ineos zx 4 nove firmware schit

Moderátor: Duce

Odpovědět
okioki6589
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 20.říjen 2007 - 19:27

ineos zx 4 nove firmware schit

Příspěvek od okioki6589 »

mam už delší dobu ineos zx 4 původní firmware neměl možnost nahrávaní od té doby jsem vyzkoušel několik firmweru tuším 1.4.50 a dále 1.4 60 , 1.4.63 a nyní to byl 1.4.67 vždy byli problémy při přepínání programu vypadávalo na par vteřin hdmi později nezapínalo hdmi člověk musel z tv vytáhnout a znovu zasunout vrchol byl nový soft 1.4.67 při kterém nešel přijímač vůbec zapnout z vypnutého stavu jinak než vytažením zdroje ze sítě a znovu zapojením Dálkové ovládaní nespustilo satelitní přijímač nyní jsem dal starý soft 1.04.26 a tyto problémy nejsou možná by se ti kdo tvoří nové firmwery by je také měly otestovat než je pustí do světa.
dlhe_pole
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1218
Registrován: 05.srpen 2013 - 13:16
satelitni prijimac: VuSolo4k DM800SE kathrein910

Re: ineos zx 4 nove firmware schit

Příspěvek od dlhe_pole »

okioki6589 píše:mam už delší dobu ineos zx 4 původní firmware neměl možnost nahrávaní od té doby jsem vyzkoušel několik firmweru tuším 1.4.50 a dále 1.4 60 , 1.4.63 a nyní to byl 1.4.67 vždy byli problémy při přepínání programu vypadávalo na par vteřin hdmi později nezapínalo hdmi člověk musel z tv vytáhnout a znovu zasunout vrchol byl nový soft 1.4.67 při kterém nešel přijímač vůbec zapnout z vypnutého stavu jinak než vytažením zdroje ze sítě a znovu zapojením Dálkové ovládaní nespustilo satelitní přijímač nyní jsem dal starý soft 1.04.26 a tyto problémy nejsou možná by se ti kdo tvoří nové firmwery by je také měly otestovat než je pustí do světa.
hele pepo mas nejakou blbou telku, tipuji nekakej low cost chanchong
Billy-sk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 245
Registrován: 28.červen 2008 - 10:06
satelitni prijimac: DM 920 UHD, VU+ Solo 2
Bydliště: Čadca
Kontaktovat uživatele:

Re: ineos zx 4 nove firmware schit

Příspěvek od Billy-sk »

Ja som ziadne podobne problemy nezaznamenal, budes mat bud vadny kus ineosu, alebo TV!
VU+ SOLO2 (2x DVB-S2) E2 VTI
Dreambox 920 UHD OE2.5 Meriln 4
Pozicie: 19E,23.5E,13E,0.8W
okioki6589
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 20.říjen 2007 - 19:27

Re: ineos zx 4 nove firmware schit

Příspěvek od okioki6589 »

Se starým softem 1.4.26 maká vše jak má. S novým jsou problémy jak jsem psal a výpadky při přepínání hdmi mi už kdysi někdo potvrdil. Později začaly problémy s tím že jsem musel po zapnutí občas vytáhnout hdmi kabel a znovu připojit aby naběhl obraz. Tak nahrál nový soft 1.4.67 po jeho instalaci zůstaly problémy s hdmi a navíc se přidal problém když jsem vypl sat dálkovým ovládáním a druhy den jsem ho chtěl pustit tak jsem musel přijímač odpojit z elektriky jinak přijímač nereagoval na dálkové ovládaní nešel jim spustit zkoušel jsem to několikrát a vždy stejný výsledek.
Zohan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 48
Registrován: 23.červenec 2011 - 16:30

Re: ineos zx 4 nove firmware schit

Příspěvek od Zohan »

Aký máš TV? Problém s vypínaním bol zo softom 1.4.68 ktorý bol ihneď stiahnutý a nie 1.4.67, ten ide ako má a nie sú sním problémy.
Skús prehodiť HDMI do iného vstupu na TV, mal som také problémy z Philips TV, odkedy som prehodil do vstupu HDMI2 na TV tak všetko ide tak ako má.
okioki6589
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 20.říjen 2007 - 19:27

Re: ineos zx 4 nove firmware schit

Příspěvek od okioki6589 »

mam philips ale ten můj má jen jeden hdmi vstup . Zatim ponechám asi ten starý firm s tím to neblbne a funguje vše jak má stream cinemu nepoužívám a to co používám jde bez problému.
Uživatelský avatar
watsonn
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 21
Registrován: 20.leden 2017 - 20:17
satelitni prijimac: Vu+ZERO4K,
Bydliště: TT
Kontaktovat uživatele:

Re: ineos zx 4 nove firmware schit

Příspěvek od watsonn »

1.4.67 je OK, ked, tak problem je inde.... :arrow: :)
2x Vu+ZERO4k - EGAMI 10.4, HITACHITV4k, SONYTV, HYUNDAITV, STAB HH-100.
okioki6589
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 15
Registrován: 20.říjen 2007 - 19:27

Re: ineos zx 4 nove firmware schit

Příspěvek od okioki6589 »

ale kde 1.4.26 a 1.4.50 u mne ok ostatní zlobí a starší softy také jdou u mne bez problému.
bogi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 20.říjen 2017 - 21:28

Re: ineos zx 4 nove firmware schit

Příspěvek od bogi »

Mne ZX4 obcas zamrzal, nie nejako casto, zeby som to musel riesit, ale stavalo sa. Tak som z casu na cas skusil novsi FW, ale bez zmeny. Priblizne pred tyzdnom sa mi po zapnuti ohlasil FW 1.4.68, ale po vypnuti neslo stroj dialkovym zapnut. Skusil som znova update FW z menu pristroja - tentoraz ponukal 1.4.67. Ten mi zatial nezamrzol (4-5 dni, neviem presne), vyzera to nadejne.

Mne ZX4 plne vyhovuje, lebo nemusim travit volny cas studiom Enigmy (mam kopec inych zalub) a ako beznemu divakovi, co ziaden high end nikdy nevlastnil, mi nic take nechyba. Okrem pozerania TV vyuzivam nahravanie a radio zo satelitu aj cez internet. To je tak vsetko a viac od tohoto strojceka ani neocakavam.

Vadi mi napr. ze ked pozeram nahraty program a posuvam sa v nom, napr. preskakujem reklamu, staci z nepozornosti tuknut na dialkovom vedla a som zrazu niekde uplne inde a musim ist znova do Prehliadac nahravani, najst si nahravku a potom zase to miesto v nej, kde som skoncil ... Parkrat sa mi to stalo a nastve to. Potreboval by som nejake upozornenie napr. "Chcete naozaj opustit prehravanie?" Ale to je tak vsetko, co tejto krabicke vycitam.

Ohladom EPG, co sa tu kritizovalo ... ano, natiahne EPG len z trasnponderov, z ktorych prijima signal. Ja mam ale stale zapnuty notebook a v nom n ajednom tabe http://www.tvprogram.cz a tym je vec vyriesena. Do EPG idem hlavne vtedy, ked chcem nahravat.
Uživatelský avatar
furko
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 678
Registrován: 21.březen 2006 - 18:57
Bydliště: Strážovské vrchy a okolie

Re: ineos zx 4 nove firmware schit

Příspěvek od furko »

Nie je v pláne nový software ktorý by opravil niektoré chyby v KODY alebo SC?

P.S. alebo nešlo by tam zmeniť loader na octagon?
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Ineos“