LNB Konvertor Ku + C pásmo

Moderátoři: EnoSat, fuzak

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

LNB Konvertor Ku + C pásmo

Příspěvek od Radovan111 »

Vážení, dovoluji si-, :) :)
znáte, nebo respektive máte někdo zkušenosti s tímto konvertorem:

http://www.wsidigital.com/

Píšou že by šel namontovat na 100 cm parabolu

https://www.ftatv.org/foro/viewtopic.php?t=14682

A našel by se vůbec někdo kdo by mě ho byl ochoten namontovat v lokalitě Vsetín, kdybych si ho sehnal.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: LNB Konvertor Ku + C pásmo

Příspěvek od VTronik »

Jaké zázraky od něj očekáváš? Kromě toho, že je pro pásma Ku a C na něm nic mimořádného nevidím. Takže použití standardní pro satelitní pozice, kde je příjem současně v obou pásmech (Ku a C). Nic víc.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: LNB Konvertor Ku + C pásmo

Příspěvek od Radovan111 »

No já jsem laik,no potřebuji pořádný konvertor- a nechám si poradit- no chtěl jsem ulovit i nějaké to C pásmo a chtěl jsem ulovit i nějaké ty tajné signály viz zde:nízké SR atd :roll: :) :)

http://www.digitalfernsehen.de/Geheime- ... 977.0.html
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 14.srpen 2021 - 22:47, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: LNB Konvertor Ku + C pásmo

Příspěvek od pele1 »

vidím že vo výmysloch pokračuješ ďalej aby si nebol opäť sklamaný 100cm je na C pasmo u nás málo a kombinovaný konvertor nie je tiež správna voľba
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: LNB Konvertor Ku + C pásmo

Příspěvek od Radovan111 »

Však já vím, takový konvertor stejně nikdo tady u mě zde v té mojí pr..eli nenamontuje
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 14.srpen 2021 - 22:47, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
marval
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 49
Registrován: 21.květen 2010 - 19:32
Bydliště: doma a okolie

Re: LNB Konvertor Ku + C pásmo

Příspěvek od marval »

žiadny DXer by si hentú blbosť na anténu nikdy nedal a ak náhodou dal , po krátkej dobe by letela cez plot, ako u mňa tie slávne inverto sráč ultra LNB.

Ak s takýmito kravinami otravuješ firmy v okolí,tak sa nečuduj že ťa každý pošle do...

Takéto veci si musí každý vedieť zohnať a nainštalovať sám a ak to nedokážeš, tak sa radšej na to vyprdni.
ide tu hlavne o to že po čase určite nastanú problémy a jediný kto to môže najrýchlejšie riešiť je ten čo to montoval.
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: LNB Konvertor Ku + C pásmo

Příspěvek od Radovan111 »

Tak na co potom ty firmiska jsou,jaké kraviny, je to normálně oficiálně schválené, vyrobené- tak by to měly znát však by měly i radit samozřejmě aj za peníze, ale kvalitně, nebo pokud toho nejsou schopni tak by jim měly spíš sebrat živnostenské oprávnění, jenom berou peníze potvory.
No a potom když to zákazník chce vyzkoušet, tak proč mu to nenabídnou, tak když to vyrábí tak to aspoň trochu musí fungovat né?
Jak si to můžete namontovat sám, však ano v pohodě, rozumím.

Tak proto se tu z dovolením ptám a radím, jestli třeba by někdo byl ochoten mě to namontovat, však na co je to forum?
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 14.srpen 2021 - 22:48, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: LNB Konvertor Ku + C pásmo

Příspěvek od VTronik »

Fórum je na výměnu informací. Ne pouze jako zdroj odpovědí na nějaké otázky. Pokud máš opravdový zájem o DX příjem, tak každý kdo se tím zabýval si nejdříve sám nastudoval to, co ho zajímá. Tam začni. Potom pochopíš, že nechat si něco odborně namontovat není totéž jako věnovat se DX příjmu. DX příjem je svým způsobem posedlost dosáhnout něčeho víc než co poskytují obvyklé možnosti a běžně dostupná technika. Proto si ten DXer sám zařízení vybírá, kombinuje a případně i vylepšuje. A aby to uměl a věděl, nejdříve si také sám mnoho nastuduje. Ty se zatím topíš v úplně základních pojmech.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: LNB Konvertor Ku + C pásmo

Příspěvek od Radovan111 »

Jasně v pohodě, nic se neděje,já jsem se jenom slušně zeptal zda s tímto konvertorem má někdo zkušenosti atd.
Na italském foru ho normálně na 100 cm parabolu namontovali, pokud jsem dobře četl.

Navíc já jsem omezený s parabolou- bydlím v paneláku, mám ji umístěnou na střeše, tak si nemůžu dovolit nějaké velké paraboly na nějaký velký DX příjem- tak jsem si myslel že tímto konvertorem ulovím trošičku i stanic co vysílají v C pásmu- ale žádné nějaké zázraky s tím já počítám.to rozumím.

Nejsem zase až takový hlupák, trošičku si fandím, to spíš některé ty firmiska si myslím že jsou na tom daleko hůř ještě než já, hlavně když hlupučkým lidem nějakým způsobem naflágají parabolky a ti jsou rádi že je mají a že jim to aspoň trochu funguje, takže asi tak, nebo se dokonce našli i takoví, co si nechali ode mě koupit měřák- s tím že mě to tu poměří, udělají, však jak jsem jim dal měřák za x tisíc tak už se neukázali.

Ale to píšu jenom tak- to byla moje blbost že jsem jim na to přistoupil.
No nic myslel jsem že by to třeba četl nějaký satelitní nadšenec tady v mé lokalitě, což nehrozí.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
marval
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 49
Registrován: 21.květen 2010 - 19:32
Bydliště: doma a okolie

Re: LNB Konvertor Ku + C pásmo

Příspěvek od marval »

Ano VTronik to krásne zhodnotil, DX je niečo úplne iné ako montovanie puklíc na skylink- na to sú vacsinou zamerané firmy.
Ak po nich chceš niečo iné je to len ich dobrovolnosti či na to majú a či sa na to dajú.
Takže treba začať u seba a nie kritizovať druhých čo by mali vedieť a nevedia- ved si to skús sám...

K tomu LNB, asi si málo hladal, pretože každý hovorí že v C pásme ujde, v Ku je biedny.
Odpovědět

Zpět na „LNB konvertory“