VTi 14.0.5 a VU HD 1080p skin problem

Moderátoři: kratke_pole, tommix, Pr0metheUs, chocholousek

Odpovědět
Uživatelský avatar
marcelmrc
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 03.leden 2008 - 10:26

VTi 14.0.5 a VU HD 1080p skin problem

Příspěvek od marcelmrc »

Zdravím,

mám malý problém, používam skin VU HD 1080p do ktorého som si stiahol s fóra http://www.vuplus-support.org novú infobar lištu.

Všetko funguje bez problémov, ale keď dám vypnúť prijímač do pohotovostného režimu "stanby", tak po opätovnom zapnutí mi nenačíta rozlíšenie, ale ostane tam svietiť "x", viď obrázok. Keď dám reštartovaťGUI tak to nabehne, ale po vypnutí do standby a zapnutí zase len X. Neviete niekto, kde by mohol byť problém?


Obrázek
Obrázek
VU+ Uno 4K SE, VTi 15.0.02
Uživatelský avatar
marcelmrc
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 03.leden 2008 - 10:26

Re: VTi 14.0.5 a VU HD 1080p skin problem

Příspěvek od marcelmrc »

Nikto neviete, kde by mohol byť problém??
VU+ Uno 4K SE, VTi 15.0.02
Uživatelský avatar
Wozi
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 217
Registrován: 24.únor 2014 - 19:16
Bydliště: Droužkovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VTi 14.0.5 a VU HD 1080p skin problem

Příspěvek od Wozi »

A co se zeptat na fóru kde jsi potahal tu info lištu, zkus odinstalovat, zda v původní info liště toto dělá taky a pokud ne, otázku směřovat na tvůrce infolišty.
Vu+UNO4KSE (S2X FBC) + Vu+ext.USB tuner (T2)...VTi, Zgemma4K H9 combo….OpenATV, Ariva 203HD, Raspberry Pi 3, Skylink KOMPLET,
Uživatelský avatar
marcelmrc
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 03.leden 2008 - 10:26

Re: VTi 14.0.5 a VU HD 1080p skin problem

Příspěvek od marcelmrc »

Pôvodný infobar Original v skine VU HD 1080p nezobrazoval rozlíšenie, takže neviem posúdiť, či to robilo aj predtým. Na fóre odkiaľ pochádza infobar som sa pýtal, ale autor mi zatiaľ neodpovedal.

Tu som sa spýtal, len či náhodou niekto ešte nepoužíva daný infobar a nemá s tým skúsenosť.
VU+ Uno 4K SE, VTi 15.0.02
gustoh
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 09.duben 2015 - 11:05

Re: VTi 14.0.5 a VU HD 1080p skin problem

Příspěvek od gustoh »

Tento problem je aj s ostatnymi skinmi.Neskusal som HD glas.Na zahranicnych forach maju tiez s tym problem a riesenie zatial nie je.Teda je.Prepnut na SD stanicu a nemusis restartovat GUI.Alebo si dat ako startovaci kanal nejaky SD a mas to poriesene oklukou.Ale nebudes tam mat po zapnuti to X.
Odpovědět

Zpět na „Diskusia VU+ Uno 4K SE“