by BextrH

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Už jsem se k žádným úpravám ani nechystal, protože není co přidat.
Po mnoha hodinách hledání serverů jsem skoro žádné nenašel a když už jsem našel jeden nadějný, tak byl ve finále vygenerovaný řádek stejně nefunkční. V této verzi jsem opravil jeden server a nepatrně se vrátil v systému restartu.
Někomu to možná pomůže pokud jim Cam kdysi restartoval a teď už ne.
Předpokládám že to bude verze poslední, už nemám co nového nabídnout.
Snad Vám plugin bude sloužit dobře, dokud časem neskončí všechny servery.
Ať se Vám daří. St.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFIX9_all.ipk
(560.97 KiB) Staženo 76 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2772 x
drozkar
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 20.březen 2008 - 12:35
satelitni prijimac: VU+ Ultimo 4K

Re: by BextrH

Příspěvek od drozkar »

Super práce, děkuji Ti za to. Funguje skvěle
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

drozkar píše:Super práce, děkuji Ti za to. Funguje skvěle
To jsem rád. Tak ať dlouho a dobře slouží. St.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Už bych ten stahovač asi nechal být, ale štvalo mě, že po stažení všech serverů pomocí žlutého tlačítka musím dlouho čekat, než naskočí například HBO, protože ten prvotní server obsahuje jen základ bez těchto kanálů. Zvýšil jsem tedy prvotní server z počtu dvou na čtyři. Takže nyní po stisknutí žlutého tlačítka, ...pro stažení všech serverů ....(neviditelné stažení) jde po chvilce vše.
Čas náběhu se nepatrně prodloužil, ale na druhou stranu, určitě lepší než čekat, než se stáhnou všechny servery.
Dále jsem vytvořil čistící příkaz, který kdyby náhodou někdy stahovač vytvořil omylem v kořeni nějaké soubory, které vzniknou například spuštěním nějakého dalšího skriptu během stahování, tak tyto soubory v určitých fázích odstraní.
Dále jsem provedl změnu uklízení v adresáři /tmp/ po stažení. Původně se vždy vyprázdnil kompletně celý adresář. Tedy to možná mohlo někomu rušit funkci nějakého pluginu. Nyní si po sobě uklidí, pouze to co si dočasně vytvoří.
Nepatrně jsem servery (po stažení) seřadil od lepších. Takže chod by mohl být zase o něco stabilnější.
Toť asi opravdu už vše. Nemohl jsem to nechat, když jsem věděl o nějakém problému.
Pojmenování této verze napoví, jaká už je to fáze tohoto pluginu. (Final)
Mějte se hezky a pokud někdy, někde, něco chytnete, brzy se uzdravte a užívejte život, jednou přeci musí být zase hezky.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFinal_all.ipk
(560.95 KiB) Staženo 74 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2594 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: :arrow: Ne že bych chtěl rozhodnutí o poslední verzi nějak měnit, ale už delší dobu mě někdo kamenuje s tím že od určité verze, možná FIX6 mu nechodí druhý restart na (neviditelném stažení všech serverů). Dejme tomu že funguje napůl, protože se mu obraz zastaví a už se nerozběhne. Teď je otázka zda se mu předtím nakopírují všechny stažené a převedené servery do .../etc/tuxbox/config/oscam.server atd.
Jelikož k tomu stahovači cítím zodpovědnost, snažím se problém vyřešit tak, aby to fungovalo všem stejně.
Pokud by někdo zaznamenal stejný problém, nebo podobný, klidně napište a můžu ho zkusit vyřešit.
Hlavně to chce několik různých testů. Vyzkoušet restart na žlutém tlačítku, na všech CAMech.
Vyzkoušet stažení třeba hned prvního serveru, jestli naskočí obraz a nezasekne se.
A pak na neviditelném stažení kde by po stažení 4 serverů mělo dojít k restartu aktuálně používaného CAMu a poté po stažení všech ostatních serverů do cca asi dvou minut k druhému restartu a neměl by se obraz zastavit.
Já když to testoval na Octagonu 8008 ATV 6.4 tak vše funguje dobře a restart tam je tak rychlí, že není ani okem pozorovatelný.
Testoval jsem na Ncam,Oscam, Oscam-supercam. Na všech bez zastavení obrazu.
Potřebuji zjistit, pokud by byl problém, ve které přesně verzi k němu došlo a dopátrat změnu která by k vzniku problému vedla.
Klidně napište, můžete i na BextrH@seznam.cz tam mohu reagovat okamžitě. Děkuji za pozornost a všem přeji hezký víkend. :!:
:poklona:
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Bohužel jsem to zase nevydržel a jelikož jsem zjistil, že Stream Hunter nechce stahovat IPTV, tak jsem ho poopravil.
Takže z této verze, po odinstalaci a opětovné instalaci Stream Hunteru, Vám na něm půjde stáhnout do settingu IPTV.
Nečekejte zázraky. Zkoušel jsem Němce a tak nějak to hrálo, i když ne vše. Dále jsem zkusil po konverzi serverů nepatrně pozdržet zápis a mohlo by to pomoct v tom zastavení obrazu po druhém restartu CAMu. Efekt zlepšení bohužel nevyzkouším, protože tento problém nemám a ten kdo ho má, (on bude vědět) ten na to čas nemá, aby spolupracoval.
Pokud ani jednu z těchto věcí nepotřebujete vyřešit, nemusíte ani instalovat, vše ostatní zůstává při starém.
Hezký večer.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFinalX_all.ipk
(560.94 KiB) Staženo 42 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2445 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Tak už jsme se snad dopátrali proč někomu zamrzne obraz při druhém restartu.
Musel jsem odmáznou příkaz na nakopírování souboru, který jsem vytvořil pro ty, kteří k Oscamu atd. chtějí vždy automaticky dopsat jejich server, čtečku atd. Vůbec nechápu proč to může někomu blbnout, ale budiž.
Takže ti co používají zmiňovanou funkci, ty budou nadále používat předchozí verzi a ti jímž ten druhý restart zastavoval obraz, použijí verzi tuto s opravou. Tak ať se všem daří, kdyby něco pište. Za pár hodin vyrážím do vánice na vlak, zase tahat celou noc paleťák. Tohle už na motorce nedám :-)
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFinalFIX_all.ipk
(560.92 KiB) Staženo 42 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2390 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Opravdu jsem myslel že už to pověsím na hřebík, ale vždy se najde někdo kdo potřebuje nějakou opravu.
V této verzi je zase trochu jiný restart, tak doufám že už bude sedět všem.
Dále jsem omezil čas čekání na stažení, takže by stažení všech serverů mělo být rychlejší.
Vyzkoušejte viditelné stažení všech serverů. Naskákalo to tam řekl bych docela hodně rychle.
Nezapomeňte na funkci nastavení času startu ...stahování po startu E2. Nastavuje se to tam kde je aktivace této funkce.
Jelikož stahuje na rozjezd už čtyři servery, může se hodit nastavit aby začal stahovat o něco dříve, aby přístroj naběhl už s obrazem a nemuseli jste třeba několik vteřin čekat, než obraz naskočí. Ale to se může lišit podle toho jak dlouho který přístroj nabíhá. Například Octagon 8008 cca 25 vteřin. Možná se pletu, ale je to tak poloviční čas o proti starším přístrojům, takže jsem to musel přepnout na kratší čas, aby po naběhnutí nebyl pár vteřin bez obrazu. V podstatě o nic nejde, to je spíše pro ty, co se rádi zabývají blbostma.
Hezký den.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFinalFIX1_all.ipk
(560.9 KiB) Staženo 52 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2252 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Nepatrné vylepšení, ....viditelného a neviditelného stažení.
cfg_Zoom_new_YearFinalFIX2_all.ipk
(561.31 KiB) Staženo 48 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 2093 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Zde je krátké amatérské narychlo udělané video z telefonu.
Zachycuje hlavní funkce pluginu ....CCcam Downloader ZOOM.
Možná někomu pomůže pochopit stažení serveru.
Po stažení serveru, konverzi a restartu, naskočí vysílání.
Video zobrazuje stažení jednoho serveru a poté viditelné stažení všech serverů.
Častěji budete používat neviditelné stažení, které je totožné s viditelným, jen běží neviditelně a neruší tak při sledování TV.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 14.únor 2021 - 22:45, celkem upraveno 2 x.
Důvod: fix YOUTUBE
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Jeden server generoval blbosti, takže opraven, přesněji řečeno ...odstraněn.
cfg_Zoom_new_YearFinalFIX3_all.ipk
(561.33 KiB) Staženo 51 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1947 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Nedávno jsem musel zrušit funkci na doplnění vašich dat do souboru pro Oscam,Ncam ....atd. protože to někomu rušilo druhý restart CAM. Pak se mě ozvalo pár lidí, že tu funkci používalo a hodila se jim.
V této verzi máte tedy možnost si funkci aktivovat, nebo deaktivovat. Výchozí je vypnuto.
Toto nastavení naleznete tam, kde je na hlavní stránce v menu ....Restartovat *CAM (žluté tlačítko)
Takže když tuto volbu stisknete, dostanete se na místo kde můžete provést restart, ale i tam je další podmenu pro nastavení.
Pro aktivaci funkce která vám nakopíruje soubor ....dataX musíte zajet až úplně dolů na další stránku.
Po aktivaci se vám pak vždy po stažení a převodu, dokopírují i vaše data ze souboru ...dataX který naleznete na místě....
/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/OpenPanel/DATA/ ...dataX
Ve výchozím nastavení je tento soubor prázdný. Záleží na Vás, co si do něj vložíte. (svůj placený server,čtečku atd.)
Komu by tato funkce rušila druhý restart, nebo něco jiného, nechá ji vypnutou .....OFF
Veškeré nastavení které se skrývá pod touto žlutou volbou restartu má signalizaci, nebo spíš ...indikaci aktivované funkce po její aktivaci a to tak, že se po další návštěvě tohoto nastavovacího menu u zvolené funkce objeví ikona... (OK)
Po přepnutí na jiný jazyk, nebo přeinstalaci se tyto signalizace vynulují a zmizí. Je to spíš šikovný doplněk, když si člověk není jistý, co tam naposled nastavil.
Hezký den.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFinalFIX4_all.ipk
(561.93 KiB) Staženo 45 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1812 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:arrow: Dnes jsem provedl test ....CCcam Free server Downloader ZOOM na HDBOX 7119 (CPU sh4 !!!!!!!!!!!) Enigma2 Infinity
Funguje tedy i na CPU ...sh4
Jen jsem v Zoomu musel přidat pro oscam.server do /usr/script/conv.sh cestu
/var/tuxbox/config/oscam.server protože tento to má zde
Pokud by někdo měl tento, či jiný sh4 přístroj a chtěl vyzkoušet, tak si musíte doinstalovat ....curl pro sh4
A to buď pomocí následujících příkazů.
opkg update
opkg install curl

nebo pomocí přiložených souborů. Nakopírovat podle umístění adresářů a dát všem práva 755.
curl sh4.rar
(415.03 KiB) Staženo 36 x
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.JPG
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Jelikož už nemám žádný hnací motor pro další práci a ani další zdroje, tak jen malá úprava.
Přidána možnost instalace curl pro sh4 a z feedu pro všechny druhy CPU.
Takže pokud se Vám při pokusu o instalaci jakéhokoli Curlu nepodaří nainstalovat, máte ještě možnost použít funkci která se pokusí stáhnout a nainstalovat curl z feedu. Tato funkce bude fungovat jen za předpokladu, že Vám u daného image Enigma2 neskočila již podpora. A samozřejmě záleží jestli je na feedu k dispozici. Na HDBOXu (sh4) mě to z feedu nainstalovalo.
Ještě připomenu že funkční (Curl) je bezpodmínečně nutný, pro provoz, jako hnací motor, který vše stahuje.
Dále jsem odmazal pár nefunkčních serverů.
Toť asi vše. Hezký den.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFinalFIX5_all.ipk
(561.46 KiB) Staženo 40 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1539 x
feed.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Verze (deb) od uživatele .....levi45
cfg_Zoom_new_YearFinalFIX5_all.deb
(454.81 KiB) Staženo 20 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
V této verzi do ...Doplňků (úplně dole)
Přidána volba pro HDBOX instalace Oscam a Ncam.
Poslední verze Ncam!!
Může fungovat i na jiných přístrojích s ....... CPU sh4!!!!
Tyto přednastavené CAMy dobře pracují s tímto stahovačem free serverů ....(ZOOM).
Ostatní funkce beze změny.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFinalFIX6_all.ipk
(562.01 KiB) Staženo 37 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1417 x
1.jpg
2.jpg
3.jpg
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Po noční dvanáctce jsem poseděl u kafe a zapátral a ..... povedlo se mě nějak poskládat ještě jeden server.
Berte to jako malý zázrak. Je to docela slušný server a v poslední době, kdy už skoro žádný server nejde, zajistí, že to bude ještě zase na chvilku koukatelné. Pak tam je přidaný ještě jeden, ne moc dobrý.
Vše přidáno jen do viditelného a neviditelného stažení všech serverů + stažení po startu E2.
Samostatně jsem je nepřidával do seznamu. Stejně by to asi nemělo smysl.
Vše jsem otestoval, jestli se stáhnou. Finální instalačku už jsem netestoval.
Jdu spát. Čeká mě další nekonečná dvanáctka s respirátorem na hubě, při zvedání fakt těžkých beden.
Hold to asi jinak nejde, to se nedá nic dělat, ale asi z toho budu mít brzo infarkt.
Snad to sundáme dřív, než nám ty gumy uříznou uši a na hubě budeme mít kvalitní, vydatné podhoubí.
Mějte se. Ať se daří. A všem přeji, pokud možno pevné zdraví.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFinalFIX7_all.ipk
(562.04 KiB) Staženo 44 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1250 x
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: by BextrH

Příspěvek od Kasr »

Ot. Pri tazkej praci, aspon na slovensku staci rusko.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Opět jeden malý zázrak. Člověk občas zkusí znovu něco, co už dávno vzdal, stím že to zkusí jen ze srandy, co kdyby náhodou.
A ejhle, mám tu další server a řekl bych že bude poměrně dobrý. Otázka na jak dlouho.
Tentokrát přidán do seznamu jednotlivých, plus ještě jeden dobrý server, který jsem předtím nestihl.
No a samozřejmě přidán do viditelného i neviditelného stažení všech serverů, včetně stažení po startu.
Rychle jsem to nabouchal a nepatrně otestoval, než poletím na noční dvanáctku, doufám že už nebude sněžit, ty cesty na motorce do práce bývají dost často se staženým pozadím, hlavně když je námraza.
Kdyby jste někde potkali magora na motorce v chumelenici, tak jsem to já.
Ať se daří.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFinalFIX8_all.ipk
(563.23 KiB) Staženo 43 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 1047 x
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 506
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Pár posledních dní mám docela kliku na zázraky.
Přidávám další server. Opět platí vše, to co minule.
Momentálně jsem stáhl 25 serverů. Maximální počet se může lišit, podle momentální dostupnosti adres serverů.
Hezký den.
:poklona:
cfg_Zoom_new_YearFinalFIX9_all.ipk
(563.69 KiB) Staženo 29 x
Zoom.png
Zoom.png (3.83 KiB) Zobrazeno 956 x
Odpovědět

Zpět na „Plugins“