by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
ctiforum
Odborník
Odborník
Příspěvky: 334
Registrován: 19.září 2013 - 1:39

Re: by BextrH

Příspěvek od ctiforum »

Ako pise chocholousek...zavisi to od poskytovatela.
napr. tu je jeden subor client.ovpn (kde je v nom vsetko okrem odkazu na subor s LOGIN/PASS suborsmenomaheslom.txt)

Kód: Vybrat vše

client
verb 1
proto tcp
remote ovpn.mojovpnserver.com 80
connect-retry-max 3
connect-retry 3
resolv-retry 15
dev tun
auth-user-pass suborsmenomaheslom.txt
persist-key
persist-tun
nobind
<ca>
-----BEGIN CERTIFICATE-----
MII.....
-----END CERTIFICATE-----
</ca>
<cert>
-----BEGIN CERTIFICATE-----
MII....
-----END CERTIFICATE-----
</cert>
<key>
-----BEGIN PRIVATE KEY-----
MII....
-----END PRIVATE KEY-----
</key>
<tls-auth>
# 
# 2048 bit OpenVPN static key 
# 
-----BEGIN OpenVPN Static key V1-----
956abcde7a2f2e3982.......
-----END OpenVPN Static key V1-----
</tls-auth>
key-direction 1
remote-cert-tls server
cipher AES-256-CBC
route-method exe 
route-delay 2 
route 0.0.0.0 0.0.0.0
script-security 2
########################
########################

########################
########################

########################
########################

Ukroruina = state "404"
Из России-матушки
Вдаль глядят Сарматушки
На Соединённые Штатушки!
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Re: by BextrH

Příspěvek od vlado222 »

rozhodol som sa pripraviť pre tých, ktorých plugin CCcam (cfg) Downloader zaujal, zopár postrehov a skúseností,
okrem toho, že mi štúdium pluginu vyplnilo hluchý časový priestor, vzhľadom na pracovné obmedzenia kvôli známym okolnostiam, okrem skúšania a popisovania jeho jednotlivých funkcií som sa pokúsil pochopiť aj niektoré základné použité linuxové príkazy, ktorými je plugin vytvorený, pre mňa to bola mimoriadne cenná skúsenosť,
predpokladám, že pribudnú aj ďalšie poznatky a skúsenosti z testovania tohto zaujímavého projektu aj od iných prispievateľov,
treba za prípravu a poskytnutie pluginu vysloviť poďakovanie a obdiv autorovi - @BextrH, za mnoho hodín a úžasné penzum vykonanej práce =D> :good: :poklona:
Přílohy
Plugin CCcam (cfg) Downloader_recenzia.pdf
(2.8 MiB) Staženo 163 x
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Vlado222 udělal super recenzi, která hodně lidem pomůže k používání tohoto stahovače a možná někoho inspiruje k podobnému vynálezu. Jen mě je trochu líto, protože by si za tak velký kus práce zasloužil alespoň nějaké to poděkování. Nutit nikoho nebudu. Za mě určitě ..... Vlado,........ perfektní práce a děkuji!!!
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Žádné nové zázraky, jen jsem zase upravil stahování pluginů, aby to fungovalo. Musím tam vždy navýšit hodnoty, protože to jinak nechce stahovat. Už pár dnů nešel archivCZSK. Hold to mám uložené na uloz.to a nemůžu si vybírat. V této verzi už půjde. Pokud ještě nějaký nešel stáhnout, nyní by to mělo být zase v pořádku. Jen si neodpustím takovou zajímavost. Teď jsem pár dnů zkoušel různé IMAGE pokaždé s různou verzí GStreamer. A čeho jsem si všiml, že se liší množství souborů k přehrání v archivu, podle použitého GStreameru. Konkrétně například ....archiv ...NOVA Plus.....odpolední televizní noviny. Na GStreamer 1.14.4 mě zobrazí v nabídce na jeden konkrétní stream 90p,288p,360p,432p,576p,720p,1080p DRM! A když jsem tam měl GStreamer 1.15 - 1.17
tak to nabídlo pouze jeden formát a to bez čísla, předpokládám že asi ten maximální, bohužel mám starší stroj a pomalí internet 15Mb tak se mě to začlo kousat. Toto jen pro zajímavost. Takže, že tam něco není, neznamená vždy, že to tam nemůže mít někdo jiný. Pokud by někdo měl radu, kde se dá nastavit velikost vyrovnávací paměti, či podobné nastavení pro stream, rád si vyslechnu. Děkuji. :wink:

Jinak příkaz pro zjištění Vaší verze GStreameru je......

command gst-inspect-1.0 --version
cfg_Zoom_StandaFaltys_PLUGINSfix_all.ipk
(74.06 KiB) Staženo 22 x
BextrH.png
BextrH.png (8.46 KiB) Zobrazeno 2599 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Ač už nejsou doby, kdy by bylo možné vydávat dvě verze za den, protože už zkrátka není co nového vymyslet. I tak nějaká ta myšlenka přišla, nebo jsem spíš oprášil jednu starší myšlenku. Protože jsem zjistil, když jsem se kdysi snažil zlomit server AJKTV, že se může lišit kvalita, nebo délka jeho trvání. Nemůžu to potvrdit na 100% ale podle způsobu jeho stažení se pak liší jeho jméno a heslo podle velikosti počátečních čísel a server vygenerovaný v PC chodí nejlépe. Proto jsem vytvořil variantu, nebo spíš přetvořil funkci zeleného tlačítka na tento server a nyní se stáhne třikrát a uloží se do CCcam.cfg jako tři různé řádky. Nechtěl jsem to nikdy dělat, aby nebyl server zbytečně přetěžován, ale řekl bych že se blíží konec všech serverů, takže proč si trochu neužít. Po stovkách stažení od uživatelů ze zahraničí už asi nevytrhne, našich dalších třeba 50. I když možná krát tři :shock: :D
Čistě teoreticky, pokud bude jeden ze serverů nekvalitní, měl by se po výpadku zastavit na druhém, kde bude pracovat lépe.
Zase máte co zkoušet. Řekl bych, že jim je stejně jedno na AJKTV kolik řádků si lidi vygenerují, pro ně je důležité, kolik lidí se k nim takto zdarma připojí a budou se snažit, nějaký ten výpadek občas udělat, aby lidi donutily, zaplatit si neomezenou verzi tohoto serveru.
cfg_Zoom_StandaFaltys_3xAJKTV_all.ipk
(74.19 KiB) Staženo 35 x
BextrH.png
BextrH.png (8.46 KiB) Zobrazeno 2583 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Strávil jsem dnešní propršený den tím, že jsem udělal údržbu serverů. Nechci vyhazovat nefunkční, protože co kdyby zase někdy šli, nebyla sranda je všechny sehnat. Udělal jsem odtučňovací kůru na několik skript a vyházel mraky nepotřebných příkazů a trochu je zpřehlednil. Ale zase po mém, čili amatérsky. Zase na druhou stranu, je to dobré pro někoho, kdo s linuxem začíná a chtěl by si sám něco podobného vyzkoušet, nebo upravit podle sebe. Proběhli úpravy na .....
neviditelné stažení .... tlačítka ...nula a žluté. Pak viditelné stažení...tlačítko červené. Pak proběhla oprava na stahovacím skriptu pro funkci .....stažení serverů při startu E2. Co se týká této funkce, Vlado222 tvrdí že mu stáhne i po obyčejném restartu E2. Je to možné, ale u mě pouze při tvrdém restartu, nebo vytažení z elektriky a následném zapojení. Byl zde nápad na stažení po startu pro Oscam atd. Také mě to napadlo, ale raději jsem se tomu vyhnul,....z důvodu, že těsně před naběhnutí začíná stahovat, hned první server uloží k použití a stahuje dál, mezi tím nabíhá přístroj, již s obrazem a.....přístroj stahuje dál. Po nějaké té minutě, možná dvou se ostatní servery také uloží. Stažení při startu pro Oscam nechci dělat, protože by to udělalo to samé, jen by to pak třeba ještě další dvě minuty převádělo pro Oscam. A většinou každý, jen to najede, už něco zapíná a tím by se to vyrušilo. Buďme rádi za to co je. I tak jak to je to funguje spolehlivě. Zapnu přístroj a krásně najede i s obrazem. Pak zde padl nápad na vložení do menu ke stažení CCcam 2.3.2 pro Sky DE. Já osobně jsem majitelem zastaralého přístroje, který toto nerozchodí ani kdybych se stavěl na hlavu a nerad tam dávám a slibuji něco, co nemohu otestovat a zaručit na všech možných různých strojích s různými CPU. I tak si vážím nápadů.
Abych to shrnul. Momentálně všechny zmíněné funkce stáhnou až 20 (jedinečných) serverů.... (řádků) z dvaceti sedmi možných. To není zase tak špatné číslo. Kolik by se dalo najít serverů za dvě minuty? Dvacet by byl problém najít za dva dny.
Může se stát, že tam bude nějaký zdvojený, ale s jiným heslem. Po rychlém testu bych řekl, že to celé pak chodí stabilněji. Nejsou v řádcích chyby. Schválně si otestujte červené tlačítko (viditelné stažení všech serverů) Rychlost stažení a generování se může lišit možnostmi daného přístroje a rychlostí Vašeho internetového připojení. Nemám změřeno, ale možná dvě minuty to tam může po jednom řádku naskakovat. Toť asi vše. Doufám že si toho zase nějaký čas nebudu muset všimnout.
Jinak zrušení nějaké služby s určitým serverem, by se teoreticky nemělo projevit, například jedním prázdným řádkem. Mělo by to tam naházet jen stažené servery, prázdné nikoli. Ať se daří. :poklona:

Ještě si neodpustím, na satlinux, kde je konkurenční stahovač, koukal jsem, jak se tam do jeho tvůrce vždycky pustí. Že jim to generuje méně a méně řádků a že jich moc nefunguje,.....ať to kouká opravit :D Moc tam neznají slova....být skromný
On za to nemůže, že z čtyřiceti serverů už jde stáhnout sotva půlka a z toho jich pak ještě třičtvrtě nefunguje.
cfg_Zoom_StandaFaltys_SERVERSfix_all.ipk
(73.15 KiB) Staženo 42 x
BextrH.png
BextrH.png (8.46 KiB) Zobrazeno 2526 x
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Re: by BextrH

Příspěvek od vlado222 »

BextrH, vďaka za túto verziu,
čo sa týka aktualizácie serverov po "mäkkom" reštarte prijímača, v mojej konfigurácii na UNO 4K SE to funguje,
overil som si to jednoducho tak, že som si uložil "cfg" s pôvodnými servermi a prístupovými kódmi,
potom som urobil mäkký reštart, počkal som na stiahnutie nových serverov a porovnal som obsah obidvoch "cfg" ...
servery sa líšili prístupovými kódmi (boli vygenerované nové kódy) a pochopiteľne aj časom uloženia súboru "cfg" do prijímača ....,
preto som mohol konštatovať aj v recenzii, že v mojej konfigurácii funguje aktualizácia serverov aj po mäkkom reštarte, čo je vcelku príjemné zistenie...
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: verze (deb) .............upravil 005jon
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Zde poslední, pro někoho možná důležitá úprava. Změna velikosti MENU. U někoho je MENU čtvereček s neúplným textem a u někoho jiného celé (veliké). Tato nová možnost je tedy určena pro uživatele, kterým to dělá to MENU malé.
Je tam jen jedna volba přepnutí. Při tomto přepnutí dojde k malému restartu aby se mohla změna projevit. Tuto volbu najdete dole pod změnou jazyka. Před instalací nové verze, (starou)... v MENU dole odinstalujte. Včera mě napadl nápad, že vydám seznam často kladených otázek a hlavních chyb, kterých se můžete dopustit. Ale právě jsem zjistil, že jsem všechny zase zapomněl :lol: Tak ať se daří. Slunce v duši 8)
cfg_Zoom_StandaFaltys_MENUsize_all.ipk
(73.59 KiB) Staženo 38 x
DSC07345.jpg
DSC07344.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Ukecal mě kolega .....bambule
I když jsem se tomu vyhýbal, nakonec jsem podlehl a přidal ke stažení serverů po startu E2 ještě konverzi na Oscam,Ncam,Gcam. Funkce zůstává stejná, jen by po startu teoreticky mohl naběhnout obraz i na tyto zmiňované. Osobně mám vyzkoušen Ncam. Na ten to najelo taky, jen byl obraz asi o dvě vteřiny později než u CCcam. Ostatním CAMům moc nevěřím. Oscam jak nemá restart, tak se mu moc nechce načítat nové servery. Já osobně zůstávám u CCcamu. Jen aby chlapy měli zase další hračku, když jim to takto nestačí. Oni kdybych tam dal třeba i prdelCAM tak by to na něj chtěli taky :D
Ještě připomínám. Funkce stažení po startu E2 se aktivuje jen jednou, potom tam je pojistka proti opětovné aktivaci, která se bohužel vynuluje, pokud downloader odinstalujete a dáte ho tam znovu, nebo jinou verzi. A není dobré si tam vytvořit dva starty stažení serverů po startu E2. Celá tato funkce funguje jen na přístrojích, které mají startovací skript ....bootmisc.sh Který naleznete v ..... /etc/init.d/
Skript který stáhne a převede servery po startu je.... start.sh v ...../usr/script/ Kdyby to chtěl někdo ladit.
cfg_Zoom_StandaFaltys_startALLcam_all.ipk
(75.79 KiB) Staženo 33 x
BextrH.png
BextrH.png (8.46 KiB) Zobrazeno 2352 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Když už jsem myslel, že na ten stahovač nebudu muset sáhnout, dnes jsem se přesvědčil o opaku.
Zjistil jsem že i po upozornění, abyste znova po nainstalování jiné verze neaktivovali ...stažení serverů po startu E2
I tak se to někomu povedlo, nebudu ho jmenovat. A to až šestkrát za sebou. :shock: :lol:
Proto nyní přicházím s verzí, kde se po aktivaci odstraní všechny tyto řádky, ať jich je kolik chce a nahradí je pouze jeden a funkce se zase zablokuje. Po dalším stisknutí Vás to upozorní, že už to máte aktivované. No a hned pod to jsem přidal volbu, kterou můžete funkci stažení serverů po startu E2 Deaktivovat a zároveň se tím vyresetuje ta pojistka a je možné opět funkci aktivovat. Po aktivaci to zase zkontroluje jestli tam už řádek není, případně je vymaže a dá tam pouze jeden. A to celé se vlastně opakuje dokola. Takže zase budu moct chvilku klidně spát. Protože několik startovacích řádků místo jednoho opravdu nedělá dobrotu :) Někdo by namítl, proč si to sakra neudělal hned? .......... No protože jsem nepředpokládal, že i když napíšu varování, že to i přesto někdo až šestkrát odinstaluje a nainstaluje a pokaždé znovu aktivuje :)
Mějte se. Ať se daří. :poklona: Kdyby něco,......pište
cfg_Zoom_StandaFaltys_START_all.ipk
(76.06 KiB) Staženo 30 x
BextrH.png
BextrH.png (8.46 KiB) Zobrazeno 2287 x
Uživatelský avatar
005jon
Odborník
Odborník
Příspěvky: 316
Registrován: 25.únor 2007 - 16:58

Re: by BextrH

Příspěvek od 005jon »

*deb drobné upraví pre enigmu2 os: 2,5

Reštart - CAM - (Oscam,Ncam,Gcam) až nebezpečne rýchli možná tam treba doplniť opozdenie pri znovu spustením. To ukáže čas
Přílohy
enigma2-plugin-extensions-cfg-Zoom-StandaFaltys_startALLcam_all.rar
(39.19 KiB) Staženo 29 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Trochu jsem zabíjel propršený den a rozlouskl další 4 servery. Ač jsem říkal že už další nebudou, ale jen budou ubývat, tak jsem skoro nelhal. Připravil jsem pro Vás další čtyři, ale jelikož nám také čtyři odpadli, dostaneme se zpět na číslo dvacet. Ještě bych nějaké měl, ale bohužel nedokážu překonat potvrzovacího robota zvaného...... reCAPTCHA
Tuším čím ho obejít, ale bohužel nevím jak. Takže se musíme spokojit stím co je. Oni to stejně nejsou nějaké extra servery.
Ty čtyři jsou přidáni do viditelných stažení i neviditelných + ještě extra sólo samostatně + do startu. Ale můžu Vám říct, že už to byl mazec. Už tam těch skriptů je mraky, navíc jsem musel zase předělat všechna menu pro ostatní jazyky. Ač jsem se snažil tu finální instalačku otestovat, mladej mě nedal moc možnost. Hold když je večerníček, tak musejí jít nějaké servery bokem. :)
cfg_Zoom_StandaFaltys_NEWservers_all.ipk
(77.48 KiB) Staženo 35 x
BextrH.png
BextrH.png (8.46 KiB) Zobrazeno 2171 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Po všelijakém testování a bádání jsem splácal tuto verzi, abych se konečně nějak dopracoval k funkčnímu restartu CAMů, který půjde snad všem. Vypůjčil jsem si skript pro restart od .......005jon který tvrdí, že jeho verze pracuje s moderní verzí Enigma 2 a moje zase dokáže restartovat CAMy ve staré verzi. Takže to projede tento vytvořený skript dva v jednom a přístroj provede restart aktuálního CAMu v té fázi skriptu, která mu sedne a ostatní jen projede. Netvrdím že to musí fungovat, ale mohlo by. A teď kde ten restart je. Měl by být u každého stažení serveru, potom na stažení po startu E2 kde se mě náběh obrazu posunul asi o dvě vteřiny, ale najede na všechny CAMy. A ještě by měl být na restartu na žlutém tlačítku v menu stahovače. A samozřejmě neviditelné a viditelné stažení. Tak to otestujte a dejte vědět, potřeboval bych vědět změny na různých přístrojích. Vypadnutí obrazu na okamžik po stažení, nebo zmáčknutí žlutého restartu, bude známka toho, že restart funguje. Berte toto spíš jako testovací verzi. Díky za info :arrow: :!: :!: :!: :!: :idea:
cfg_Zoom_StandaFaltys_test_all.ipk
(75.1 KiB) Staženo 29 x
BextrH.png
BextrH.png (8.46 KiB) Zobrazeno 2079 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Po nějakých testech a ohlasech, jsem usoudil, že cesta tohoto restartu nebude to pravé ořechové.
Někomu to jde, někomu ne, někomu jde jen na určité CAMy, nebo mu ho restartuje částečně....nenahodí. Čili mám tady verzi, která krásně restartuje dědečky jako je můj AZBOX a je to extrémně jednoduchá metoda + jsem tam ponechal metodu ...005jon Mohu se zaručit pouze za metodu první, druhou můj přístroj nedokáže použít. Tak vyzkoušejte a uvidíte. Jak už jsem možná jednou psal,.....buď budete extrémně spokojený, nebo extrémně nas..ný :) Jak restart otestovat.
Máte puštěný nějaký CAM, běží vám obraz, zmáčknete v menu stahovače žluté tlačítko pro restart a měl by se na chvilku zastavit obraz a (opět naskočit). Vyzkoušejte tuto metodu na všech CAMech. Tento restart je vnořen do všech stažení serverů, úplně na každý + i na start. Takže by měl obraz najet i na Oscam atd. Pokud to prostě někomu nenajede po startu, tak buď.
1........nemá aktivované stažení serverů po startu E2 v MENU stahovače
2........nebo nemá jeho přístroj tyto adresáře ../etc/init.d/ + soubor ....bootmisc.sh (čili to nemůže jít)
3........jeho přístroj startuje déle jak 70 vteřin a musel by si čas navýšit v /usr/script/...start.sh (sleep 70)
4........jeho přístroj odpojila manželka od internetu při zalévání kytek, nebo si ho nedej bože spletla s květináčem
*****************************************************************************************************
Nedávno jsem přišel na problém, že se mi v kořenovém adresáři objevilo pár souborů, které se jinak stahují do /tmp/ Po dlouhém pátrání jsem došel k závěru, že k tomuto může dojít, pakliže po startu nenecháte přístroj dostahovat servery a hned jdete stahovat něco dalšího v stahovači, takže spuštěním dalšího skriptu přeskočí proces do kořene přístroje a může tam nakopírovat nějaké soubory. Pokud by je tam někdo našel....nic se neděje, jen smazat a jede se dál. Jinak, ničemu tam nevadí.
****************************************************************************************************
Toť asi vše. Vyzkoušejte a dejte vědět. Doufám že mě zase od někoho nedorazí email s textem....zkusil jsem,nejde!!! :)
cfg_Zoom_StandaFaltys_OK_all.ipk
(74.99 KiB) Staženo 31 x
BextrH.png
BextrH.png (8.46 KiB) Zobrazeno 1999 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Nevím jak u Vás, ale u mě tato poslední verze s názvem OK pracuje super.
Žluté tlačítko restartuje jakýkoliv CAM, který je aktuálně spuštěný. Stažení jakéhokoliv serveru doprovází také restart s jakýmkoliv CAMem. Stažení po startu krásně najede s jakýmkoliv CAMem. Ač teda asi 10 vteřin po naběhnutí přístroje, ale to je daň za to, že to půjde s každým CAMem. Přístroj po startu krásně převede stažených 20 serverů a uloží pro všechny CAMy. Každému CAMu 20 serverů. Závěrem bych řekl, že už asi není na co si stěžovat. Teď už jen musím počkat, jak zabere restart od... 005jon na ostatních přístrojích, které můj restart CAMů nepodporují. Musím jen doufat a věřit, že to udělal dobře. A to je asi tak všechno, co pro to můžu udělat. Klidně dejte vědět, zda to u Vás pracuje, abych měl představu. Pokud zde mám poděkování, usuzuji z toho, že je člověk, který mě poděkoval ..... s verzí spokojený. I když už nevím, jak hodně .... :)
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé. Jelikož ty dva restarty v jednom nedělali na některých přístrojích dobrotu, snad prý i dva restarty najednou, proto jsem vytvořil ke spouštěči restartu, který je na žlutém tlačítku .....vnořené menu, kde si člověk vybere restart, který u něho bude pracovat správně. Samozřejmě, že se může najít i někdo, komu nepůjde ani jeden, třeba časem přidáme variantu další. Momentálně tam teď jsou tyto....
1. MOD pro restart od ....BextrH
2. MOD pro restart od ....005jon
3. MOD (bez restartu) vypnutý restart

Na třetí MOD mě inspiroval jeden nejmenovaný člověk, říkejme mu třeba Luďek. Pro stažení serverů po startu E2 na CCcamu je ideální provoz bez restartu. Přístroj krásně naběhne i s obrazem ihned. Ale zase by nenaběhl třeba na Oscam bez restartu. S restartem u CCcam je náběh obrazu posunut o cca 5-15 vteřin od náběhu E2. :poklona:
......................................
Do jazyků přidána Ruština
cfg_Zoom_StandaFaltys_RESTARTsetup_all.ipk
(77.24 KiB) Staženo 19 x
BextrH.png
BextrH.png (8.46 KiB) Zobrazeno 1908 x
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Tady ještě raději opravená verze. Jak tam je několik jazyků, tak už to není sranda vše uhlídat.
Žluté tlačítko bylo správně jen v Češtině. Tady už ve všech jazycích.
cfg_Zoom_StandaFaltys_repair_all.ipk
(77.21 KiB) Staženo 26 x
BextrH.png
BextrH.png (8.46 KiB) Zobrazeno 1901 x
sarsan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 119
Registrován: 06.květen 2013 - 13:18
satelitni prijimac: vu zero 4k

Re: by BextrH

Příspěvek od sarsan »

zdravim mam napad ktory by urcite odcenili viacery uzivatelia CZ/SK sat. komunity
pluginu doplnit moznostou stiahnut nastavenie pre kazdeho sat. operatora:
Orange;Nova Digi TV;Telecom; Freesat; Antik; Skylink; CT; RTVS

napr. vlastnik karty Skylink s modulom Irdeto - stiahnie z Vasho pluginu aktualny Ccam 2.1.3 a potom .conf pre daneho operatora t.j. skylink.

idealne(neviem ci aj funkcne) by bolo spojit vsetky nastavenia do jedneho .conf pre vsetkych cz/sk operatorov
potom odpadne mnozstvo poziadaviek tu na fore ako nastavit aby sla taka alebo onaka karta atd...

s pluginom mam len dobre skusenosti a prajem vela uspechov v dalsom vyvoji
vu zero 4k, ATV 7.2
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: by BextrH

Příspěvek od georg11 »

a ještě by z boxu mohlo vyjet chlazený lahvový....
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
Odpovědět

Zpět na „Plugins“