Antik - satelitná platforma

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1, Farell

Odpovědět
Uživatelský avatar
ivan333ivan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 240
Registrován: 29.březen 2013 - 13:58

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od ivan333ivan »

No ak ponechajú tak slabý signál,tak to každého odradí
pretože potrebné hodnoty naskočili až pri použití
paraboly o veľkosti 120 cm a to už nehovorím o
problémoch s nastavovaním slabého TP medzi silnými
transpordérmi,to bude rébus pre amatérov.
VŠETCI SME SI PRED BOHOM ROVNÍ,IBAŽE NEPLATÍ TO PRED BANKOMATOM

Spoločenská váženosť DEMOKRATA stúpa úmerne jeho kontám v danových rajoch
Uživatelský avatar
w.o.l.f.
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 946
Registrován: 26.únor 2010 - 18:39
Bydliště: Ostravsko

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od w.o.l.f. »

Shodou okolností jsem dnes byl u zákazníka montovat parabolu fuba 80cm na Freesat. Počasí nádherné, tak mi to nedalo a zkusil jsem 16°E s běžným singlem lnb inverto red přímo na střed. No řeknu Vám, že TP 11093V jsem naladil opravdu až po celkem velkém laborování, je to slaboučké, MER jsem měl jen něco přes 6dB. Na tom druhém 11283V jsem měl MER okolo 10dB.
Případnou velikost paraboly pro Ostravsko, pokud se nic nezmění bych volil 110-120cm. Už jednou jsem se s touhle pozicí (16°E) pěkně vypekl a spravila to Fuba 110cm. Jedné chorvatské rodině jsem tehdy ladil paket Pink .
Taky mi není jasné pro koho to má být určeno...
zgemma h7s, Vu+solo2, t-90 4°W-39°E
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od BIDLO »

Asi takto, jestli to tak zůstane tak nemá vůbec smysl o takovém operátorovi uvažovat. Prej 50 dbW. :D
harisons
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 14.únor 2015 - 11:01

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od harisons »

Antik je ticho sponzorovaný Telekomom, ktory sa chysta kupit Skylink, aby nebol monopol tak vznikol Antik. Po odkupeni Skylinku Telekomom cely Antik sat opusti druzicu.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od vensan »

Aky monopol ked je tu Freesat to co zase za konspiracne teorie Digi TV Slovakia zacala svoj biedny prijem riesit az teraz ked je pod telekomom a jej nevlastne sestri pod Rumunmi funguju na tych biednych transporderoch doteraz.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
jano73
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 274
Registrován: 16.březen 2013 - 12:11
Bydliště: pod strechou

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od jano73 »

Ani nie tak na biednych transpordéroch, ako na biednom satelite. Keby boli na Thore, tak je to o niečom inom.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od vensan »

jano73 píše:Ani nie tak na biednych transpordéroch, ako na biednom satelite. Keby boli na Thore, tak je to o niečom inom.
08,0°W Stari satelit biedne transponderi no co sa tyka Antiku na 16,0°E su v testovacom rezime tak asi treba pockat.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od toprun »

jj, nesuď dne před večerem. ;)
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od Steiner »

Houbelajs počkať, keď má byť niečo nové tak to má byť lepšie, minimálne rovnaké so stávajúcou konkurenciou, a nie horšie. Absolútne nezvládnuté a odsúdené k ...
no nic, škoda, idea dobrá, realizácia v perdeli, v dnešnej dobe nikto na nič nemá chuť čakať :)
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od toprun »

Ano, máš pravdu. Lidi dneska nemají trpělivost, chtějí všechno a hned. O to menší pak mají menší radost, když to dostanou. Kde jsou ty časy, kdy si uměli vážit toho co mají.
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od Steiner »

... a keď sa dočkali toho kila banánov pred Vianocami :D
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od vensan »

Vsetko hned lepsie a hlavne lacnejsie :D
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od toprun »

Steiner píše:... a keď sa dočkali toho kila banánov pred Vianocami :D
To pak věděli i bez kalendáře, že se blíží vánoce. :wink:
Jak že to zpíval Jirka Schelinger? "Poslala mě moje dívka pro jahody červený, bez nich se prý nemám vracet, tak tu stojím ztrápený." :D
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
Uživatelský avatar
Steiner
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1530
Registrován: 10.prosinec 2011 - 15:05

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od Steiner »

Schelingerovi nech je zem ľahká, a určite to čo spieval nemuselo mať taký kontext ako teraz vyznieva. Ja som tú svoju poznámku myslel tak trochu ironicky, bo furt tu o tom dakto vypisuje jak za socíku nič nebolo atď. Ja som iného názoru, čakal len ten kto nič iné nevedel, obdoba dneška, že jo, aby sme sa pochopili. :)
„Cross of Iron“
Som človek ktorý v kaviarni sedí pri stole, neprehliada si telefón, ani tablet, ani notebook - len pije kávu - ako nejaký psychopat. : )
Uživatelský avatar
toprun
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1055
Registrován: 12.listopad 2007 - 20:23

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od toprun »

Je to tak. :)
CST HD2 TANK,NG-Return CS 3.0, DOScam 0.25, LNB Chess Edition 3 Single 0,1dB, SG-2100, offset 80cm
________________________________________________________________________________________________________
Čím více poznávám lidi, tím více miluji psy. R.R. Demokracie je, když dva vlci a jedno jehně hlasují, co bude k večeři. Svoboda je, když dobře ozbrojené jehně odmítá hlasovat. B.F.
danny10
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 144
Registrován: 24.únor 2013 - 22:00
satelitni prijimac: Zero 4K
Bydliště: etc\enigma2\buket doma

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od danny10 »

čo bolo..to bolo..akorát na Antik potřebujeme 100 parabolu minimalne..aj viac..vravi Terazky..takého zákazniíka niet..toš tak.. :P
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od BIDLO »

Souhlasím, zatím sice nejme nikdo nadšeni, nicméně dejme jim ještě šanci, ostrý start začíná až v dubnu. Ta mapka pokrytí z toho Eutelsatu ukazuje 50 dbW a jaká by na to měla dostačovat parabola si už každý odhadne sám. Teprve pokud to nesplní tak kritizujme.
Uživatelský avatar
revis
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2852
Registrován: 05.únor 2007 - 16:38
satelitni prijimac: vsetky
Bydliště: okr.Prievidza

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od revis »

V akom stave je Antik sat ?
Ja som na 16E naladil okrem ineho aj 51 programovych pozicii znacenych ako test.. . To je ono ? Kodovanie Conax .
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2743
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od EnoSat »

revis píše:V akom stave je Antik sat ?
Ja som na 16E naladil okrem ineho aj 51 programovych pozicii znacenych ako test.. . To je ono ? Kodovanie Conax .
v podstate stale takto
http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?p=608982#p608982
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
dugi00
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 08.prosinec 2008 - 21:40
satelitni prijimac: Prismcube Ruby
Bydliště: niekde od prešova

Re: Antik chystá satelitní platformu.

Příspěvek od dugi00 »

Antik asi sklamal dnes mal sputiť oficiálne vysielanie a je tma Pan Lakatoš sľúbil niečo čo asi nestihnú
DM 8000HD Prismcube Ruby Opticum 9500HD
Odpovědět

Zpět na „Antik Sat, Antik IPTV“