SX 8 klony

Odpovědět
satymulty
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 22.červen 2007 - 15:30

SX 8 klony

Příspěvek od satymulty »

Octagon SX 8 má pro hračičky mnoho možností se vyřádit, popř. trošku vzdělat se za nevelký peníz. Vyzkoušel jsem tedy variantu na Uclan B6 CA 20201117:
samotné přeflashování připojené usb flahky z Octagonu Sx 6 na Uclan B 6CA proběhlo o.k., po změně image ale zhasne LED u IR čidla, což je vlastností Uclanu. Opětovný návrat na Octagon údajně až tak bezproblémový nemusí být a je třeba kabel, popř. modrá smrt (info pro začínající). Jinak Uclan má obecně slušnou podporu na forech, kde se najde vše potřebné ke studiu a i když B 6 nemá konektor na LAN kabel, wifi běhá spolehlivě, jen je zapotřebí dodat příslušný dongle do USB vstupu.. Citlivost slušně topícího tuneru je solidní, na dx spřátelených forech také pochváleno. Multistreamy a T 2 MI zkoušeny prozatím na 5st. a 9st. východ - Ukrajinské o.k., Supertennis nenalazen - zřejmě ale malá anténa? Obraz koukatelný i v SD dle parametrů poskytovatele.
Běhají různé IP nejen slovanské orientace, viz. přehled dole, rovněž Power Vu i shura o.k. Omezení je jen počtem kanálů - 5000. Čtečka Conax Antik kartu neviděla, což jsem dále neřešil, jelikož přijímač nemá HEVC, šlo mně jen o vyzkoušení možnosti fw. z listopadu 2020. Klonů je pro použitý čínský čip mnoho.
Приложения меню Internet:
IPTV
Кинотеатр
CinePlex
Sky Lite
Megogo
Погода
YouTube
Stalker
Xtream
You**** (6866)
Red**** (6866)
DLNA Render
DLNA Player
DLNA DMS
SAT2IP Player.
Pokrač. - doplnění zkušeností po 1/2 roce provozu:
slušně fungují aktualizace IPTV, po přepnutí tlačítkem R/TV - jde zejména o ukrajinské regionální a ruské TV stanice Rossija 1 aj. i s časovým posunem až +7., nechybí ani několik hudebních včetně českého Očka. Po přidání LAN redukce do usb slotu stabilní i v HD.
SAT - příjem stabilní, jen na Astře 19 německé kanály s vysokým bitrate (ZDF...) zvukově na hraně tolerance.
pokr.:06-2022: po roce provozu ok, aktualizace iptv funkční, vyřazeny ruské státní kanály, ale mnoho jiných zajímavých se objevilo (mj. eurosport 1,2 aj, rusky, ukrajinské kanály aj. you tube nefunkční (api kvota...) . Multistreamy z 5 west (RAI) aj. ok., více nezkoušeno.
Pokrač.- stav leden 2023: příjem 51,5 východ Belintersat: přijímač naladil bezproblémově kanály Fotelka, čtečka Conax neumožňuje bohužel více... Skylite obsahuje nyní pouze ukrajinské kanály.


Naposledy oživil satymulty v 23.červen 2022 - 21:34
Odpovědět

Zpět na „OCTAGONS SX Family“