e-shop Sapro BENDR SK

AB-FÓRUM - Satelitné fórum (Satelity, DVB-T, DVB-C)

Česko-Slovenské diskusní fórum nejen o satelitním příjmu televizních programů.
Právě je 15.Září 2019 - 21:36

Všechny časy jsou v UTC+02:00

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 5 příspěvků ] 
Autor Zpráva
PříspěvekOdeslal: 31.Srpen 2019 - 19:15 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Místo/Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice
Poděkoval: 401 krát
Poděkováno: 621 krát
:( Nevím pánové kde dělám chybu, ale nedaří se mi nahrát nový image z USB. Někde mám systémovou chybu. Zkoušel jsem jeden návod - při vypnuité, přijímači zasunout USB držet tl., reset a zapnout - nic se neděje , naběhne původní image. Zkoušel jsem přemenovat dle návodu soubor unforce_h9combo.txt na force_h9combo - taky nic.... Nemužeté dát někdo jednoduchý návod pro pitomce, jak nahrát image. Prošel jsem celé vlákno o zgemma, ale nenašel jsem... děkuju

PříspěvekOdeslal: 31.Srpen 2019 - 20:21 
Pokročilý
Pokročilý

satelitni prijimac: Formuler 3
Poděkoval: 12 krát
:book: tady si se taky dival https://digitalne.ellano.sk/recenzie-a- ... -h9-combo# taky mám ten sat objednaný tak uvidim.

PříspěvekOdeslal: 01.Září 2019 - 17:24 
Expert fóra
Expert fóra

Poděkoval: 1 krát
Poděkováno: 3 krát
havana napsal:
:( Nevím pánové kde dělám chybu, ale nedaří se mi nahrát nový image z USB. Někde mám systémovou chybu. Zkoušel jsem jeden návod - při vypnuité, přijímači zasunout USB držet tl., reset a zapnout - nic se neděje , naběhne původní image. Zkoušel jsem přemenovat dle návodu soubor unforce_h9combo.txt na force_h9combo - taky nic.... Nemužeté dát někdo jednoduchý návod pro pitomce, jak nahrát image. Prošel jsem celé vlákno o zgemma, ale nenašel jsem... děkuju

Zkus tenhle postup USB ve stroji potom Menu , nastavení , správa software , změna image online/ disk , modré tlač. místní , vybrat image , fleš.

PříspěvekOdeslal: 01.Září 2019 - 19:32 
Pokročilý
Pokročilý

Poděkoval: 12 krát
Poděkováno: 5 krát
Zdar Havana.Pozri sa na fórum satdigitálne.cz do sekcie Zgemma , tam ten postup inštalácie nového image nájdeš a je tam toho o skúsenostiach so Zgemmou pomerne dosť ...

PříspěvekOdeslal: 02.Září 2019 - 12:08 
Legenda Fóra
Legenda Fóra

satelitni prijimac: Optibox 8750 HDClCX,, Opensat
Místo/Bydliště: perla moravy-slovácká slivovice
Poděkoval: 401 krát
Poděkováno: 621 krát
Hoši děkuju vám za nakopnutí - nejvíce se mi líbí ten návod z Elana, co nabídl bigsat.
Ten návod ze sat.digitálně od bystrik jsem zkoušel prvně - tam jsou uvedečny ty se změno unforce na force a mačkání tl. reset - to se mi nedařilo.
Z toho elana jsem se dozvědel o té podivnosti - na 4 parcie rozdělená flash, praKticky povinný multiboot, to mne překvapilo - příležitostně vyzkouším.

Co se mi naopak nezadařilo, je spoušténí Cccam. V original FW s image openATV 6.2byl standartně cccam zapnut, a normálně fungoval a karta se rozběhla. Po té , co jsem způsobem co tu popsal slapet změnil image na OpenATV, doplnil CAM-feed, tak mi stažený cccam neběhá - jenom oscam (moje configy z VU+).
V noci budu zkoušet dále... děkuju

Poslat nové téma  Odpovědět do tématu  [ 5 příspěvků ] 

Všechny časy jsou v UTC+02:00