by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Jsou dny kdy se vše takzvaně se..e, ale jsou dny, kdy se daří a ten byl právě dnes.
Přidal jsem několik dobrých serverů a při stažení všech serverů jsem dosáhl počtu 30.
Víc už ode mě nečekejte, čekaj mě zase další dvanáctky a možná i víkend.
Ať se daří.
:poklona:
cfg_Zoom_Final_all.ipk
(566.2 KiB) Staženo 75 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2738 x
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: by BextrH

Příspěvek od grund »

trochu tě lituji , ale mám tady jenom 10° pivo , ale jinak super , stejně by mě zajímalo co tam v tý
rachotě přemístˇuješ ahoj
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

grund píše:trochu tě lituji , ale mám tady jenom 10° pivo , ale jinak super , stejně by mě zajímalo co tam v tý
rachotě přemístˇuješ ahoj
Několik kamionů rozházet po skladě a pak z toho připravovat zakázky na linky. Dvanáct hodin tahání a lítání, pak jsem rád že si doma sednu na pr..el. Ale na druhou stranu, je tam teplo a najíst taky dostanu :-) co víc si přát. Snad jen to, abych měl ten víkend zaplacený a neměl hodiny v tom jejich takzvaném, sku...eném fondu. Ale podobnej bor..el je dnes už všude. Nikde si člověka nevážej. Za bránou čeká plno Mongolů a Ukrajinců atd. kteří to rádi půjdou dělat a klidně i za míň. Jinak vejkend jdu. So. Ne. noční 12. Chtěj to nahnat před velikonocema.

Na druhou stranu si říkám, že ze stavby bych přišel zpráskanej víc. Taky to znám.
Takže žádné vylepšení momentálně nechystám. Otevřu si též pivo a pak půjdu spát.
A´t se Vám daří. Hezký víkend všem.
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: by BextrH

Příspěvek od Kasr »

Zaplevelim to, ale modi to maju moznost zmazat.
Ja som tiez dnes vytiahol zo skladu asi 150 ton materialu a nalozil na kamiony.
Ale potahoval som iba packy zeriavu v kabine.
Pripadne druhykrat stiskam klavesy klavesnice pocitaca pri obsluhe automatickeho robotickeho skladu.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Včera mi v prdelce kde bydlím, byl předělán internet z ubohých 15M na ne tak trapných 50M.
Ale co jsem s hrůzou zjistil. Že ten internet je tak rychlí, že to při stahování všech serverů jen tak prolítne a nestáhne všechny. Stahovalo mi to kolem 13 řádků. Tak jsem bádal a upravil stahování tak, že jsem dal limity rychlosti stahování.
Ale také jsem zjistil, pokud má úvaha není mylná, že ty servery které to předtím zachytlo, budou mít nejspíš rychlí přístup k serveru. Vytvořil jsem tedy funkce, které budou nastaveny pouze pro rychlí přístup a teoreticky odfiltrují pomalé servery.
Pod neviditelné stažení a viditelné jsem přidal možnost stejného stažení, ale s tímto filtrem.
Takže momentálně mě to stáhlo například na viditelné, či neviditelné 32 řádků (serverů)
Na možnost SPEED SERVER pouze 10. ......stahuje to i rychleji.
Vyzkoušejte si oboje viditelné stažení a pohledově porovnejte rychlost stažení a množství serverů.
Na stažení po startu E2 (start zasunutím přístroje do el.) je použita funkce která stáhne těch 32 řádků a trvá déle.
Pokud by někdo měl obraz až dlouho po naběhnutí přístroje, může si ....tam kde se aktivuje stažení po startu E2,
přepnout na dřívější stažení. Čili na menší číslo. Aby to začalo stahovat dříve.
Dále přidány dva staronové servery.
Ať se daří. Jdu dělat ven.
Všem přeji hezké Velikonoční svátky.
:poklona:

ps. ještě doplním.... když už mám ten rychlejší internet, řekl jsem si ....to chce film
A s úžasem jsem zjistil, že můj výtvor ...plugin Stream Hunter stále funguje.
Vybral jsem nějaký film, vrátil se a .....v settingu si ho hned pustil. Film jel jak z praku.
Myslel jsem že už možná nefunguje, .....maká stále super, teda alespoň na Octagonu 8008
cfg_Zoom_FinalFIX_all.ipk
(568.16 KiB) Staženo 49 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2482 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Mám tu pro Vás jednu Velikonoční verzi.
Přidán jeden server, plus trocha upraveného vzhledu.
Maximální počet stažení všech serverů ....stahuje tak 33 řádků (serverů), ale může se někdy dostat až na 35.
Přeji hezký víkend a spoustu distančních vajec a ještě více těch opravdových a nějaký ten panáček, také může být.
ps. zase bude líp
:poklona:
cfg_Zoom_Final_Easter_all.ipk
(574.17 KiB) Staženo 42 x
Zoom.png
Zoom.png (6.06 KiB) Zobrazeno 2324 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Ještě jedna aktualizace. Ozval se mi uživatel ...holan a předal mi odkaz na další šikovný server.
Nechtělo se mě moc čekat a dal jsem ho tam rovnou a trochu vše ještě poladil. Teď jsem zkoušel stahovat všechny na neviditelné stažení a 34 řádků (serverů). Poděkování za všechny pro ...holan :thankyou:
Hezký večer.
:poklona:
cfg_Zoom_Final_EasterFIX_all.ipk
(574.81 KiB) Staženo 68 x
Zoom1.png
Zoom1.png (6.06 KiB) Zobrazeno 2283 x
CCcam.cfg
(1.57 KiB) Staženo 56 x
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od chocholousek »

Ja bych si dovolil protestovat prosim, kolik to pises 35?? nevim nevim ale ja napocital 21. :P
Přílohy
Snap45.png
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

chocholousek píše:Ja bych si dovolil protestovat prosim, kolik to pises 35?? nevim nevim ale ja napocital 21. :P
Ale no tak Chocholoušek. Apríl už byl. :-)

ps. to že je někde shodná IP adresa, ještě nemusí znamenat, že za ní nemůžou stát dva různé servery (počítače) :wink:

A nebuď takovej puntičkář :-)

Ty už se nebojíš připojit k neznámým zdrojům, nebo už jsi změnil názor, ....že to máš otestované. :-)
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od chocholousek »

Na mem vstahu k Tvemu sw se nic nezmenilo, vyuzil jsme ty linky co si sem dal, na zjisteni IP se pripojit prece neni treba.

Dobra kdyz si ty myslis ze za jednou IP se schovava nekolik naprosto rozdilnych serveru to ti neberu. Ale jak vis ze se za deseti IP neschovava jen jeden oscam??? A hlavne to ber v klidu, je to spis na zamysleni aby si neduplikoval linky, coz je kontraproduktivni..
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

chocholousek píše:Na mem vstahu k Tvemu sw se nic nezmenilo, vyuzil jsme ty linky co si sem dal, na zjisteni IP se pripojit prece neni treba.

Dobra kdyz si ty myslis ze za jednou IP se schovava nekolik naprosto rozdilnych serveru to ti neberu. Ale jak vis ze se za deseti IP neschovava jen jeden oscam??? A hlavne to ber v klidu, je to spis na zamysleni aby si neduplikoval linky, coz je kontraproduktivni..
Řekl bych že tam budou asi dva servery úplně stejné dvakrát. To se za ten rok vývoje mohlo stát. Občas se stane, že nějaká adresa po otevření v prohlížeči změní svůj název na jinou, že ji přestěhují a já to jen aktualizované vložím zpět. Takže se mohly dvě různé adresy přestěhovat na jinou třetí a už to tak zůstalo. Nic to nemění na faktu, že díky tobě jsem se mnohokrát posunul mnohem dál. Čili chvála pro tebe. Mnohokrát jsi mi pomohl. Takže aniž by sis to uvědomoval, je to celé na lepší úrovni, než by to bylo bez tebe. Škoda že to nikdy neuvidíš. Nikdo to asi neocení, ale za mě ......děkuji. :thankyou:
A už konec rejpání :P
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Přidán jeden server. A aby to celé nebylo takové pořád stejné, tak jsem do téhož seznamu serverů, přidal na začátek, testovací funkci pro IPTV. Vytvoří to (IPTV + X) do settingu + jako soubor m3u do adresáře /movie/ který pokud není, tak se vytvoří.
Soubor m3u přehrajete pomocí přehrávače v enigmě a pokud by to neviděl tak třeba XC Player.
Funkce je pokusná proto, ....protože nevím jak dlouho bude funkční. Tak testujte, dokud to jde.
Hezký den.
:poklona:
cfg_Zoom_Final_test_all.ipk
(572.83 KiB) Staženo 34 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1962 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Na žádost uživatele jednoho zahraničního fora, jsem opravil plugin XXX Films 3.0
Na víc filmů bych musel mít víc času, takže možná nepůjde úplně vše.
Nejsem si jist zda se musí aktualizovat každý den před použitím.
Momentálně by měl být aktuální.
Pokud máte nainstalovaný, tak ho v ....odinstalačním menu Zoomu odinstalujte.
Úplně dole, ....nebo tlačítko nula na ovladači při spuštěném Zoomu. ODINSTALACE
Poté ještě odinstalujte Zoom a nainstalujte ...tuto verzi.
A z té pak nainstalujte plugin XXX Films.
Naleznete ho ...instalace dalšího pluginu.
Je tam uvnitř někde na začátku.
Víc nestíhám, čeká mě noční dvanáctka.
Ať se daří.
:poklona:
cfg_Zoom_Final_test_all.ipk
(572.79 KiB) Staženo 43 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1880 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Nepatrná aktualizace serverů. Víc nestíhám.
Mám teď nonstop šichty, včetně víkendů.
:poklona:
cfg_Zoom_Final_FIX_all.ipk
(573.46 KiB) Staženo 49 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1611 x
Quicksilver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 07.březen 2010 - 21:09
satelitni prijimac: AMIKO VIBER COMBO HDD

Re: by BextrH

Příspěvek od Quicksilver »

Mám dotaz jestli neurazím. Šlo by udělat pouze nahrávač linek ?
Ze by jsem z mojí stránky htttp://něco.cz/blabla.php
dosadil už hotové readery.

[reader]
Label = Digi__1880
Protocol = newcamd
Key = 0102030405060708091011121314
Device = cs.srvf1y.bz,512
User = ug7tzj
Password = h7rj16
Caid = 1880
Fallback = 0
Group = 1

A přepsalo by to oscam.server stačilo,kdyby to byl soubor .sh
A pak by jsem to zpustil přes Cron Časovač. Díky případně za vytvoření souboru.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Quicksilver píše:Mám dotaz jestli neurazím. Šlo by udělat pouze nahrávač linek ?
Ze by jsem z mojí stránky htttp://něco.cz/blabla.php
dosadil už hotové readery.

[reader]
Label = Digi__1880
Protocol = newcamd
Key = 0102030405060708091011121314
Device = cs.srvf1y.bz,512
User = ug7tzj
Password = h7rj16
Caid = 1880
Fallback = 0
Group = 1

A přepsalo by to oscam.server stačilo, kdyby to byl soubor .sh
A pak by jsem to zpustil přes Cron Časovač. Díky případně za vytvoření souboru.
Ahoj. Určitě by to šlo.
Docela mě lichotí že žádáš amatéra. :-)
Takže tedy amatérsky odpovím. Možná mě někdo opraví.
Důležité je v prvé řadě vědět, zda by se stahoval přímo připravený soubor, nebo by jsi měl toto nastavení napsané na nějaké stránce a ta by se musela stáhnout, například do pracovního adresáře /tmp/ a tam nějakým příkazem třeba cat jen text přečíst a tím pádem i zapsat do nějakého souboru, například do ....oscam.server
Nebo jestli by se musela stažená stránka předtím upravit a nějak vymazat něco co tam nepatří.
Pokud by jsi stahoval hotový soubor, tak to je skoro stejné.
takto to stáhneš......
curl htttp://něco.cz/blabla.php > /tmp/soubor
a takto ten soubor přečteš do ....oscam.server
cat /tmp/soubor > /etc/tuxbox/config/oscam.server
pokud použiješ jednu šipku > nahradí se stávající text v souboru tím co jsi tam poslal, pokud použiješ dvě >> tak se to jen připíše pod stávající text.
Na konec můžeš pod to přidat příkaz na vymazání toho dočasného souboru v /tmp/
rm -rf /tmp/soubor
Ale nemusíš, protože jakmile vypneš přístroj z elektřiny, tak se pracovní adresář /tmp/ automaticky vyprázdní.
Pokud by jsi to chtěl napsat extra, tak napiš a udělám skript. Ale je to jednoduché a věřím tomu že to zvládneš.
Zkus si to vytvořit a spustit a uvidíš. Vytvoř si třeba skript test, nebo si zkopíruj nějaký existující a jen v něm vymaž text a dej si tam svůj, nazvi ho třeba test.sh A až ho budeš mít, tak ho vlož do /tmp/ dej mu práva 755 aby šel spustit!!!
A pak jen v telnetu zadej příkaz ...
/tmp/test.sh
A měl by se ti spustit.
A pokud si přečteš následující informaci kterou jsem připravil, můžeš to spustit libovolným tlačítkem.

ps. přikládám vytvořený skript.
Od mích rad se liší v několika věcech.
Je tam za curl přidáno několik přepínačů, které pomáhají aby se soubor stáhl nepoškozený.
Ta stránka z které to stáhne je mé vytvořené google úložiště na kterém mám veškeré soubory které stahovač Zoom stahuje.
Pluginy, CAMy, atd.
Vytvořený skript je funkční a stahuje soubor s textem který si uvedl. Po stažení nahradí veškerý text v ....
/etc/tuxbox/config/oscam.server Pokud by jsi chtěl text jen přidat pod stávající, tak dáš tam kde je u curl šipka, ještě jednu.
Pokud budeš mít svoji stránku se zdrojem, tak si to ve skriptu nahraď.
ps. rada .....nikdy nezveřejňuj na web pokud máš nějaký svůj placený server.
Ten skript jsem ti zabalil do RAR skript.sh nezabalený sem nejde nahrát.
test.rar
(260 bajtů) Staženo 28 x
Naposledy upravil(a) BextrH dne 29.duben 2021 - 15:06, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Už pár lidí a známých mě žádalo o jednu funkci, kterou bych ostatně asi už taky potřeboval a to.....
Bez nutnosti vypínání a zapínaní přístroje, nebo zapínání mého pluginu,....stáhnout všechny servery pomocí jednoho předem definovaného tlačítka na ovladači. Mě osobně by se hodila tato funkce pro tchýni, protože jsem jí nechtěl vysvětlovat, jak pustit plugin a stahovat servery, tak jsem jí řekl, že stačí to každé ráno vzadu hlavním vypínačem vypnout a zapnout a že se to stáhne během startu. Jenomže tchán je i na tento úkon, no řekněme třeba ...úplně blbej, protože to není například míchačka, aby to mělo spouštěcí tlačítko velký jak hovado, čili jsem musel vymyslet něco co zvládne i úplnej mimozemšťan.
I když jsem si říkal, že už to snad jednodušší udělat nedokážu. Jedině jim vytáhnout ven prodlužovačku s vypínačem.
Zkoušel jsem se hrabat v souborech ale ne a ne přijít na to kde je nastavení všech tlačítek a i když jsem to možná už našel, nechci někomu rozhodit ovladač, protože každý má jiný přístroj. Požádal jsem o pomoc jednoho hodně šikovného přítele a on mě odepsal. Doufám že se na mě nebude zlobit za zveřejnění. Ale za to že má něco v hlavě se určitě nebude muset stydět.
Já to podle jeho návodu nastavil okamžitě, jen na konci doplním odlišnost v image ATV.
.......................

Ahoj,

žádný plugin netřeba, systém to už má implementováno v sobě.



Dáš si Menu - Nastavení - Systém - Hotkey - když bude na obrazovce napsáno jen asi 6 řádků,
tak zmáčkneš zelené tlačítko Přepnout na další (na spodu obrazovky je to napsáno). Pak sjedeš třeba na nápis Green, potvrdíš OK,
sjedeš na Shellscripts, rozklepneš ho OK a objeví se ti všechny skripty (jsou zobrazeny bez přípony sh). Sjedeš na ten, který potřebuješ,
dáš OK, čímž se vybraný skript zobrazí vlevo a pak dáš zeleným tlačítkem uložit. Od tohoto okamžiku se vždy po zmáčknutí zeleného tlačítka
vykoná vybraný skript. Pod jakékoli tlačítko je možné vybrat jakýkoli skript, ale i spuštění pluginu, případně nějakého příkazu z menu Nastavení.
Zrušit přiřazení tlačítka k vykonání něčeho lze tak, že na to tlačítko najedeš, zmáčkneš OK a najdeš položku, kterou jsi předtím pro to tlačítko vybral.
Po najetí na ni se položka zobrazí vlevo, pak dáš OK, vlevo položka zmizí a uložit zeleným. Tím je tlačítko zas volné a můžeš mu přiřadit jinou funkci,
nebo nepřiřadit nic. V podstatě je to opačný způsob, jako když položku tlačítku přiřazuješ. Toto vše platí pro imagy od Pli 4 až po 7.2 s jakýmkoli kernelem.

Tuto funkci mají i některé jiné image, ale zase ne všechny, zejména ne ty starší.

Doufám, že si z mého popisu něco vybereš, rád jsem ti poradil a líp to napsat neumím.



Ať se ti daří !!!!

Luděk Ptáček
..........................................................................................................

Já doplním že na ATV je nastavení tlačítek.....
stačí zmáčknout MENU
Vybrat.... Nastavení dále>
Ostatní nastavení GUI dále>
Hotkey Setup > a nyní pozor!!! Vidíte seznam tlačítek, nikam se neposouváte!!!
Jen vyberete tlačítko kterému chcete přidělit funkci tím, ....že to konkrétní tlačítko zmáčknete na ovladači!!!
Například stisknete modré tlačítko. A objeví se seznam v kterém si vyberete jestli tlačítkem chcete spouštět nějaký plugin, nebo jako v našem případě ....skript.sh Takže dole vyberete .....Shellscripts >
Objeví se Vám seznam skriptů v přístroji.
Pokud chcete aby se vám po stisknutí modrého tlačítka začali (viditelně) stahovat servery, tak vyberete ....tichestart1
Pokud chcete aby se vám po stisknutí modrého tlačítka objevilo jen upozornění o začátku stahování, vybrat ...tiche1
Na tlačítko jde nastavit i víc skriptů a po aktivaci tlačítka, za předpokladu že by jste tam měli víc funkcí, by se vám vždy objevil seznam, kde si můžete vybrat co chcete pustit. Pokud nějakou z funkcí chcete zrušit a jste stále ještě v tom nastavení o kterém zde celou dobu mluvím, přepnete se na seznam všech přidaných dalších funkcí tlačítkem CH+ nebo CH-
A řekl bych že pak zmáčknutím OK na funkci kterou chcete odstranit a ze seznamu ji odstraníte. A necháte si tam třeba jen jednu nebo žádnou (funkci navíc). Toť asi vše. Jen je potřeba vše po nastavení uložit a můžete odejít a funkci vyzkoušet.

Takže závěrem, ač jsem vždy tuto funkci nenáviděl a zavrhoval, protože to likviduje existenci celého pluginu Zoom, ale zároveň to dělá uživatelsky příjemnější prostředí a ulehčuje to život, hlavně seniorům a v podstatě i nám.
Já též nebudu věčně mladý čtyřicátník :-)
Tak tedy budiž, tady tato funkce je.

Ještě jedno velké poděkování pro Luďka Ptáčka. :poklona:
On je stará dobrá poctivá škola a zároveň moje kvalitní tajná databáze funkcí, informací a poctivě zálohovaných dat.
Hezký den.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Původní testovací volba IPTV + X přesunuta a poopravena.
Přidána také do možnosti smazání. ............(odstranění ze settingu)
Mazání je hned první volba v seznamu viz foto.
Pro nalezení funkce a stažení postupujte podle obrázků.
Hezký večer.
:poklona:
cfg_Zoom_Final_IPTV+X_all.ipk
(573.68 KiB) Staženo 38 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1351 x
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Quicksilver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 07.březen 2010 - 21:09
satelitni prijimac: AMIKO VIBER COMBO HDD

Re: by BextrH

Příspěvek od Quicksilver »

Tak to nestahuje a pokud nainstaluji tvuj plugin a dam stahovat
jakykoliv server tak to stahuje jen .......
C:
C:
C:
Atd. asi jsem nekde udelal chybu :-(
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Quicksilver píše:Tak to nestahuje a pokud nainstaluji tvuj plugin a dam stahovat
jakykoliv server tak to stahuje jen .......
C:
C:
C:
Atd. asi jsem nekde udelal chybu :-(
No, nejsem si jist, ale řekl bych že tam nemáš nainstalovaný curl.
Je možné že to jen vyhodí C: které se někde doplňuje po stažení.
Ideální by bylo dát stáhnout nějaký server a pak udělat snímek obrazovky a věřím tomu že budeme hned vědět čím to je.
Nebo teda alespoň doufám :)

Jinak předem říkám pure2 a ATV 6.5 nejde, nebo když jde, tak dělá bordel, je to jinej python a tam už se nechystám.
Tady má cesta končí a jen prodlužuji životnost pluginu Zoom.
Odpovědět

Zpět na „Plugins“