AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)
http://www.ab-forum.info/

FlixTV CZ
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=491&t=71548
Stránka 1 z 1

Autor:  EnoSat [ 22.Únor 2018 - 21:47 ]
Předmět příspěvku:  FlixTV CZ

Skvělá nabídka pro zákazníky s FlexKartou

Autor:  jirka ma [ 14.Březen 2018 - 10:34 ]
Předmět příspěvku:  Re: FlixTV CZ

vyšel novy fw uz na družici

Přílohy:
Amiko_FlixBox2_1.3.00.zip [4.49 MiB]
Staženo 93 x

Autor:  Warder [ 15.Září 2018 - 11:38 ]
Předmět příspěvku:  Re: FlixTV CZ

Vrabce na streche cvirikaju, ze vraj Flix v Cechach od jesene konci a zakaznici maju prejst k Digi. Ci to je len fama alebo skutocnost neviem potvrdit. :wink:

Autor:  dlhe_pole [ 15.Září 2018 - 11:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: FlixTV CZ

Warder napsal:
Vrabce na streche cvirikaju, ze vraj Flix v Cechach od jesene konci a zakaznici maju prejst k Digi. Ci to je len fama alebo skutocnost neviem potvrdit. :wink:je to tak.. Panovi hatašovi sa podaril neuveritelny kusok. Cslink priviedol ku krachu, Freesat s prepaid kartami tiež nemaj, a teraz Flix ... :lol: :lol:

Autor:  efendy55 [ 15.Září 2018 - 11:50 ]
Předmět příspěvku:  Re: FlixTV CZ

no poteš ma pán boh .... [-o< terazky ked začínajú pridávať programy tak končia ..... #-o

Autor:  toprun [ 15.Září 2018 - 14:15 ]
Předmět příspěvku:  Re: FlixTV CZ

Tak to je hodně špatná zpráva. :(

Autor:  toprun [ 19.Září 2018 - 23:14 ]
Předmět příspěvku:  Re: FlixTV CZ

Tak už je to venku.

Flix TV odchází z Česka a Slovenska
Na českém a slovenském trhu skončí jeden z poskytovatelů televizních služeb ze satelitu - Flix TV. Provozovatel této služby o konci své platformy na území bývalé federace upozornil své zákazníky prostřednictvím elektronické pošty. Na stránkách operátora se zatím žádná informace o chystaném vypnutí služby neobjevila.
Zdroj: parabola.cz

Autor:  hlustvisihak [ 10.Říjen 2018 - 20:35 ]
Předmět příspěvku:  Re: FlixTV CZ

Ne jejich cz stránkách od 17.9.2018 píšou tohle :
ale také se tam dnes nedovoláš protože maj výpadek !
#-o
Satelitní TV operátor FLIX TV ukončí své působení na českém a slovenském trhu s televizním vysíláním. Za dobu své působnosti získal několik tisíc zákazníků, o které se postará a nenechá je bez programů, na které jsou zvyklí.
Ještě před ukončením své činnosti všechny své zákazníky osloví s neveřejnou akční nabídkou na jinou satelitní službu, kterou jim exkluzivně, jako náhradu, FLIX TV vyjednal. Zákazníci FLIX TV se tak mohou těšit na více programů za stejnou nebo nižší cenu, velké množství HD programů a nové prémiové programy. Satelitní služby, které FLIX TV poskytuje, rozšíří i nabídka internetové televize (plnohodnotné televize přes internet včetně sledování TV na mobilních zařízeních), se všemi výhodami moderní digitální televize – sedmi denní televizní archiv a zpětné přehrání všech pořadů, přeskakování reklam, spuštění každého pořadu od začátku, připojení pro více zařízení (televizi přes internet lze sledovat dle vlastní volby na zařízeních jako televize, počítač, tablet i mobil).
Zákazníci pro zachování své televize nemusí udělat vůbec nic, stačí, když si počkají na připravenou nabídku. Pokud s ní budou spokojeni, vše potřebné bezplatně zařídí proškolení pracovníci a technici nové služby. Stávající služba FLIX TV poběží do poloviny listopadu 2018 tak, abyste o své programy opravdu nepřišli. Přechod na novou službu bude pro zákazníky FLIX TV zcela zdarma.

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/