by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
sarsan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 119
Registrován: 06.květen 2013 - 13:18
satelitni prijimac: vu zero 4k

Re: by BextrH

Příspěvek od sarsan »

georg11 píše:a ještě by z boxu mohlo vyjet chlazený lahvový....
plugin ma v nastaveni "acktivace ctecky" preco nerozsirit tuto moznost. BextrH sam usudi
vu zero 4k, ATV 7.2
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Re: by BextrH

Příspěvek od vlado222 »

aktivácia čítačky ?
rôzne *.CAMy, rôzne karty, rôzne spôsoby ošetrovania komunikácie karta - server,
a niekto chce od Standa, aby túto paletu rôznych variácií, kombinácií a verzií ošetril tak, aby to univerzálne šlapalo ??? vo svojom voľnom čase, na úkor seba, rodiny, ako koníčka a zadara ?
a ako hovoria naši priatelia: "nech si zajít chuť" ....
radšej mu poďakujme za obrovské penzum práce,
kto chce a vie ako na to, nech si to vyrieši u seba, jeho projekt je Open Source...
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Trochu mi lichotí to, že po mě chcete další bejkárny a jsem rád, že tu nepíšu ty mé romány nadarmo a konečně jsem se dočkal nějaké té reakce. I když mě někteří z Vás píšou, že se zbytečně podceňuji, tak ale na druhou stranu mé možnosti nejsou neomezené. Jak už jsem mnohokrát psal, jsem pouze amatér a možná vždy budu jen začátečník, který si musí vystačit s pouze základními Linux příkazy. Je zázrak, že jsem to jen za pomocí těchto základních příkazů dostal tam, kde to je teď. A můžu hrdě říct, že se to používá ve všech možných koutech světa a pochází to od Nás....nechci napsat z Čech, protože mě zde pomohlo i dost Slováků. Vážím si Vás že mě hájíte, též si vážím dotazu který tu padl. Na jednu stranu ta vtipná odpověď o vychlazeném pivu byla poměrně trefná, na druhou stranu, když se nikdo nezeptá, vše zůstane při starém a budu si tu dál povídat sám se sebou a možná i to forum časem zanikne, protože se každý bude bát zeptat. Osobně bych byl nejradši, kdyby vždy padl dotaz a zároveň i nápad na realizaci. Ten položený dotaz si budu muset přečíst znovu, abych ho přesněji pochopil. Prozatím jen amatérská odpověď..... Pokud si někdo chce otestovat free server pomocí tohoto mého stahovače, jak mu říkám pracovně, tak si ho nainstaluje, doinstaluje si v něm hnací motor zvaný Curl a může se pustit do stažení serveru a následnému zobrazení vysílání, díky připojení k jednomu z těchto free serverů. Popřípadě si pak může stáhnout v menu tohoto stahovače nějaký CAM či jiný plugin. Například CCcam 2.3.0 který jako jeden z mála umí číst karty. Nebo si může pomocí stahovače stáhnout nějaký m3u soubor a následně sledovat streamy filmů,IPTV,pohádek atd. Navíc se mu do ruky dostane šikovná pomůcka pro převod serverů pro jiné CAMy odlišné od klasického CCcamu. Může si ukládat své servery a kdykoli si je obnovit zpět. Navíc je tento stahovač vytvořen tak jednoduše, že se na něm může kdokoli učit základy Linuxu a vytváření vlastních skript. Je to taková hračka pro nadšence kteří by si chtěli hrát s Linuxem a nemají k tomu patřičné vzdělání, třeba jako já :) Vždy jsem na těchto forech dostával jen naloženo a převážně byl odkazován na tlačítko ...hledat, nebo google. Nečekal bych, že se mě jednou někdo zastane. Ale za dotaz a nápad také děkuji, jen tak dál. :poklona: Snad nějaká ta funkce ještě časem padne i když už na to nebude moc čas. Spíš skoro vůbec :shock:

Ještě doplním. Samozřejmě že by se mi líbilo kdybych stvořil plugin, který by mě přivítal, řekl by mě kolik je hodin, kdo má dnes svátek a jaké je momentálně venku počasí, popřípadě co zrovna dobrého dávají v TV. Pak bych mu řekl že chci sledovat třeba tuto družici, nebo určitý kanál a on by mi řekl, jaký server na ní má momentálně dostupné karty a který co nejdéle vydrží. Pak bych mu do nějakého okénka napsal, jaký chci zrovna teď vidět film a on by mi ho vyhledal a pustil. A to jsem se ještě nerozepsal. Zní to celé jako sci-fi. Na druhou stranu to není úplně nereálné, ale určitě by to nesvedlo pár krátkých skript, napsaných základními příkazy, navíc limitované možnostmi daného přístroje. Každý tento nápad musí doprovázet myšlenka, jak to udělat a co by k tomu bylo asi potřeba. I když se to nezná, na některé nápady existuje i trapně jednoduché řešení, ale ne na všechny. Jinak děkuji, nikdy bych nevěřil tomu, že si mě za mou práci, někdy někdo bude vážit a ne jen kritizovat a shazovat. Ukázalo se že tu je i dost správných lidí, kteří když chtějí, ukážou dobré srdce a bez zbytečného machrování a kecání poradí. Hezký večer všem. :poklona:

ps. je spousta stránek, kde se dá vložit řádek se serverem a ono to po chvilce vypíše všechny karty, jaké daný server má.
Já bych musel jedině všechny servery otestovat, nahromadit informace o kartách a ke každému stažení vytvořit tlačítko .....info kde by to vypsalo jaké karty má ten určitý server. Takže není to nereálné, ale je to šílené babrání s daty o kartách a musel by to sestavit někdo, kdo má extrémní přehled o všech poskytovatelích na všech družicích. Já už tento přehled nemám. Kdysi jsem částečně míval, dnes už je vše úplně jinak. Nebo udělat funkci odeslání řádku na danou stránku, která by otestovala a vyhodnotila server a poté poskytla informace, které by přístroj zobrazil. Ale to už je jiná liga příkazů. I když taky jsem nad tím už přemýšlel, jak to udělat. Nebojte, já stále myslím i když to někdy vypadá že už na to kašlu :)
Ale už mám občas chuť se na to vy.... Život mě utíká za zády a já čumím do monitoru.
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2745
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od EnoSat »

BextrH píše:Já bych musel jedině všechny servery otestovat, nahromadit informace o kartách a ke každému stažení vytvořit tlačítko .....info kde by to vypsalo jaké karty má ten určitý server. Takže není to nereálné, ale je to šílené babrání s daty o kartách a musel by to sestavit někdo, kdo má extrémní přehled o všech poskytovatelích na všech družicích.
zaklad je pouzit aktualny cccam.providers a oscam.provid
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Naskočil jsem do tohoto již dlouho rozjetého vlaku, bez patřičných základních vědomostí a zkušeností a rozhodl se vylepšovat interiér prostoru pro cestující, ale už jsem se nezajímal o zbytek. Takže teď googlím a čtu a učím se základy. Zde přidám důležité informace pro mě, možná i ostatní. Je to asi starší, ale základy tam jsou.
*************************************************************************************************

CCcam je nejlepší software SoftCAM, který je v současné době k dispozici. Jedná se o kompletní nástroj pro sdílení karet, který do jediného spustitelného souboru zahrnuje funkce čtečky karet, klienta a serveru a těží také z vlastního komunikačního protokolu nazvaného CCcam protokol . Zvýšená popularita je do značné míry způsobena integrací čtečky karet do aplikace a správným hlášením, zda má partner lokální kartu. CCcam také dává uživateli úplnou kontrolu nad tím, co / jak / kolik sdílí s partnery pro sdílení. Program je zdarma (freeware) a uzavřený zdroj (zdroj není k dispozici). K dispozici jsou verze pro následující platformy: PC (x86), PPC, MiPS a ARM. Až do verze 2.1.3 (včetně), která kompenzuje neschopnost všech karet číst interní čtečkou, zobrazuje CCcam také karty čtené externím čtečem jako místní, ale kvůli zneužití tento režim již není přítomen v nových verzích. S rostoucí popularitou programu utrpělo mnoho útoků, zejména ze serverů Pay Server, které se za každou cenu pokoušely deaktivovat funkci hlášení lokálních karet. Protokol CCcam byl částečně dešifrován a implementován v některých SoftCAMech, které mohou nesprávně hlásit přítomnost karty nebo zrušit omezení sdílení udělená majitelem. CCcam také utrpěl několik masivních dezinformačních útoků, které trvaly na tom, že verze novější než 2.1.4 mají vestavěný spyware a měly by používat 2.1.3 nebo starší, vše za účelem skrytí falešných serverů, které nemají místní kartu (obrovská kampaň). denigrace je vedena skupinouSiM Ferrari ). Méně zkušení „zloději“ stále používají oficiální verze starší než 2.1.3, včetně toho, že nedostatek karty vážně maskují. Z bezpečnostních důvodů se doporučuje vždy používat nejnovější dostupnou verzi (v současné době je to 2.3.0).

CCcam - spustitelný (povinný)
CCcam.cfg - konfigurační soubor (povinný)
CCcam.channelinfo - soubor s ekvivalencí SiD -> název kanálu. Užitečné pouze při přístupu k webovému rozhraní. (volitelné)
CCcam.providers - ekvivalent souboru Prov id -> jméno poskytovatele. Užitečné pouze při přístupu k webovému rozhraní. (volitelné)
CCcam.prio - soubor, ve kterém můžete nastavit priority, které CAID použít, pokud je pro stejný kanál k dispozici několik. (volitelné)
V závislosti na distribuci obsahuje instalační sada také spouštěcí a odinstalační skripty.
***************************************************************************************************

Nyní už zbývá jen sehnat zdroje (aktuálních) souborů a popřípadě vytvořit (funkční) skripta pro případný převod do patřičných adresářů, které předpokládám, že se zase budou u každého lišit, aby to nebylo zase tak jednoduché :)
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od chocholousek »

Kolego, mas tam vaznou CHYBU oprav si to!

Dozajista si chtel napsat ze:

Kód: Vybrat vše

CCcam uz DAVNO NENI NEJLEPSI software SoftCAM
CCcam je zastaraly software s uzavrenym codem a moudry clovek jej nepouziva. No a ono vlastne ani neni duvodu jej dnes pouzivat, tod muj skromny nazor.
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: by BextrH

Příspěvek od Kasr »

Zastaraly a nevhodny pre nasich providerov.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: by BextrH

Příspěvek od VTronik »

chocholousek píše:Kolego, mas tam vaznou CHYBU oprav si to!

Dozajista si chtel napsat ze:

Kód: Vybrat vše

CCcam uz DAVNO NENI NEJLEPSI software SoftCAM
CCcam je zastaraly software s uzavrenym codem a moudry clovek jej nepouziva. No a ono vlastne ani neni duvodu jej dnes pouzivat, tod muj skromny nazor.
Naprostý souhlas.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Vážení přátelé. Děkuji za poučení. Vezmu si Vaše rady k srdci a nebudu dále propagovat tento legendární CAM. :) Psal jsem tam, že to je asi starší text, jsou to jen doplňující informace o funkci a nastavení CCcamu. Když už se po něm tento můj stahovač jmenuje. Nesmíte mě brát hned za slovo, nebo spíš autora toho staršího textu. Je to jako bych zde vystavil starý článek z dob kdy byla Felicia naše nejnovější auto a někdo by namítl, že je nejnovější Karok či jiné. A tím bych tuto diskuzi na téma nejnovější, či nejlepší CAM uzavřel. Možnosti pro použití modernějších CAMů jsem do stahovače serverů dal, takže každý má možnost použít, například Oscam,Ncam,Gcam. Děkuji.
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: by BextrH

Příspěvek od VTronik »

Já na to pohlížel spíš z pohledu vynaloženého času. CCcam už za mnoho námahy nestojí, dokonce se tvrdí, že je kompromitovaný.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Je možné že je zastaralí, ale já osobně ho mám nejradši pro jeho jednoduchost a u mě hlavně spolehlivost. Mě na něj chodí tyto free servery nejstabilněji, nemusí se pro něj nastavení serveru z řádku převádět, při automatickém stažení serverů po startu E2, ani nepotřebuje restart a načte si okamžitě nové servery, narozdíl například od Oscamu, kterému i když to převedu a dám to až pod nos, tak bez restartu ani ho... . Já mám pravidlo.....co funguje v tom se nehrabu a neměním to za nic jiného. Ale i tak díky za informaci. Já už se lekl, když jsem tam viděl tolik komentářů, tak si říkám......hergot ty se s těma nápadama na vylepšení ale rozjeli :) A ono to vše bylo káraní za CCcam. :roll:
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od chocholousek »

BextrH píše:narozdíl například od Oscamu, kterému i když to převedu a dám to až pod nos, tak bez restartu ani ho...
jestli ti jede webif neni problema s nactenim proxy bez restartu.

Kód: Vybrat vše

http://ip:port/readers.html?action=reloadreaders
BextrH píše:Já mám pravidlo.....co funguje v tom se nehrabu a neměním to za nic jiného. :roll:
Ale neplati pro CCcam. Jak rikaval soudruh Lenin, se ucit, se ucit, se ucit, a zjstis ze neni nic co by oscam neumel lepe co umi CCcam a jeste mnohem vic.

p.s. uznavam ze je to na vkusu kazdeho, tak mne ber s rezervou.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Je tady finále. Ve středu se vracím do zaměstnání, které připomíná spíš nápravný tábor. Takže už nezbude síla a možná ani chuť na nějaké další nápady + jejich realizaci. Proto zde přijměte poslední verzi.
+přidán server
+přidán CCcam
+přidán plugin
+přidáno poděkování
...momentální maximální počet serverů, které lze společně stáhnout, až 22
..čas startu stažení serverů po startu posunut z 70 na 60 vteřin

Užívejte. A zas třeba někdy na shledanou. :poklona: To chce flašku :)
cfg_Zoom_finish_all.ipk
(74.04 KiB) Staženo 51 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 3218 x
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Re: by BextrH

Příspěvek od vlado222 »

pripíjam si takto na diaľku s tebou, Stando, za tvoju neutíchajúcu energiu a čas, ktorý si venoval vývoju a zdokonaľovaniu svojho projektu,
obdiv a uznanie aj za ústretový prístup, aký si venoval všetkým, ktorí žiadali o tvoju pomoc a radu,
tento super chalan určite ešte príde s nejakými ďalšími novinkami a vylepšeniami,
aj keď už, vzhľadom na pracovné vyťaženie to zrejme nebude mať takú kadenciu a intenzitu ako doteraz,
v každom prípade sa tešíme na tvoje ďalšie projekty a príspevky, nech sa ti darí v práci i osobnom živote !
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Měl jsem cukání v ruce zase něco udělat, když máme ten krásný prodloužený víkend.
Naštěstí mě nahrál Vlado222, který si všiml, že nám nějak nestahuje server sat-gold. Nyní verze ve které zase už jde. Došlo tam ke změně adresy. Momentálně mě to stáhlo 20 serverů včetně sat-gold. Předpokládám že na víkend jeden server vypadl, občas to dělají. Čas ukáže kolik nám jich vydrží. Já osobně největší naděje vkládám do AJKTV. Nemá tak dlouhý čas funkce, jako jiné, ale je hodně stabilní a funguje stále. Teda zatím!
K restartům jsem přidal ještě jeden. ...(žluté tlačítko v základním menu stahovače) Někomu může sloužit dobře, někomu jinému třeba vůbec. Už asi nejsou jiné možnosti, jak jinak univerzálně udělat restart tak, aby šel na alespoň větší skupině přístrojů.
Ve výchozím nastavení po nainstalování stahovače je aktivní první MOD. Vybraný MOD pro restart je pak součástí každého stažení serveru, nebo na žlutém tlačítko pro přímí restart .....aktuálně běžícího CAMu. Pozor!!! Tento restart neumí aktivovat CAM pokud neběží, jen restartovat aktuálně spuštěný CAM. Každému může vyhovovat jiný MOD, někomu jinému třeba žádný, čili ideálně pak MOD....OFF. čili ...(restart vypnout) Hezký slunečný den všem a zas třeba někdy....na shledanou :poklona:
cfg_Zoom_finishFIX_all.ipk
(74.45 KiB) Staženo 31 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 3059 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Zase jsem to nějak nevydržel a tentokrát vyšťoural a zprovoznil dalších 7 serverů a nějaký opravil. Momentálně je možné stáhnout až 29 serverů (řádků) najednou + možná někdy nějaký, který by dodatečně obnovil svou činnost a do teď nešel. Celkoví počet serverů mnou vložených do stahovače za celou dobu už bude někde na čísle čtyřicet. I když je konverze zabudována přímo do neviditelného stažení pro Oscam,Ncam,..... Raději jsem pro jistotu, navýšil samostatný konvertor na možnost konverze až 30 řádků. Poslední MOD pro restart který jsem přidal nedávno, jsem nyní ještě upravil, protože jsem si uvědomil, že některé IMAGE nedokážou nastartovat například příkazem ...CCcam, nýbrž potřebují celou cestu k němu, například ..../usr/bin/CCcam
Proto pokud to najde daný CAM i s cestou, tak ho nastartuje i s tou cestou. .... Tento MOD je čtvrtý, určený pro přístroje, které poznají příkaz... ps MOD druhý je pro přístroje znající příkaz .....ps -aux MOD první je pro přístroje, které mají soubor ... /etc/init.d/...softcam MOD č 3 má restart OFF čili vypnutý. Ideální test restartu je, při běžícím (funkčním vysílání) zmáčknout v menu stahovače žluté tlačítko kde můžete potvrdit přímí restart, nebo přepnout na jiný MOD. Přepnete na jiný MOD a nahoře restartujete a pokud se vysílání na moment zastaví, restart funguje. Pokud se tak nestane, zkusíte MOD jiný a zase vyzkoušíte. Pokud Vám nějaký restart funguje dobře, necháte to tak a tento restart pak bude probíhat i během každého stažení serveru. Pokud by Vám všechny restarty dělali neplechu, zvolíte třetí MOD....OFF Ať se daří. Mějte se. :poklona:

ps. po nainstalování jiné verze (nebo té samé) se automaticky vrátí MOD pro restart na výchozí nastavení, čili ... první MOD
cfg_Zoom_finishFIX2_all.ipk
(75.8 KiB) Staženo 28 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2960 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi. Vyšťoural jsem ještě jeden server aby jsme byly na kulaté třicítce, počtu možného množství stažených serverů do jednoho souboru pro všechny CAMy. Zase jsem si trochu pohrál se čtvrtým MODem restartu, tak aby při restartu vypnul všechny nalezené CAMy a pustil zpět první nalezený, aby se nestalo, že poběží dva souběžně. Připomínám že po instalaci stahovače je výchozí ...první MOD. Dále jsem upravil pořadí stažených serverů, podle lepších od vrchu. Stahovací pořadí je stejné, jen závěrečné pořadí uložení řádků je zpřeházené. Do poděkování jsem přidal autory pluginů, které ze stahovače jdou stáhnout a nainstalovat. Mějte se ..... :poklona:

ps. včera mě někdo na Linuxsatu docela naštval otázkou,...co je na tom konečně nového? Chtěl jsem mu napsat že ho.. Jestli mu je 7 serverů málo. Ale nakonec jsem nechtěl riskovat Aláhův hněv a odepsal že ...servery :)
cfg_Zoom_finishFIX3_all.ipk
(78.78 KiB) Staženo 39 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2878 x
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od Timeshock »

a já bych si koupil medvídka mývala s ním se dá taky hrát
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od chocholousek »

Hele pepiku...
Kdo si hraje nezlobi, to se ale o Tobe rici neda.
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od Timeshock »

a já zlobím rád
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Odpovědět

Zpět na „Plugins“