by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Děkuji za chválu a tip pro ostatní.
Ale raději bych toho Mistra vynechal.
Nevím proč, ale mě se hned vybaví borec z filmu ...Slavnosti sněženek
Potřebujeme aby nám někdo dohlédl na uzení salámů mistře. :-)
.............Sežral čtyři salámy. :-)
sarsan
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 119
Registrován: 06.květen 2013 - 13:18
satelitni prijimac: vu zero 4k

Re: by BextrH

Příspěvek od sarsan »

mozes sem dat posledny (.ipk), prosim
vu zero 4k, ATV 7.2
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Z tohoto odkazu stahuje ZOOM instalačku. Pokud instaluješ ze ZOOMu, nemusíš předchozí verzi odinstalovávat, jinak ano.
https://drive.google.com/uc?id=1o18zUWK ... t=download
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

streamhunter plugin přehrajto už pár dní při přehrávání jen tma, bez nějaké chyby
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

streamhunter plugin přehrajto už pár dní při přehrávání jen tma, bez nějaké chyby
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: by BextrH

Příspěvek od Kasr »

A funguje vôbec prehrajto?
Nie.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: Ahoj. Teď jsem byl pár dnů mimo. Narodila se mě holčička. Den předtím mě schvátila zimnice a horečka. Až teď jsem se z toho trochu oklepal. Dnes jsem taky zjistil že to nejde, když jsem malému chtěl pustit Mášu a Medvěda. Tak jsem to prověřil a nešlo mě do hlavy, když vše proběhne v pořádku, proč to video nenaskočí. Nakonec jsem se dopracoval alespoň k částečnému vysvětlení a trochu i řešení. Už od začátku má ....Stream Hunter doprovodnou funkci a to je to, že každý spuštěný film, udělá ještě kopii do adresáře /movie/ ....Naleznete ho v přístroji. Když si toto umístění otevřete pomocí mediaplayeru, dají se tam ty filmy bezproblémů pustit. Bohužel jsem zatím nepřišel na to čím to je. Mám jedině jeden malej tip. Předpokládám, že došlo ke změně formátu www odkazu streamu. Někkdy je potřeba některá znamínka převést na jiné aby takto adresa fungovala, mediaplayer to nepotřebuje. Ten bohužel jako hlavní přehrávač nedokážu použít.
Být tu kolega Chocholoušek, řekl by přesně jak se to kodování jmenuje.
Ještě pohledám a uvidím, zatím alespoň tak.
No, neradi to dávájí úplně zadarmo, stále klacky pod nohy.
Jinak konkrétně ta Máša, tam několik dílů odstranili, tak jsem je nahradil, pro aplikaci, je potřeba přeinstalace, ale problém s černou obrazovkou to zatím neřeší. Kdyby chtěl někdo vidět kam se ukládá každé video při spuštění, nebo lépe řečeno odkaz se streamem, tak se ukládá do stejného umístění jako setting, čili ...../etc/enigma2/
Je možné, že tento problém časem zase sám zmizí, ale předpokládám, že nejspíš asi ne.
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 482
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: by BextrH

Příspěvek od siletblok »

@BextrH
K malej gratulujem a nech su obe zdrave.
Obrázek
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Děkuji ke gratulaci.
:idea: Tak už jsem na to přišel, je to tím co jsem říkal. Ten formát toho www odkazu. Musí se překodovat.
Ideální by bylo kdyby k tomu stačil jeden příkaz, ale bojím se toho, že budu muset, každé to speciální znamínko pomocí (sed) předělat každé zvlášť. Už jsem to kdysi dělal, ale je to opruz, tech znaků je mrtě. Takže se pak při pustění filmu ještě nejprve převede odkaz na použitelný pro enigmu. On ten převod pak může trvat třeba vteřinu, ani ne, možná si toho ani nikdo nevšimne, ale já na tom teď strávím hodiny, než udělám sestavu příkazů, které ty znaky převedou. Je to jako domino. Člověk to staví kostičku za kostičku hodinu a pak ťuk do první a celé to projede v mžiku. OK, udělám to. Jen musím ještě nacpat prcka a dát ho spát, takže hodina v háji. Pak jdu na to.
Jen pro představu ....dvojtečka (:) se musí předělat na (%3A) aby to fungovalo. Těch dalších znaků může být třeba 20.
Do teď vždy většinou stačilo, předělat pouze tu dvojtečku a jelo to.
Teď mě tak ještě napadlo, že tento finální předělávač stream adres budu muset pak ještě aplikovat na většinu rubrik, které používají tuto filmovou stránku a těch tam je taky mrtě :-(
Tak zatím
Uživatelský avatar
vlado222
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 126
Registrován: 20.prosinec 2016 - 6:32

Re: by BextrH

Příspěvek od vlado222 »

Milý Stando,
tiež sa pridávam ku gratuláciám a želám Tvojej rodinke pevné zdravie a pohodu,
Tebe, vzácnemu človekovi prajem veľa energie a síl zvládať prácu, rodinu a tiež aj vývoj Zoom ....
V.
VU+ SOLO 4K, VTI 14.0.3, FHD Glass 17, OSCam r11570,
VU+ UNO 4K SE, VTI 14.0.5, FHD Glass 17, OSCam r11570,
Formuler 4 Turbo, 2x AB Cryptobox 650HD,

Maximum E85 multifocus, 28,2°E _ 23,5°E _ 19,2°E _ 13°E _ 4,9°E _ 0,8°W
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:thankyou: Děkuji ti mockrát Vlado, rád jsem tě zase viděl, obrazně řečeno.

:idea: Informace pro ostatní, už mám úpravu hotovou a funkční. Teď už jí jen nastrkat do všech rubrik.
Za hodinu to budu mít snad hotové a půjde stáhnout oprava. Bylo to asi 6 příkazů, snad zaberou na vše.
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: by BextrH

Příspěvek od mfpman »

Pripajam sa ku gratulacii hlavne vela zdravicka prajem
Dreamplex 8000
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Tak přátelé, ...Stream Hunter opět OK.
Přiznám se že jsem koukal, že by potřebovalo zásah i pár rubrik, které hehrajou z prehraj.to je jich tam asi 5.
Popravdě už nestíhám. Krom těchto, snad už jde vše.
Teď večeři dětem,vykoupat ...a znáte to, pomodlit, vyčůrat a spát. A budu hotovej.
Konec, padla.

ps. pro aplikaci změn na ...Stream Hunteru
Zapněte (ZOOM) a když naskočí hlavní menu, stiskněte na ovladači číslo (8) a potom (1)
Stream Hunter se automaticky přeinstaluje.
Hezký večer.
:poklona:
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

dobrá práce :) dík
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Jelikož si užívám otcovskou dovolenou a mám občas trochu i čas, tak jsem zase něco vytvořil.
Zatím mám ještě čas, než mě dorazí nové těsnění pod hlavu na motorku.
Do pluginu ....Stream Hunter jsem vytvořil rubriku ....Youtube
Už kdysi jsem říkal, že toto tam nejspíš nikdy nebude, protože tato stránka má spoustu omezení co se týká autorských práv a její celkovou složitostí. Nakonec se mě něco zadařilo. Zůstává zde určité omezení, ale funguje to. Teď jak to funguje.
Jelikož nedokážu přímo v pluginu vytvořit vyhledávací okno, pro vyhledávání z Youtube, musím to řešit trochu lišácky.
Z výchozího stavu bude vyhledávač Youtube nastaven například na spěvačku ...Hasley Po otevření rubriky ....Youtube vám to vyhodí seznam klipů od ...Hasley. A tam si můžete vybrat a pustit. Výsledný stream který se pustí se dá přepnout ještě na druhý. První je v rozlišení 480p a ten na který se dá přepnout je 720p. Proč to tak je? Protože někdy nějaké video nemá rozlišení víc než 480p. Na rozlišení 1080p se bohužel nedostanu. To mají ošefované tak, že zvuk a obraz je rozdělen na dva různé streamy a bohužel je nedokážu spojit. Samozřejmě že by se dal pustit buď obraz v 1080p a nebo zvuk, ale oboje bohužel spolu ne. Takže tedy nejvíc 720p, což si myslim bohatě stačí. Tak a jak změnit vyhledávání na jiné slovo. V složce pluginu, viz obrázek naleznete soubor Youtube.txt Stačí tam v počítači napsat jiné slovo a uložit. Pak v menu pod ....Youtube stisknete nápis (Youtube...změnit hledané slovo) A to slovo které máte v tom texťáku se uloží do vyhledávání a proběhne restart. Při dalším spuštění ...Youtube už to bude vyhledávat to slovo které jste napsali do toho souboru ...Youtube.txt
Teď tam je momentálně napsané slovo ...Scooter Takže když to zkusíte, bude to už pak vyhledávat skupinu ...Scooter.
Snad jsem to vše vysvětlil tak, aby to každý pochopil. Nejdřív si vyzkoušejte rubriku ...Youtubu a až pak to přepnutí na jiné slovo. Do budoucna bych chtěl ještě udělat doplňkové okno na možnost napsání vyhledávaného slova. Jen to nedokážu nacpat do tohoto pluginu, takže to bude bokem, jako další plugin, extra na toto. Dyštak dejte vědět, jak to maká. Můj názor je, že na to, že to není počítač s prohlížečem to funguje docela dobře. Ještě to budu muset vyzkoušet na dědečku AZBOXu.
ps. ještě je tam někde přidána ....Máša a Medvěd
Hezký den.
:poklona:

ps. pro aplikaci změn, zapněte plugin ZOOM a stiskněte na ovladači tlačítka (8) a pak (1)
plugin ...Stream Hunter se automaticky přeinstaluje (aktualizuje)
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: :!: :!: :arrow: Ještě jsem zapoměl na jednu důležitou věc. Pokud budete chtít psát do souboru hledaný výraz, napište to tam, (bez háčků a čárek a mezer) viz příklad.... Masa_a_Medved nebo Masa+a+Medved Jinak to nebude fungovat.
viz příklad.... jak+jsem+poznal+vasi+matku+cele+dily
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: :!: :!: :arrow: Ještě asi poslední doplnění. Rozhodl jsem se Vám život trochu usnadnit. Po poslední aktualizaci ....Stream Hunteru
Vám stačí. Vždy se Vám samo automaticky vytvoří do adresáře /tmp/ soubor Youtube.txt
Bude si to pamatovat poslední uložený vyhledávaný název. Stačí to tam přepsat tím co chcete hledat jiného a v ....Stream Hunteru dát
(Youtube...změnit hledané slovo) a po automatickém restartu v rubrice ..Youtube začít koukat. Takže je postup stejný, jen ten soubor s hledaným textem bude blíž.
Rychleji ho najdete.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Poslední akce a už na to prdím, jinak nic doma neudělám.
Pokud si aktualizujete ....ZOOM!!!
A pak z něj starým známým způsobem pomocí tlačítek (8) a (1)
Nainstalujete znovu ...Stream Hunter přibude Vám tam ještě další plugin.
Ten bude sloužit k tomu.....
Napíšete do něj hledané slovo, nebo několik, můžete i s mezerama a pak zmáčknete modré.
Automaticky se to uloží a pak v pluginu ...Stream Hunter budete mít v ...Youtube už seznam podle toho slova které jste si uložili tím pluginem. Pro uložení slova pomocí počítače, můžete stále použít předchozí postup, kdy hledaný výraz vložíte do /tmp/ do souboru Youtube.txt a v Stream Hunteru aktivujete.
Hezký den.
:poklona:
4097_0_1_1_0_0_0_0_0_0_20230315132045.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Připravil jsem si ještě třešničku na dortu. Jak už bylo napsáno, rubrika Youtube bude zobrazovat obsah podle předem uloženého slova, či několika slov.
Tento hledaný výraz se uloží dvěma možnými způsoby. A to buď napsat hledaný výraz do adresáře /tmp/ do text souboru (Youtube.txt) který tam již bude automaticky. A nebo druhá možnost jak uložit výraz je pomocí přidaného psacího pluginu, který to tam uloží. Tento plugin se vám nainstaluje pokud nainstalujete ...Stream Hunter. Ale musíte mít předtím aktualizovaný ...ZOOM Vše jsem zrekapituloval a teď, kde je ta třešnička.
Doplnil jsem něco, co tomu pluginu ...Stream Hunter dodá, tu největší možnou sílu. A to je to, že pod Youtube, bude nyní i Přehrajto.
A tato rubrika bude fungovat stejně jako to Youtube. Jaké vyhledané slovo uložíte, viz to co jsem teď psal, to samé vám vyhledá ta rubrika .(Přehrajto)
Je tam jak klasické Přehrajto, které ukazuje jen dejme tomu asi,... nejsledovanější pořady, tak i nově ---- Přehrajto ...hledej a Youtube ...hledej.
Tyto dvě rubriky vyhledávají slovo uložené pluginem a nebo přepsaným souborem.
Více pochopíte z fotek. Do vyhledávacího pluginu napíšu dálkovým ovladačem například ...rambo zmáčknu modré a slovo se uloží a proběhne automaticky restart. Ten je bohužel nutný, jinak by se stránka nezměnila. Pak zapnete ...Stream Hunter a pustíte si rubriku (Přehrajto ...hledej) a tam už je ..Rambo. To samé rubrika (Youtube ...hledej) a je tam už ..Rambo. Vše se ovládá lehce a jednoduše. S tímto teď budete moct koukat v podstatě na cokoli.
Jediné omezení je, že na tom Youtube občas nenaskočí obraz u něčeho. A to je tím, že ten či onen pořad má nebo nemá nějakou ochranu.
Ale většinou starší videoklipy v pohodě. Není to moc na filmy, spíš hudbu. A druhé malé omezení, které se do budoucna asi budu snažit změnit, je že filmy z (Přehrajto) mám omezené na rozlišení pouze 720p. Což je dostačující a na starších přístrojích dobře přehratelné. To byl jediný důvod proč jsem to tenkrát omezil. Ale to už tam mám takto dlouho. Do budoucna bych chtěl udělat volbu na 1080p a možná víc.
Toť asi vše. Hezký večer.
:poklona:
ps. pokud jste neaktualizovali ...ZOOM tak to udělejte a z něj pomocí rychlé volby, tlačítek (8) a (1) ...přeinstalujte Stream Hunter
Toto je důležité pro všechny tyto změny ...viz text
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 507
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Tak jak jsem sliboval, tak nyní na ...Přehrajto po zapnutí filmu se vytvoří místo jednoho filmu dva.
A tak jak se zapne, stačí na hlavní obrazovce s filmem, přepnout dolu na druhý film, čili lepší kvalitu obrazu. První 720p a druhý 1080p. Prozatím jsem stihl tuto funci nacpat do rubrik Přehrato a pak to vyhledávací přehrajto. Dále na legendární filmy a na legendární pohádky. Ostatní rubriky, které pracují se stránkou Přehrajto upravím později. Tam se to bude muset vyřešit ne v pluginu, ale finálním skriptu. To už teď nedám, ty dvě děti mě tady dělaj peklo a tomu třetímu musím občas šoupnout dudlík.
Takže možná do včera, možná zítra. Těch rubrik je mraky.
Pro aplikaci změn, nainstalujte znovu ....Stream Hunter.
Postup. Zapnout plugin ...ZOOM a pak tlačítka (8) a (1)
Chápu že to opakuji stále dokola, ale raději musím, kdyby někdo něco někdy nestihl.
Hezký večer.
:poklona:

ps.Fotka vytvořena z toho vyhledávacího přehrajto.
Pustěný film Rambo z hledaného seznamu rambo.
To rozlišení na konci názvu filmu, to je jen nápis který patří k názvu. Nic víc.
Ale vrchní je 720p a spodní 1080p.
4097_0_1_1_0_0_0_0_0_0_20230316173459.jpg
Odpovědět

Zpět na „Plugins“