Sapro image 2.1 SF8008 a SF8008 mini

jab
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 24.červen 2009 - 17:24
satelitni prijimac: vu+ultimo
Bydliště: Jablunkov
Kontaktovat uživatele:

img Sapro -Christmas

Příspěvek od jab »

stáhnul jsem si img Sapro Christmas backup recovery a nemůžu ho nahrát do přístroje.Rozbalil jsem ho na usb,ale přístroj ho nevidí,když to zkouším jak přes tlačítko vypnutí tak přes menu a nic,poradí mi někdo?
Uživatelský avatar
Spencer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 18.říjen 2007 - 8:46

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od Spencer »

Nemá sa náhodou vkladať na USB zazipovaný súbor ?
Xpeed LX3,SF8008,T 90.
orbitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 23.listopad 2020 - 13:03

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od orbitman »

Na USB klíč nakopírujte .zip soubor a použijte instalaci přes modré tlačítko - Flashování online ...
jab
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 24.červen 2009 - 17:24
satelitni prijimac: vu+ultimo
Bydliště: Jablunkov
Kontaktovat uživatele:

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od jab »

orbitman píše:Na USB klíč nakopírujte .zip soubor a použijte instalaci přes modré tlačítko - Flashování online ...
mám teď img SatdreamGR a tam tu položku nevidím
jab
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 24.červen 2009 - 17:24
satelitni prijimac: vu+ultimo
Bydliště: Jablunkov
Kontaktovat uživatele:

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od jab »

Spencer píše:Nemá sa náhodou vkladať na USB zazipovaný súbor ?
Dal jsem původně zazipovaný,pak i rozbalený a nic,zazipovaný jsem se pokoušel rozbalit v img a stále mi to nefunguje,nejde ten soubor spustit,nemá to někdo s koncovkou mmc?
orbitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 23.listopad 2020 - 13:03

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od orbitman »

jab píše:mám teď img SatdreamGR a tam tu položku nevidím
Stiskněte Menu, poté Nastavení a dole se Vám zobrazí Nahrát image
1.jpg
jab
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 24.červen 2009 - 17:24
satelitni prijimac: vu+ultimo
Bydliště: Jablunkov
Kontaktovat uživatele:

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od jab »

Satelit se zasekl,zkouším různé img ,ale najede pouze se v pravidelných intervalech zobrazí logo img a žádné tlačítko nereaguje,existuje u tohoto přijímače neco jako hardreset?
Uživatelský avatar
Spencer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 302
Registrován: 18.říjen 2007 - 8:46

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od Spencer »

Skus RECOVERY tlacidlo vzadu vedľa konektora napajania, nikdy som neskušal, skus a poreferuj ostatným uživatelom.
Xpeed LX3,SF8008,T 90.
orbitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 23.listopad 2020 - 13:03

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od orbitman »

A vždyť použijte klasiku pro vstup do recovery menu, čili vzadu vypnout box vypínačem, stisknout a držet přední tlačítko a vzadu zapnout box. Když se na displeji boxu zobrazí nápis UPdt můžete přední tlačítko pustit a počkat dokud se Vám na TV zobrazí nabídka Menu.
jab
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 24.červen 2009 - 17:24
satelitni prijimac: vu+ultimo
Bydliště: Jablunkov
Kontaktovat uživatele:

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od jab »

orbitman píše:A vždyť použijte klasiku pro vstup do recovery menu, čili vzadu vypnout box vypínačem, stisknout a držet přední tlačítko a vzadu zapnout box. Když se na displeji boxu zobrazí nápis UPdt můžete přední tlačítko pustit a počkat dokud se Vám na TV zobrazí nabídka Menu.
To jsem zkoušel x krát,bohužel se mi max. objeví Multibot selector ,je vidět,že USB je připojeno,pouze mi to hlásí ,že na USB nic není,zkoušel jsem i openeight recovery a img nevidí,nebo ho nedokáže spustit,v jakém formátu tam mám dát ten img na USB?Zkoušel jsem zazipovaný,rozbalený a nic
hrotik
Odborník
Odborník
Příspěvky: 300
Registrován: 02.březen 2011 - 12:46

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od hrotik »

jab píše:
orbitman píše:A vždyť použijte klasiku pro vstup do recovery menu, čili vzadu vypnout box vypínačem, stisknout a držet přední tlačítko a vzadu zapnout box. Když se na displeji boxu zobrazí nápis UPdt můžete přední tlačítko pustit a počkat dokud se Vám na TV zobrazí nabídka Menu.
To jsem zkoušel x krát,bohužel se mi max. objeví Multibot selector ,je vidět,že USB je připojeno,pouze mi to hlásí ,že na USB nic není,zkoušel jsem i openeight recovery a img nevidí,nebo ho nedokáže spustit,v jakém formátu tam mám dát ten img na USB?Zkoušel jsem zazipovaný,rozbalený a nic
A nabídne ti Recovery menu instalaci něčeho z netu? Jestli ano, tak tam dej třeba poslední O-ATV 6.4 a pak si myslím že tam to sapro dostaneš. Před tím pro jistotu zálohu toho o co nechceš přijít.
VU+UNO 4K SE, VU+UNO 4K - VTI a FHDG 17, SF8008 - ATV7.3, 95cm AL-motor SG2100, 95cm Fe:13-19,2-23,5-28,2
jab
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 59
Registrován: 24.červen 2009 - 17:24
satelitni prijimac: vu+ultimo
Bydliště: Jablunkov
Kontaktovat uživatele:

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od jab »

hrotik píše:
jab píše:
orbitman píše:A vždyť použijte klasiku pro vstup do recovery menu, čili vzadu vypnout box vypínačem, stisknout a držet přední tlačítko a vzadu zapnout box. Když se na displeji boxu zobrazí nápis UPdt můžete přední tlačítko pustit a počkat dokud se Vám na TV zobrazí nabídka Menu.
To jsem zkoušel x krát,bohužel se mi max. objeví Multibot selector ,je vidět,že USB je připojeno,pouze mi to hlásí ,že na USB nic není,zkoušel jsem i openeight recovery a img nevidí,nebo ho nedokáže spustit,v jakém formátu tam mám dát ten img na USB?Zkoušel jsem zazipovaný,rozbalený a nic
A nabídne ti Recovery menu instalaci něčeho z netu? Jestli ano, tak tam dej třeba poslední O-ATV 6.4 a pak si myslím že tam to sapro dostaneš. Před tím pro jistotu zálohu toho o co nechceš přijít.
Právě že jsem se nebyl schopen připojit na net,ta vypadalo,že img Sapro se mi špatně nainstaloval a seknul se.Pouze logo img v intervalech naskočilo,jinak absolutně nic,podařilo se mi tam nkonec nahrát img SatDreamGr,který jsem tam měl původně,na tom USB jsem ten img musel mít úplně rozbalený,pak se chytnul
rempo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 10.únor 2009 - 20:36

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od rempo »

SAPRO - CHRISTMAS se mi vcelku velice líbí mám OCTAGON SF8008 a chtěl bych se jenom zeptat zda se při zobrazení seznamu programů dají zmenšit názvy programů - myslím písmena, aby nebyla tak velká.Jinak IMAGE za mě OK.
orbitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 23.listopad 2020 - 13:03

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od orbitman »

Když jste v seznamu programů stiskněte Menu, zvolte hned první nabídku Nastavení a dolů v nabídce si nastavte Počet řádků a pod tím velikosti fontu .. podle sebe.
rempo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 10.únor 2009 - 20:36

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od rempo »

Super moc děkuji nastaveno.
patriky
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 04.leden 2011 - 15:26

Re: SAPRO Image Octagon SF8008 a SF8008mini

Příspěvek od patriky »

Ahojte

Nedarí sa mi obnoviť zálohu zo Sapra,
stále mi zostane na displayi -100 a už nejde.
Vedeli by ste mi poradiť?

Dakujem :x
orbitman
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 23.listopad 2020 - 13:03

Re: img Sapro -Christmas

Příspěvek od orbitman »

Budes mat stary Boot manager, nahraj si do boxu nejaky novsi image cez Recovery menu (Zadny vypinac + predne tlacidlo) a potom z neho instaluj to Sapro Image.
denisa 1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 25.prosinec 2008 - 9:40

sapro image kodi doplnky

Příspěvek od denisa 1 »

Páni poradte prosím nainstaloval som nový sapro image a neviem najstť v kody skylink a stream cinema .
plekab
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 101
Registrován: 30.leden 2021 - 0:56

Re: sapro image kodi doplnky

Příspěvek od plekab »

Lojza3
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 42
Registrován: 23.červen 2012 - 22:01
satelitni prijimac: SF8008,Hitube 4K,Alien 2,Humax
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sapro image 2.1 SF8008 a SF8008 mini

Příspěvek od Lojza3 »

ArchivCZSK - 1.3.8 má iPrima.cz v 0.4.12 => Tento doplněk již není podporován, použijte nový iPrima.cz
KODI 18.9 - iPrima v.0.4.8 - z repozitáře cder.sk - taky nejde
Chocholousek picon ještě nemá picon pro nový CRo RZ SPORT T2

Jinak SUPER!
Odpovědět

Zpět na „Octagon SF8008 4K UHD“