2 karet za nízkou cenu mi to přišlo jako jasná volba. Začal jsem koukat po recenzích a docela jsem začal pochybovat, všude samá negativa a nadávky. Tak jsem se chtěl zeptat tady, jaké máte zkušenosti, protože jsem na vážkách.
Taky mi krapet nejde do hlavy, když si vyberu Freesat Medium HD pro 2 televize v sekci bez příjímače, tak mi to v objednávce píše: "Balíček obsahuje 2 satelitní přijímače včetne smart karet. Měsíční cena druhého přijímače s kartou 50 Kč je zahrnuta v ceně balíčku. Zvýhodněná cena platí při 24-ti měsíčním závazku. Cena je včetně satelitního přijímače." přičemž rozdíl mezi nabídkou bez a s příjmačem pro dvě karty je 100,- měsíčně.

Předem díky :)
ten sport 1 a 2HD je tam uz pěkně dlouho, momentálně dodali konečně Novasport 2HD. Za mou osobu mohu doporučit, Máme s kolegou na 1/2 právě kvůli těm sportům. Každý má svůj box a karty jsou ice.
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
juress
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 17.červen 2010 - 17:45

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od juress »

w.o.l.f. píše:
juress píše:Zdravím,

jelikož se nabídka Freesatu rozrostla o HD kanály Sport 1 a 2

***

Předem díky :)
ten sport 1 a 2HD je tam uz pěkně dlouho, momentálně dodali konečně Novasport 2HD. Za mou osobu mohu doporučit, Máme s kolegou na 1/2 právě kvůli těm sportům. Každý má svůj box a karty jsou ice.
Jasný, u Skylinku platíme ročně, takže teď když to má vypršet tak se o to začínám starat.
Tzn. máte 24 měsíční smlouvu na dvě karty za 200 měsíčně?
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od w.o.l.f. »

My jsme si to vyhandlovali na 1rok ne na dva prvniho pul roku 199 a pak 249 mozna by pri vazanosti na 2roky zamhourili oci a dali nam to stale za 199, ale zalezi s kym clovek jedna a jak jedna
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
hlustvisihak
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 569
Registrován: 15.březen 2009 - 21:32

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od hlustvisihak »

Simil píše:Tiež som tento rok prechádzal k Freesatu.Mal som tiež obavy,pretože na fórach na ních kde kto nadával,že majú nahXXno ponuku,mizernú kvalitu a ja neviem čo ešte.Teraz po štvormesačnej skúsenosti si neviem vynachváliť,obrazovo som nespozoroval žiadny rozdiel v kvalite,nemusím stále prelaďovať,ako v Skylinku obtýždeň,a druhá karta je za pár centov.Neoplatí sa sharovať,lebo samotný kábel na prepojenie prijímačov výjde omnoho viac,ako ročné platenie druhej karty.V Skylinku som mal Flexi 7,tak som mal s sk a cz programami nejakých pár staníc,tu mám za nižšiu cenu program Medium HD s asi 120 stanicami.Takže spokojnosť,len banujem,že som k ním neprešiel už skôr.Bol u mňa kolega,ktorý mal skylink,a tiež prešiel k Freesatu a je max spokojný.Ďalší sused bol pozrieť a tiež sa k ním chystá prejsť.

Pre hlustvisihak: Momentálne sa chystám meniť parabolu,lebo starú mám 80 FE celú hrdzavú.Rozhodujem sa medzi 60 a 80Al.Chodí to na tu 60 bez problémov aj keď sneží,alebo sú búrky?
chodí to spolehlivě !!! a navíc větr ti 60 nerozkmitá , a když je mokrý sníh (suchý nevadí )
tak tě nezachrání ani 120ka !!! a šedesátku prdneš kdekoliv aby si na ni došáhl smetákem

a jestli chceš tak tu 60 ku máš u mě za odvoz ! :poklona:
Odpovědět

Zpět na „FreeSat“