ZGemma H9S UltraHD

Diskuse a download k přijímačům Zgemma

Moderátoři: cityglam1, JohnCena

Uživatelský avatar
liborek3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 99
Registrován: 12.srpen 2009 - 8:27
satelitni prijimac: ab IPbox prismcube ruby

Re: ZGemma H9S UltraHD

Příspěvek od liborek3 »

Me prosly rukama 100ky satelitu, jak s linuxem i androidem, tenhle taky, ale proste se mi nelibi na nem urcity veci, tot vse, nebudu tady rikat ze je to supr bomba za 3000
VU+ UNO 4K SE,Vu Duo 2 ,Vu solo 2,Vu zero,parabola-Toroidal 90
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: ZGemma H9S UltraHD

Příspěvek od efendy55 »

liborek: hm... a tá ariva4K čo máš v popise tá ti ide ako ??? :D za tú by som nedal ani 20-centov a už vonkoncom by som to nenazval satelitom .. ](*,) a pretože to by som urazil aj to najlacnejšie amiko . a tá tiež nebola zrovna najlacnejšia . [-X za dva roky budem mať už iné bazmaky doma .... :Yahoo!: u mna ide všetko po roku alebo dvoch tatata ... :D
s tou kvalitou obrazu ARM u VU+ Solo4K , Zero4K, Gigablue4K aby si nebol prekvapený oproti Hisilicon4K jeden mám momentálne doma takže viem o čom píšem . a je mi šum a fuk či je to DM, VU+, s ARM alebo Hisilicon s číny ... ide mi bez problémov ARM aj Hisilicon . a čo sa týka toho prhrávania formátov tak ten Hisilicon prehral všetko čo som mu strčil , zatial čo VU+,DM, Gigablue atd ... si ani nepípli ,ale tie majú zase iné prednosti ... o tom potom. neber to tak že obhajujem nejaký Hisilicon , nič v zlom . :D každý si kúpi čo jemu vyhovuje . ako to dopadlo s novým VU+DUO4K a Zero4K u tých čo doteraz používali satelit aj ako prehrávač nejakého videa ... ](*,)
Všetko 4K
Uživatelský avatar
liborek3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 99
Registrován: 12.srpen 2009 - 8:27
satelitni prijimac: ab IPbox prismcube ruby

Re: ZGemma H9S UltraHD

Příspěvek od liborek3 »

forsajd píše:S tebou sa netreba baviť lebo nemas na to si urážlivý a staras sa do toho v com nemas ani šajn. Ak sem da niekto nejaky stroj a ja ho nemam vyskusany tak ho nebudem zhadzovat ani komentovat pokial mi neprejde rukou a ani sa nebudem k nemu hanlivo vyjadrovat ale sa slusne opytam co a ako.
Zgemmu sem mel, kdyz ty si jeste nevedel co to je, proste me nezaujala a sla, neni to zadna super bomba.
Rukama mi prosly stovky satelitu, s linuxem i bez, s androidem, co se tyka androidu tak to je nejvetsi omyl a je lepsi se tomu vyhnout. A co se tyka zgemmy h9s tak se za 3000 z toho nepodelam, proste normalni satelit za 3000 s linuxem, nic vic. Nedostatecna flash pamet, chybi 1 gb lan, ovladac pukavec, absence ir cidla, tak to hodnotim ja. Pokud nemate penize kupte si to, pokud muzete utratit vic, kupte vucko, nic lepsiho neexistuje:thankyou:
VU+ UNO 4K SE,Vu Duo 2 ,Vu solo 2,Vu zero,parabola-Toroidal 90
Uživatelský avatar
liborek3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 99
Registrován: 12.srpen 2009 - 8:27
satelitni prijimac: ab IPbox prismcube ruby

Re: ZGemma H9S UltraHD

Příspěvek od liborek3 »

efendy55 píše:liborek: hm... a tá ariva4K čo máš v popise tá ti ide ako ??? :D za tú by som nedal ani 20-centov a už vonkoncom by som to nenazval satelitom .. ](*,) a pretože to by som urazil aj to najlacnejšie amiko . a tá tiež nebola zrovna najlacnejšia . [-X za dva roky budem mať už iné bazmaky doma .... :Yahoo!: u mna ide všetko po roku alebo dvoch tatata ... :D
s tou kvalitou obrazu ARM u VU+ Solo4K , Zero4K, Gigablue4K aby si nebol prekvapený oproti Hisilicon4K jeden mám momentálne doma takže viem o čom píšem . a je mi šum a fuk či je to DM, VU+, s ARM alebo Hisilicon s číny ... ide mi bez problémov ARM aj Hisilicon . a čo sa týka toho prhrávania formátov tak ten Hisilicon prehral všetko čo som mu strčil , zatial čo VU+,DM, Gigablue atd ... si ani nepípli ,ale tie majú zase iné prednosti ... o tom potom. neber to tak že obhajujem nejaký Hisilicon , nič v zlom . :D každý si kúpi čo jemu vyhovuje . ako to dopadlo s novým VU+DUO4K a Zero4K u tých čo doteraz používali satelit aj ako prehrávač nejakého videa ... ](*,)
Tak ta ariva byl nejvetsi omyl zivota, ale bohuzel to se neda nikomu prodat, to uz bych se ho nezbavil, takze asi tak, to nema nic spolecneho ani se 4k,ani s multimediem, ani se satelitem8), a co pises o tech bazmekov, mam to same co ty, taky si to chvilku necham a jde to pryc
VU+ UNO 4K SE,Vu Duo 2 ,Vu solo 2,Vu zero,parabola-Toroidal 90
Uživatelský avatar
forsajd
Odborník
Odborník
Příspěvky: 358
Registrován: 12.říjen 2009 - 12:34
satelitni prijimac: VU-MUTANT
Bydliště: Nová Baňa * Brehy

Re: ZGemma H9S UltraHD

Příspěvek od forsajd »

Si zabedneny, je k tomu novy ovladac, som pisal, asi citas medzi riadkami a nepuka ma momentalne z jedna naljlepsich ovladacov.....pred 3 mesiacmi som mal doma zgemu h9s nie pre seba bral si ju zakaznik a v tej dobe to ako tak slo, ale ako to ide teraz, sa neda zrovnat, openatv 6.2 spravil obrovsky skok z ovladacmi pre Hisilicon, urcite tomu aj napomohol octagon 8008 a prijimacov z cpu Hisilicon pribuda, jak huby po dazdi, tak ze vyvoj predpokladam pojde, len k lepsiemu.
ON /Zgemma H9.2S / Vu+Uno SE 4K
OFF /VU DUO/DM 500 HD/VU Solo2/VU DUO2/Mutant HD2400/Mutant HD 4K/Mutant HD1500/VU Solo 4K/VU Ultimo 4K/VU UNO 4K/Dinobot U5 mini /Octagon SF8008
Uživatelský avatar
liborek3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 99
Registrován: 12.srpen 2009 - 8:27
satelitni prijimac: ab IPbox prismcube ruby

Re: ZGemma H9S UltraHD

Příspěvek od liborek3 »

forsajd píše:Si zabedneny, je k tomu novy ovladac, som pisal, asi citas medzi riadkami a nepuka ma momentalne z jedna naljlepsich ovladacov.....pred 3 mesiacmi som mal doma zgemu h9s nie pre seba bral si ju zakaznik a v tej dobe to ako tak slo, ale ako to ide teraz, sa neda zrovnat, openatv 6.2 spravil obrovsky skok z ovladacmi pre Hisilicon, urcite tomu aj napomohol octagon 8008 a prijimacov z cpu Hisilicon pribuda, jak huby po dazdi, tak ze vyvoj predpokladam pojde, len k lepsiemu.
Vim ze je k tomu ovladac od h7s
VU+ UNO 4K SE,Vu Duo 2 ,Vu solo 2,Vu zero,parabola-Toroidal 90
Odpovědět

Zpět na „Zgemma“