3g usb modem

Moderátor: Duce

Odpovědět
gold.emilya
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 14.červen 2018 - 8:13

3g usb modem

Příspěvek od gold.emilya »

Prosi mvas sksual niekto usb modem napr. huawei E1752 pripojit so simkou do prijimaca ci ej mozne vyuzivat aj 3g pripojenie tam kde nieje pevny internet?
Uživatelský avatar
pravyroxor
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 10.květen 2010 - 12:13
satelitni prijimac: VU+ Uno 4k SE, vu+ zero

Re: 3g usb modem

Příspěvek od pravyroxor »

Neviem či sa to dá priamo, cez zdieľania v lokálnej sieti napr. z PC to pôjde určite. Mne sa takto podarilo zdieľať aj internet z mobilu. Mobil vytvoril wifi hotspot, do ktorého sa pripojil notebook a zdieľal pripojenie po LAN s VU+ Zero iba ako dočasné riešenie v stave núdze. Potom skorej použiť 4G router napr. TPlink TL-MR200.
gold.emilya
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 14.červen 2018 - 8:13

Re: 3g usb modem

Příspěvek od gold.emilya »

To ano a cez lan pripojim do boxu ale moj navrh je taky ze mam 4ku simku kde mam 1gb dat za 2 eura a len cisto pre box a co najlacnejsie sa pripojit na internet. Bud cez modem napr. alebo nejako inak. Potrebuje mto an chatu kde mam 3g a satelit.
gusto1
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 626
Registrován: 07.září 2011 - 22:32

Re: 3g usb modem

Příspěvek od gusto1 »

nejaky lacny mobil a vytvorit hot spot. Do boxu kupis wifi dongle a napojis sa na hotspot.
Tie huaweje su sice dobre, ked si ich pouzijes v NTB, ale v boxoch naviem ako pojdu. Ja som skusal raz E3131 v DSL modeme a nedokazal sa napojit. Potom som skusal iny huawei Exxxx a on sa sice napojil na NET, ale ping som mal 7000ms a rychlost porovnatelnu z dial upom
Odpovědět

Zpět na „Přijímače Ineos“