Problem se zvukem AC3/DTS v Kodi

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

Odpovědět
Demag386
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 10.listopad 2016 - 16:52

Problem se zvukem AC3/DTS v Kodi

Příspěvek od Demag386 »

Prosím o radu,mám Kodi v DM900 ,zvuk je vždy jen ve stereu.V nastavení zvuku nelze měnit výstup je tam BCM/PCM/BCM/PCM na pevno.Kanáli mám nastaveny na 5.1 .Průchod zvuku chybí možnost něco měnit.Rozdělení sterea aktivní.Zkoušel jsem vše možné ,ale výsledek stále stereo.Když používám sat tuner tak jede v AC3 jak má.
Zřejmě chybí v kodi nějaký plugin či kodek.Předem díky za rady.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: Problem se zvukem AC3/DTS v Kodi

Příspěvek od dlhe_pole »

Demag386 píše:Prosím o radu,mám Kodi v DM900 ,zvuk je vždy jen ve stereu.V nastavení zvuku nelze měnit výstup je tam BCM/PCM/BCM/PCM na pevno.Kanáli mám nastaveny na 5.1 .Průchod zvuku chybí možnost něco měnit.Rozdělení sterea aktivní.Zkoušel jsem vše možné ,ale výsledek stále stereo.Když používám sat tuner tak jede v AC3 jak má.
Zřejmě chybí v kodi nějaký plugin či kodek.Předem díky za rady.
tak napis na podporu kodi..

dreambox je sat prijimac ne multimedial centrum nebo iptv player .. taky tak nechodis j jednych botach do kostela a do hospody..
pouzivej veci na to na co jsou prioritne urcene...
Demag386
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 10.listopad 2016 - 16:52

Re: Problem se zvukem AC3/DTS v Kodi

Příspěvek od Demag386 »

Na forum o kodi jsem nepochodil,nikdo nevěděl...DM900 má obrovský potenciál i v oblasti Mediacentrum, kde již plně využívám ,jen mám problém s AC3 a dts.
kura1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 12.duben 2012 - 18:02
satelitni prijimac: Vu+ Solo 4K

Re: Problem se zvukem AC3/DTS v Kodi

Příspěvek od kura1 »

Zrejme to ani nikdy fungovat nebude kedze na satelitoch nie je plnohodnotne kodi ale len zbuchane kvoli kniznici.Plnu podporu by muselo zabezpecit priamo kodi co robit podla mna nebudu.Na prehravanie sa nepouziva kodi player ale len mediaplayer enigmy co nie je ziadny zazrak.
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: Problem se zvukem AC3/DTS v Kodi

Příspěvek od petersk »

@Demag386: Tak v Kodi na linuxe to nezmeníš, ale po spustení videa treba vyvolať nastavenie zvuku image napr na OpenATV žltým tlačidlom a tam pozri či na konkrétnom videu takú zvukovú stopu vôbec máš.
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
Odpovědět

Zpět na „DM-9XX UHD“