TWIN LNB problem

Moderátoři: EnoSat, fuzak

Odpovědět
greg294
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 25.leden 2017 - 7:41

TWIN LNB problem

Příspěvek od greg294 »

Zdravím všechny, mám problém s příjmem satelitu. mám TWIN LNB a dva STB. Když mám zapnuté oba tak jde všechno OK, ale když vypnu STB 1 přestane hrát většina programů i na STB 2, ale STB 1 funguje bez problémů i když je vypnutý STB 2. Nevíte kde by mohl být problém? Mám podezření na LNB ale i po přepojení kabelů je problém stejný. Ještě mě napadá, že od STB2 vede delší kabel cca 40m (navíc dvakrát spojovaný). Nevíte někdo v čem by mohl být problém? Děkuji
loop12
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 130
Registrován: 17.červen 2007 - 19:22

Re: TWIN LNB problem

Příspěvek od loop12 »

Vadny kabel alebo LNB
Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: TWIN LNB problem

Příspěvek od decik »

greg294 píše:Zdravím všechny, mám problém s příjmem satelitu. mám TWIN LNB a dva STB. Když mám zapnuté oba tak jde všechno OK, ale když vypnu STB 1 přestane hrát většina programů i na STB 2, ale STB 1 funguje bez problémů i když je vypnutý STB 2. Nevíte kde by mohl být problém? Mám podezření na LNB ale i po přepojení kabelů je problém stejný. Ještě mě napadá, že od STB2 vede delší kabel cca 40m (navíc dvakrát spojovaný). Nevíte někdo v čem by mohl být problém? Děkuji
Proměřit kabel a zkontrolovat propojky (doufám, že je máš přes f-spojky-konektory) :-)
Uživatelský avatar
peter54
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1833
Registrován: 04.listopad 2008 - 21:11
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: TWIN LNB problem

Příspěvek od peter54 »

Bud to mas nejako cudne zapojene, alebo je lnb uplne vadny kus. Ja mozne ze mas na kabli prerusenu kostru a elektrina chodi cez susedny kabel. Ak je kabelaz v poriadku, jedine vratit predajcovi a kupit druhy. Pripadne odskusat u kamarata.
Kontakt v profile cez www.
Uživatelský avatar
watsonn
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 20.leden 2017 - 20:17
satelitni prijimac: Vu+ZERO4K,
Bydliště: TT
Kontaktovat uživatele:

Re: TWIN LNB problem

Příspěvek od watsonn »

asi 2 t. dozadu som daval tiež TWIN, všetko OK, v menu prijmača 2 som sa trošku pohral viac s nastavením tuneru, lebo mam motor, no treba si skontrolovať kábel, koncovky, ako písali ostatní, prípadne menu nastavenia...
2x Vu+ZERO4k - EGAMI 10.4, HITACHITV4k, SONYTV, HYUNDAITV, STAB HH-100.
Odpovědět

Zpět na „LNB konvertory“