DM520_porucha??

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

Odpovědět
netkid
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 28.duben 2006 - 8:14
satelitni prijimac: VU+SoloSE,DM500S,Ariva100-203

DM520_porucha??

Příspěvek od netkid »

Helo,
Kúpil som Dreambox HD-520.
Ked som zapol nereagoval ani na dialkový ani na senzor, videosignal mal, zaskočil len logo firmy.
Po dohode s predajcom som otvoril box, bol vypadnutý plochý kábel medzi predným panelom a plošným spojom, dal som späť.
Išiel to dobre, ale dosť často nereagoval na dialkový, vtedy pomohlo, keď som zatlačil ten konektor.
Predajca vymenil v záruke.
Vymenený box mal taký istý problém rozdiel bol len to, že ten kábel tam bol, len bol opačne zapojený (pin1--x--pin1).
Tiež po dohode s predajcom (ktorý bol veľmi ochotný !) som to urobil, ale nefunguje to spravne, videosignal nemám, (niekedy svití power LED , niekedy nie --tiež pomôze ked zatlačím ten kontakt !).

Mal už niekto také problémy s novými DREAMBOX-ami (je to pravda, že firma Dreambox má nového majiteľa )?

Veľmi nepríjemné aj pre mňa to toľkokrat reklamovať ( čo aj keď 3. box bude taký ?! )

](*,)
Uživatelský avatar
decik
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 625
Registrován: 08.květen 2010 - 13:02

Re: DM520_porucha??

Příspěvek od decik »

netkid píše:Helo,
Kúpil som Dreambox HD-520.
Ked som zapol nereagoval ani na dialkový ani na senzor, videosignal mal, zaskočil len logo firmy.
Po dohode s predajcom som otvoril box, bol vypadnutý plochý kábel medzi predným panelom a plošným spojom, dal som späť.
Išiel to dobre, ale dosť často nereagoval na dialkový, vtedy pomohlo, keď som zatlačil ten konektor.
Predajca vymenil v záruke.
Vymenený box mal taký istý problém rozdiel bol len to, že ten kábel tam bol, len bol opačne zapojený (pin1--x--pin1).
Tiež po dohode s predajcom (ktorý bol veľmi ochotný !) som to urobil, ale nefunguje to spravne, videosignal nemám, (niekedy svití power LED , niekedy nie --tiež pomôze ked zatlačím ten kontakt !).

Mal už niekto také problémy s novými DREAMBOX-ami (je to pravda, že firma Dreambox má nového majiteľa )?

Veľmi nepríjemné aj pre mňa to toľkokrat reklamovať ( čo aj keď 3. box bude taký ?! )

](*,)
"Studeňák" u konektoru? :D
peterxxx
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 28
Registrován: 25.říjen 2009 - 19:28
Bydliště: HE

Re: DM520_porucha??

Příspěvek od peterxxx »

netkid píše:Helo,
Kúpil som Dreambox HD-520.
Ked som zapol nereagoval ani na dialkový ani na senzor, videosignal mal, zaskočil len logo firmy.
Po dohode s predajcom som otvoril box, bol vypadnutý plochý kábel medzi predným panelom a plošným spojom, dal som späť.
Išiel to dobre, ale dosť často nereagoval na dialkový, vtedy pomohlo, keď som zatlačil ten konektor.
Predajca vymenil v záruke.
Vymenený box mal taký istý problém rozdiel bol len to, že ten kábel tam bol, len bol opačne zapojený (pin1--x--pin1).
Tiež po dohode s predajcom (ktorý bol veľmi ochotný !) som to urobil, ale nefunguje to spravne, videosignal nemám, (niekedy svití power LED , niekedy nie --tiež pomôze ked zatlačím ten kontakt !).

Mal už niekto také problémy s novými DREAMBOX-ami (je to pravda, že firma Dreambox má nového majiteľa )?

Veľmi nepríjemné aj pre mňa to toľkokrat reklamovať ( čo aj keď 3. box bude taký ?! )

](*,)
ja mam problem s Dreambox 525 ,keď po hodine prevadzky vždy vypina,každych 5až 10minut,vždy treba reštart tak som ho vratil do Ellano.sk ,nech vratia peniaze alebo vymenia primač tak vyzera že tie primače su dm 520a525su nepodarene lebo to je moj šiesty primač a to sa mi ešte nestalo a ešte u tolko preslavenej značky DREAMBOX šmejdy
Naposledy upravil(a) peterxxx dne 03.únor 2017 - 7:29, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
rudich
Odborník
Odborník
Příspěvky: 306
Registrován: 09.říjen 2011 - 15:01
satelitni prijimac: Xtrend,Gigablue,Dm900
Bydliště: SK

Re: DM520_porucha??

Příspěvek od rudich »

Dm sa dá nastaviť vypnutie 1h/2h/3h/žiadne.
Zrejme to mas nadavene na 1h
Xtrend,Gigablue,Dm900
Odpovědět

Zpět na „DM-52X HD“