Zgemma H9 Combo Multiboot

Diskuse a download k přijímačům Zgemma

Moderátoři: cityglam1, JohnCena

Odpovědět
Jarous57
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 12
Registrován: 05.červenec 2009 - 7:47

Zgemma H9 Combo Multiboot

Příspěvek od Jarous57 »

Jako hlavní mám image OpenATV6.4.Vyzkoušel jsem nainstalovat další a to OpenATV6.3.Píšu i postup který jsem použil,protože jsem našel jen instalace do přijímačů které jsou bez multibootu..
OpenATV 6.4 mam jako hlavní ve slotu1.Na flešce jsem si udělal složku images a do ní nakopíroval z netu stažené zazipované image OpenATV 6.3. Flešku zasunul do USB Zgemmy.Potom jsem zvolil Menu-Správa software - změna image on-line/disk - 6.3 Release - openatv6.3Zgemma - zeleným tl.flash image - vybrat slot 2 zde přijimač nabídne možnosti zálohovat a nainstaluje se image.Po instalaci zeleným tl.restartovat a pak už jen nastavení v Openatv6.3.
Po tomto jsem chtěl stejným způsobem přidat ještě image OpenPLi ale povedlo se mě to jiným způsobem.Přijimač jsem vypl zadním tl.a za chvílku pustil.Naskočila bootovací tabulka s boot android,boot 1 Openatv6.4,boot 2 Openatv6.3 a bootmenu.
Byl jsem zvědavý co je pod bootmenu po odkliknutí naskočí další tabulka kde jsem viděl flash online image klik a další tabulka kde je 11 různých image /kde se to tam vzalo nevím snad někdo odpoví/.Vybral jsem OpenPLi7.x,vybral slot 3 a spustila se instalace.
Samozřejmě jsem vyzkoušel hned ladit 51.5E na obou nových image ale paket cz/sk se nenaladil.
Uživatelský avatar
milan2m
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 47
Registrován: 01.prosinec 2019 - 16:02
satelitni prijimac: Zgemma H9 Combo

Re: Zgemma H9 Combo Multiboot

Příspěvek od milan2m »

To kam jsi se dostal je recovery menu. Můžeš si tam instalovat nebo mazat image podle libosti.
Dostaneš se tam příště buď restartovaním z běžící image nebo při nějaký havárii stačí přidržet spouštěcí tlačítko na
ovladači a zapnout box tlačítkem on/off na zadní straně.
Co je na 51.5E nevím.....
Uživatelský avatar
Milos999
Odborník
Odborník
Příspěvky: 384
Registrován: 14.červen 2006 - 8:38

Re: Zgemma H9 Combo Multiboot

Příspěvek od Milos999 »

Jarous57 píše:Jako hlavní mám image OpenATV6.4.Vyzkoušel jsem nainstalovat další a to OpenATV6.3.Píšu i postup který jsem použil,protože jsem našel jen instalace do přijímačů které jsou bez multibootu..
OpenATV 6.4 mam jako hlavní ve slotu1.Na flešce jsem si udělal složku images a do ní nakopíroval z netu stažené zazipované image OpenATV 6.3. Flešku zasunul do USB Zgemmy.Potom jsem zvolil Menu-Správa software - změna image on-line/disk - 6.3 Release - openatv6.3Zgemma - zeleným tl.flash image - vybrat slot 2 zde přijimač nabídne možnosti zálohovat a nainstaluje se image.Po instalaci zeleným tl.restartovat a pak už jen nastavení v Openatv6.3.
Po tomto jsem chtěl stejným způsobem přidat ještě image OpenPLi ale povedlo se mě to jiným způsobem.Přijimač jsem vypl zadním tl.a za chvílku pustil.Naskočila bootovací tabulka s boot android,boot 1 Openatv6.4,boot 2 Openatv6.3 a bootmenu.
Byl jsem zvědavý co je pod bootmenu po odkliknutí naskočí další tabulka kde jsem viděl flash online image klik a další tabulka kde je 11 různých image /kde se to tam vzalo nevím snad někdo odpoví/.Vybral jsem OpenPLi7.x,vybral slot 3 a spustila se instalace.
Samozřejmě jsem vyzkoušel hned ladit 51.5E na obou nových image ale paket cz/sk se nenaladil.
Naco tam pchas OpenATV 6.3 ha ??? Ked novsi OpenATV 6.4 je uz opraveny imidz, ktore suviseli s problemamy s USALS nastevenim diseq motora. Ked uz tak vyskusaj aj ine imidze napr. ako PurE2, PKT Hyperion alebo OpenHDF a Openpli 8.0 tiez uz zafixovany imidz...
Zgemma H9 Combo, + WDC WD64 640 gb Scorpio Blue Multiboot: STARTUP_1 az 4: PKT Hyperion 8,PurE2 v6.3,OpenESI 9.0,OpenHDF 6.4, Parabola offset 85 cm, motor Powertech DG 380S speedy, IBU Twin + 42" LCD 3D TV LG LW 4500
Obrázek
Uživatelský avatar
liquere
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2108
Registrován: 04.červen 2010 - 20:36

Re: Zgemma H9 Combo Multiboot

Příspěvek od liquere »

imidz to je ako ked niekto povie eury nie? :D
VU UNO openATV, plna skrina kramov ;)
Tento cely prispevok bol napisany bez financnej pomoci EU a tapatalku!
Niektore mimovladky a OZ by mali byt zakazane zo zakona, lebo sluzia len na rozvracanie statov.
Odpovědět

Zpět na „Zgemma“