by BextrH

Moderátoři: EnoSat, misanov, mtester270

Odpovědět
r3ady
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 30.leden 2007 - 19:52

Re: by BextrH

Příspěvek od r3ady »

pokud máš cccam dělej tak dlouho komplet restarty satelitu dokud to nenajede bez škubání, nic jiného mi na to nepomáhá
už mi to takto sekalo na dreamboxu, octagonu, sparku a zgemma vždy pod cccam a většinou po výpadku elektřiny nebo komplet restartu, oscam to nedělá jen cccam , po příčině už nepátrám stačí restartovat a ono to jednou najede ok :D
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Ač se naplnila má předtucha, že to už dnes nepůjde, hrál jsem si stím celej den a chat (čet) opět funkční.
Opravil jsem i mezery a písmena s háčky a ostatní znamínka. Zítra budu testovat a případně opravovat čísla a ještě lomítko a paragraf. Jinak ostatní funkční.
Pro aplikaci změn ....Přeinstalujte ....Stream Hunter
:poklona:

https://us25.chatzy.com/83438592067802
Quicksilver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 07.březen 2010 - 21:09
satelitni prijimac: AMIKO VIBER COMBO HDD

Re: by BextrH

Příspěvek od Quicksilver »

Me to fascinuje pouzil jsem tedy Fitr a bezi 29 serveru dole vidim stabilita 97 procent a pak bezi Nova HD pres Skylink
a zasek ,jede to po par sekundach zase zasek. Co jsem vysledoval tak to obcas pise tohle ....
(cccam) cccam(r) t2.cccambird.com: login failed, usr/pwd invalid
To by treba mohlo byt ono proc to treba dela ze z niceho nic nejsem prihlasen na server.
Kazdopadne tam nainstaluju z aplikace Gcam jestli to pomuze. Diky

Edit: Tak me pomohlo NCam: 12.5 Build: 28-03-2022 Compiler: mipsel-tuxbox-linux-gnu-libcurl
Total OK: 241 (100.00 %) Total NOK: 0 (0.00 %)
+ Fitr a nasledne + restart Ncam. A slape to jak hodinky.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Tak jsem zase proseděl mraky času u ladění četu v enigmě.
Tak a teď bych to bral, tak nějak za dokončené.
Takže nyní, když přeinstalujete plugin ...Stream Hunter
Po vstupu do četu vás to vyzve aby jste si vytvořili přezdívku.
Nacvakáte tam nějakou přezdívku a zeleným uložíte.
Potom se dostanete na (čet) a můžete číst. Když zmáčknete EXIT, tak vyskočíte na klávesnici.
Zde už píšete přímo text. Když máte napsáno, zmáčknete zelené a text se odešle na čet i s vaší přezdívkou.
Přesdívka zůstává uložená na trvalo. Jediné co ji vyresetuje, je přeinstalování ...Stream Hunteru.
Pak to bude chtít na začátku přezdívku znova. Přezdívka se automaticky připisuje k (E2). Díky tomu se pozná, že člověk píše z přístroje s enigmou a ne z počítače. Každý text si můžete rozkliknout a on se ukáže celý. Mělo by jít psát písmena s háčky a čárky a i ostatní symboly. Možná mě nějaký utekl, ale základ jde všechen. Poslední úpravu jakou chystám je, aby se čet automaticky aktualizoval a nebylo potřeba se do okna vracet, aby se zaktualizoval. Seznam aktivních uživatelů bohužel nedokážu udělat. Ale tak co, napíšete a uvidíte. Můžete to brát třeba i jako vskazovník. Tak jo, díky a vyzkoušejte to.
Hezký den. Aktualizujte ze ZOOMu ...Stream Hunter ...v ZOOMu na hlavní straně zmáčknete (8) a potom (1)
:poklona:

ps. na obrázku je test četu. Ty spodní, to jsem zkoušel postupně klávesy, jestli fungují. (kalibrace)
ch.jpg
Quicksilver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 07.březen 2010 - 21:09
satelitni prijimac: AMIKO VIBER COMBO HDD

Re: by BextrH

Příspěvek od Quicksilver »

Co čert nechtěl Ncam slape luxusne,ale už mě to udělalo 3x komplet se vypne.
Dokonce pokud žádám IP adresu a kliknu na Ncam tak stránka nejde načíst.
Pokud dám restart Ncam tak linky naběhnout zas to slape do dalšího vypadku.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Já mám na to jednu dobrou radu, která pomůže vždy, jen stím je práce :-)
Přeinstaluj image a vše tam postupně od začátku nainstaluj.
Přeinstaluješ to, nastavíš, obraz, internet, družici.
Nainstaluješ ZOOM, ...pokud image již nemá v základu, jakože dnešní už mají, tak případně ze ZOOMu nainstaluješ (curl)
Nainstaluješ tam ze ZOOMu z Doplňků setting a Ncam. Já používám nějaký ten prostřední Ncam. POkud nemáš Dreambox, ....instaluješ (ipk)
No a pokud jsi toto vše splnil a máš nainstalovaný a funkční setting i Ncam. Dáš stáhnout servery a za okamžik ti naskočí obraz a už se jen koukáš :-) a celej den si toho nemusíš všimnout. Takto mě chodí bez problému AZBOX i Octagon.
Pokud se ti tam někdy něco sra..o bude se to s...át stále, dokud to celé neuděláš čisté. Chce to jen zabrat a přeinstalovat to, zvládneš to i z gauče :-) Nebudu tomu říkat práce, protože ta vypadá jinak a na židli to není :-)
Quicksilver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 61
Registrován: 07.březen 2010 - 21:09
satelitni prijimac: AMIKO VIBER COMBO HDD

Re: by BextrH

Příspěvek od Quicksilver »

A jakou verzi Ncam používáš ? Já jsem tam dával 12.5 třeba je problémová . Vím že jsem kdysi dával Oscam nejnovější verze a dělalo to pak problémy. Myslím že tomu tak bylo taky že se to celé seklo a nesla načíst ani adresa.
Mam Amiko Viper Combo HDD tak je možný že se tam něco zblázní.
Každopádně taťka má Octagon 8008 tak mu tam pak budu dávat také Ncam protože stejně problémy co jsem měl bylo i tam. Jinak jedu na OpenATV 6.4.
Ani nevím jestli má smysl tam dávat novější verze pokud to tak nějak šlape.

EDIT: Nachodil jsem jeste na doporuceni Ncam 13.5 tak snad to konecne zazene problemy. Kazdopadne vypadky jsou pryc.
Snad se to jiz nebude vypinat uplne :-)
cotynato
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 95
Registrován: 23.srpen 2016 - 13:49
satelitni prijimac: Octagon SF4008

Re: by BextrH

Příspěvek od cotynato »

BextrH píše::idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Dnes mi nemoc dovolila trochu posedět u počítače.
Oprášil jsem pro vás jeden starší plugin a občerstvil pár serverů pro něho.
Jen jsem jich tam pár namrskal na test a už jsem to tak nechal.
Pokud nemáte plugin ...MultiStalker tak nainstalujete ze ZOOMu viz obrázek.
Pak dáte stáhnout servery (servers) viz obrázek.
Po zapnutí pluginu dáte v portals načíst modrým nové servery a použít.
Potom vyberete třeba hned první řádek, dáte ok a potvrdíte že ho chcete používat.
Mě osobně se osvědčilo v nastavení přehrávače, přepnout integrovaný na ten druhý a uložit a vyskočit.
A pak už jen v levém horním rohu otevřete rubriky a koukáte.
serv.jpg
Ahoj. Kam se stahují servery pro Multistalker? Dají se manuálně editovat?
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:!: :arrow: Ahoj. Servery nalezneš v /home/...stalker.conf :idea:
Když se budeš snažit tam něco přidávat, nebo ubírat, snaž se aby to mělo stále stejný formát.
Aby to bylo očísované a ta adresa aby vypadala jako ty co tam již jsou. Pokud ty servery někde nalezneš na internetu, musíš se snažit je tam napsat a upravit aby to bylo stejné, jako to, co tam již je. Pak ti budou fungovat. Přepíšeš to (upravíš) a uložíš. Pak to v pluginu, myslim že modrým načteš. Pomocí OK pak server potvrdíš jako vybraný. A jdeš koukat. Ty servery když budeš hledat, na hodně stránkách píšou i jejich platnost a obsah.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Trochu jsem si ještě pohrál s funkcí (chat) v pluginu ...Stream Hunter
Nyní díky ....mfpman máme i automatickou aktualizaci chatu.
Přidal jsem odpočítávání dvaceti vteřin a pak se automaticky aktualizuje okno s četem.
Pro aplikaci změn, přeinstalujte ...Stream Hunter
Na hlavní straně ZOOMu ...stiskněte postupně tlačítko (8) a pak (1).
:poklona:
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Aktualizujte ZOOM. Pár serverů opraveno, něco přidáno.
Ale do budoucna, už moc zázraků nečekejte.
Nechci malovat čerta na zeď, ale bude jich spíš stále méně a méně.
:poklona:
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Do pluginu Stream Hunter jsem nacpal rubriku ...Sexy hra
Je to hra pro pár. Jak už název napovídá, netřeba hodně komentovat o co jde.
Jsou to otázky, úkoly a videa. Můžete to použít, třeba jako zpesření intimního vztahu s partnerkou.
Hra je zatím funkční pouze v HD skinu, takže na některém zařízení nemusí fungovat správně.
Pokud se zobrazuje tak, jako na obrázku, je to správně.
pro přidání funkce...nainstalujte znovu ze ZOOMU ...Stream Hunter
pro nalezení rubriky, spusťte Stream Hunter a na dál. ovladači šipkou směrem nahoru
:poklona:
Sexyhra.jpg
george400
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 25.leden 2020 - 12:49
satelitni prijimac: Octagon SF8008

Re: by BextrH

Příspěvek od george400 »

Škoda, že ta plná verze zoomu nefunguje s novými openatv 7.3 - verze pythonu 3. Běží tam pouze verze lite - kde teda nic moc nastavovat nejde. Takže raději funguju dál pod loňskou 6.4. Je nějaká naděje do budoucna to předělat celé na python 3 ?
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Děkuji za poděkování jirka1951 za novou funkci.
:book:
Ahoj george400.
Jen doplním, že pokud náhodou hned neodpovím, není to že bych se na to vyprdnul, ale spíš, že jsem si toho nevšimnul.
Už sem zas tak často nechodím a jsem hodně v práci. Co se týká toho py3. Už jsem se za ten čas toho spoustu naučil, ale
zatím to stále není tolik, abych mohl ZOOM komplet předělat do py3. Hodně mě pomáhá umělá inteligence, když nevím jak
něco napsat, poradí mě. Nebo když mám chybu, napíše mě co mám špatně. Ale i to nestačí. I kdybych ji dal celý kod pro ZOOM, jakože navíc ona to celé neudělá najednou. Stejně by to pak nešlo. Zkoušel jsem to. Py3 má spoustu věcí které 2,7 nemá a naopak něco trojka (už) nemá protože to bylo zastaralé. Když jsem nouzově udělal ten ZOOM lite pro py3, byl to jen hodně jednoduchý plugin, který jen spouští skripty. A ty jsem také musel přepsat. Ten ZOOM jich má neuvěřitelných možná kolem 400 až 600. Předělat vše by bylo snad na měsíce nepřetržité práce. Přeci jen se ten ZOOM vyvíjel roky a postupně jsem tam přidával růzé funkce. Na druhou stranu, co od něj potřebujete? Stáhnout servery a koukat. Ruku na srdce, kolikrát člověk použije ostatní funkce. Já používám jen doplňky, kde používám když přeinstaluji E2 tak si tam například pro AZBOX který už nemá podporu stáhnu, curl,feed,exteplayer3(service app),setting skylink,ncam a Stream Hunter. A to je asi vše. Víc není potřeba. Zoom je něco jako auto, kde si můžeš pustit světla, stěrače a další blbosti. A má svou nádrž s benzínem (servery) Bohužel do této nádrže už nejde sehnat nové palivo, prostě už se další nedělá. Takže ZOOM jede na to co je v nádrži. Bohužel to palivo postupně ubývá. A proto se stává že nám motor začíná vynechávat. Jednoho dne nám dojde úplně a ZOOM se zastaví. Stále budou fungovat všchny věci které jdou jen na baterku, ale nic co potřebuje palivo. Jinak pokud se mohu trochu pochválit, když se na vše podívám s odstupem času, co vše se mě povedlo udělat a sám se tomu až divím. Dejme tomu ...Stream Hunter. V TV dávají film a mě štve že ho nemám od začátku a nebo není s českým dabingem. Zmáčknu tam funkci, najít právě vysílaný film a hle, za dvě vteřiny film naskočí a můžu koukat. Bohužel jsem to udělal nešťastně, že to vyhodí hned první nález a víc nic. Ale to se dá vyřešit vyhledáváním filmu pomocí ...napsáním názvu na virt. klávesnici a vyhledat. A spousta dalších funkcí. Jako dobře myšlená funkce CHAT. Myslel jsem to dobře, aby se lidé mohli spolu bavit a psát si vzkazy. Bohužel jsem to nedomyslel, že už na to dnes nemá nikdo čas. (ani já) Tak tam začal server té stránky, generovat nějaké smyšlené vzkazy na erotické seznamky, nebo co to je v tom já nemám prsty. Ale stále se tam dá psát. Stále to funguje, jak z PC tak z satelitu u TV pomocí dálkového ovladače. Nebudu se dál zbytečně rozkecávat, vše důležité jsem napsal. ps. občas si přeinstalujte ...Stream Hunter. Někdy tam něco přidám,opravím atd. ale už to nijak neoznamuji. ZOOM nechávám spíš setrvačností ...no ..dejme tomu ..dojet.
Mějte se dobře. Přeji příjemnou a klidnou neděli, odpočívejte. Já to udělám taky.
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
I když se mě do toho už moc nechtělo a docela jsem měl problém vzpomenout si jak se vše dělá...
Opravil jsem pár serverů a pár jich smazal. Jen co se týká stažení všech serverů najednou.
Mělo by to být rychlejc stažené ...a o pár jich bude víc. No ..pár je dva.
Na druhou stranu, ...lepší jeden dobrý, jak sto špatných.
Pro aplikaci změn ...přeinstalujte ZOOM.
:poklona:
jirka1951
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 12.září 2021 - 18:32

Re: by BextrH

Příspěvek od jirka1951 »

Úplná přeinstalace , nebo je aktualizace ZOOM ?
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

Ahoj. ...aktualizace.
Ono tak v podstatě dojde k přeinstalaci.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 21.listopad 2023 - 11:28, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:love9: Se zármutkem v srdci bych Vám chtěl zdělit, že nás 23.11.2023 opustil
jeden z nás. Dlouholetý satelitní nadšenec a super člověk Otto Scheufler.
Do poslední chvíle bojoval jako lev. Stále mě udivoval, jak i s léčbou rakoviny, dokázal být plný elánu a síly,
jako by mu vůbec nic nebylo, přitom mu muselo být hrozně. A s jeho odkazem že 83 je jen číslo, budeme
pokračovat dál. Čest jeho památce. Další aktualizace ZOOM mu bude věnována v logu. (obrázku)
ZOOM.png
ZOOM.png (3.37 KiB) Zobrazeno 983 x
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: by BextrH

Příspěvek od VTronik »

Čest jeho památce...
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
BextrH
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 509
Registrován: 24.červen 2007 - 14:29
satelitni prijimac: IP BOX 250S AZ BOX HDElite
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: by BextrH

Příspěvek od BextrH »

:idea: Vážení přátelé a kamarádi.
Měl jsem teď trochu čas, tak jsem udělal pár úprav a oprav.
V ZOOMu ve stažení všech serverů, jsem přidal dva dobré servery.
Aktualizujte ZOOM.
V pluginu ...Stream Hunter jsem opravil rubriku (Legendární filmy 1. a 2.) a něco tam přidal.
Dále jsem přidal rubriku Legendární herci. Máte tam možnost hledat film v seznamu, podle herce.
A pak jsem opravil rubriku ...hledej Youtube
Nainstalujte ze ZOOMu znovu ...Stream Hunter. Stačí v zoomu na ovladači stisknout tl. 8 a pak 1.
Stream Hunter se automaticky přeinstaluje.
Žádné parádičky a stromečky jsem letos nepřidával.
Do Nového roku přeji, ...hodně štěstí, zdraví, lásky a klidu.
A hlavně, ...ať už nás nikdo další neopustí.
:poklona:
Odpovědět

Zpět na „Plugins“