vfd display in standby mode

Odpovědět
gorick
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 49
Registrován: 07.srpen 2008 - 11:38
satelitni prijimac: DM900 UHD Triple

vfd display in standby mode

Příspěvek od gorick »

Nevie niekto ako zmenit zobrazovanie toho, čo sa ma ukazovať na displayi v standby rezime? Nejake nastavenie skinu?
V image OpenHDF, ktory použivam, ale podobne je to aj v OpenATV, ukazuje na VFD iba hodiny.
Chcel by som tam mať komplet informacie: čas, datum, mesiac, deň...ako je to v ostatných verziach E2.
DM 900 UHD Triple, XTrend ET7500
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: vfd display in standby mode

Příspěvek od dlhe_pole »

gorick píše:Nevie niekto ako zmenit zobrazovanie toho, čo sa ma ukazovať na displayi v standby rezime? Nejake nastavenie skinu?
V image OpenHDF, ktory použivam, ale podobne je to aj v OpenATV, ukazuje na VFD iba hodiny.
Chcel by som tam mať komplet informacie: čas, datum, mesiac, deň...ako je to v ostatných verziach E2.
no jak si to nenasiel na fore tvorcov image vyskusaj este http://mojpredajcaboxu.sk/podpora
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: vfd display in standby mode

Příspěvek od 9000peter »

Keď chceš viac zozen si fotoramik samsung + lcd4linux a môžeš to mať napr aj takto
Přílohy
dpf.jpg
dpf-1.jpg
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: vfd display in standby mode

Příspěvek od dlhe_pole »

9000peter píše:Keď chceš viac zozen si fotoramik samsung + lcd4linux a môžeš to mať napr aj takto

fuuuj jake skarede zobrazenie.. to je jak čičmany :P
gorick
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 49
Registrován: 07.srpen 2008 - 11:38
satelitni prijimac: DM900 UHD Triple

Re: vfd display in standby mode

Příspěvek od gorick »

Mne by v pohode stacilo, ak by ten 16-miestny VFD maticovy displej octagonu bol v standby vyuzity na 100 percent, teda zobrazovali sa na nom plne casove informacie, nie len digitalne hodiny v tretine displaya a zvysok nic. Ale to je skor otazka na tvorcov image, HDF, ATV..., preco si to tak volia, ked dobre vieme, ze ini napr. openNFR, maju vyuzity cely displej (je tam aj den, mesiac, rok atd..). No nic, spytam sa na konkretnej adrese alebo sa este pohram so subormi ClockDisplay.pyo, skin_display.xml...
DM 900 UHD Triple, XTrend ET7500
Odpovědět

Zpět na „Octagon SF4008 4K UHD Triple“