Ariva 202E + Ariva 4K combo sdílení

Moderátor: marecek29

Odpovědět
mediatel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 03.červen 2008 - 20:48

Ariva 202E + Ariva 4K combo sdílení

Příspěvek od mediatel »

Prosím o pomoc. Spojení Ariva 202E +200 pres newcamd bez problemu. Ariva 202E +Ariva 4K přes newcamd connect. Vše v pořádku jen nejde obraz ani zvuk. Mcas od Darkside... 2 dny s tim laboruju a jen na začátku se objevil obraz a zvuk. Po znovu spušténí ani tuk. Karta jede ok , nejde ve čtečce Smart Wi klient -nenacte se .. díky za radu...
Uživatelský avatar
marecek29
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 880
Registrován: 04.červenec 2009 - 14:48

Re: Ariva 202E + Ariva 4K combo sdílení

Příspěvek od marecek29 »

A karta je ?
ObrázekObrázekObrázekObrázek




Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum
pizzman
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 12.říjen 2010 - 10:41

Re: Ariva 202E + Ariva 4K combo sdílení

Příspěvek od pizzman »

Ak je karta odporúčam off mCas ten od darkside veľmi spomaľuje. Najdeš ho na ofiko stránkach fergusonu
mediatel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 03.červen 2008 - 20:48

Re: Ariva 202E + Ariva 4K combo sdílení

Příspěvek od mediatel »

marecek29 píše:A karta je ?
pizzman píše:Ak je karta odporúčam off mCas ten od darkside veľmi spomaľuje. Najdeš ho na ofiko stránkach fergusonu
Zfravím. Karta je Skylink ICE... Mám doma krome Technisatu více Ariv. Prostř. Newcamd protokolu jdou spojit a můžu sledovat . Používám Smart Wi client ver 8, kde mám kartu ICE. . Jen do 4K Comba nejsem tímto schopný dostat signál. Čtečka od Darkside jde, karta se načita a funguje ale po síti ne a ne to spojit. Přitom mcas nabízí nastavení newcamd. Píše to connect ale nic se neděje. V ostatních mašinách pohoda. Co mám kde přepsat a nebo použít at to rozchodím ? Díky ..
Uživatelský avatar
marecek29
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 880
Registrován: 04.červenec 2009 - 14:48

Re: Ariva 202E + Ariva 4K combo sdílení

Příspěvek od marecek29 »

Ta karta je v cem ?
ObrázekObrázekObrázekObrázek




Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum
mediatel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 03.červen 2008 - 20:48

Re: Ariva 202E + Ariva 4K combo sdílení

Příspěvek od mediatel »

mediatel píše:
marecek29 píše:A karta je ?
pizzman píše:Ak je karta odporúčam off mCas ten od darkside veľmi spomaľuje. Najdeš ho na ofiko stránkach fergusonu
Zdravím. Karta je Skylink ICE... Mám doma krome Technisatu více Ariv. Prostř. Newcamd protokolu jdou spojit a můžu sledovat . Používám Smart Wi client ver 8, kde mám kartu ICE. . Jen do 4K Comba nejsem tímto schopný dostat signál. Čtečka od Darkside jde, karta se načita a funguje ale po síti ne a ne to spojit. Přitom mcas nabízí nastavení newcamd. Píše to connect ale nic se neděje. V ostatních mašinách pohoda. Co mám kde přepsat a nebo použít at to rozchodím ? Díky ..
Karta je ve spliteru Smart Wi, klientska karta je v uni ctecce Ariva 202E a dale Nevcamd protokol kabel ke druhe Arivě. Spojeni connect funguje. V uni ctecce Ariva vidi Smart Wi spliter kartu a posila dal. V A4k ji ani nevidi ani v Darkside mcas, avsak spojeni connect je vytvoreno na obou stranach,jen obraz ani tvuk se nedekoduje... Nejraději bych rozjel uni ctecku na 4K Arive combo. Jen nevim kde a jak nastavit mcas ... diky za radu... Jinak hezkého Silvestra a klidny r 2018
Uživatelský avatar
marecek29
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 880
Registrován: 04.červenec 2009 - 14:48

Re: Ariva 202E + Ariva 4K combo sdílení

Příspěvek od marecek29 »

Ariva 202E jako server nic?
ObrázekObrázekObrázekObrázek




Na dotazy nepoužívejte SZ, ale fórum
mediatel
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 03.červen 2008 - 20:48

Re: Ariva 202E + Ariva 4K combo sdílení

Příspěvek od mediatel »

marecek29 píše:Ariva 202E jako server nic?
Jo.ta 202 jede jako server. Obracene to nepropojim. Tem mcas od Darkside ma je newcamd -Host . Asi to odpiskam a necham spojeny jen HD Arivy. Treba casem nekdo na neco prijde. Jo jinak firmware mam nejnovejsi z 9. mesice. Asi to chce prepsat ten cam v PC. ..
ferdabrabenec
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 5
Registrován: 12.leden 2013 - 20:33
satelitni prijimac: VU+ Uno 4K, Ariva 4k combo

Ariva 4K combo - setting pro Freesat

Příspěvek od ferdabrabenec »

Chtěl bych se zeptat, zda do tohoto přístroje lze nějakým způsobem uložit setting kanálů, jako je tomu u přístrojů s Linuxem ? Jedná se mi konkrétně o platformu Freesat.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Ariva 202E + Ariva 4K combo sdílení

Příspěvek od dlhe_pole »

ne.. do tehle low-end kramu nejde nic.. tady to mame jako polici pod kvety..

BTW: jeste kolikrat se tu vykydas s rovnakym prispevkem ?
kacer74
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 141
Registrován: 24.červenec 2008 - 17:44
satelitni prijimac: Ariva 4K , Prismcube,dreambox,
Bydliště: Kladno,Prha Z
Kontaktovat uživatele:

Re: Ariva 202E + Ariva 4K combo sdílení

Příspěvek od kacer74 »

Jestli dobre chapu tak tohle uz chodi ....reseno v soukromi pres SZ ?! nebo tu jste dva ....?

Jo a kdyz ma nekdo problem stimhle srotem za par korun ,tak at se nerozciluje a tahne si komentovat VU pluska ...nekomu to staci a chodi to po svem ..neznam sat kterej je stoprocetni ve vsem co se da ! Dekujem !
Odpovědět

Zpět na „Diskuse - Ariva 4K“