AB Cryptobox 750HD

Diskusia a download pre AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD Combo DVB-T2/S2/C

Moderátor: Duce

Odpovědět
franta54
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 18.květen 2019 - 16:54

AB Cryptobox 750HD

Příspěvek od franta54 »

Zdravím, Vie mi niekto poradiť ako rozchodím TA3, STV3 a ostatné programy na tomto prijímači. Dnes som nahral najnovší softvare - skúšal v nastaveniach-nastaviť Irdeto, ale furt to nejde. Dnes som si FastScanom odpadal ďalšie kanály ktoré sú už prekodované.

Vďaka
palkooo29
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 09.březen 2013 - 17:57

Re: AB Cryptobox 750HD

Příspěvek od palkooo29 »

Skus nahrat FW 1.15.22010
Uživatelský avatar
MarekMM
Odborník
Odborník
Příspěvky: 483
Registrován: 18.září 2010 - 16:41
Bydliště: Slovensko

Re: AB Cryptobox 750HD

Příspěvek od MarekMM »

franta54 píše:Zdravím, Vie mi niekto poradiť ako rozchodím TA3, STV3 a ostatné programy na tomto prijímači. Dnes som nahral najnovší softvare - skúšal v nastaveniach-nastaviť Irdeto, ale furt to nejde. Dnes som si FastScanom odpadal ďalšie kanály ktoré sú už prekodované.

Vďaka
Aj keď sa rozkrájaš chodiť to nebude lebo to nemá nohy. :D
A skade si, že technický problém TA3 či STV3 riešiš iba teraz o tomto sa tu debatuje už veľa mesiacov azda aj viac ako rok, dva, či ...
Nepíšeš akú kartu máš... a aj tie programy o ktorých píšeš že sú prekódované nájdeš ale až na konci zoznamu.

Riešenie:

Satelitný prijímač AB Cryptobox xxxHD prepni do režimu Irdeto.
(ak nezdieľaš nahraj si posledný originál soft od ABCOM_u tam netreba prepínať nič.) klik

Satelitný prijímač AB Cryptobox xxxHD vypni vypínačom vzadu. (nie iba diaľkovým ovládaním)

... asi po minúte ...

Satelitný prijímač AB Cryptobox xxxHD zapni. (prepni trebárs na STV1 a buď trpezlivý, nikam sa neponáhľaj neprepínaj.)

Prajem príjemné pozeranie Šláger 2, Ta3, Prima Krimi, atď. :good:
a pokojné Vianočné Sviatky. :poklona:
Prvý satelitný prijímač OTF SR95 8)
Z novšieho, v každom rožku je toho trošku. Parabola ofsetka 120 s motorom, Maximum E85 Multifocus
Antik karta a Antik MINI 3 box, karta a tiež CAM PlusTelka, Skylink ICE_irdeto-irdetoM7_Viaccess, Hello HD
Odpovědět

Zpět na „AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD Combo DVB-T2/S2/C“