DVB-T USB Tuner

Odpovědět
xdedek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 08.červenec 2011 - 5:34
satelitni prijimac: SF-4008, FS-Enibox

DVB-T USB Tuner

Příspěvek od xdedek »

Zdravím, vím, že je to téměř zbytečné téma, ale připojil jsem si dočasně, při stěhování DVB-T tuner, stařičký Pinnacle NanoStick 330e. Našel jsem informaci, že se jedná o em28xx ovladač, ten jsem doinstaloval, ale stále se mi nezobrazil. Když se podívám do dmesg, tak jej vidím... Jen nechápu, že stále ne a ne se zobrazit v GUI. Nevíte náhodou, kde by mohla být chyba? SW aktualizován včera. Image (OpenATV) nahrán 6.2 asi tak před 20 - 30 dny.
Octagon SF 8008 Combo, Zgema H9S, Formuler F4 Turbo, Octagon SF4008, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS, HD Box FS9200,
Brandy20
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 237
Registrován: 21.únor 2008 - 0:02
satelitni prijimac: X403, 9600, 4060, X810, S300

Re: DVB-T USB Tuner

Příspěvek od Brandy20 »

Podla mna je chyba image, mal som tiez USB tuner, ktorý mi slapal, ale nove Image už nespolupracuje, tiez som tam stiahol ovladac a tod vse.
Aktualne Octagon sf8008 supreme , ostatne uz len minulost -GIGABLUE HD QUAD PLUS, Skytec Kleio -vždy najnovší fw. AB Ipbox 9900 - ET 9200 spomienky a este sa najde vždy nejaký STB na testovanie , prijem parabola Maximum E85 Fe Multifocus ( 4/5W,1W,5E,9E, 13E, 19,2E, 23,5E, 28,5E)
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: DVB-T USB Tuner

Příspěvek od efendy55 »

tvrdý reštart nepomáha ... ??? :D takéto pokusi u ARM procesorov stoja tak za hovno ... ](*,) to mi ver .... :D stiahni si všetky drivre čo ti ponúka image online pre USB-DVBT tvrdý reštart boxu ak ti ho aj nájde tak nemáš zaručené že ti bude fungovať . :cry: ale za pokus
nič nedáš .... #-o konkrétne na octagone-4008 ked som to skúšal tak totálne odpálilo HBBTV v tomto boxe ... :ROFL: mám kopu takýchto USB-DVBT doma a len občas som to naštartoval ,ale nedávno som mal doma zgemu a tam som naštartoval všetky tunery bez problémov . :Yahoo!: ale napr. Zero4K, Solo4K, GiGABLUE4K a Octagon-4008 nič moc , jedine pre VU+ samozrejme TurboTuner :good:
máš box do ktorého nie je problém dokúpiť interný DVBT2 a to už kope inú ligu a máš to bez starostí a problémov .... :smoke: :good: skúšaj ,hraj sa zabávaj sa .... :poklona: lovu zdar USB-DVBT TUNEROM zvlášť ... :D
Všetko 4K
xdedek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 86
Registrován: 08.červenec 2011 - 5:34
satelitni prijimac: SF-4008, FS-Enibox

Re: DVB-T USB Tuner

Příspěvek od xdedek »

Tvrdým restartem se myslí za chodu urvat napájení? Protože klasický restart přes menu jsem samozřejmě zkoušel. Zkoušel jsem i se zapojeným tunerem restart.. Pak I s odpojeným. Zapojit tuner pred instalací ovladačů a i v opačném pořadí..
Jinak právě díky existenci tuneru je to skoro k ničemu téma, jak jsem psal. Jen mi jde teď o to, že jsem to chtěl jako provizorku, pro naladění hlavně. Nemám zatím na baráku stožár, z bytu jsem si vzal můj přijímač a zapojil do něj internet tak SD kanály koukám přes síť, mám routery propojeny přes VPN. Na půdu jsem hodil anténu a na televizi neco chytám, jen jsem se to chtěl nastavit lépe, telka nemá ukazatel signálu, tak to mám jen z odhadu.. Časem mám stejně v plánu koupi lepší telky, co už T2 tuner bude mít, tak se mi do tuneru do Octagonu nechce investovat. Hlavne, když to předpokládám do doby přechodu snad už stihnu vyměnit a pojedu na satelit..

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk
Octagon SF 8008 Combo, Zgema H9S, Formuler F4 Turbo, Octagon SF4008, HD Box FS7110, HD Box FS7119, HD Box FS-Enibox, Edision Argus Mini IP, Opticum 9600TS, HD Box FS9200,
Odpovědět

Zpět na „Octagon“