Antik - internetová platforma

Moderátoři: EnoSat, Steiner, cityglam1, Farell

Opeth
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 22.listopad 2019 - 8:42

Re: Antik IPTV

Příspěvek od Opeth »

Ráno som dal aj obnovenie do továrenských nastavení a nič ... ok, podvečer skúsim ešte opätovne načítať zdroje ... prípadne postnem aj fotky.
Ináč, verziu mám 4.66.0
Díky
Uživatelský avatar
logan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 228
Registrován: 26.srpen 2009 - 10:25
satelitni prijimac: Zgemma H7S
Bydliště: Košice

Re: Antik IPTV

Příspěvek od logan »

Tak máš pravdu, mám tú istú verziu firmware a timeshift tam nie je, používam totiž viac Zgemmu...
Opeth
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 22.listopad 2019 - 8:42

Re: Antik IPTV

Příspěvek od Opeth »

Odpoveď z Antiku:
"V rámci STB Nano 3G je funkcia timeshift dostupná len v rámci archivovaných staníc. Pre spustenie je potrebné mať prepnuté na archivovanej stanici a pohybujete sa späť tlačidlom pretáčania späť (ľavé tlačítko) na diaľkovom ovládači."

Čiže funguje to len na kanáloch, ktoré sú archivovane (sú ukladané v reálnom čase na antikackom úložisku)... a aj pri nich, keď live program posuniem na diaľkovom ovládači o klik dozadu (tlačidlom späť), stopnem a neskôr spustím a pokračujem dalej v sledovaní, tak už mi ide len v SD kvalite (pretože sa tieto programy archivuju v SD kvalite).
Toto podľa mňa ani zďaleka nie je plnohodnotný timeshift, skôr nejaká pseudo náhrada.
Tomu teda vravím "progres a vylepšenie" jak sviňa! Na 6 rokov starom STB to fungovalo plnohodnotne a na všetkých kanáloch, pretože sa pauznuty program dočasne nahrával na pripojené usb medium.
Tento nedorobok na najnovšom STB od Antiku Nano 3G je o nie jeden ale o desať krokov späť.
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Antik IPTV

Příspěvek od efendy55 »

hm...tiež ten bazmek práve skúšam .... všetko som nastavil internet-TV ,DVBT ale satelit na 16-ke som veru nenastavil ani za boha cez multiprepínač na 4-družice..... ponúka to v menu 13-ku,16-ku,19,2 a 28 a ja frčím na 0,8 ,16, 19,2 a 23,5 jediné čo dokáže v mojom prípade naskenovať je 19,2 :D ale na 16-ke som zatial veru nič nenaladil ani pri zadaní tp ručne ..... :x ani signál nepípne ...a kábel je OK ved TV+ aký kolvek box nemá žiadny problém.... no asi to budem musieť naskenovať u niekoho kto nepoužíva disec ...... :D
Všetko 4K
Duce
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 360
Registrován: 27.prosinec 2006 - 20:55
satelitni prijimac: zopár ich mám
Bydliště: okr. Piešťany

Re: Migrácia kanálov Antiksat

Příspěvek od Duce »

Antik TV avizuje pridanie desiateho 4K kanálu
DSL.sk, 9.1.2020

Telekomunikačný operátor Antik Telecom dnes oznámil rozšírenie svojej ponuky TV kanálov o ďalšiu stanicu v 4K rozlíšení, Love Nature 4K.

Stanica sa stala súčasťou TV služby Antiku v jeho vlastnej optickej sieti a bude štandardne súčasťou Prémiového balíka, pričom do konca januára je k dispozícii pre všetkých zákazníkov.

Technické parametre stanice o prírode sú rozlíšenie 3840 x 2160, 50 fps, HDR a kompresný štandard H.265 / HEVC s bitratom 17 Mbps.

Antik začal ponúkať stanice v 4K rozlíšení v lete 2017. V aktuálnom oznámení avizuje, že nová stanica je desiatym UHD programom v ponuke.

V aktuálnej ponuke uvedenej na stránkach operátora je možné nájsť osem staníc v 4K, okrem novej Love Nature 4K aj stanice 4K Universe, My Zen 4K, Lounge TV 4K, NASA TV UHD, QVC 2 UHD, Pianko 4K a Pianko+ 4K. Aké sú zvyšné dve zisťujeme.

V minulosti sa v ponuke nachádzali aj Fashion TV 4K, Funbox 4K a dočasne Eurosport 4K
PeterDX
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 22.listopad 2018 - 11:30

Antik TV (ANTIK Telecom) - programy zdarma

Příspěvek od PeterDX »

Stačí sa zaregistrovať cez aplikáciu a 30 programov (zatiaľ) máte grátis, vrátane 15 ruských na jeden mesiac..https://www.antik.sk/

Aplikácia: https://1url.cz/wzuE5

Screenshot 1 z appky: https://1url.cz/VzuEO
Screenshot 2 z appky: https://1url.cz/CzuEP
Screenshot 3 z appky: https://1url.cz/4zuEc
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Antik IPTV

Příspěvek od efendy55 »

a ked viete ako nato a kde to hladať tak sa dostanete aj k všetkým NOVA aj Prima programom aj ked občas to pyskuje pri nejakých programoch že program nie je určený mimo územia čr.... :D
hm... mňa by zaujímalo že prečo nejde Love Nature 4K cez IPTV ??? kde ho pridali ? ved ho nemajú ani v ponuke na ich stránke .... #-o
Všetko 4K
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik IPTV

Příspěvek od MarekMM »

ANTIK TV UVÁDZA

Corona Virus Info TV.

Jeho hlavným cieľom je prispieť k šíreniu overených informácií a vzdelávaniu širokých vrstiev obyvateľov
v súvislosti s aktuálnou hrozbou Koronavirového ochorenia na Slovensku a vo svete.
Na obsahu Corona Virus Info TV spolupracuje i Tlačová agentúra Slovenskej Republiky.
corona-virus-info-tv.jpg
Program je pre všetky technológie šírenia poskytovaný bezplatne.
Antik tento projekt vytvoril ako neziskovú aktivitu, ako príspevok
k čo najlepšiemu zvládnutiu pandémie Koronaviru na Slovensku.

Práva na šírenie dáva Antik bezplatne k dispozícii všetkým ďalším
telekomunikačným operátorom na Slovensku, ktorý o program prejavia záujem.
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od MarekMM »

Antik má aplikáciu už aj pre Smart televízory Samsung.

Antik Telecom rozširuje dostupnosť svojej aplikácie Antik TV o ďalšie zariadenia.
V týchto dňoch má svoju aplikáciu už aj pre smart televízory značky Samsung.

Majiteľom vybraných modelov smart televízorov značky Samsung pre využívanie Antik TV
bude od teraz stačiť, aby si stiahli rovnomennú aplikáciu z menu svojho televízora.
Po jej nainštalovaní a prihlásení sa je možné využívať aplikáciu zaťiaľ iba na sledovanie televízie,
či streamov z kamier. Archív a videotéka dostupná ešte nie je.

Aktuálne je aplikácia Antik TV k dispozícii už pre Android STB, Apple TV STB,
ako aj všetky televízory s Androidom. Dostupné sú samozrejme aj aplikácie
pre mobilné zariadenia so systémami Android a iOS.
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od efendy55 »

no super len je to zase len pre najnovšie modely na J- rade si ani nepípnem , klasika presne tak isto ja orangetv ..... :o len pre najnovšie modely . :x zatial som neprišiel nato ako si poukladať programy podla seba aj ked si ich dám do oblúbených podla svojho poradia tak si to ukladá podla seba a v oblúbených som premiestňovanie zatial nenašiel . dúfajme že na tom ešte popracujú . sledovanietv to má super vymakané ...tam si to poukladám v pc na svojom účte ,uložím a s čím kolvek sa prihlásim tak všade mám programy ako som si ich poukladal ja a nie provider. :Yahoo!:
ale vdaka aj za to čo nám po dlhom čase slubovania konečne sprístupnili.... :thankyou:
Všetko 4K
palo0902
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 09.březen 2021 - 21:40

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od palo0902 »

Ahoj, vedel by niekto kde sa da stiahnut starsia verzia softveru na Antik nano 3 box?

Dakujem
Uživatelský avatar
mmiriboy
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1869
Registrován: 30.srpen 2009 - 21:02
Bydliště: okr. Nitra

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od mmiriboy »

VU+ DUO 4K SE
Dreambox One UHD Combo
Gigablue UHD Trio 4K
Qviart Lunix CO & 4K
Formuler F4 Turbo Combo 2ks
Paraboly: E-85+120
28,2°+19,2°+13°+9°+4,8°E+0,8°W & 16°+23,5°E
SmartQuad LNBTitanium 0,1dB & LNB GI208+ octo &
MegasatQuad LNB 0,1dB
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od MarekMM »

Antik Novinka ... VEĽKÝ BALÍK PLUS
Novinka01.jpg
Viac informácií na stránke Antik TU klik
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od MarekMM »

MarekMM píše:Antik má aplikáciu už aj pre Smart televízory Samsung.

Antik Telecom rozširuje dostupnosť svojej aplikácie Antik TV o ďalšie zariadenia.
V týchto dňoch má svoju aplikáciu už aj pre smart televízory značky Samsung.

Majiteľom vybraných modelov smart televízorov značky Samsung pre využívanie Antik TV
bude od teraz stačiť, aby si stiahli rovnomennú aplikáciu z menu svojho televízora.
Po jej nainštalovaní a prihlásení sa je možné využívať aplikáciu zaťiaľ iba na sledovanie televízie,
či streamov z kamier. Archív a videotéka dostupná ešte nie je.

Aktuálne je aplikácia Antik TV k dispozícii už pre Android STB, Apple TV STB,
ako aj všetky televízory s Androidom. Dostupné sú samozrejme aj aplikácie
pre mobilné zariadenia so systémami Android a iOS.

Včera 30.08.2021 =D> sa po obnove softvéru v TV LG objavila už dlhšie sľubovaná aplikácia pre antik TV :good:
funguje v pohode :good: no zatiaľ aspoň na tej telke kde som to skúšal je bez archívu.
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
mucko2000
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 14.srpen 2010 - 9:10

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od mucko2000 »

Akú máš verziu WebOS?
AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od MarekMM »

mucko2000 píše:Akú máš verziu WebOS?
verzia webOS 4.9.3
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
mucko2000
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 14.srpen 2010 - 9:10

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od mucko2000 »

Pýtam sa, lebo som zvedavý od akej verzie to bude k dispozícii. Nedávno som čítal, že Telekom má MagioGo pre LG, ale je to až od verzie WebOS 3.5. Tak uvidíme ako bude na tom Antik.
AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od MarekMM »

mucko2000 píše:Pýtam sa, lebo som zvedavý od akej verzie to bude k dispozícii. Nedávno som čítal, že Telekom má MagioGo pre LG, ale je to až od verzie WebOS 3.5. Tak uvidíme ako bude na tom Antik.
NIE bude, ale je to tak, že tá aplikácia ANTIK Telecom už reálne funguje. :)

Ak máš doma internet (nie internet v mobile) a smart telku LG
spusti aplikáciu a môžeš každú TV stanicu pozerať - skúšať päť minút.
Sú tam tuším dve TV stanice ktoré fungujú aj bez registrácie. :poklona:
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Uživatelský avatar
mucko2000
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 14.srpen 2010 - 9:10

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od mucko2000 »

Len ja mám LG telku ešte z roku 2015 a tam je WebOS 1.4. V LG Store je napríklad apka Sledovani TV alebo Lepší TV, ale napr. to MagioGo čo som spomínal alebo Antik TV tam neviem nájsť... Čiže asi tá apka nebude pre staršie TV.
AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: Antik - internetová platforma

Příspěvek od MarekMM »

MarekMM píše:
MarekMM píše:Antik má aplikáciu už aj pre Smart televízory Samsung.

Antik Telecom rozširuje dostupnosť svojej aplikácie Antik TV o ďalšie zariadenia.
V týchto dňoch má svoju aplikáciu už aj pre smart televízory značky Samsung.
Majiteľom vybraných modelov smart televízorov značky Samsung pre využívanie Antik TV
bude od teraz stačiť, aby si stiahli rovnomennú aplikáciu z menu svojho televízora.
Po jej nainštalovaní a prihlásení sa je možné využívať aplikáciu zaťiaľ iba na sledovanie televízie,
či streamov z kamier. Archív a videotéka dostupná ešte nie je.
Aplikácia je funkčná pre smart televízory Samsung s operačným systémom Tizen od roku výroby 2017

Aktuálne je aplikácia Antik TV k dispozícii už pre Android STB, Apple TV STB,
ako aj všetky televízory s Androidom. Dostupné sú samozrejme aj aplikácie
pre mobilné zariadenia so systémami Android a iOS.
Antik má aplikáciu už aj pre Smart televízory LG.

Včera 30.08.2021 =D> sa po obnove softvéru v TV LG objavila už dlhšie sľubovaná aplikácia pre antik TV :good:
funguje v pohode :good: no zatiaľ aspoň na tej telke kde som to skúšal je bez archívu.
Doplnené:

Podľa informácie od operátora ANTIK Telecom, aplikácia Antik TV je dostupná pre všetky LG TV od roku výroby 2017
s operačným systémom WebOS 3.5. a vyšším. ANTIK Telecom bude postupne pridávať do aplikácie ďalšie funkcie
ako archív, videopožičovňa a atraktívny obsah známy z platforiem, ktoré ANTIK Telecom už prevádzkuje.
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Odpovědět

Zpět na „Antik Sat, Antik IPTV“