DM900 nefunkční ovládání hlasitosti

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

Odpovědět
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

DM900 nefunkční ovládání hlasitosti

Příspěvek od salora »

Chtěl jsem se tady popzeptat zda by mi někdo mohl sdělit a poradit kde se dá obnovit natsavení hlasitosti zvuku které nemohu pomocí D.O. u DM900 zprovoznit byt nedávno ještě šel a i když je možné ne-li pravděpodobné že jsem to mohl způsobit nedávno sám nevědomky v meny /uživatelském rozhraní/ tak at dělám co dělám nemohu to dát do chodu ,ono je to tím více zamotané jelikož s nějakou změnou režimu která vůbec s tou hlasitostí nesouvisí je tato finkce hlasitosti ovlivněná jinými slovy je to sázka do loterie .
Pro úplnost uvedu že mám v DM900 image Open Pli 7 star /rok 2019/,uvítal bych asi nejlépe ofocenou obrazovku znázornující v tabulce uživ. rozhraní nastavení u kterého lze hlasitost na D.O. používat tl. volume .
U některých navolených funkcí v uživ. rozhraní ten zvuk regulovat šel ale zcela jinými tl. např. šipkami kurzoru P/L a dokonce se graficky v levé části obtazovky znázornil ale zase nešli zobrazit kanály cdo přečdtím šli a na které jsem zvylký takto používat,skiny jsem měnil ale krom grafických změ a barev se defakto nic principielně nezměnilo a všechny se chovají stejně.
sat12
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 08.únor 2019 - 9:26
Bydliště: jižníčechy
Kontaktovat uživatele:

Re: DM900 nefunkční ovládání hlasitosti

Příspěvek od sat12 »

Dej tovární máš pokoj .... Nebo si dej OE2.5] NewNigma2 DM900 UHD
ULTIMO-HD @ Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/DVB-S2_DM-900 RC20 -DVB-S2X
ZIDOO-X9S + Z1000- LCD SPF-107H
PARABOLY 2xT_90 / motor SuperTack-II-středoavá 180+140 + 16 LBN q
LG 86sm9000 / lg sk10y + lg spk8 / yamaha rx‑a2060 / 7.1.2 / Panasonic DMP-UB900 / TCL 55C715
skype:emilsat
původní nick : emilsat
Odpovědět

Zpět na „DM-9XX UHD“