Antik - satelitná platforma

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1, Farell

Odpovědět
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od peter54 »

No ja ti neviem, ak nieco robim blbo a niekomu to ide lepsie, rad sa necham poucit. 288 riadkov neobkeca na 55" telkaci nikto.
Kontakt v profile cez www.
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od pele1 »

tie obrázky nie sú zo starej kapacity teraz by to mali brať všetko od orange a tam je to všetko v 1920x1080
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od peter54 »

Pravdu vravis, to mam z toho, ze som antikovy zaciatocnik. Na 11366 su vsetky HBO este raz a tam je vsetko pekne na full hd a vyzera to super. Zrejme tam takych chyb budem mat viac.
Kontakt v profile cez www.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od vensan »

peter54 píše:Pravdu vravis, to mam z toho, ze som antikovy zaciatocnik. Na 11366 su vsetky HBO este raz a tam je vsetko pekne na full hd a vyzera to super. Zrejme tam takych chyb budem mat viac.
v tomto sme sa zhodli vychadzal som z darovaneho settingu :) hod obrazky s 11366/V
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od peter54 »

vensan píše:
peter54 píše:Pravdu vravis, to mam z toho, ze som antikovy zaciatocnik. Na 11366 su vsetky HBO este raz a tam je vsetko pekne na full hd a vyzera to super. Zrejme tam takych chyb budem mat viac.
v tomto sme sa zhodli vychadzal som z darovaneho settingu :) hod obrazky s 11366/V
Tie obrazky su take ako maju byt. Nevidim na nich nic pozoruhodne.
Přílohy
1_0_19_69_9F60_16E_A00000_0_0_0 (1).jpg
1_0_19_6B_9F60_16E_A00000_0_0_0.jpg
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od EnoSat »

ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od Duce »

AntikSAT útočí nielen pridávaním programov hlavne v HD, archív v HD, rozširovaním služieb, ale hlavne cenou za služby ktorá začína 0,99€ / mesiac ak zaplatíte 1 rok dopredu druhý máte na vyše ale to platí u všetkých ponúkaných programových balíkov ktoré sú opäť podstatne lacnejšie ako u M7/skylinku.
http://www.antiksat.sk/
Chýbajú zatiaľ české stanice ale pre zákazníkov využívajúcich iba slovenskú lokalizáciu je to podstatne výhodnejšie, je síce treba investovať do väčšej paraboly ale táto investícia sa určite rýchlo vráti vo forme podstatne lacnejších mesačných poplatkov, nehovoriac o tom že zákazník za 1 paušál môže sledovať súčasne programy na 7 zariadeniach.
Skrátka si neprídu ani zákazníci ktorý chcú "dotovaný" prijímač ktorý je navyše od toho čo ponúka skylink/M7 4K hybridný, prístupová karta conax je nepárovaná, túto kartu môžete vložiť do bežných UNICAS boxov, opäť antik ťahá za dlhší koniec, lebo hybridný box Antik Nano3S 4k si pripojíte na internet a kartu do ďalšieho boxu a ide Vám tá istá ponuka + možete sledovať na ďalších 5 zariadeniach - PC,Mobil, Smart TV atď. prosím pekne a to všetko na 1 zmluvu.
Nerobím to preto aby som tu nejako nadraďoval antik nad skylinkom a ostatnými poskytovateľmi TV vysielania, poukazujem iba na to ako skylink zneužíva svoje dominantné postavenie na trhu neúmerným a nekontrolovatelným zvyšovaním poplatkov. keď si to zhrnieme čo nasľubovali zákazníkom že ak prejdú z DIGITV na Skylink, že investujú iba 70€ za kartu a skutočnosť je každý rok podstatne drahšia.
Teraz nikoho nenavádzam aby zmenil poskytovateľa, ale tí čo sú nespokojný so zrušením servisného poplatku v konečnom dôsledku zvýšením ceny, tak majú teraz dobrú príležitosť bezbolestne a bez obáv prejsť k inému poskytovateľovi nie len satelitného vysielania. Potom možno aj skylink zváži svoju cenovú politiku. Dnes moja mama tiež zrušila službu u M7/skylinku namiesto 4,64€ mesačne bude platiť 0,99€, respektíve zaplatí si to na rok dopredu a 2 rok má zadararmo, pardon zadarmo nie je nič, ale mesiac ju víde na smiešnych 0,49€, potrebuje investovať iba 1,50€ za prístupovú kartu conax ktorú vložím chválabohu do nie certifikovaného stb, ktorá oproti skylinku funguje fantasticky a nie je problém so žiadnymi EMM tie prídu 1x do mesiaca a kartu nikto nezmyselne nebomarduje s EMM.
každý máme možnosť voľby :)
Naposledy upravil(a) Duce dne 20.únor 2020 - 21:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od efendy55 »

len ťa doplním že na hybride boxe nie je až taký problém sa dostať cez plugin aj ku českým programom ,ale neukazuje to EPG....... :D dokedy to pôjde .... nevie ani pán boh. jeden taký mám s DVBS2+DVBT2 a samozrejme IPTV ,len má ešte nejaký problém cez disec ,ale už sa no tom vraj pracuje. ak niekomu stačí tento box len na slovensku tak aj cena je za rozšírenú ponuku 1/2. :good: nedávno som si to predplatil na rok +karta .
mám tam DVBT +IPTV satelit je zatial u mňa OFF lebo frčím cez multiprepínač a to je už problém,ale na priamo šlape v pohode .bude tam možnosť si pridať družice podla svojej potreby , zatial je to na tvrdo. tuším že okrem 16-ky ešte 28, 19,2 a 13-ka.
Naposledy upravil(a) efendy55 dne 20.únor 2020 - 20:48, celkem upraveno 1 x.
Všetko 4K
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od Duce »

je to pravda že prijímače majú problém na strane discq ale to hádam opravia, uvedené boxy majú silné železo a pýšia sa pokročilými multimediálnymi funkciami a smarthome -ip kamerovým systémom, metostanica,atď. a plno funkčných pluginov. Inštalácia períférnych zariadení je jednoduchá a je obmedzená na produkty antik(kamery,alarm,a i.)
ak budem mať trochu času urobím malú recenziu.
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od Duce »

Opravujem info na základný balík sa akcia 1+1 nevzťahuje i tak je cena 0.99€ super na ostatné balíky platí 1+1rok zdarma
jaoco
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 180
Registrován: 30.prosinec 2011 - 16:37

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od jaoco »

Neviem ako na rok, ale na pol roka platí. Objednal som za 5.94€ a dali mi ďalších 6 mesiacov zadarmo.
Dreamko

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od Dreamko »

Ja som objednal 10.02. full , Antik vsetko a filmovy balik za 255e na rok a 1 dali gratis. Plus Antik na mobile a tablete, na dialku som najprv telefonicky s operatorm a nasledovne emailom doriesil pristup na HBO go , este skusim Filmbox , sice neviem na co mi to bude ale je to v ramci predplatenych sluzieb k tomu. Co sa tyka kvality obrazu je tam nieco plus a nieco minus - vzhladom na cenovu relaciu oproti konkurencii je to na kazdeho osobne zvazenie. Parabolu mam 110 - s motorom , na 80 to robilo galibu hlavne na TP 12605. Pisu ze 90 cm je lepsia a to je pravda.
Gbox bez problemov aktivuje aj spolupracuje s kartou , takisto oscam a veci spojene okolo toho :)
Karta kupena cez net ( najlacnejsia ) , po vlozeni naskoci mesacny full balik spolu s filmovym = promo pocas ktoreho si zriadite predplatne. Neviem uz presne ci som mal zapnute pod os£amom bl£ck emm ale zapisalo. Dalej uz je to len na ... :)

Komunikacia s tel. operatormi je trosku zamotana ,ale da sa.
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Antiksat a pocasie v KE

Příspěvek od peter54 »

Dnes umiernene snezenie a pod mrakom.
Este pred hodinou bez naroku na ct1, ct2 a ct24 (11055). Slovenské stanice (11324) ako-tak isli.
Medzicasom sa vysnezilo a vsetko ide zas 62% na 11055 a 76% na 11324.
Otazka - hlavne na kosicanov - je to normalne alebo mam niečo zle?
Skylink stanice isli bez problemov aj ked so slabsim signalom.
Parabola pre skylink 80 cm, pre antika standardna 90 cm, v oboch pripadoch na stred.
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
matov
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 186
Registrován: 10.listopad 2007 - 14:49
satelitni prijimac: VU+UNO4K
Bydliště: Na doloch

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od matov »

Mas to dobre, proste je to tak. U mna motor , parabola 110 a 11055 pri zlom počasi na hrane. Poloha, malebne mestečko pri Košiciach.
VU+UNO 4K
Uživatelský avatar
tras
Odborník
Odborník
Příspěvky: 333
Registrován: 15.prosinec 2009 - 21:24

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od tras »

Nie práve mestečko ale pri KE. Parabola 100 cm.
Přílohy
IMG_20200228_193154.jpg
Bežný užívateľ
~*uClan USTYM 4K PRO TWIN *Openbox AS4K CI*Amiko Alien A3 Combo*~
***Emme Esse 100cm - 85°E~30°W, Maximum e85***
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od Kasr »

Nieco na sever od KE som to mal pocas silneho snezenia podobne, ako Peter. Na 90 mi neslo skoro nic. Po "ocisteni" paraboly- otoceni motorom max na vychod väscina programov sa rozbehla.
Skylink mi bezal aj na 80.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od peter54 »

Dakujem vsetkym, co sa podelili - momentalne je tu jasno - na ct ukazuje teplomer 72% a na ta3 81%.
Pri poklese pod 25% sa sype obraz az vypadne.
Na skylink teraz 81 az 83% - ked antiky vypadavali, skylink mal stale 50% a viac.
Přílohy
IMG_20200228_201948.jpg
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od EnoSat »

ANTIKSAT-preview mode
0B00 000000 0000000000005001 01FFFFFF 2020-03-03 2020-04-02
ANTIKSAT_preview_mode.png
PS: takze staci kupit 12 kariet po 1.50 a je to dalsie rocne predplatne za 18 euro :D
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od efendy55 »

akurát to má dosť zásadnú chybu k dokonalosti....... ](*,) programy ktoré si zaplatím na iptv nemajú v ponuke v satelitnom balíku a naopak aj ked si box nastavím všetko ako má byť tak napr. History a iné sú len v iptv takže nie je možnosť ho pozerať cez satelit a na iptv nie je možnosť pozerať napr. Fimboxy a iné . takže ak chcem full ponuku od Antiku tak si musím zaplatiť jak IPTV tak aj satelit aj ked kartu dostanem za 90-centov a treba si vytvoriť dva účty na ich stránke jeden na IPTV a druhý na satelit čiže získam možnosť na jedno meno používať tuším že 4-boxy + asi 9 zariadení na android,pc atd. akurát že ked mám prihlásené zariadenie na satelitný účet a chcem pozerať History tak sa musím so zariadením odhlasiť s tohoto účtu a prihlásiť sa na účet na IPTV .... TAKžE TO JE DO NEBA VOLAJúCE .... :o zaujímavé je že tieto programy idú presne 5-minút a potom sú OFF ale ponúka to možnosť si ich kúpiť ale kúpiť sa samozrejme nedajú ,lebo ich nemajú v ponuke..... :D no je to pekne zamotané a na prvý krát sa to nedá ani pochopiť. lebo ani v antiku asi o tom nevedia .a pritom by to bolo všetko také jednoduché..... ved ten bazmek si pekne ťahá s kade treba kde čo má či cez IPTV alebo satelit :good: takže ak sa chcete dostať k full ponuke okrem HBO ,CINEMAX tuším že tak to stojí takmer 20-euro,ale to by nebol až taký problém ,ako je problém to čo som napísal odhlasovanie a prihlasovanie sa s jedného účtu na druhý ..... [-o< koniec hlásenia .... :poklona:

PS:dúfam že to tu borci s Antiku čítajú a zamyslia sa nad týmto problémom ,lebo ani borci na ich centre o tomto nevedeli že majú takto rozkúskované programy na IPTV a satelit a dôjde k náprave v ich politike.
Všetko 4K
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od Kasr »

A ako to je s global free a aktivaciou karty, zapismi?
Zapis tam mam po kupe zhruba na mesiac.
Potom asi email, pripadne telefon?...
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Odpovědět

Zpět na „Antik Sat, Antik IPTV“