by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Jak jsem slíbil, zde je oprava. A jelikož se snažím udělat vždy něco navíc, tak jsem to trochu upravil. Takže pokud chcete zkoušet, tak odinstalujete stávající verzi ...CCcam Downloader Zoom a nainstalujete tuto verzi.
Před instalací odinstalujte starou verzi v odinstalačním menu, na které se v menu tohoto pluginu dostanete přes tlačítko nula.
Opětovným stisknutím nuly se plugin (Zoom) odinstaluje. Tuto novou verzi dáte do přístroje, do /tmp/ a nainstalujete.
Pokud chcete vyzkoušet upravený plugin ...Stream Hunter a již máte předchozí verzi.... Stisknete v menu ZOOMu nulu a dostanete se na odinstalační menu, kde zajede až úplně dolů na konec a potvrdíte. Tím se Vám Stream Hunter odinstaluje.
Poté zajedete nahoru a stisknete červené pro restart přístroje, můžete stisknout i bez najetí nahoru. Po restartu přístroje otevřete Zoom. A buď pomocí tlačítka číslo 8 nebo zajetím na nápis ...Instalace dalšího pluginu a potvrdíte. V tomto dalším menu zajedete zase úplně dolu až na konec a vyberete plugin ...Stream Hunter. Po jeho instalaci a restartu přístroje, můžete zapnout plugin ...Stream Hunter. Jeho funkce je taková, že otevřete rubriku ve které si pomocí OK vyberete film a tím že se vrátíte zpět, se záznam o tomto výběru aktivuje a provede stažení a vytvoření filmu do settingu mezi kanály. Pokud by jste chtěly film ze settingu vymazat, tak použijete nápis ...Mazání z settingu a to provedete tak že nápis stisknete a vrátíte se zpět. Nic víc!!!
Teď co je nového. Každá rubrika FILM má nyní určitý počet stránek s filmy. Takže se nyní dostáváme na stovky možná i tisíce filmů. Snažil jsem se vše opravit a nyní mám otestováno na dvou různých přístrojích, kde se stáhlo a vytvořilo vše a vše šlo pustit. Vždy jeden film! Jen AZBOX měl trochu problém s rozlišením FullHD. Octagon bez problému. Stalo se mě že u jednoho filmu se mě v settingu neudělal k názvu i www stream. Zkusil jsem jiný a OK. Možná by stačilo použít znovu. Původně jsem chtěl udělat menu abecedně, nebo rozklikávací rubriky, ale jak už jsem psal, nedokážu úplně vše, jsem rád i za toto.
Pokud by někomu nešel jen obraz, nebo zvuk, bude to nejspíš tím, že přístroj nedokáže přehrát určitý formát. Jinak ve všech přístrojích vznikne ten samí stream, takže pluginem to není. Pokud by se vám vytvořil pouze název filmu a nešel pustit, nebo se nevytvořil dokonce ani název, je to s největší pravděpodobností několik příčin. Chybějící Curl, chybějící nějaká knihovna, nebo nějaký příkaz ve skriptu protestuje. V jiném přístroji může být vše OK. Pro správnou funkci, musí mýt přístroj nainstalovaný ...Curl Ale pokud se vám plugin Stream Hunter povedlo stáhnout a nainstalovat, tak ho tam již na 100% máte.
Toť asi vše. S veškerým popisem jsem to asi přehnal, ale nikdy nemohu vědět, kdo právě naskočil do tzv. rozjetého vlaku.
Hezké svátky a bohatého Ježíška všem. Kdyby něco ...pište :poklona:
cfg_Zoom_ChristmasFIX1_all.ipk
(560.87 KiB) Staženo 50 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2439 x
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: by BextrH

Příspěvek od grund »

největší problém je deb , jinak krásné Vánoce a už se tolik nedři s tím paleťákem
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

grund píše:největší problém je deb , jinak krásné Vánoce a už se tolik nedři s tím paleťákem
Ono to kmitání není jen stím paleťákem, nýbrž tahat mraky břemen z místa na místo rukama a ještě u toho lítat jako tryskomyš.
Ale každé zaměstnání má své. Hold jsem se měl asi lépe učit. Tobě též krásné vánoce.

Zde přikládám pokus o deb. podle návodu 005jona ....jak říkal, stačí přejmenovat z IPK na deb
Ale raději na vlastní nebezpečí. Popřípadě nemusí fungovat všechny funkce.
Pokud vyzkoušíš, dej vědět, jestli to funguje. Nemám dreambox, nevyzkouším i když by se dal deb asi taky nainstalovat, ale nemám zkušenost. To říkám na rovinu. Požádal jsem Chocholouška o převod na deb. ale neodepsal. A za zlé mu to nemám, není každý blázen jako já, aby se v tom šťoural i o svátcích.
Hezký večer.
cfg_Zoom_ChristmasFIX1_all.deb
(560.87 KiB) Staženo 38 x
bcity
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 26.červen 2007 - 9:51

Re: by BextrH

Příspěvek od bcity »

Klobouk dolů BextrH.
Když vidím to tvoje nadšení, snahu dotáhnout věc až do fungujícího konce ...
Přesně na tebe sedí slova ze seriálu Arabela:
„Vy jste šílený Frankensteine! Šílený, ale geniální.“ :clapping:
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: by BextrH

Příspěvek od grund »

ahoj: nemúžu vyzkoušet zatím, jsem pod vlivem vánoc , ale spíš mi brání 70 mých roků , ale po mé zkušenosti není nikdy pozdě prašti s tím co tě živí , jsem vyučen a mám průmyslovku slaboproud
a skončil jsem jako kotelník a ještě dnes když zemřela nedávno moje manželka na covid přímo na pneumologickém pavilonu v Motole , nastoupila jako negativní , tak si myslím , jak pravil jeden Liuxák , jde o to abys uměl psát , a to ty na rozdíl ode mě dislektika umíš perfektně.
Tak se raděijvěnuj rodině , ono se ti to vrátí v +.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

grund píše:ahoj: nemúžu vyzkoušet zatím, jsem pod vlivem vánoc , ale spíš mi brání 70 mých roků , ale po mé zkušenosti není nikdy pozdě prašti s tím co tě živí , jsem vyučen a mám průmyslovku slaboproud
a skončil jsem jako kotelník a ještě dnes když zemřela nedávno moje manželka na covid přímo na pneumologickém pavilonu v Motole , nastoupila jako negativní , tak si myslím , jak pravil jeden Liuxák , jde o to abys uměl psát , a to ty na rozdíl ode mě dislektika umíš perfektně.
Tak se raděijvěnuj rodině , ono se ti to vrátí v +.
Všem děkuji za slova chvály, ale v textu často udělám chybu, bohužel to není má parketa, ale jsem vděčný, že se snažíte pochopit to, co se vám snažím sdělit a tak trochu vše slovy všem přiblížit a pro představivost vyobrazit co nejvíc.
Vše jsem se musel sám naučit a tak se dokážu lehce vcítit do každého, kdo třeba právě s Linuxem začal. Proto se to tak i snažím vše podat, aby to pokud možno pochopil každý. Určitě existují lidé, kteří si řeknou ....zase tam dal novou verzi a určitě bude zase o ničem, hlavně že k tomu zase napsal hromadu žvástů. Ale zároveň určitě existují lidé, které nová verze potěší a tím popisem je možná inspiruji k nápadu, jak danou věc ještě dál vylepšit.

Jinak Vaší paní je mi líto a doufám že Vás i po jejím odchodu na lepší místa bude i na dále život bavit a pokud Vám moje práce alespoň trochu pomůže na chvíli přijít na jiné myšlenky, budu jenom rád. Bohužel smířit se ani zapomenout nejde, sám to znám, ale než odejdeme také, můžeme udělat mnoho dobrých věcí a třeba tím udělat mnoho lidí šťastnými.
Před pár lety mě opustil můj nejlepší kamarád, umřel na rakovinu plic, druhý den po svých 35 narozeninách. Nikdy nekouřil.
Nejlepšího kamaráda poznáte tak, že ví co si myslíte a dokončí za vás větu a nikdy vás nenechá ve štychu.
Nejlepšího kamaráda si nehledáme, stím se musíme už narodit. Takže jiný už nebude. Tak se snažím teď mít nejlepší kamarády své děti a kus ze sebe jim předat.

Tím jsem odbočil a všem se za to omlouvám.
Hezký sváteční večer.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Odepsal Chocholoušek a poslal mi vytvořený .deb Já bohužel neodzkouším.

Použiju tedy větu z jedné pohádky ...císařův pekař
....my mu nerozumíme ale my mu věříme :)
cfg-zoom-christmasfix1-all_1.0_all.deb
(467.32 KiB) Staženo 40 x
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: by BextrH

Příspěvek od grund »

pánové , děkuji za krásná slova , zítra 24.12 adzkouším a věřím , že na DM 920 to zahraje,
krásné Vánoce a šťastný Nový rok
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: upraven plugin ....Stream Hunter :!:
:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Včera večer mě napadla poslední třešinka na dortu a to je, ....aby se stream s filmem nevytvořil pouze do settingu mezi kanály, nýbrž ještě do kořenového adresáře /movie/ --Pokud není, vytvoří se-- jako (m3u) soubor, který pustíte pomocí mediaplayeru a dalších m3u přehrávačů, například XC Player. Proč tato možnost? Protože budete mít možnost přehrávaný film pauznout, nebo přetočit, či přeskočit určité minuty atd. Dále je možné si pak soubor přehrát v PC ve VLC Playeru. (Pokud si je ručně nakopírujete do PC) Můžete si tak otestovat, pokud by vám na přístroji například nešel zvuk, že v PC to bude v pořádku, nebo také ne. Ještě upřesním, že existují streamy, které již druhý den znovu pustit nejdou a musí se stáhnout znovu a pak jsou takové co jdou třeba i po týdnu. A nejsem si jist, ale řekl bych, že ty FILMové streamy jsou ty co jdou i druhý den. Instalaci a odinstalaci už moc nebudu rozebírat, jen připomenu, že v tomto našem hlavním pluginu CCcam Downloader ...zkráceně s pracovním názvem (Zoom) má ve svém menu instalační menu, pro instalaci dalších pluginů na které se z hlavního menu dostanete pomocí tlačítka č (8) a odinstalační menu pod tlačítkem (0)
To odinstalační menu jsem vytvořil, aby se nikdo nemusel trápit s odinstalací nějakého pluginu, který v (Zoomu) stáhl.
Proto pokud chce někdo odinstalovat nějaký plugin, zmáčkne v menu ..(Zoomu) nulu, vybere plugin který chce odinstalovat a potvrdí ..(ok) Potom nahoře pomocí (červeného) tlačítka přístroj restartuje a tím Vám plugin kompletně zmizí z přístroje. Poté můžete nainstalovat novou verzi, pakliže jí jako zrovna teď, já vytvořím. Verze v menu nečísluji. Nemá to smysl, protože dělám spíš jen drobné úpravy. Takže (plugin) bude v nabídce pojmenovaný stejně jako minule. Omlouvám se za další vyčerpávající popis, ale neuznávám to, když někdo vystaví plugin a pod to dá zkopírovaný text někde z webu a ještě v Angličtině, stilu, ...tady to máte a pos..te se z toho. Je to má práce a když se pod ní mám podepsat, musí to každý pochopit.
Všem hezké Vánoce a spoustu zlatých prasátek.
:poklona:
cfg_Zoom_ChristmasFIX2_all.ipk
(560.87 KiB) Staženo 55 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2336 x
grund
Odborník
Odborník
Příspěvky: 380
Registrován: 24.červenec 2010 - 12:20

Re: by BextrH

Příspěvek od grund »

zdravím , na newnigmě v DM920 se mi ten deb soubor nepodařilo nainstalovat , nevadí krásné Vánoce přeji
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

grund píše:zdravím , na newnigmě v DM920 se mi ten deb soubor nepodařilo nainstalovat , nevadí krásné Vánoce přeji
Dával jsem dva, jeden ode mě a jeden od Chocholouška, ten by třeba mohl jít.
Také hezké Vánoce.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: opraven plugin ....Stream Hunter :!:
:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Všiml jsem si, že tam začalo místo videa naskakovat určité reklamní video s nějakým Asiatem. Pokud se tomu u Vás taky tak stalo, mohla by Vám pomoct tato oprava. Po delším pátrání a úpravách, jsem se toho Asiata zbavil, otázka je, na jak dlouho. Může to být nějaká forma ochrany té stránky, aby jim na to nekoukal kde kdo mimo PC.
Pro opravený Stream Hunter, nainstalujte tuto verzi (Zoomu) .../odinstalovat a nainstalovat/
V odinstalačním menu (Zoomu) ....(na tlačítku nula) odinstalovat ...............CCcam downloader ZOOM
do /tmp/ vložit cfg_Zoom_ChristmasFIX3_all.ipk a nainstalovat
po restartu ......

V odinstalačním menu (Zoomu) ....(na tlačítku nula) odinstalovat ...............Stream Hunter
V instalačním menu (Zoomu) ....(na tlačítku osm) nainstalovat ...............Stream Hunter
Hezký večer.
:poklona:
cfg_Zoom_ChristmasFIX3_all.ipk
(560.87 KiB) Staženo 41 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2201 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Dnes jsem se snažil nacpat obsah z Stream Hunter do archivCZSK a ono by to asi šlo,(viz foto) ale chtělo by to někoho kdo by pomohl, sám to asi nedám. Pokud by chtěl někdo pomoct a trochu rozuměl pythonu, budu rád.
x.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Hodiny jsem hledal a hrabal, až se mě podařilo přidat do stažení všech dva servery. Ale nečekejte žádné zázraky.
Zkrátka staré ubývají a žádné nové se nerodí. Takže buďme rádi za to, co ještě máme. Tři dny nás dělí od konce nejspolehlivějšího serveru AJKTV. Stabilita obrazu, při sledování vysílání hodně zeslábne. Předpokládám, že serverů skončí víc, jen doufám že to nebude hned.
V pluginu ...Stream Hunter jsem přidal k IPTV další tři. Ale jsou to vlastně jen tři další stránky seznamů, té samé.
První strana je vždy nejnovější. Jinak pokud tam naleznete například Českou republiku, nemusí to nutně znamenat, že musí fungovat. Ale zkoušel jsem i nějaký starší seznam, například Němců a něco tam šlo. Ještě jednou upozorňuji, pří výběru v seznamu stažení IPTV .... aktivní jsou pouze nápisy s názvem země. Slova (Search) a (HOME) atd. nepoužívat. Jsou tam jen proto, že jsem je nedokázal odstranit.
ps. postup instalace nové verze (Zoom) nebo pluginu (Stream Hunter) viz informace, ...naleznete u předchozích verzí nahoře.
Postup je stále stejný.
Všem hezký večer.
:poklona:
cfg_Zoom_ChristmasFIX4_all.ipk
(560.88 KiB) Staženo 48 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1754 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Pokud by se někdo nudil a chtěl zkusit tzv. zlomit další server, které já nedokážu, zde jsou. :idea:
Budete názorně vidět, co to je .....reCAPTCHA kterou musíte odfajfkovat. Nemám jí rád.
Vyzkoušejte si to, do budoucna to možná bude jediná možnost, jak ještě získat nějaký free server.
server.txt
(250 bajtů) Staženo 70 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Trochu jsem si pohrál s pluginem ...Stream Hunter a přidal do něho ...výběr podle abecedy.
Bohužel nedokážu udělat to, aby to načítalo stovky dalších stránek, takže je tam vždy na každé písmeno jen jedna strana.
Dále je tam přidáno výběr prvních TOP 30 filmů roku 2020. Upozorňuji, že ....já to nevybíral :-)
Většina filmů trvá delší dobu, než to naběhne, ale pak už běží bez problému. Klidně i půl minuty do náběhu.
:arrow: Co se týká stahovače (ZOOMu) vymazal jsem jeden nefunkční server, který to brzdil a trochu skript poopravil, ale asi rozdíl ve funkčnosti ani nepostřehnete. Nyní už se na nic velkého nechystám, protože čeho jsem chtěl docílit, to jsem udělal.
:arrow: Server AJKTV i po Novém roce, záhadně (zatím) funguje dál, doufejme že tam někdo v pondělí po svátcích nepřijde do práce a ....nevytáhne to celé na vždy z elektřiny. :(
Všem hezký víkend. Naštěstí pro mě ..NEpracovní.
:poklona:
cfg_Zoom_ChristmasFIX5_all.ipk
(558.48 KiB) Staženo 46 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1376 x
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Tak je to tady. Server AJKTV mimo provoz. Generátor s řádky stále v provozu, ale vygenerovaný server už je offline.
Tato verze nahrazuje server AJKTV za jiný, ...jakž takž funkční server, tedy alespoň dnes se tak jeví. AJKTV jsem kompletně odstranil ze všech skript. V serverech ..ke stažení po jednom, jsem (nepatrně) porovnal od lepších. Na perfektní seřazení by to chtělo provézt analýzu všech serverů a pak si stím přerovnáním pár hodin pohrát. A to, ..ve všech menu, ostatních jazyků. Když už dělám nějakou úpravu, rovnou ji aplikuji ve všech jazycích, jinak bych to už nikdy nesrovnal, aby to bylo vždy stejné po přepnutí na jinou řeč.
Tak ať se daří. Hezký sobotní večer.
:poklona:
cfg_Zoom_new_Year_all.ipk
(557.64 KiB) Staženo 52 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1283 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. :!: Pouze pro hračičky s trpělivostí :!: :!: a přístroje s rychlejším CPU :!:
Jelikož se stále snažím z toho ničeho, co mám, ještě něco udělat, nezbývá nic jiného, než zkoušet, něco ještě vytěžit i ze starých věcí. Je to spíše takové paběrkování a hrabání se v koši ve věcech, které už nikdo nechce.
Podíval jsem se na funkce, které jsem v podstatě už od samého začátku nepoužíval a v budoucnu je nazval ..... stažení (veřejných) serverů. Co to znamená (veřejných)? Znamená to běžně dostupných pro každého, někde na internetu. Čili je může používat i někdo jiný a může dojít k hádání se přístroje o stejný server, lépe řečeno, (se stejným jménem a heslem)
I tak jsem tyto funkce omladil, opět uschopnil a i vyzkoušel. No.. Na mém 300Mhz AZBOXu to byl čas stažení a převodu ....na rychlejší uvaření kafe, včetně malé potřeby. Takže pro tyto CPU už raději ne. Je to dost řádků! Po stažení a konverzi mě naskočil obraz a docela to bylo použitelné. Takže kdo chce vyzkoušet..... Nejlépe mě fungoval třetí řádek. Druhý řádek jsem nechal beze změny, osobně ho používám, když chci stáhnout server co nejde a zastavit tak obraz, před testem nějakého jiného serveru, tak použiju tento řádek (tuto funkci)
Pokud jde o zelené tlačítko. Tam jsem všechny také opravil a v podstatě tam všechny funkce sloučil, ale ten už jsem si s třístovkou procesorem netroufl testovat a ani ho nedoporučuji, jestli ještě dnes, chcete koukat.
Všechny tyto funkce jsou opravdu jen pro hračičky. Pokud chcete pouze koukat na TV bez rušení, toto menu nepoužívat.
Stáhne se spousta řádků, ale ne všechny jsou funkční. Asi by se dalo vytvořit menu které by všechny řádky odeslalo (POSTnulo) na testovací stránku a funkční řádky se servery opět stáhlo a uložilo, ale na rovinu.... Já to nedokážu.
Pokud by během stažení nebo převodu došlo k zatuhnutí přístroje, použijte tvrdý restart přepínačem na přístroji, nebo vytažení z elektřiny a opětovném připojení do el. Ale potřebovat to snad nebudete :)
Hezký večer.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFIX_all.ipk
(557.91 KiB) Staženo 35 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1188 x
veřejné servery.jpg
Quicksilver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 07.březen 2010 - 21:09
satelitni prijimac: AMIKO VIBER COMBO HDD

Re: by BextrH

Příspěvek od Quicksilver »

Díky za skvělou aplikaci.Mam dotaz ohledně stažení všech VIP serveru .
Šlo by to udělat ,aby to tahalo treba každé 3h a nebylo to vidět ?
Zkoušel jsem co tam je jak to má tahat každé 3h,ale nefunguje asi server.
Díky za radu po případě jak na to. ;)
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Re: by BextrH

Příspěvek od vlado222 »

ten server, čo tam plugin má na sťahovanie každé 3 hodiny, je zrejme ten AJKTV, ktorý, ako už @BextrH oznámil, je nefunkčný od 1.1.2021 ...
nemám inštalované posledné verzie pluginu, preto to neviem otestovať ,
nie som úplne v obraze, či náhodou @BextrH medzičasom nenahradil v tejto položke server AJKTV za iný ....
ak je tam už iný server a nejde, tak je to zrejme dôsledok toho, ako avizuje aj @BextrH, že tie stabilnejšie servery, ktoré tam pôvodne boli, postupne končia s poskytovaním testovacích liniek ...
ale počkaj, @BextrH to určite upresní ....
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
Odpovědět

Zpět na „Plugins“