nový SW a na ČT programech se mi seká obraz 752HD

Diskusia a download pre AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD Combo DVB-T2/S2/C

Moderátor: Duce

Odpovědět
wrc546
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 19.listopad 2012 - 18:11

nový SW a na ČT programech se mi seká obraz 752HD

Příspěvek od wrc546 »

prosím jaký je nový SW na ab Cryptobox 752HD Combo ? Já ho mám 1.15.21821 je to poslední ? .Měl jsem to v servisu nebot je to v záruce a tohle mi tam nahráli před dvouma měsíci , protože na ČT programech se mi sekal obraz mám kartu Skylink a fialový modul. . Je to lepší , ale stále se mi seká na všech ,.ale JEN ČT programech ostatní ne . Pak mám ještě jeden problém v čtečce jde taky karta Skylink , ale poslední programy co přidával Skylink mi tam nejdou asi tak 5 posledních programů , přitom přes modul fungují. Na JOU TUBE se ptát ani nemá cenu to asi nepůjde vůbec že , TO ŠLO TÝDEN ! Prosím kde je asi chyba a je to znovu na reklamaci ? .
jmurin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 77
Registrován: 18.únor 2007 - 11:43

Re: nový SW a na ČT programech se mi seká obraz 752HD

Příspěvek od jmurin »

Dostaviť parabolu a naladiť cez fastscan.
wrc546
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 19.listopad 2012 - 18:11

Re: nový SW a na ČT programech se mi seká obraz 752HD

Příspěvek od wrc546 »

parabola seřízená , Kromě 752HD běží parabola stejná na dalších 3 TV některý se satelitem v TV , jiný se SATELITEM samostatným NE 752HD ani na jedné TV to nedělá kousání ČT frekvence vše funguje OK , přitom kabel jsem dal nový a i do jínýho výstupu LNB - nic . Proto jsem to dal do servisu , kde přehráli SW a zlepšilo se to ale stejně se na ČT frekvenci to někdy sekne za večer . Na 752HD jsem několikrát vymazal fekvenci ČT a znovu naladil - nepomohlo , když se to přivezlo z opravny musel jsem všechny programy nahrát znovu - NEBYLO TAM NIC , bylo to jako nový , ale nahrával jsem nový programy , jako // všechny programy na družici jak 19-23// a pak já si to třídím do oblíbených . Jinak děkuji za radu .
kumsat
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 27
Registrován: 23.únor 2008 - 13:24

Re: nový SW a na ČT programech se mi seká obraz 752HD

Příspěvek od kumsat »

wrc546 píše:parabola seřízená , Kromě 752HD běží parabola stejná na dalších 3 TV některý se satelitem v TV , jiný se SATELITEM samostatným NE 752HD ani na jedné TV to nedělá kousání ČT frekvence vše funguje OK , přitom kabel jsem dal nový a i do jínýho výstupu LNB - nic . Proto jsem to dal do servisu , kde přehráli SW a zlepšilo se to ale stejně se na ČT frekvenci to někdy sekne za večer . Na 752HD jsem několikrát vymazal fekvenci ČT a znovu naladil - nepomohlo , když se to přivezlo z opravny musel jsem všechny programy nahrát znovu - NEBYLO TAM NIC , bylo to jako nový , ale nahrával jsem nový programy , jako // všechny programy na družici jak 19-23// a pak já si to třídím do oblíbených . Jinak děkuji za radu .
Podľa toho čo si napísal, máš na parabole LNB so 4 výstupmi. "Kusanie CT frekvencii" môže spôsobovať ovplyvňovanie ostatných 3 TV/sat. Bolo tu o tom už písané - rozdiel v mínus.potenciáloch na jednotlivých TV/sat. Skús vymeniť LNB, najlepšie inú značku. Neznamená to, že Tvoj LNB je zlý, ale povedané slengovo-nemusí si rozumieť z Tvojou sat zostavou. Už som sa s tým viac krát stretol. AB 752 by mal byť OK, prípadne pre istotu ho odskúšaj u niekoho kamaráta, rodiny.
Na Cryptoboxoch idú aj programy so zvýšenou ochranou, viac info nájdeš na fóre. Ak do AB 752 nahráš niektorý z posledných patch SW (nájdeš tu: viewtopic.php?f=436&t=71923), musia fungovať aj programy so zvýšenou ochranou.
Otestuj a nech sa Ti to podarí!
Dreambox 900 HD+HDD 1 TB 2,5", ....., parabola Emme Esse AL 100, LNB GI 201, motor DG 380
testovnik
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 14.prosinec 2009 - 16:46

Re: nový SW a na ČT programech se mi seká obraz 752HD

Příspěvek od testovnik »

Na funkci nových programů ve čtečce, mají již zabezpečení L2B, se musí nahrát FW od verze 22xxx. A provést tovární nastavení a nové naladění - nejlépe přes FS.
Odpovědět

Zpět na „AB Cryptobox 700HD, 750HD, 752HD Combo DVB-T2/S2/C“