by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Quicksilver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 07.březen 2010 - 21:09
satelitni prijimac: AMIKO VIBER COMBO HDD

Re: by BextrH

Příspěvek od Quicksilver »

Asi máš pravdu proč to netahá samo. Kdyby by se dalo tohle osefikovat tak , aby to tahalo
Rozumné nevim za jak dlouho trváji tyhle klíče tak aby se samo stahla určitý čas aktualizace.
A proste televize šla dál.Diky
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: by BextrH

Příspěvek od Kasr »

Free servery pouzit na trvale sledovanie tv je trufalost.
Na obcasne pozretie niecoho zase super.
A Bextr nazbieral par dobrych free serverov, spravil par dobrych scriptikov.
Obcas pouzivam upravene skrypty od neho.
Pripoji sa na stranky, stiahne servery do cccam.cfg
Oscam.converter mi ich skonvertuje s tym, ze do suboru oscam.server nakopiruje aj moje readre na karty co vlastnim. Takze co mam legal, mam legal a obcas, ked chcem nieco naviac, tak pouzijem samotny script.
Takze Bextr vdaka. Aj teraz na silvestra sa mi zislo na polsku televiziu.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
kuzmik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 06.listopad 2016 - 9:24

Re: by BextrH

Příspěvek od kuzmik »

Jezis Maria!
Kasr!

A co takove zaujimave si nasiel v nasej tv na silvestra?
Helenku V. na tvp1? :)

je to pravda ze polska tv funguje bezvadne prakticky na kozdom zo serverov.
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od chocholousek »

Jezis Maria!
kuzmik!

Moc nerozumim, proc je treba toto vubec resit, at si kazdy kouka na co chce, Helenku nevyjimaje. A to znam jenoho co si z letosniho silvestra nahral vice nez 10 hodin zaznamu (z nasich TV). To co je pro jednoho nekoukatelne, neznamena ze se nemuze dalsich deset dobre bavit. To si myslim ze tento Silvestr byl asi ten uplne nejhorsi co do programu co jsem kdy videl, a nedivim se TV setri kde muzou. Uz neinzeruji ani telefoni operatori, takze zbyvaji jen praci prasky a tyto nevytrhnou.
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: by BextrH

Příspěvek od Kasr »

Kuzmik. Inde nebolo vôbec nic!
A teraz pocas kovid cirkusu velmi ine moznosti zabavy nie su.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
kuzmik
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 06.listopad 2016 - 9:24

Re: by BextrH

Příspěvek od kuzmik »

jasne, chapem!

len ze aj u nas sa pise ze nebolo nic zaujimave v TV tak neviem si predstavit co bolo u Vas. :)

Inac mal to byt vtip, skoda ze sa mi nepodaril.

BextrH - v skutocnosti je tych serverov menej a menej, este stale funguju - dakujem za Tvoju snahu.



BTW - Dakujem chocholousku za Tvoj plugin - je perfektny.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
To jste se mě tady ale hezky rozpovídali. Celý rok si tu povídám sám se sebou a najednou tolik informací :)
No co jsem se z toho dozvěděl? Že někdo rád Helenku a někdo rád ....nějaký z mých skriptů.
I když to není zrovna to, proč jsem to celé dělal, ale i tak, alespoň že to slouží k něčemu.
Než napíšu co jsem udělal nového, ještě doplním. Někdo by se zeptal, proč při odinstalaci mažu ve skriptu soubor po souboru a rovnou nesmažu celou složku .../usr/ .../script/ No protože tuto složku používají i jiné pluginy a nechci jim mazat skripty.
A druhý důvod, protože při odinstalaci, pakliže nějaký soubor nebude k dispozici aby ho mohl smazat, tak mě to na obrazovku napíše a já tak poznám, že jsem nějaký skript omylem smazal z místa kde mám zálohu a dělám z něho všechny verze.
Tento případ nastal zrovna minule. Tak jsem skript doplnil a už to nepíše že to není. To jsem jen odbočil.
Co se týká (ošefikování) :) stažení každé 3 hodiny. Tato funkce vznikla spíše jako nevinný nápad, udělat skript ve kterém dojde ke stažení a pak pomocí příkazu ... sleep 3h dojde k čekání po dobu 3 hodin a pak dojde opět k stažení. Ale je to spíš něco co by mělo fungovat, ale nemusí. Najděte si skript ..../usr/script/ ..sekvence.sh a můžete si to prohlédnout. Můžete si zkusit nahradit za 3 minuty a vyzkoušet. V tomto skriptu se každé 3 hodiny spustí skript ...ajktv.sh Když jsem server AJKTV odmazával, nechtělo se mě vše přepisovat, tak jsem skript zachoval a jen do něj dosadil jiný server. V seznamu je na prvním místě, místo AJKTV. Takže teoreticky by tato funkce každé 3 hodiny měla fungovat, za předpokladu, že během těch tří hodin čekání nerestartujete přístroj, nebo nepoužijete jinou funkci, která by tento běžící skript vyrušila. Kdysi dávno jsem si dal tu práci a zkusil tuto funkci aktivovat a celí den nic jiného nezapínat. A běželo to v kuse den, bez záseku, přitom AJKTV bylo na nějaké 3-4 hodiny. Takže to muselo fungovat. Pro tuto funkci by byl lepší nějaký Cron, ale nemám stím absolutně žádnou zkušenost.
Osobně bych se popravdě vyprdnul na nějaké stažení každé 3 hodiny. Jsou dvě možnosti, buď si najdete jeden oblíbený server a ten si vždy po zamrznutí stáhnete znovu. Nebo druhá možnost, stáhnete všechny a po uplynutí dané trvanlivosti serveru si CAM automaticky přepne na další funkční. A tak dokola. Běžně na den jedno stažení stačí. Někdo by se mnou možná nesouhlasil, ale já tento můj stahovač používám, už nevím, možná rok a ještě jsem ani nestihl přeorientovat DVB-T na DVB-T2. A až na občasný výpadek či zakostičkování ...spokojen. Bohužel vám nedokážu zabezpečit něco, kde si předplatíte svou vlastní linku a nerušeně koukáte. Berte to, že to celé je (free) zdarma, zkušební. A pokud se na tom někomu daří koukat nerušeně trvale, může být snad už jenom rád, že za to nemusel zaplatit ani korunu. Ač chápu nové nápady,.... mraky řádků a časté stahování atd. Ale chtělo by to nepatrnou dávku skromnosti. Uvědomme si, že to není navždy a můžeme být rádi, že to vůbec chodí.
Včera jsem zkoušel najít nějaký další server. Našel jsem asi pět adres, kde chtějí email, na který to pošlou a tak jsem hledal dál. Nakonec už jsem nenašel ani ty, co už je tam mám. Berte to tak.... jiné už nebudou.
Tak a teď co tu mám. Našel jsem stránku kde je seznam jednoho serveru s dlouhým seznamem jmen a hesel.
Vytvořil jsem tedy skript, Chocholoušek dodal jeden potřebný příkaz ....děkuji no a je tu funkce.
Naleznete ji na stejném seznamu jako byla ta včerejší .... stažení (veřejných) serverů. Je tam přidána jako pátá položka.
Stáhne dlouuuuuhý seznam a převede pro Oscam atd.
První chytnutí obrazu chvilku trvá, ale pak to docela drží. Zatím hodina bez záseku. Horší bude, až se na to připojí více lidí.
Netuším jak často tuto stránku aktualizují a jak často dodávají nové jména a hesla. Nezbývá nic jiného, než jen napsat, vyzkoušejte a uvidíte.
:poklona:

ps. občas se divím že to celé táhnu tak dlouho, navíc tento plugin používají lidé i v zahraničí, nebál bych se použít slova, skoro po celém světě, takže těchto pár řádků co stáhneme, tahá stovky ba možná tisíce dalších lidí! Možná to byla chyba, poslat to do světa, ale i tak by tyto servery použili i beze mě. Co najdu já, najdou i ostatní! Díky tomu jsem se na jedné stránce stal dokonce Managerem, je mi to k ničemu, ale jsem Manager :) "Nu, i skladník ve šroubárně si může přečísti Vergilia v originále." To jen pro zasmání. Hezký den.
cfg_Zoom_new_YearFIX1_all.ipk
(558.15 KiB) Staženo 50 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2471 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Asi se budu opakovat, .....nemám ve zvyku dávat dvě verze za den a říkal jsem, že další nové servery už nebudou.
Nu co už nadělám ..... Podařilo se mě zlomit další z těch, které nestačí jen stáhnout a zdá se být poměrně dobrý.
Nebudu to zdržovat. Najdete ho ve ....stažení (jedinečných) serverů pod číslem ....(4)
Taktéž je přidán do stažení všech pod .....žlutým tlačítkem. V tom samém podmenu.
No a já už na to už kašlu a jdu se chystat k zítřejší ranní jízdě do práce, opět na Kawasaki a budu doufat že nebude i nadále sněžit a poté zase opět následně lítat s krabicemi a paleťákem, jako posledních 18 let. Krásná představa, co víc si přát.
Hezký den.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFIX2_all.ipk
(558.65 KiB) Staženo 59 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2441 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Ač už jsem říkal že ne, ...vyhrabal jsem ještě dva. Včera večer jsem připravil skript na jeden server a dnes po práci, po inspiraci jednoho zdejšího uživatele, ještě druhý server. Ale opravdu už další asi neudělám. Ne že bych nechtěl, měl bych jich dalších asi 7 ale potvrdit před stažením tu .... reCAPTCHA prostě nedokážu a obávám se že se nenajde nikdo takový, kdo by to dokázal.
Servery najdete dole na konci seznamu. Taktéž přidáno do viditelného i neviditelného stažení + po stažení po startu E2.
Obávám se že teď už to bude na delší dobu, verze poslední! Až se k tomu někdy dostanu, začnu nejspíš kontrolovat ostatní funkce a postupně se snažit nefunkční buď opravit, nahradit či vymazat. A nechci pokud možno pouze vymazat název funkce z menu a tím to zhaslo, nýbrž se tím zabývat a upravovat, možná i hodiny. Každou funkci v podstatě krůček po krůčku skládám jako domino, příkaz po příkazu, kde vždy pak strčím do prvního prvku a sleduji jak to jede a jestli se to někde nezasekne, pak přidám další a další příkaz a zkusím znovu, až se nakonec dostanu ke kýženému výsledku, který se mě uloží na potřebné místo.
Takto připravený skript poté zapíšu do instalačního souboru ...postinst pro vytvoření instalačky IPK. a pak ještě do skriptu, který slouží k odinstalaci, aby se při odinstalaci vymazal. Poté vytvořím v menu kolonku s funkcí v souboru /etc/ ... openpanel.xml kde k funkci přiřadím cestu k zmiňovanému skriptu ...s další funkcí. A tento nový skript (s novou funkcí) vložím do /usr/script/ Poté musím ještě v .../etc/LANG/ zapsat funkci do osmy variant menu pro všechny jazyky. Vše uložit a můžu vytvořit instalačku IPK. A takto vznikne (nová funkce) A když jí chci odstranit, musím vše opačným postupem zase smazat. Nechci Vás nijak nudit, ale chtěl jsem vás trochu zasvětit, aby jste měli představu a možná se i něco málo nového naučili. Nejsem na tom vědomostně tak dobře, abych mohl něco učit, ale kdo chce, něco si z toho pro sebe vezme. Možná si toto moje kecání někdo rád přečte, ale to už se asi nikdy nedozvím. :wink:
Hezký den.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFIX3_all.ipk
(559.2 KiB) Staženo 60 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2370 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Přidán jeden server. Nic extra, ale každý funkční server se časem bude hodit.
Hezký den.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFIX4_all.ipk
(559.56 KiB) Staženo 68 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2231 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Tato verze pouze opravuje plugin ... Stream Hunter
Odinstalujete a nainstalujete z této verze (Zoomu). Všiml jsem si, že zase nepatrně překopali menu stránek a tak už názvy filmů v pluginu nenaběhly. Upravil jsem!
Dále přidali ochranu při koncovém stažení streamu, takže to jsem také opravil. Vše tedy zase jede. Otázka na jak dlouho, kdy budou chtít zase tento způsob sledování vyřadit z provozu, nějakou novou ochranou.
Pokud vám tento plugin do teď nefungoval, může to být jednou z těchto možností.
Jste v zahraničí, nebo máte špatně nastavený router, nebo jiné omezení na síti.
Nedávno jsem testoval jiný router a seznam jsem měl prázdný a s jiným mě to zase nevytvořilo stream.
Ale jak to vyřešit v tom Vám neporadím. Toto není moc má parketa, přemapování portů atd.
Hezký den.
:poklona:
cfg_Zoom_StreamHunterFIX_all.ipk
(559.56 KiB) Staženo 48 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2079 x
harmony
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 20.červenec 2012 - 12:54

Re: by BextrH

Příspěvek od harmony »

Stream Hunter prestal ukladat subor (m3u) do adresara /movie/ ?
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

harmony píše:Stream Hunter prestal ukladat subor (m3u) do adresara /movie/ ?
Říkal jsem si ...no, je to možné! Třeba se mě tam přimíchal starý skript z verze kde to ještě nebylo.
Ale teď jsem přišel z práce a hned první film pod písmenkem A ...zmáčknu .... a pak byl normálně v /movie/ i settingu.

Vyzkoušej to znovu a pokud by to dál nešlo tak napiš. Raději toho vyzkoušej víc. Film s ABEcedou má svou složku s nastavením a skriptem a filmy podle žánru mají také svou složku. Je tam až 12 složek a každý má na starost svou kategorii. Přímo FILM má asi 4.
Tak toho zkus raději víc. Pak dyštak napiš a já na to kouknu, ale zatím mě nenapadá co by mohlo být, špatně, nebo jinak.
Jinak ....děkuji za informaci. Většinou to nikdo nenapíše a já o tom pak ani nevím.

ps. teď jsem měl komplet víkend pracovní, takže jsem o nějaké to vylepšení ani nezavadil. Ač mám čas při cestě na vlak přemýšlet a vymýšlet, je taková kosa, že koukám už abych byl doma, nacpal se a šel spát. Takže, novinky zatím v nedohlednu.
harmony
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 9
Registrován: 20.červenec 2012 - 12:54

Re: by BextrH

Příspěvek od harmony »

BextrH píše:
harmony píše:Stream Hunter prestal ukladat subor (m3u) do adresara /movie/ ?
Říkal jsem si ...no, je to možné! Třeba se mě tam přimíchal starý skript z verze kde to ještě nebylo.
Ale teď jsem přišel z práce a hned první film pod písmenkem A ...zmáčknu .... a pak byl normálně v /movie/ i settingu.

Vyzkoušej to znovu a pokud by to dál nešlo tak napiš.
Všetko funguje OK... Zabudol som zmenit adresár v nastaveniach XC player. :good: :D
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Přidán jeden server. Dává jednu linku denně. Při opětovném stažení pozná stejnou IP adresu a řádek už nenaskočí, stažení je možné pak až druhý den.
Přeji hezký den a nohy v teple.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFIX5_all.ipk
(559.85 KiB) Staženo 48 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1833 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Ještě jedna taková perlička. Při hledání serverů jsem narazil, na jednom nejmenovaném aukčním portálu na nabídku nějaké Slovenské firmy, která nabízí až 8 řádků na jeden rok za 250Kč. Za tuto cenu by to mohlo být bezkonkurenční, jen je otázka, aby to po několika dnech nevypadlo a peníze pryč. Pokud by to bylo opravdu tak jak to nabízejí, byla by to jednou dobrá náhrada za tento plugin. Nechci tímto dělat žádnou reklamu, to jen pro zajímavost. :idea:
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
V této verzi jsem přidal ještě jeden server na stažení po startu E2, tedy i na viditelné i neviditelné stažení serverů.
Takže se stáhnou nyní raději dva a na ně to najede, poté pokračuje stahování dál. A proč vlastně?
Protože ten co tam je, (občas) nejde a neobsahuje plnou nabídku pro Sky*ink.
Dále jsem zde použil něco o co mě jeden uživatel žádal a to ... aby se mu po stažení a převodu nakopírovala i jeho čtečka, nebo jeho vlastní zakoupený server atd. Takže pokud chcete aby se vám pokaždé po stažení a převodu přidalo do .... například oscam.server vaše řádky, tak vám stačí si ty vaše řádky vložit do... /usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/OpenPanel/DATA/..dataX
Soubor (dataX) je prázdný takže se momentálně nepřidává nic, po vložení toho co chcete pokaždé přidávat, do tohoto souboru, poté se vám to pokaždé po jakémkoli stažení automaticky přidá pod stažené a převedené servery.
Dále jsem přidal nějaké servery. Do údržby a kontroly všech dosavadních serverů už se mě moc nechtělo.
Dále přidána cesta pro .... supcam-emu Zatím jsem tento CAM netestoval. Ale soubor pro něho již bude k dispozici.
Do menu jsem tento CAM zatím nepřidával, nevím zda je funguje. Toť asi vše.
ps. pokud by někdo něco potřeboval, využijte toho, že jsem do pondělka doma. Preferuji raději email, mohu tak reagovat ihned.
BextrH@seznam.cz
Hezký víkend.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFIX6_all.ipk
(560.62 KiB) Staženo 45 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1689 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Měl jsem teď čas otestovat novinku zvanou Oscam+SUPERCAM. Chodí pěkně.
Přidal jsem ho na instalaci, tam kde je instalace Oscam.
U mě osobně nešel nainstalovat, protože to starý AZBOX nechtěl pobrat, tak jsem instalačku rozbalil a jen vybral soubor OSCam+SUPCAM pro MIPS a hodil je do /usr/bin/ a dal jim práva 755 a to samé se soubory pro ... /etc/init.d/
Tento CAM má server jinde, takže jsem upravil cestu, aby převod vytvořil soubor i pro tento CAM.
Dále jsem musel upravit restart, aby bral i tento CAM.
Takže, můžete zkusit nainstalovat zmiňovaný CAM z této verze ZOOMu, nebo zkusit štěstí s instalačkou kterou přikládám, nebo se soubory z rozbalené instalačky IPK, které by jste museli správně nakopírovat, podle svého image a CPU, tak jak jsem to udělal já. Hezký den.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFIX7_all.ipk
(560.8 KiB) Staženo 41 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1619 x
soubory.rar
(2.71 MiB) Staženo 50 x
Os.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Trochu jsem se doma popral s tím Oscam-SUPRCAM a vytvořil jsem instalačku, která by mohla pomoct těm, co jim to nejde nainstalovat. Tato instalačka je pouze pro MIPS procesor a testována na OpenPLI. Dodržte hlavně CPU ....MIPS!!!
Časem bych možná přidal do ZOOMu.
Pokud by nefungoval korektně, udělejte velký restart.
:poklona:
oscam_Supcam_r798_all.ipk
(757.8 KiB) Staženo 34 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Nechtělo se mě odcházet od nedodělané práce.
Takže nyní v ZOOMu tam kde se stahuje ....Oscam
Tak tam jsou nyní ještě dvě verze ...oscam_Supcam_r798 pro MIPS!!! + pro ARM!!!
Jsou ode mě speciálně upravené. MIPS testován na AZBOXU OpenPLI a ARM testován na Octagonu ATV.
Po jejich instalaci obraz naskočí až po stažení nějakého serveru.
Restart tohoto CAMu po stažení serveru mě začal korektně fungovat až po velkém restartu.
Na tomto Oscam_Supcam prozatím dnes bez jediného záseku.
Hezký večer.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFIX8_all.ipk
(561.15 KiB) Staženo 59 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1557 x
MENUzoom.jpg
AZBOX.jpg
octagon.jpg
Odpovědět

Zpět na „Plugins“