Antik - satelitná platforma

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1, Farell

Odpovědět
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od BIDLO »

Použití karty je mi jasné, to se zjistit nedá. Šlo mi o to zda-li se registruje podobně jako u Skylinku anebo se sepisuje nějaká smlouva. Tudíž je jasné že bohužel za B je správně a navíc to určitě jde uzavřít pouze na slovenského zákazníka. Díky.
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od EnoSat »

BIDLO píše:Použití karty je mi jasné, to se zjistit nedá. Šlo mi o to zda-li se registruje podobně jako u Skylinku anebo se sepisuje nějaká smlouva. Tudíž je jasné že bohužel za B je správně a navíc to určitě jde uzavřít pouze na slovenského zákazníka. Díky.
najdes niekoho na Slovensku na koho bude a mas pokoj :D
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od petersk »

enosat: Ty ako moderátor ako mu môžeš radiť nelegálný príjem niečoho?
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od vensan »

Netreba byt domyslavy nic nelegalne mu neporadil a v tomto pripade Koza cela aj vlk syty.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od petersk »

vensan píše:Netreba byt domyslavy nic nelegalne mu neporadil a v tomto pripade Koza cela aj vlk syty.
Ale poradil nelegálne.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od BIDLO »

EnoSat píše:
BIDLO píše:Použití karty je mi jasné, to se zjistit nedá. Šlo mi o to zda-li se registruje podobně jako u Skylinku anebo se sepisuje nějaká smlouva. Tudíž je jasné že bohužel za B je správně a navíc to určitě jde uzavřít pouze na slovenského zákazníka. Díky.
najdes niekoho na Slovensku na koho bude a mas pokoj :D
Najít by se samozřejmě dal, ale otázka je jestli jako kdysi znovu podstupovat kalvárii ala Slovak Link. Do toho už se mi znovu přiznám se moc nechce. Bohužel v našich končinách je x sat. operátorů ale kromě Skylinku ani jeden který by nabízel za mírný poplatek a zcela jednoduchou registraci karty balíček pouze základních programů. Všude to obalují i placenými programy které většinu roku vůbec nepotřebuji.
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od vensan »

petersk píše:
vensan píše:Netreba byt domyslavy nic nelegalne mu neporadil a v tomto pripade Koza cela aj vlk syty.
Ale poradil nelegálne.
Ja radim daj si na to sluka travy nech uz som v klube radcov :D
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od petersk »

Ty neraď nič, on ako moderátor a o to tu ide, radil niečo nelegálne, ak tvrdíš, že je to legálne tak klameš. Moderátor by mal dodržiavať pravidlá fóra. :D :D :D
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Martin1234
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 108
Registrován: 17.září 2014 - 23:44

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od Martin1234 »

No comment :D
petersk, ale najebaný jebat pojebanou nelegálku je zajebane dobré ne ?! :lol:
BIDLO
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 13.únor 2011 - 18:48
satelitni prijimac: GM 9080,GI Voyager II

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od BIDLO »

Ale toš chlapci, hádáte se úplně zbytečně. Mě fakt nezajímá legálnost či nelegálnost, mě zajímá řešení.
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od MarekMM »

BIDLO píše:
EnoSat píše:
BIDLO píše:Použití karty je mi jasné, to se zjistit nedá. Šlo mi o to zda-li se registruje podobně jako u Skylinku anebo se sepisuje nějaká smlouva. Tudíž je jasné že bohužel za B je správně a navíc to určitě jde uzavřít pouze na slovenského zákazníka. Díky.
najdes niekoho na Slovensku na koho bude a mas pokoj :D
Najít by se samozřejmě dal, ale otázka je jestli jako kdysi znovu podstupovat kalvárii ala Slovak Link. Do toho už se mi znovu přiznám se moc nechce. Bohužel v našich končinách je x sat. operátorů ale kromě Skylinku ani jeden který by nabízel za mírný poplatek a zcela jednoduchou registraci karty balíček pouze základních programů. Všude to obalují i placenými programy které většinu roku vůbec nepotřebuji.
Tu som Ti to jasne napísal áno spisuje sa riadna zmluva ktorú ak chceš ukončiť musíš to urobiť písomne
a výpovedná lehota je minimálne jeden mesiac. To rozdiel oproti Skylinku tam výpoveď podávať nemusíš
.
MarekMM píše:Keď si pozrieš VZP Antiku je tam napísané miesto poskytovania služby Slovenská Republika.

No len ťažko niekto skontroluje ak si kúpiš kartu kde ju používaš ...
No do zmluvy sa dopĺňajú aj údaje Tebe o zákazníkovi.
Meno a Priezvisko
Adresa (trvalé bydlisko )
Adresa ( fakturačná adresa pošta )
e-mail ( fakturačná adresa e-mail )

Telefónne číslo

Dátum narodenia a
Číslo občianskeho preukazu

No nateraz budeš potrebovať na pozeranie minimálne CAM modul ku karte aj ten musí byť od Antiku.
A samozrejme je to treba spárovať u autorizovaného predajcu inak Ti to fungovať nebude. :)

Zatiaľ pokiaľ viem to sľubované ... že netreba párovať je vo hviezdach ... :unknown:
Myslím že aj z tou fakturáciou nemusí byť problém lebo bez problémov môžeš zaplatiť na dva aj tri roky.
Jednoducho zaplatíš pri kúpe karty na ako dlho chceš, potom už len pozeráš a viac to neriešiš. :good:

VZP ... študuj
VZP_Antiksat.pdf
(317.68 KiB) Staženo 80 x
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
gusto1
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 626
Registrován: 07.září 2011 - 22:32

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od gusto1 »

Podla mna si kartu moze objednat aj indian z kolumbie, platby mozu prichadzat z noveho zelandu, ale programy z karty sa musia sledovat na uzemi sloveskej republiky.
Ak to sleduje z ceskej republiky, kto mu to dokaze ? Nikto !
Ja som slovak, som na slovensku a v skylinku som si registroval kartu na cz region (trvaly pobyt mam na slovensku a platim v eurach).
Dovod je jednoduchy, napisal som do skylinku, ze chodim casto do ceskej republiky a vyuzivam ich sluzby aj v CZ, cize jednu kartu mam na slovensku (sk region) a druhu mam na cz region s ceskymi programami.
Ak by mi to tak nespravili, tak oni by porusovali svoje obchodne podmienky, lebo na cz uzemi by som mohol pozerat slovenske programy.
Takze teraz je to OK v cz pozeram cz programy a na sk pozeram sk programy.
Len este taka malickost ...... ja som bol v cesku asi 2x v zivote (aj to som len prechadzal) :-D
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od MarekMM »

gusto1 píše:Podla mna si kartu moze objednat aj indian z kolumbie, platby mozu prichadzat z noveho zelandu, ale programy z karty sa musia sledovat na uzemi sloveskej republiky.
Ak to sleduje z ceskej republiky, kto mu to dokaze ? Nikto !
Ja som slovak, som na slovensku a v skylinku som si registroval kartu na cz region (trvaly pobyt mam na slovensku a platim v eurach).
Dovod je jednoduchy, napisal som do skylinku, ze chodim casto do ceskej republiky a vyuzivam ich sluzby aj v CZ, cize jednu kartu mam na slovensku (sk region) a druhu mam na cz region s ceskymi programami.
Ak by mi to tak nespravili, tak oni by porusovali svoje obchodne podmienky, lebo na cz uzemi by som mohol pozerat slovenske programy.
Takze teraz je to OK v cz pozeram cz programy a na sk pozeram sk programy.
Len este taka malickost ...... ja som bol v cesku asi 2x v zivote (aj to som len prechadzal) :-D
Indián Gusto z Kolumbie má temer vo všetkom pravdu ... :D ... až na jednu maličkosť čo je vo VZP
napísané :D (Slovenská republika), a má to okrem iného svoj význam ... :)
len ťažko budeš pri trvalom pobite v Kolumbii reklamovať že nemáš signál Antiku na parabole ... :wink: :D

Ak máš na chalúpke v tej Kolumbii wifinu kúp si Nano box alebo Mini 2 ... 8) a bude to v pohode. :good: :)
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
vensan
Odborník
Odborník
Příspěvky: 492
Registrován: 02.duben 2006 - 19:15

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od vensan »

Dotycny myslel na cloveka s prijmom to je logicke.
Jezis kristus z hrobu vstal na vianoce mi Qviarta dal
gusto1
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 626
Registrován: 07.září 2011 - 22:32

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od gusto1 »

MarekMM píše: Indián Gusto z Kolumbie má temer vo všetkom pravdu ... :D ... až na jednu maličkosť čo je vo VZP
napísané :D (Slovenská republika), a má to okrem iného svoj význam ... :)
len ťažko budeš pri trvalom pobite v Kolumbii reklamovať že nemáš signál Antiku na parabole ... :wink: :D

Ak máš na chalúpke v tej Kolumbii wifinu kúp si Nano box alebo Mini 2 ... 8) a bude to v pohode. :good: :)
Poskytovatelovy to je uplne jedno ci mas satelit, alebo nemas. Ty si si objednal a kupil ich kartu a ci si ju strcis do boxu, alebo ju budes skusat davat do bankomatu je uz len a len tvoja vec.

Ty ked si kupis od mobilneho operatora sim kartu do telefonu, tak ich nezaujma ci mas telefon, alebo co s nou budes robit.
Pre poskytovatela je prioritna jedna vec, aby si im pravidelne platil ako to mas uvedene v zmluve.

Ak by si velky manithu z kolumbie objednal aj montaz od poskytovatela, tak to by uz bolo na zvazenie :)
lukacpe
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 09.červen 2008 - 11:10
satelitni prijimac: Amiko HD, Dreambox 500 HD
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od lukacpe »

kovsoft píše:ANTIK Sat už nebude párovať dekódovacie karty so zariadením
Slovenský operátor ANTIK Telecom sa rozhodol vyhovieť požiadavkám svojich zákazníkov a preto už v blízkej dobe prestane párovať dekódovacie karty svojej satelitnej služby ANTIK Sat so satelitnými prijímačmi a CAM modulmi. V praxi to bude znamenať, že karty bude možné využívať v akomkoľvek satelitnom prijímači alebo televízory s podporou DVB-S2 a kódovacieho systému Conax. Záujemcovia, ktorí už vlastnia takého prijímacie zariadenie si preto už nebudú musieť kupovať spolu s kartou aj dodávaný box, prípadne CAM modul. Stačiť im bude iba samostatná dekódovacia karta.

zdroj: satelitnatv.sk
Odskusane dnes na Amiko HD8150, nova antiksat karta funguje v UNI citacke.
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od EnoSat »

lukacpe píše:
kovsoft píše:ANTIK Sat už nebude párovať dekódovacie karty so zariadením
Slovenský operátor ANTIK Telecom sa rozhodol vyhovieť požiadavkám svojich zákazníkov a preto už v blízkej dobe prestane párovať dekódovacie karty svojej satelitnej služby ANTIK Sat so satelitnými prijímačmi a CAM modulmi. V praxi to bude znamenať, že karty bude možné využívať v akomkoľvek satelitnom prijímači alebo televízory s podporou DVB-S2 a kódovacieho systému Conax. Záujemcovia, ktorí už vlastnia takého prijímacie zariadenie si preto už nebudú musieť kupovať spolu s kartou aj dodávaný box, prípadne CAM modul. Stačiť im bude iba samostatná dekódovacia karta.

zdroj: satelitnatv.sk
Odskusane dnes na Amiko HD8150, nova antiksat karta funguje v UNI citacke.
fungovala stale pokial sa najprv nevlozila do CAM modulu

PS: stare karty viacmenej nepouzitlene aj ked je vypnute parovanie (na starej karte ide len Eurosport 2 a FTV - ostatne programy vyzaduju svojho HW "kolegu")
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
vlasto
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 190
Registrován: 27.říjen 2008 - 19:42

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od vlasto »

chlapci, teraz som volal na zak. linku a chlapik mi povedal, ze vsetky karty su parovane
Kupil som jednu v NAYku na pokusy, neviete od akeho c. karty su uz noveho typu a teda
mala by ist aj v oscame? Cele to maju akesi komplikovane, aj objednanie sluzby.
Uživatelský avatar
matov
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 186
Registrován: 10.listopad 2007 - 14:49
satelitni prijimac: VU+UNO4K
Bydliště: Na doloch

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od matov »

NAY asi nie to makové pre nákup týchto vecí. Mas aspon takuto?
Obrázek
Naposledy upravil(a) matov dne 05.červen 2017 - 18:36, celkem upraveno 1 x.
VU+UNO 4K
vlasto
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 190
Registrován: 27.říjen 2008 - 19:42

Re: Antik - satelitná platforma

Příspěvek od vlasto »

mam, medzicasom sa mi ju podarilo sprevadzkovat tak uvidime.
Odpovědět

Zpět na „Antik Sat, Antik IPTV“