freeSAT (UPC Direct)

Moderátoři: EnoSat, Steiner, toprun, Farell

Odpovědět
Mr. Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 29.září 2015 - 18:00

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Mr. Death »

Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od 9000peter »

Skylink môže kúpiť freeSAT, český ÚOHS mu to povolil.

Majiteľ satelitnej platformy Skylink, luxemburská spoločnosť M7 Group, môže kúpiť konkurenčnú spoločnosť UPC DTH, ktorá prevádzkuje satelitnú platformu freeSAT. Povolil mu to český Úrad pre ochranu hospodárskej súťaže (ÚOHS). Rozhodnutie je platné od 5. apríla tohto roku.
„S ohľadom na skutočnosti, že podiely účastníkov konkurentov v oblasti maloobchodného poskytovania platených televíznych služieb majú klesajúcu tendenciu, dochádza k relatívne malému nárastu trhových podielov, spájajúci sa konkurenti nie sú blízkymi konkurentmi, naďalej budú vystavení silnej konkurencii ( UPC Česká republika, s. r. o., O2 Czech Republic, a. s., DIGI CZ, s. r. o., či T-Mobile Czech Republic, a. s. ), Úrad dospel k záveru, že v dôsledku prepojenia činností spájajúcich sa súťažiteľov nedôjde k podstatnému narušeniu hospodárskej súťaže v skúmanej oblasti a spojenie konkurentov povolil,“ informoval ÚOHS v tlačovej správe.

M7 Group aktuálne prevádzkuje satelitnú platformu Skylink na Slovensku a v Českej republike, CanalDigitaal, TV VLAANDEREN, TéléSat, Online.nl v krajinách Beneluxu, HD Austria v Rakúsku a Diveo v Nemecku. Po kúpe freeSATu a ďalších dvoch platforiem (UPC Direct a FocusSat) tak spoločnosť získa približne 800 tisíc nových zákazníkov, z toho približne 75 tisíc na Slovensku a 100 tisíc v susednej Českej republike.

Zdroj: https://www.satelitnatv.sk
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Uživatelský avatar
Or-Horo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 27.září 2008 - 0:14
satelitni prijimac: DM800 PVR, VU+ Uno 4K

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Or-Horo »

No jestli tohle není monopol jako vyšitej, tak už vážně nevím. O2 nebo T-Mobile přece nejsou konkurenti. Ty si na satelitu podle mě nenaladíte, jedině v mobilu.
VU+ Uno 4K, VTI image
DM800 HD PVR, Gemini image
vlada
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 121
Registrován: 18.březen 2006 - 15:00
Kontaktovat uživatele:

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od vlada »

T-mobile na satu naladíš, mistře. :D
Uživatelský avatar
Or-Horo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 27.září 2008 - 0:14
satelitni prijimac: DM800 PVR, VU+ Uno 4K

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Or-Horo »

A tak to jsem netušil. :-)
VU+ Uno 4K, VTI image
DM800 HD PVR, Gemini image
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od mmiriboy »

Or-Horo píše:A tak to jsem netušil. :-)
Ty "můj důchod" a takto najprv si niečo naštudovať, vygúgliť a potom písať??? Hmm?!
](*,)
VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od vlado222 »

jo, Magio od T-Comu je k dispozícii na satelite,
ale na veci, že toto posmrdkáva monopolom to nič nemení...
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
Uživatelský avatar
Or-Horo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 27.září 2008 - 0:14
satelitni prijimac: DM800 PVR, VU+ Uno 4K

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Or-Horo »

Přesně tak. Monopol jako vyšitej.

O tom, že t-mobile je virtuál jsem věděl, ale netušil jsem, že u nás nabízí přijímače a karty. Reklamu na T-Com jsem viděl jen na slovenských stanicích. V Česku nikdy. Myslel jsem, že u nás nabízí jen iptv. A jelikož nejsem jejich zákazníkem, tak jsem to neměl potřebu studovat, jak tu psal mmiriboy. :-)

Ale jak říkával můj učitel : myslet, znamená hov.o vědět :D
VU+ Uno 4K, VTI image
DM800 HD PVR, Gemini image
Uživatelský avatar
Antonin.23
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 171
Registrován: 29.květen 2007 - 21:36
satelitni prijimac: Dreambox TWO UHD BT
Kontaktovat uživatele:

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Antonin.23 »

Definice slova monopol : Monopol je jedna z forem nedokonalé konkurence, při které na straně nabídky existuje pouze jedna nabízející firma.
Dreambox TWO UHD BT,Parabola 100 cm.
Motor SG 2100.TV SONY OLED XR55A83K.
SKYLINK Kombi,Disney+
QMXX
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 108
Registrován: 11.červenec 2010 - 22:28

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od QMXX »

Monopol nebude ale je a bude este vacsia prevaha jednoho z ucastnikov na trhu a toto je likvidacia konkurencie. Moze tu byt zneuzitie dominantneho postavenia na trhu.

Toto nie je v prospech spotrebitelov, nikto normalny nemoze pozitivne hodnotit likvidaciu konkurencie.

Kto chcel tak si skylink mohol predplatit aj doteraz, no odteraz je otazne co spravia s freesat-om, spekulovat nebudem, uvidime.
Mr. Death
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 46
Registrován: 29.září 2015 - 18:00

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Mr. Death »

To není žádný překvápko, u nás žádný úřad, který by měl chránit spotřebitele, nefunguje a naopak hájí zájmy velkých firem.
Můj osobní tip je, že Freesat poběží na Thorovi ještě tak rok a mezi tím se rozjede kampaň, že na Thorovi vše končí a přelaďte si na Astru. K Freesatu jsem odešel, protože má lepší nabídku dokumentárních kanálů a v rámci "optimalizace" služeb zákazníkům je neruší.
Až to nastane, tak parabolu vyměním za anténu a nasrat Skylinku, k těm ksindlům se už vracet nebudu.
Uživatelský avatar
Or-Horo
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 27.září 2008 - 0:14
satelitni prijimac: DM800 PVR, VU+ Uno 4K

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Or-Horo »

No, hádám, že na stejných TP asi pojede ještě Digi, ale záleží, jestli bude mít stejné programy nebo ne. Osobně používám Skylink, platím si SP pro základní české a slovenské programy. Před nějakou dobou to v té jejich samoobsluzeuze šlo aktivovat.

Štve mě, že prakticky neexistuje žádný čistě scifi kanál jako kdysi AXN Sci-Fi. Prostě jsme moc malý trh. Za to je 29 hudebních kanálů, 31 sportovních a 27 dokumentárních. Samozřejmě ne všechny jsou v češtině. Jako je dobře, že je z čeho vybírat. Ale když může být kanál o nakupování, rybaření nebo golfu, proč nemůže být kanál sci-fi?

Taky je blbé, že vysílají pořád dokola historii USA, Francie, Anglie a Ruska, ale České království, Polsko, Ruská knížectví, Uhersko atd nikde nic.
VU+ Uno 4K, VTI image
DM800 HD PVR, Gemini image
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od vensan »

WAR dava aj nasu historiu pripadne region no je specificky zamerany.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od EnoSat »

Pokud to někoho zajímá:
Od 12.8.2019 dojde ke zrušení možnosti prodeje Smart karet a jejich zadávání do systému. Naše balíčky freeSAT medium HD a freeSAT plus HD bude od tohoto data možné objednat pouze se satelitním přijímačem.
Hlavní důvodem zrušení je fakt, že tento produkt cílí ze 100 % na naše Skylink klienty.
Veškeré objednávky karet prosím zadejte do 12.8., poté to již nebude možné.
V rámci této změny dochází i k úpravě ceny u 2.- 4. boxu ze současných 29 Kč na 99 Kč/měsíčně.
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
gchevalier
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: 30.prosinec 2018 - 10:56

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od gchevalier »

1. trochu schizofrenicke.. nase skylink klienty versus nase freesat klienty ... :-)
2. zaujimava bude vymena existujucich smart kariet za karty+ready prijimace/moduly v ramci zmluvy ....

"jat to nechcem ...." alee chcete ...
po nastupe c+ treba vymenit jednu osobu .... ktora poslala hello hd do kytek ... ale kedze v urcitej cinnosti je ta osoba velmi zdatna - bude to tazke ...
pcwifi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 13.březen 2008 - 17:51
Bydliště: Doma

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od pcwifi »

no tak uzavrit sml. posledni dny je vopruz... klasicky howna, pockejte na dokumenty do emailu ( ve kterych je mimochodem ale uplny kulovy) a pak nam zavolejte zpet... a treti den neprislo lautr nic... to si jako mysli, ze kdyz to nekdo chce s nima uzavrit k 5.8., ze ho ojebou, poslou ty sracky az kdovi kdy a pak sdeli, ze uz nemas na nic narok, ze jen s prijimacem nebo o co jim sakra jde ? minuly mesic uzavreny 2 smlouvy, u obou prisly veci do mailu max druhy den. I tak by me zajimalo, jake karty budou spolu s STB, sparovane Nagry nebo nesparovane Irdeta ? Ze by se karta vyndala a sup s ni nekam pod Oscam... holt kilo navic za hnusnej prijimac ale stale pro domacnost pouzitelny pro vic krabicek 8)
Skylink na 1TV, Full Telly skrz IPTV, VDSL 125/25M... Satelit zatím má své místo, ale je pomalu a jistě vytlačován do ústraní...
gchevalier
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 243
Registrován: 30.prosinec 2018 - 10:56

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od gchevalier »

asi robia zmluvu az od datumu aktivacie karty - ked dorazi... asi je dobre im tam zavolat - potvrdit objednavku - nech odoslu kartu - ked to spravia tak uz by to malo byt OK a ked dorazi karta - tak znovu volat ...
Bartalos
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 04.září 2012 - 12:10

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od Bartalos »

Vyskusaj, do 14 dni vrat
pcwifi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 13.březen 2008 - 17:51
Bydliště: Doma

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od pcwifi »

neblbne nekemu zvuk od doby nove distribuce NGC WildHD ? Cesky je takovy zasekavajici, nedomrly, Anglictina ok. Vyraznejsi to bylo v dobe, kdy slo prepnout mezi puvodni a novou distrib. obou programu.
Skylink na 1TV, Full Telly skrz IPTV, VDSL 125/25M... Satelit zatím má své místo, ale je pomalu a jistě vytlačován do ústraní...
bobor18
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 29.listopad 2009 - 15:34
satelitni prijimac: Xtrend ET9500

Re: freeSAT (UPC Direct)

Příspěvek od bobor18 »

Áno všimol som si to aj ja.
::: VU + Zero ::: ::: XTrend ET9500 ::: OpenPli 4.0 ::: ::: Amiko Alien 2 ::: Spark 1.2.69 ::: Hyperion V4 ::: ::: Showbox Vitamin 5000HD :::
Odpovědět

Zpět na „FreeSat“