by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea:Vážení přátelé a kamarádi.
Něco jsem večer popil a trošku překopal servery v ...ZOOMu
Když se nad tím zamyslím, tak jsem v podstatě tu dceru ještě nezapil, ale mě po tvrdým hned bolí hlava.
No nic, to jsem odbočil. Takže, co se týká stažení všech serverů, upravil jsem pořadí, jeden server vymazal a dva nové přidal.
Jsou to takové co jdou stáhnout jen jednou denňe. Ale řekňeme si pravdu. Většina serverů, co tam je funguje převážně jen několik hodin.
Pak se tam asi najde nějaký, který vydrží den, možná i dva. Popravdě stačí to dát jednou denně stáhnout a už jen koukat.
Pokud máte aktivované stažení všech po startu E2 ...čili zapnutí přístroje do elektřiny a úplný náběh od samého začátku.
Tak se Vám to ráno všechno stáhne když to pustíte a pak to drží celý den. A to je asi tak všechno. Na vzhledu pluginu nic nepoznáte, ale měl by být stabilnější. Přikládám fotku z AZBOXu momentální sestavy pluginů, včetně ....Stream Hunteru a jeho parťáka, který slouží k uložení vyhledávaného slova pro Youtube a Přehrajto.
Napsání slova a uložení, se uloží pro obě rubriky zároveň. Pokud by někdo zaznamenal nějaký prú..er atd. klidně pište.
Dobrou noc.
:poklona:

pro aplikaci změn, ....aktualizujte ZOOM

ps. Jinak dnes jsem koukal, že archivCZSK má už také Youtube a musím uznat, slušné, fakt pěkné a to i v FullHD. Myslel jsem si naivně že je v tomto amatér jako já překoná. No nic, snažil jsem se. Ale stále máme v ...Stream Hunteru navíc, možnost přehrávání videa z PC a nebo vyhledání filmu z právě běžícího pořadu z vysílání a nebo, vyhledání filmu z TV programu, Přehrato atd. Jen škoda že to nemám v tak hezkém kabátě jako oni.
ZOOM.jpg
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: by BextrH

Příspěvek od mfpman »

Nechcem ti kazit radost ale hladanie filmu z EPG v archive je uz hodne dlho
Dreamplex 8000
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Aha. Já ho popravdě nepoužívám, až včera po dlouhé době, tak to se budu muset podívat podrobněji, jestli tam těch zajímavých shod náhod není víc. :)
Mají tam i vyhledávání z čsfd? Nebo z přehrajto? Nebo z TV programu? Nebo přehrávání z PC? Nebo XXX tematiku?
Nebo, filmy, seriály,pohádky... bez hledání na tom cinema.
Pamatuji, že tam tenkrát hned po mě dali SKtonline, ale to byla asi opravdu náhoda. Pochybuji že by někdo chtěl kopírovat takového matlala a nulu, jako jsem já :wink:
Jinak si tý jejich party opravdu vážím co vše dokážou. Bylo by mi ctí kdyby mě někdy, někdo z nich trochu pomohl, nebo já mohl nějak pomoct jím. Ale jak už jsem řekl jsem jen amatér a nula.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 17.březen 2023 - 20:35, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: by BextrH

Příspěvek od mfpman »

To tvoje kriticke myslenie ma bavi
(0 sa nikdy neodlepi od dna a ma len reci).

Je tam kadeco aj csfd ale to mas fuk tym sa nezatazuj a rob si po svojom pokial ta to bavi je to fajn.
Dreamplex 8000
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: by BextrH

Příspěvek od minestra »

BextrH
Ty jsi především rarita - fajn člověk :good: který si jde vlastní cestou :beer: jen tak dál.
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Nainstalujte si znovu ...Stream Hunter, postup je stále stejný.
Opravil jsem rubriky ..Bombujsi a SKtonline. Přidal jsem tam i trochu parádiček.
Chtěl jsem toho stihnout daleko víc, ale bohužel to s těma dětma nejde.
Člověk na moment odejde od klávesnice a malej kluk tam na klávesnici hraje jak na piáno.
Takže je pak veškerá práce v háji. Musím využít toho že je hezky a jít něco dělat ven.
V rubrice legendární filmy 1,2 a pohádky, jsem se snažil všechny nefunkční filmy opravit.
Byl jsem nešťastný z toho, kolik různých dabingů existuje. A některé prostě tlučou do uší.
Například na Van Dama potřebuji slyšet Pomejeho, jinak se to nedá.
Ale kdybych měl u každého filmu ještě hledat ideální dabing, tak u toho budu sedět věčně.
Ani netuším jak fungují různé zvukové stopy, jestli se dá do jednoho streamu nacpat různé zvukové stopy, včetně například AC3.
Netuším. OK, tak zatím. Hezký den.
:poklona:
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

jeden postřeh, open atv 6.4 octagon 8008, přeinstalovaný zoom a pak hunter, když dám v pluginu změnit slovo tak mi nevyskočí pole kde mám to slovo zadat, měním tedy přes pc, pak restart slovo se najde v hledání ale po spuštění modrá smrt
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:arrow: Teď si to neumím přesně představit jak jsi postupoval, ale správné použití je .... pokud chceš slovo zadat z počítače.
Přepíšeš v souboru Youtube.txt který najdeš v /tmp/ a uložíš. Odcházíš od počítače a v ...Stream Hunter jsou dvě položky Přehrajto...hledej a Youtube...hledej v těch si to pak pouštíš, ale pod nima je nějaký nápis, nemám to teď před sebou, něco jako aktivovat to hledané slovo. Zmáčkneš to a ono se to uloží a restartuje. Po tom restartu už ty dvě rubriky co jsem teď psal budou zobrazovat obsah, který jsi uložil.
No a pak tu je druhá varianta. A zde je teprv, okno, kam se dá psát s ovladačem v ruce. A to je druhý plugin který se ti měl automaticky vytvořit. Ten když zapneš, tak na tebe vyskočí to vyhledávací okno. Tam napíšeš, třeba slovo ...masa nebo rambo.
Tlačítkem úplně v pravo potvrdíš uložení slova. Ve mžiku vyskočí nějaká hláška a restart.
Pak už si zase zobrazuješ obsah v těch vou rubrikách (...hledej) Ty dvě rubriky k tomu slouží. Ostatní co tohle nemají u sebe napsáno, jako třeba samotné Přehrajto, ty se tím neovládají. Teoreticky bys žádnou smrt mít neměl. Mám stejný přístroj i stejný image. Až budu mít možnost v ložnici přezkoušet, tak to zkusím. Teď tam spí malá a ženská je na nákupu a já jsem rád že spí.
Vyzkoušej obě metody. Nejprv vyzkoušej obě rubriky ve výchozím nastavení. Zda ti zobrazí obsah, nebo hoděj smrt.
Pro jistotu před testem dej znovu nainstalovat ...Stream Hunter tím se veškeré změny na něm vrátí.
Při prvním testu, zkus raději pak napsat jednoduché slovo, bez háčků a čárek. Pak dej vědět, abych věděl co dyštak předělat.
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

problém je že v satelitu mi to nevyvolá to dialogové okno na zápis slova, patrně se nenainstaloval ten zadávací plugin, je možné ho nějak naistalovat manuálně ?, a když to přepíšu z pc tak to pak potvrdím pluginem , provede se restart výsledky tam jsou, když na ně kliknu skočí to do modré smrti
už jsem 2x přeinstaloval zoom z jeho update menu, a asi 5x potom stream hunter ze zoomu 8+1 ale dělá to stále
občas se stalo že po přepisu hledaního slova z pc (tmp,youtube.txt) to po restaru napsalo nějakou chybu streamhunter a plugin zmizel z nabídky, po reinstalu zase naskočil do nabídky
v dalších slotech mám define a 2x image v7.x tak to tam neotestuju
zítra to vyzkouším u tchyně má také octagon 8008 - vyzkoušeno výsledek stejný, také pády, jen doplním na obou satelitech image z Ellana poslední na v 6.4
Naposledy upravil(a) r3ady dne 23.březen 2023 - 11:34, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Teď si nejsem jist jak pomoct. U mě na Octagonu 8008 Open ATV 6.4 a AZBOXu Open PLI 7.0 v pohodě.
A ten ZOOM instaluješ ze staženého pluginu ručně a nebo dáš normálně v zomu jen aktualizovat.
Ta aktualizace ZOOMu byla nutná protože jsem v něm udělal, tam kde se instaluje ...Stream Hunter, tak jsem jen k němu přidal ten druhý plugin. Abych nemusel vytvářet extra další položku na instalaci. Potom když se dá po přeinstalaci ZOOMU nainstalovat ten ...Stream Hunter, tak se nainstalují oba pluginy. Je tam i zakořeněno to, aby se před instalací oba pluginy nejprv odinstalovali a pak nainstalovali. No není to sranda, je spousta přístrojů a spousta druhů image.
Dyštak můžeš vyzkoušet, úplně ZOOM odinstalovat a pak ho z tohoto IPK nainstalovat a z něj pak ...Stream Hunter.
Ta úplná odinstalace se provádí někde v odinstalačním menu. Řekl bych že se najde v seznamu a nebo pod tlačítkem nula.
Možná stačilo dvakrát zmáčknout nula, ale to už si nepamatuju. Pak dej vědět.
Hlavně nezapomeň před instalací IPK ....ZOOM odinstalovat!!!!!

Ještě doplním. Je důležité při přepisování slova v souboru Youtube.txt soubor otevřít, slovo smazat a napsat jiné a uložit nic víc. Nikdy to neodentrujte, nebo nepište další řádky. Musí být pouze jeden řádek. Toto se kopíruje přímo do pluginu, pokud by se tam přidalo víc řádků atd. házel by plugin chybu. Možná hned, možná až v rubrice.
Jinak teď jsem zkoušel na Octagonu funkčnost ze souboru i funkčnost z vyhledávacího okna a oboje funguje.

stream_hunter8_all.ipk
(354.46 KiB) Staženo 30 x
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

zoom smazán, nainstalován z mé zálohy a updatován na poslední verzi online updatem, poté updatován stream hunter ze zoomu, a bohužel to dělá stále
jedno pozitivum v pluginech vidím ten vyhledávací plugin hunter youtube a slovo lze zadat jeho vyvoláním. poté již klasika restart , volba výsledku a modrá smrt ...
přikládám log soubor po crash jestli ti to pomůže + screen smrti
pokud ti to nepomůže tak to neřeš , prostě to nebudu používat, stáhnu si ten soubor do pc z webu a pustím si ho přes dlna v telce

další info máš v PM
Přílohy
enigma2_crash_1679569378.log.txt
(16.91 KiB) Staženo 14 x
WhatsApp Image 2023-03-23 at 12.11.28.jpeg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

OK, asi bych podle hlášení tušil co změnit, ale nejsem si jist, jestli by to pomohlo. Pokud máš možnost, vyzkoušej to na jiném přístroji. Nainstaluj ZOOM který jsem poslal, nebo pokud tam bude tak ho aktualizuj. Pak nainstaluj Stream Hunter a vyzkoušej.
Ale pokud možno to vše na jiném přístroji, nebo na jiném image. Já mám Octagon 8008 a OpenATV 6.4
Funguje tam tom vše.
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: by BextrH

Příspěvek od mfpman »

Pise ti to ze "match3" mas prazdne pole cize nema ziadnu polozku teda index 0 neexistuje tym padom ti spadne - takze zmena je snad jednoducha ci?

Bud tam daj:
try: ... except:
block alebo to oifuj:
if len(match3)>0:
Dreamplex 8000
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Ty by ses mě koukám hodil do mého týmu kolegů, už by nás bylo celých dva. :wink: To nebyl sarkazmus. Vypadá to že máš zkušenosti. Zrovna bych tam potřeboval vytvořit argument, podmínku, když to nenajde stream, aby to nedělalo nic. Jen se obávám, že tady přímo v pluginu, to nebude fungovat stejně jako při psaní skriptu.
Abych mu mohl vyřešit problém, musel bych přesně vědět v které fázy mu to hodí smrt. Jestli při samotném načtení pluginu, nebo při otevření rubriky, dále zkontrolovat, jestli mu jdou jiné rubriky, pak jestli mu tyto rubriky ....hledej fungují v základu bez aktivace hledaného slova. (Ve výchozím nastavení.) Tam je nějaký problém který jsem doteď neodhalil, že některé rubriky v určitých image nefungují. Nevím jestli je to tím, že třeba nemají nějaké potřebné knihovny, nebo nedokážou určité stránky načíst. Nejvíc problémů mě dělá obsah kde jsou háčky a čárky. Asi bych se na to zaměřil víc, ale mám teď v garáži rozdělanou motorku a potřebuji ji dodělat, než mě skončí dovolená, abych mohl jezdit do práce. Zatím jsem zabrousil ventily, vše očistil a nainstaloval zpět válec a hlavu. (zní to jednoduše) ale je v tom spousta hodin práce. Vše jen se základním vybavením vesnické garáže. Ostatně podobně jako moje práce na pluginech. Jen základních pár příkazů a zkušenosti s pluginy nabrané zkoušením naslepo.

ps. mě většinou nikdo nic nenapíše, takže netuším co komu funguje a co ne. Poděkování potěší, ale nic to neřekne, zda je vše u všech v pořádku.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 25.březen 2023 - 7:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: by BextrH

Příspěvek od mfpman »

Posli ten .py subor z ktore vznikla chyba a poslem ti opraveny pretoze musim vidiet kontext
Dreamplex 8000
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

Plugin mi hodí modrou smrt až po zmáčknutí ok na přehrání filmu který jsem nechal vyhledat, dnes jsem si všiml že mi náhodně hodí modrou smrt i při pokusu přehrát něco z prehrajto pluginu co jsem nedal hledat ale co je ve standartní nabídce, např survivor díl 18 dám play a modrá smrt, ulice poslední díl to pustí ok.

u výsledků přes tvou funkci hledat mi to při pokusu přehrát hodilo modrou smrt vždy .
funkce hledat mi nevyhodí vůbec to zadávací okno, je tam jen prázdná černá obrazovka a možnost dát ok.

Zadání slova v satelitu mi jde ale zadat z pluginů přes zelené tlačítko přes ten plugin co se doinstaloval - hunter youtune search.

takže sled, zelené zadám hunter search, restart gui, stream hunter, prehrajto..hledat, výběr výsledku pak ok-play , 5s nic pak modrá smrt

dívám se na ten log co se dělo před smrtí a několikrát to tam odkazuje na soubor s touto cestou
/usr/lib/python2.7/site-packages/twisted/python/util.py tak jsem se do té složky podíval v satelitu a jsou tam jen soubory s koncovkou pyo , i util.pyo ale žádný s koncovkou py , takže util.py tam není

v příloze je log modré smrti po pokusu přehrát survivor díl 18 přímo z pluginu
Přílohy
enigma2_crash_1679654128.log.txt
(22.62 KiB) Staženo 21 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

mfpman ...poslal jsem ti to
Pokud by Vám to chlapy nevadilo, pište raději prosím na email. Všimnu si ho rychleji a mám možnost i poslat nějaké soubory atd.
BextrH@seznam.cz
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Naštěstí se tu objevil šikovný člověk, který mě pomohl a poopravil python.
Mockrát díky pro uživatele ....mfpman Kéž by bylo víc tak šikovných a ochotných lidí.
Takže co tu máme. Opravena rubrika (hledej ...Přehrajto) a rubrika (Přehrajto)
Nyní už by Vás nemusela potkat žádná smrt. Do budoucna bych chtěl tyto změny aplikovat na další rubriky, ale teď popravdě na to nemám chuť, ani sílu. Včera jsem po týdnu úspěšně dodělal motorku. Mraky šroubů, kabelů, hadic, těsnění atd. Kdo už někdy skládal motor a vše co k němu patří, asi chápe. Musim si dát trochu klidu na záda a na hlavu.
Pro aplikaci změn přeinstalujte ...Stream Hunter.
postup: Zapněte plugin ZOOM a v něm stiskněte na dálkovém ovlladači (8) a pak (1)
Stream Hunter se tím přeinstaluje (aktualizuje)
Hezkou sobotu všem a ještě jednou díky ....(mfpman) za pomoc
:poklona:
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

potvrzuji od opravy žádná modrá smrt :) dobrá práce
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Po dlouhém boji se mě podařilo dostat do ...Stream Hunteru klávesnici.
Prozatím tam je jen provizorně, než seženu někoho, kdo mě bude ochoten pomoct, stím jí rozchodit, aby ukládala.
Jinak položka na uložení z text souboru /tmp/Youtube.txt funguje stále. Důležité je do ní napsat něco na jeden řádek a uložit. Ne!! Odentrovávat a uložit. Dále, združený plugin pro uložení slova do vyhledávače filmů, také funguje i nadále.
Hodně rubrik jsem předělal, aby bylo možně větší rozlišení. Dva streamy, pokud jsou k dispozici. Lze pak přepnout (na běžícím videu), šipkou dolu na ovladači na druhý stream. Také na funkci, ...vyhledat video z právě běžícího pořadu. Toť vše. Hezký večer.
Přeinstalujte ...Stream Hunter V pluginu ZOOM stiskněte (8) a pak (1) a on se přeinstaluje.
:poklona:
0.jpg
22.jpg
33.jpg
Odpovědět

Zpět na „Plugins“