by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Ještě mě napadl jeden nápad, (díky té otázce), .....že by šlo vytvořit (náhodné generování seznamu) vygenerování čísla stránky a tím by se obsah seznamu změnil. Což by nebyl takový problém. Problém je spíš v tom, že pro změnu provedenou v pluginu je zapotřebí restart systemu. A to by se předpokládám nikomu nechtělo stále restartovat pro změnu obsahu. Musel bych přijít na metodu, jak docílit správného načtení nového obsahu rubrik, bez restartu systemu. Možná by na to stačil nějaký příkaz, ale ty co znám na to bohužel nefungují. Trochu mě mrzí to, že jak se občas pouštím do velkých věcí, jako naprostý amatér, mám zároveň velkou odpovědnost za to, co udělám, když tady mám u sebe napsané slovo ....odborník. Opravdu se tak necítím i když se mě občas něco dobrého povede.
Hezký den.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Poslední Vánoční úprava. ....Stream Hunter
Po funkci která vyhledává film podle názvu filmu z právě vysílaného v TV pomocí informace z epg dat.
Nyní přichází funkce která používá seznam vysílaných pořadů z TVprogramu ze ...www seznamu.
Po stisknutí této funkce se načte seznam pořadů a potvrzením nějakého filmu se přístroj pokusí ho najít.
Připomenu, že pro vypnutí přehrávání filmu stiskněte v seznamu PLAY...STOP a to i když film nenaskočí.
Funkce znázorněna na fotografiích.
No a nyní už jdu opravdu odpočívat a koukat s rodinou na pohádky a cpát se.
Přeji hezké Vánoce všem lidem i těm, kteří si je nyní ve strachu moc neužijí.
:poklona:

pro zobrazení úprav, nainstalujte znovu ...Stream Hunter podle již známého postupu
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Informace pro uživatele pluginu ...CCcam free server downloader (ZOOM)
Upraveno stažení všech serverů. To znamená ...viditelné i neviditelné stažení všech serverů, včetně stažení po startu E2, pokud máte zapnuto.
Mělo by se stahovat o něco rychleji a bez prázných serverů.
Hezký večer všem.
:poklona:

Aktualizujte ...ZOOM!!!
Postup: Na hlavním menu ZOOMu zajeďte dolů na ...aktualizace ZOOM a stiskněte červené, nebo vyberte volbu ...potvrďte aktualizaci
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Jak jde tak nějak čas a život dál, všímám si že už ...ZOOM nestahuje servery tak super jak by bylo dobré, jako dřív.
Ale bohužel už je není čím nahrazovat, takže zbývá se stím jak funguje jen smířit. (zatím jakž takž)
Co se týká mé práce na nějakých vylepšeních. S nástupem nového roku jsem byl v zaměstnání přesunut jinam a polepšil jsem si od tahání krabic a paleťáku k nískozdvižnému vozíku. Člověk si řekl, no paráda. Ale to jsem ještě netušil, že stát na tom dvanáct hodin člověka opravdu odrovná. Jak fyzicky tak i psychicky. To nebudu mluvit o dalších povinostech během jízdy navíc, plus všechny víkendy v práci. Bolí mě nohy, záda a jsem vykoukanej abych někoho nepřejel. Tak nějak se to na mě podepsalo a únava, stres plus počasí mě přihrálo angínu a antibiotika, ne žebych to vyhledával. Můžu se tedy nyní pokusit o nějaké vylepšení. Nejsem si jist, jestli jsem v minulosti upozornil na vylepšení VPN. Když jsem ho vytvářel, pouštěl jsem se do něčeho, čemu jsem absolutně nerozuměl. Trochu to popíšu, pokud bych byl nepřesný, odpusťe. Tam kde se stahují servery je INFO. Uvnitř se dá pomocí VPN změnit Vaše IP adresa. Připojíte se tedy tam kam chcete jakoby oklikou, přes nějaký hostitelský server a budete vidět pod jeho IP adresou, ne vaší. Aktivace vám ukáže vaši současnou a potom novou IP. Pokud to napíše že to nejde, nemáte funkční OpenVPN. POkud to napíše znovu stejnou IP, nepodařilo se váší nahradit tou IP toho serveru. Jsou tam asi tři volby, teď z hlavy nevím už. Udělal jsem to tak, že to vždy losuje ty nejlepší a řekl bych že japonské, ty s nejlepší pravděpodobností že se připojí. Takže se dá například první volba použít znovu a vylosuje to jinou IP. A proč? Řekněme si k čemu VPN použít, reálně v satelitu asi k ničemu, ale na stažení, (pouhé stažení) free CCcam serveru dobré. Někde vám dají jen jednu zkušební linku na den na jednu IP adresu. Změnou IP adresy můžete vygenerovat další, jinou. Poté je ideální VPN vypnout (vrátit se na svou IP) protože připojení je takto hodně pomalé.
Tím bych to VPN nějak uzavřel, stejně to asi nepoužijete.
Takže co jsem ještě udělal.
Stream Hunter.
Řada posledních funkcí, je tak nějak podobných. Už nejsou vázána přimo na stránky s filmy, ale mají pouze za úkol, ukázat nějaký seznam a pak se pokusit vybraný film najít na jedné předem nastavené stránce s filmy. Raději tu tuto stránku nebudu jmenovat. Každý ji nejspíš zná a budu rák, když bude fungovat i nadále, protože bez ní, by byl plugin ...Stream Hunter tak na 50% funkční. Takže co je nového. Přidal jsem tam dvě stránky (rubriky) Jedna je samostatná a druhá je rozvětvená na více rubrik. A zase. ... Jsou to pouze seznamy a ty se pak pokusí vybraný film najít a pustit. Tentokrát jsem tam přidal i funkci upozornění, že pokud film nenalezne, tak pustí krátké video s tímto nápisem, ...FILM nenalezen. Tuto funkci jsem přidal i na další rubriky, ale zatím ne na všechny. Pokud by někdo znal nějakou šikovnou stránku se seznamy filmů, je jedno jakého žánru, klidně mě to pošlete a zkusim to použít. Řekl bych že to je ideální volba jak tyto seznamy používat a filmy vyhledávat a pouštět. Zatím ta použitá stránka s filmy našla skoro vše. I když už je taky trochu ořezaná o nějaké novinky. Třeba (Gumy). Možná to tam časem vrátí. Nebo použiju jiný zdroj. No, snad jsem řekl vše důležité. Jdu si vzít prášek. Mějte se. :poklona:

Aktualizujte ...Stream Hunter Na hlavní straně ZOOMu stisnout na ovladači č8 potom č1 ...Stream Hunter se přeinstaluje (aktualizuje)
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:?: :arrow:
Zeptám se vás přátelé, zda nemáte někdo zkušenost s posunutým zvukem o cca vteřinu.
Dělá mě to například film Black Adam v ...Stream Hunteru. Možná má jinou frekvenci snímků za vteřinu.
Nezkoušel jsem ho stáhnout a pustit přímo z flešky nebo hardisku, jen streamem.
Nejsem si jist, ale možná jsem na to zahlédl kdysi plugin na nastavení zvuku a zpozdění.
Kdyby někoho něco napadlo? Nějaký tip ....Děkuji
pavel1978
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 134
Registrován: 06.červen 2007 - 20:06

Re: by BextrH

Příspěvek od pavel1978 »

Použít přehrávač exteplayer3, plugin ServiceAPP, některé videosoubory to dělají.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 06.únor 2023 - 16:15, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Díky za radu, vyzkouším zítra. Dnes jsem zkoušel ještě nějaký (audio sync) ten se pak po nainstalování zobrazí pod žlutým tlačítkem u nastavení zvukové stopy. Ale ten bohužel na Octagonu nefunguje, nebo spíš změna času zpoždění se nijak neprojeví. Stejný film na AZBOXu ....taky zvuk posunut. Co jsem se snažil odkoukat, tak na tom Octagonu to dělá, že je zvuk o necelou vteřinu napřed proti obrazu.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Tak jsem dnes vyzkoušel na filmu Black Adam přepnout na ten .....exteplayer3
A paráda, zvuk i obraz stejně, bez zpoždění. Tak jsem to zkusil ještě ze zvědavosti přepnout na ...gstplayer a na ten je také opět zpoždění. Vše zkoušeno na AZBOXu. Věděl jsem že na něm to mohu bez problémů vyzkoušet, protože jsem se kdysi o tyto přehrávače zajímal a snažil se je do AZBOXu dostat. V ....ZOOMu je v ...Doplňcích k instalaci instalačka ode mě pro AZBOX kde to nainstaluje vše najednou a funkční, jak serviceapp tak tyto dva přehrávače. Trochu jsem si snima dřív hrál a testoval je a i když dodnes přesně nevím jaký přehrávač co přesně využívá, jestli jsou oba tak nějak sofwerově zaměřené na zpracování videa, narozdíl od toho integrovaného. Když jsem je kdysi testoval, zaznamenal jsem zlepšení přehrávání hlavně FULLHD a to díky gstplayeru. Ten exteplayer3 byl zase hodně vybíravý na určité formáty videa, často některé video nepustil vůbec. Ale jak se zdá, v tomto případě pomohl s videem, kde se rozcházel zvuk. Oba tyto přehrávače mě na AZBOXu nezobrazují procenta načítání streamu, pouze čekání a buď a nebo. Integrovaný přehrávač začne zobrazovat procenta načtení streamu z internetu, to už trochu člověk tuší, že se nejspíš něco za chvilku spustí.
Na Octagonu to asi zkoušet nebudu, protože mě to tenkrát dalo dost práce rozchodit to v AZBOXu, proto jsem vytvořil pro něj tu instalačku, abych se já a ani nikdo jiný, stím už nemusel trápit a šlo to hned. Je možné že to už v Octagonu mám, teď se stím nebudu zdržovat, důležité je že tato varianta může pomoct.
Díky ....pavel1978

Včera večer mě napadlo nějaké převratné vylepšení. No a teď si říkám co to sakra bylo. :o Že by mě ty antibiotika tak vygumovaly? A taky si říkám, nezapoměl jsem si je teď vzít? No jo, už jsem hlava děravá. :roll:
Hezký den. Nezapomeňte vyzkoušet předešlé funkce a popřípadě napsat, co by to ještě chtělo.
Jinak ten ...chat (čet) co jsem zavedl už je v háji. Je tam napsáno, že to někdo zneužil, tak to je mimo provoz.
Tím samozřejmě nemuselo jít konkrétně o naši místnost. Nebo že by mě prokoukli můj záměr, tento chat zobrazovat i v ZOOMu :-) a to jsem to ani nestihl dodělat. Uvidíme, třeba časem seženu jiný čet. (i když stím mám minimální zkušenosti)
Hezký den.
ex3.jpg
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

čau šlo by ve stream hunter v pluginu přehraj.to posunout ten seznam tak o 1-2 cm doleva ? nebo trochu zmenšit font? u dlouhých názvů seriálů se tam nevejdou čísla epizod, aktuálně survivor např.
dík
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Ahoj. Upravil jsem hlavní menu a tu rubriku, kterou jsi psal. Pokud to bude OK, udělám časem i ostatní.
Pro porovnání, otevři jinou rubriku a pak tamtu.
Na jiném zařízení se to může zobrazovat jinak.
Nainstaluj si znovu ...Stream Hunter pro aplikaci změn, ze ZOOMu tlařítka ...... 8 ... 1
:poklona:
velikost.jpg
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 11.únor 2023 - 17:28, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

jo to je super, díky
ostatní předělávat nemusíš, na většině pluginů to lidi popisují normálně a nevypisují se na celý řádek :D
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 71
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

dnes spousta pluginů streamhunteru začala házet modrou python smrt, půjde s tím něco udělat nebo je po nich ? např to přehrajto.cz i ostatní co jsou kolem něj
vyberu film, ok, 5s a modrá smrt
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: by BextrH

Příspěvek od marion »

Mily Stanislave, nevim co se stalo, ale kdyz jsem udelal aktualizaci Zoom o vanocich, tak to slapalo, ale musel se udelat rucne restart- a byla tam prijemna kometa se stromeckem. Ale ted asi 12.2. jsem opet udelal aktualizaci a slape to jak fik, samo se to restartne, nic se nemusi nastavovat, vse probehne do cca 6min.A propo, neslo by tam dat ceskoslovenskou vlajku? Diky.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Co se týká Stream Hunteru. Mrknu na to. Včera večer jsem taky zaznamenal modrou smrt. Když jsem zkusil stránku v mobilu, tak šla normálně. Předpokládám že tam změnili konečné umístění streamu. Obával jsem se tohoto dne, kdy to nějak ošetří, protože jim cestujou data a nepřicházejí žádné peníze zpět, takže se to dalo čekat. No snad to bude jen nějaká blbost.

Co se týká ZOOMu. Zaznamenal jsem občas ve večerních hodinách když dám stáhnout všechny, že se začne zasekávat obraz a nejspíš se nerestartuje CAM. Dá se říct, podobný problém. Změna na nějaké stránce, která to vše zpomalí a blokuje další stahování.
K té vlajce. Na jednu stranu máš pravdu. Určitě nechci do tohoto našeho koníčku motat politiku. Lidi se dělí na polovinu. Někdo by chtěl Ukrajině pomoct, jiní jim, no řekněme třeba, již už moc nevěří. Ať je to jak chce, ta země se brání napadení. V podstatě je ve válce. Já jim nebudu dávat zbraně ani peníze, protože ani jedno nemám. Na to jsou tu jiní. Nebudu řešit, co je a není správné. Ale z mé možnosti jakou mám, můžu maximálně upozornit na tento konflikt a to dokonce po celém světě. Protože nejsme jediní, kdo tento plugin používá. Proto tam je ten text pro zastavení války a možná i ta vlajka, která to má připomenout. Mohl jsem se pokusit bojovat stilem, že bych smazal z menu Ruštinu, nebo bych mohl instalačku tak opatřit, aby každému zablokovala vysílání a jen upozornila na válku textem, nebo spustícím se videem o válce. A vidělo by to možná i statisíce lidí po světě. Ale nemám proč. Toto je jen (minimální) gesto které jsem udělal, abych pomohl zastavit válku. Samozřejmě jsem hrdý na Českou i Slovenskou zem. Proto tam byla původně česká později i slovenská vlajka. Protože tu máme plno přátel ze Slovenska, kde mi nejeden člověk pomohl. I když každý nějak jinak. Někdy pomůže i blbost. Promyslím to ale zatím na to nemám v podstatě ani čas to nějak měnit. Je to jen čtvereček, který nikomu neublíží a kdo ten plugin zná, ví kde vznikl a v jakém jazyce je nainstalován ve výchozím nastavení. I když jsem si jeho základ propůjčil z jiného pluginu, který už nikdo nepoužíval. To tak trochu již ke mě patří, nezbavuji se starých nepotřebných věcí, nýbrž z nich dělám věci, které ještě budou sloužit i když třeba trochu jinak. Proto například používám stařičký AZBOX a provozuji na něm ZOOM. Myslím při tom i na staré přístroje, které nechci aby lidi zbytečně naházeli do popelnic, když jim mohou dál sloužit, skoro stejně dobře jako moderní drahý přístroj.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Takže jsem tu zpět. Jak už jsem psal, že jsem včera neúspěšně zkoušel ...Stream Hunter, napadla mě ještě varianta, počkat do dnes, stím že by to dnes mohlo být již zase OK. A tato varianta, nakonec byla správná. Nyní když jsem šel zkoušet nějaký film, stím že odchytnu místo, kde se to zasekne, tak najednou vše zase v pořádku. Takže jsem rád, že se v tom nemusím hrabat a vymýšlet opravu. Nevím proč to včera nešlo, ale těch možností je spousta. Nejspíš základní načtení seznamu proběhlo v pořádku, ale po otevření odkazu s filmem nejspíš došlo k nějaké blokaci ze strany jejich serveru. Možná prováděli nějakou údržbu. Takže snad OK, kdyby něco pište. Klidně můžete na ...BextrH@seznam.cz mohu na to reagovat rychleji. Na forum koukám tak obden. Pokud bych Vás mohl poprosit o dobrý skutek, kdyby měl někdo náhodou na prodej již nevyužitou grafickou kartu Geforce 1050 Ti a za nějakou rozumnou cenu by ji nechal, byl bych rád. Pro syna do počítače. Předem děkuji.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Dnes mě jeden šikula na linuxatu pomohl převést původní plugin z kterého vznikl ...ZOOM pro python3 (py3)
Já bohužel používám starší verzi. Open ATV 6.4 Nechce se mi přeinstalovávat na novější.
Pokud by se někdo obětoval a vyzkoušel to, byla by pak možnost ...ZOOM předělat i pro (py3)
Pokud to vyzkoušíte, důležité upozornění předem.
Jelikož je to plugin se stejnou strukturou adresářů, je nutné nejdřív odinstalovat ZOOM pokud jste ho někdy zkoušeli instalovat.
Pokud ne, můžete rovnou instalovat. Pokud jste to již zkoušeli, použijte nejprv tyto příkazy.
Přikládám instalačku a testovací fotku jak jsem to zkoušel na py2.
Napiště případně prosím, zda Vám to funguje, nebo jestli to píše chybu a popřípadě jakou.
Děkuji.

opkg remove cfg - Zoom
opkg remove e2-test
killall -9 enigma2
test4.jpg
slapet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 409
Registrován: 06.srpen 2008 - 20:27

Re: by BextrH

Příspěvek od slapet »

Zkouška instalace: zkoušeno na Zgemma H9 combo OPEN ATV 7.2
Přílohy
1_0_1_3391_C89_3_EB0000_0_0_0_20230215190111.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Už mám stejné informace i z Linuxsatu od lidí. Tuto chybu už asi odstranili, ale stále to hlásí další chyby nebo zhroucení.
Nechám to na nich, snad to vyřeší. Jo dobře že si to vzal do ruky konečně i někdo jiný.
Jinak, prozatím děkuji za provedený test. ...slapet
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Jeden uživatel do mě tak dlouho šťoural (v dobrém slova smyslu) až mě to donutilo si k tomu sednout a zkusit ještě udělat pár oprav. Prošel jsem důležitá stahovací skripta pro stažení všech serverů a několik jich upravil. Některé věci jsem tam odstranil, některé předělal. Přejmenoval jsem dočasný stahovací adresář, aby se to nepralo s jiným pluginem. Nebudu to moc okecávat, jen trochu popíšu vlastnosti které můžete využít. Jak jsem kdysi někde psal, že se dá stažení všech serverů udělat na jedno tlačítko na dálkovém ovladači. Přidám zde obrázek kde to je v menu přístroje. Použijete skript (.sh) ...BUTTON zde to bude nejspíš napsáno takto jednoduše bez koncovky (.sh) aby to někoho nezaskočilo. Dále jsem přišel na možnost, jak tuto funkci aktivovat z počítače. Nemusí to fungovat, ale u mě na OpenATV 6.4 to šlo.
Připojíte se do přístroje a otevřete si soubor, umístění .../etc/enigma2/ ...settings
Nejspíš by bylo jedno kam to dáte, ale já jsem to přidal na řádek číslo sedm. Přidá se tam tento řádek a uložíte!!!
config.misc.ButtonSetup.rec=Shellscript/BUTTON
Potom provedete restart přístroje. Tento řádek zapříčiní, že když pak zmáčknete na ovladači tlačítko (rec) nahrávání, tak na obrazovku naskočí upozornění že se budou stahovat všechny servery a pak zmizí. Po ukončení nově naskočí upozornění o dokončení. Samozřejmě že si to můžete dát na jiné tlačítko. Na test jsem použil nahrávací, stejně nenahrávám. Pokud to budete chtít zrušit, řádek odstraníte a přístroj restartujete. Bude fungovat opět, jako předtím.
Do budoucna bych tuto funkci mohl nacpat do ZOOMu aby se to dalo aktivovat zněj, ale bylo by potřeba se dohromady shodnout na jednom tlačítku. Upozorňuji, že některá tlačítka, možná všechny, jdou nastavit na dlouhé podržení a nebo krátké stisknutí. Pak dělají dvě různé funkce. Viz třeba modré tlačítko. OK toť asi vše.
Pro aplikaci změn, aktualizujte ...ZOOM.
:poklona:
zoom.png
zoom.png (3.38 KiB) Zobrazeno 2635 x
BUTTON.jpg
marion
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 149
Registrován: 27.září 2009 - 23:31
satelitni prijimac: Octagon SF 8008
Bydliště: Příbor

Re: by BextrH

Příspěvek od marion »

Musim moc podekovat Mistru BextroviH, za obrovskou pomoc. Hraju na Octagonu SF8008 a ten to dela vsechno sam, po startu si sam stahne a restartne, a jede jak z praku. Jeho mensi bratricek SF8008mini (uz se pro nedostatek cipu davno nevyrabi) potrebuje po startu trosku nakopnout, a to tak ze mam na tl.F1 nastaveny BUTTON a po jeho stlaceni zacne neviditelne stahovani, vyskoci hlaska Stahovani ukonceno a sam se restartne! A taky jede jak fik.
BUTTON - tl.F1.jpg
Preju vsem hlavne zdravi :smoke:
(ten šťoural budu nejspis ja :cry: )
Odpovědět

Zpět na „Plugins“