Full HD Glass 17

Moderátoři: EnoSat, Surtep

Odpovědět
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: HDGlass 17

Příspěvek od Radovan111 »

Tak picon cz. necháme a ted bych se teda zdvořile zeptám mám hd glass 17 stažen přes lokální balíčky a umístěn v usr/share/enigma2/hd_glass17 a potřebuji picon afresář a konfigurační soubor na media/usb- tak se z dovolením zeptám jestli mám tu cestu dobře zvolenou at nestahuju furt jak vůl a neporušuji pravidla viz obr. a zda mě někdo vysvětlí zdvořile proš něco jde stáhnout přes hd glass 17 a něco ne viz obr?
např. nejdou stáhnout
picon 400x240 zádné
picon 220x142 žádné
picon 100x90 žádné
picon 50x30 žádné
picon OLED žádné
a ostatní všechno jde viz obr 1. co jsem tak blbý už že to mě nejde? :cry:
Která ta cesta zdvořile prosím je správná?
Přílohy
picon adresář HD Glass.JPG
cesty.JPG
seznam1.JPG
seznanam.JPG
Naposledy upravil(a) Radovan111 dne 12.leden 2023 - 21:13, celkem upraveno 1 x.
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: HDGlass 17

Příspěvek od Radovan111 »

Spacer píše:A títo všetci majú občiansky preukaz.
ku..a tak pardon no tak dobře no tak neumím to no tak hlavně že někdo je perfektní a dovede se vysmívat však na každého dojde mame to tu jenom vypůjčené na tom světě, ale v pohodě to nevadí
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: HDGlass 17

Příspěvek od chocholousek »

FHDG a stejne tak plagin Chocholousekpicon maji identicky zdroj (picon.cz) pro stahovani picon, a je naprosto jedno co pouzijes pokud mas ban na picon.cz uz si to pochopil?
Muzes sem dat dalsich 20 obrazku nepomuze ti to.
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: HDGlass 17

Příspěvek od Radovan111 »

Jejda já už nic stahovat nebudu přísahám mě se jedná jestli mě někdo by poradil jestli mám dobře ty cesty proboha? A proč to proboha tam nenapíše když je to tak dokonalé nemyslíte? aspon by se to dál nestahovaslo a nesnažilo znova stahovat jako já tak si vůl jako já myslí že mám špatně cesty a proto se to snaží stahovat znova a znova a vymazávám flešku atd kde to je stažené tak je to podle mě nesrozumitélné nezlobte se přísáham už nic nestahuju ale ještě prosím vysvětlení proč to nenapíše že moje ip má ban a píše to jisté chyby a jen něco jde stáhnout- prosím o zdvořilé vysvětlení?
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 12.leden 2023 - 21:36, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: HDGlass 17

Příspěvek od Radovan111 »

Takže cesty mám správně to je že jsem to stahoval x krát?
Má tam bý když chci mít picon na usb
cesty media/usb?
nebo prosím
media/usb/hdg_17_files? prosím?
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: HDGlass 17

Příspěvek od mfpman »

Nepise to z logickeho dovodu ak prepacis tak ti to vysvetlovat nebudem lebo by sa to aj tak minulo ucinku. Proste sa s tym zmier a nestahuj to jak jelito dookola. Skus skor niekoho poprosit nech ti da pozadovany rozmer a styl cez PM (niekde zazdiela archiv 7z) alebo rob to co doteraz a nedockas sa ani do dalsich Vianoc.
Dreamplex 8000
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: HDGlass 17

Příspěvek od Radovan111 »

Dobře omlouvám se tak závěr je asi takový- příklad za měsíc nebo za X měsíců si dovolím najet třeba na nabídku stahování v HD Glass 17 pokud ho budu mít a dovolím si najet příklad na picony bílé a vyberu třeba 23,5E a dám stáhnout a pokud mě to napíše chyba stahování tak jsem pořád BAN a nepokoušet se o nic dalšího stahovat ano? Jednoduchá odpověď ano? A už končím
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: HDGlass 17

Příspěvek od chocholousek »

mfpman píše:Nepise to z logickeho dovodu ak prepacis tak ti to vysvetlovat nebudem
Ano mas naprosto pravdu, vypisovat co a hlavne proc neni moc chytre...
Radovan111 píše:příklad za měsíc nebo za X měsíců si dovolím najet třeba na nabídku stahování v HD Glass 17 pokud ho budu mít a dovolím si najet příklad na picony bílé a vyberu třeba 23,5E a dám stáhnout a pokud mě to napíše chyba stahování tak jsem pořád BAN a nepokoušet se o nic dalšího stahovat ano? Jednoduchá odpověď ano? A už končím
Ano rozumim jsi nespokojen. Kdyz se kouknu do logu tak nedelas nic jineho nez dokola porad stahujes to same, a to hned nekolikrat denne. Kdyby to delala vetsina tak ves ze uz zadne picony ke stazeni nejsou. Cela sranda s picon.cz jede na infrastrukture ellano.sk a hlavni nac ellano svoji internetovou infrastrukturu ma je asi logicky podnikani. Kdyby celou kapacitu spolkli lide co stahuji picony co by se stalo? Jede to rychle a funguje to vyborne a ja chci aby to tak zustalo co mozna nejdele.
Jeden priklad za vsechny: Chodil na picon.cz nekdo s arabskou ip a pouzival nejaky stahovac vzdy si stahl nekolik stovek baliku. Behem jeho stahovani se nikdo jiny na picon.cz nedostal nastavil si to tak ze stahoval deset ale i dvanact baliku soucasne. Mozna to bylo maximum co dovolila kapacita linky, netusim. Diky tomu ze stahoval stovky baliku netrvalo to minutu ale desitky minut, je to dobre? Myslim ze neni, a vzdy je treba proti ruznym extremnostem bojovat, dnes uz nestahnete ani dva baliky soucasne vzdy jeden po druhem. A ruku na srdce vadi to nekomu?

Tak preci jen neco malo jak funguje hlidac=banovani na picon.cz:
Za posledni tyden jste porusili pravidlo cislo jedna uhrnem dva uzivatele. Pri poctech uzivatelu kteri chodi a stahuji picony je to mizive promile vlastne desetiny promile.
Omezovani bananovac nebo rikejte si tomu jak chcete, funguje dinamicky a vliv nato jak se tento omezovac zachova ma vice nez jeden parametr. Vypocet zde nikdy nedam ale ves ze jsem se dival a i vcera si od picon.cz dostal = stahl bez problemu vice nez sto balicku picon = bez omezeni a bez problemu. Maximalni pocet balicku ti o5 nikdy nepovim ale funguje to o5 dinamicky v zavislosti natom jak se chovas co delas na picon.cz, takze ti jez se chovaji slusne si logicky jednorazove stahnou vyrazne vice nez ti jez se takto nechovaji.

Kód: Vybrat vše

4 – Aktualizujte picony maximálně jednou za týden, aktualizace balíčků se prováděna jednou týdně ne častěji.
Vse je udelano a nastaveno tak aby ti jez toto dodrzuji stahli sve picony bez nejmensiho problemu a nikdy nebyli omezeni.
Uživatelský avatar
VTronik
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1027
Registrován: 21.srpen 2012 - 20:12

Re: HDGlass 17

Příspěvek od VTronik »

To co píšeš, mohu jen potvrdit z pohledu normálního uživatele, který si jednou za čas stáhne picony do svého stroje. Neměl jsem a nemám se stahováním žádné problémy.
VU+ Duo4K SE, Dual DVB-S2, Dual DVB-T2, SSD Samsung 870 2TB
VU+ Duo2, 2x DVB-S2, SSD Patriot 1TB
MAX T90, Skylink
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: HDGlass 17

Příspěvek od Radovan111 »

Ale nespokojen proč? Tak jak to čtu je to pravda já to nevěděl nepřečetl jsem si pravidla- tak když mě to někdo rozumě vysvětlí tak i poděkuji dyť to není potřebné k žívotu ty picony já mám i picony staré uložené můžu si jich tam manuálně zadat přes FTP jednotlivě já jsem to opravdu přísahám nechtě dělal

opravdu já fakt jsem několik měsíců do toho boxu nedrbal až se cosi stalo při aktualizaci softwaru co tam mám nastavené asi blbě aby mě to aktualizovalo pokaždé po nabotování- musím to změnit tak to nenajelo ta E2 -zálohu jsem neměl měl respektive nějakou starou když jsem si box kupoval tak jsem to musel instalovat všecko znova i HD Glass 17, navíc mě nefungoval ani OSCAM- Config - měl jsem blbe nastavené cesty- což mě tady poradili za což jim všem moc děkuji

ano už vlastně vím jsem chtěl hlupák tam použít ten Ultra HD Glass 18 což nefungovalo a nenajelo, což jsem se taky zde dozvěděl že to nefunguje na UHD Dreamboxy to jsem taky bohužel nevěděl

tak už když jsem si do boxu nahrál ten plugin HD Glass 17 tak jsem mě to už od začátku nešlo dobře stahovat- přísahám dělal jsem to nechtě
zkoušel jsem to v domění že mám já někde chybu- tak jste mě to měli prominte napsat do soukromé zprávy at už přestanu
že tím poruším pravidla a picon cz jsem nikdy před léty nepoužil- přísáhám tak se všem omlouvám už nebudu nic z HD Glassem 17 dělat ani na picon. cz

Omlouvám se a respektuji to :)
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: HDGlass 17

Příspěvek od chocholousek »

Radovan111 píše:Ale nespokojen proč? Tak jak to čtu je to pravda já to nevěděl nepřečetl jsem si pravidla- tak když mě to někdo rozumě vysvětlí tak i poděkuji dyť to není potřebné k žívotu ty picony já mám i picony staré uložené můžu si jich tam manuálně zadat přes FTP jednotlivě já jsem to opravdu přísahám nechtě dělal
Nevedomost neomlouva, nikoho nezajimaji pravidla az do chvile kdy narazi na problem. Vlasne jsi vyjmecny, protoze se hned tak nekomu tohle nepovede aby se musel s pravidly seznamit.
Radovan111 píše: tak jste mě to měli prominte napsat do soukromé zprávy at už přestanu
Ale no tak vazne si myslis ze kdyby si v profilu nemel napsane ze jsi ze Vsetina ze bych byl schopen poznat o koho jde? A i kdyby, vazne si myslis ze sedim u logu a vyheldavam kdo a co abych si mohl napsat s nekym o kom nic nevim a neznam ho? Logy jsou presne pro tento pripadek, kdyz se nekdo ozve, abych mohl jednoduse rozpoznat ze vo co goo! Do te doby to funguje bez zasahove samo!
Radovan111 píše:přísáhám tak se všem omlouvám už nebudu nic z HD Glassem 17 dělat ani na picon. cz
Ano muzes odedneska chodit kolem picon po spickach a delat jakoze nic. Nebo si dej pred TV lavor s teplou vodou hod se do klidu a tak jako tisice jinych si vse stahni treba zitra, mimochdem uz dnes kdyz si se pripojil nekdy po pul noci ona "hlidaci dinamicka ochrana" by ti dovolila stahnout nekolik malo balicku, a cim dele budes v klidu pak uz budes moci stahovat bez "omezeni", teda treba ony vsechny piconky co ve FHDG pouzivas.
Neberu to osobne, nedela mi to radost, ale je to nutnost. Osobne jsem presvedcen ze kdybych nemel vytvorenou alespon nejakou ochranu (nikoliv gumovou) download linek na piconky, tak uz picon.cz neni. Lide jsou schopni vymyslet nekdy neuveritelne zverstva clovek si pak rika, proc zrovna tohle nekdo dela?
Uživatelský avatar
Radovan111
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 536
Registrován: 29.leden 2014 - 11:17
satelitni prijimac: Dreambox DM920UHD, TBS5925
Bydliště: Vsetín

Re: HDGlass 17

Příspěvek od Radovan111 »

Ano rozumím všemu myslel jsem že byla chyba v boxu, nebyla byla chyba ve mě přiznávám a omlouvám se s úctou Radovan :poklona: Ano naprosto souhlasím že zabezpečené to musí býtjá vím a chápu stojí to hodně úsilí a práce toto vytvářet, no už nepíšu at nespamuju zbytečně
Boxy - DREAMBOX DM920 UHD, Amiko Alien2 Triple+-úplně k ničemu , DR HD F16 , Motor Strong, satelitní parabola Fuba 100cm, satelitní karta TBS 5925, Humax DV 1100S- úplně ale úplně k ničemu :) :) :) :)
efly1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 40
Registrován: 08.říjen 2011 - 12:53

Re: HDGlass 17

Příspěvek od efly1 »

Prosím o info, či vám správne funguje zobrazovanie počasia vo VTi 15.0.02 cez MSM.
VU+Uno 4K SE, VTi 15.0.02 FHDGlass v. 8.17.
Ďakujem.
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: HDGlass 17

Příspěvek od 9000peter »

Nie nefunguje.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
radin
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 05.březen 2011 - 19:03
satelitni prijimac: VU+ Ultimo 4K , Dreambox 920
Bydliště: Vyškov

Re: HDGlass 17

Příspěvek od radin »

Také potvrzuji MSN počasí opět nefunguje.
sat12
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 08.únor 2019 - 9:26
Bydliště: jižníčechy
Kontaktovat uživatele:

Re: HDGlass 17

Příspěvek od sat12 »

Já jsem zkusil: OpenWeather
Výsledek je na fotce . Jen jsem nedostal počasí na více dnu .
Přílohy
Snímek obrazovky 2023-01-21 103019.jpg
ULTIMO-HD @ Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/DVB-S2_DM-900 RC20 -DVB-S2X
ZIDOO-X9S + Z1000- LCD SPF-107H
PARABOLY 2xT_90 / motor SuperTack-II-středoavá 180+140 + 16 LBN q
LG 86sm9000 / lg sk10y + lg spk8 / yamaha rx‑a2060 / 7.1.2 / Panasonic DMP-UB900 / TCL 55C715
skype:emilsat
původní nick : emilsat
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: HDGlass 17

Příspěvek od 9000peter »

sat12 kuk sem.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
sat12
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 08.únor 2019 - 9:26
Bydliště: jižníčechy
Kontaktovat uživatele:

Re: HDGlass 17

Příspěvek od sat12 »

9000peter
Díky , mam to nastavení na stejné . ( PLI_ 8.3 )
ULTIMO-HD @ Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/DVB-S2_DM-900 RC20 -DVB-S2X
ZIDOO-X9S + Z1000- LCD SPF-107H
PARABOLY 2xT_90 / motor SuperTack-II-středoavá 180+140 + 16 LBN q
LG 86sm9000 / lg sk10y + lg spk8 / yamaha rx‑a2060 / 7.1.2 / Panasonic DMP-UB900 / TCL 55C715
skype:emilsat
původní nick : emilsat
ENCORE33
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 20
Registrován: 22.listopad 2007 - 8:26
satelitni prijimac: VU+Solo2

Re: HDGlass 17

Příspěvek od ENCORE33 »

Ahojte, mohol by niekto napísať postup alebo nahrať fotky že ako nastaviť HD Glass 17 v.8.17
rom2005
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 179
Registrován: 19.červen 2012 - 19:25

Re: HDGlass 17

Příspěvek od rom2005 »

Lepší bude, když si po instalaci HDG stáhnete nápovědu (přímo v pluginu). Tímto získáte ilustrační obrázek ke každé položce v nastavení pluginu.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 23.leden 2023 - 23:09, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
DM 920, Unstable 19-2-2019 + GP4, diseqc m. Moteck SG 2100A + Gibertini 125Al (Ku 85,2°E - 45°W), Emme Esse 125Al (multif. 36°E circ. pol. + 23.5°E), Gibertini 125Al (fix 56°E circ. pol.), diseqc m. Stab H-H 120 + Emme Esse 125Al (C-band circ. pol.); Octagon SF4008 + TBS5925, img SDGr4 (Abertis)
Odpovědět

Zpět na „Skins“