Dreambox 520 HD - HbbTV, Youtube a začatečnické dotazy

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

Odpovědět
Logi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 22.prosinec 2016 - 17:51

Dreambox 520 HD - HbbTV, Youtube a začatečnické dotazy

Příspěvek od Logi »

Zdravím,

mám tento kus a jako začátečník bych měl pár dotazu. Dřív sem měl 800HD a když odešel tak sem sehnal 520HD kde mi ho v krámě nastavili, nainstalovali OpenPli + CCCAM kdy mi funguje skylink karta a tim padem to splnuje požadavky na domácí přijímač... co jsem zkoumal co to umí tak to ho umí dost ale zas s ebojím do toho moc vrtat proto se zeptam a třeba mi někdo poradí kde načerpat vědomosti.

1. Z 800HD jsem byl zvyklej že umi zastavení obrazu (timeshift) u 520 jsem na to nepřišel, HDD jsem připojil přes USB a nahravat na něj normálně jde, ale zastavení obrazu vysílaného programu ne.
2. Nedokáži se na dreama připojit přez web prohlížeč, musí se tam něco doinstalovat aby se to dalo zpravovat přes web ? defaultní heslo na root přes telnet je jaké ?
3. Testoval jsem plugin youtube a bohužel to nepřehrává obraz videa, jen zvuk, proč ?
4. Doisntaloval jsem operu a u programu které maj HbbTV jsem zmačkl 2x červené tlačítko a dostanu se do nabídky, ale při přehravani videa zase jen zvuk bez videa :(

Snad najdu někoho kdo mě zasvětí do taju dreamboxu, linux jako takovy trochu umim tak snad to dam ale rejpat do něj moc nechci :)

děkuji za pomoc
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: Dreambox 520 HD - HbbTV, Youtube a začatečnické dotazy

Příspěvek od pele1 »

Na timeshift si stiahni plugin,hbbtv v openpli nefunguje inak toto nie je oficiálne openpli ti už pre nové DM nerobia image.
Logi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 22.prosinec 2016 - 17:51

Re: Dreambox 520 HD - HbbTV, Youtube a začatečnické dotazy

Příspěvek od Logi »

pele1 píše:Na timeshift si stiahni plugin,hbbtv v openpli nefunguje inak toto nie je oficiálne openpli ti už pre nové DM nerobia image.

dekuji, timeshift sem rozchodil nastavenim cest.

a jaky image byste doporucili pro DM 520HD ?
pele1
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1063
Registrován: 11.leden 2011 - 16:57

Re: Dreambox 520 HD - HbbTV, Youtube a začatečnické dotazy

Příspěvek od pele1 »

experimental alebo nové gemini-previmage ktoré už obsahuje blue panel

na youtube vyskúšaj tento plugin http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=32&t=67316
Odpovědět

Zpět na „DM-52X HD“