ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
djcuky
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 01.červen 2010 - 16:31
satelitni prijimac: VU+ UNO 4K SE

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od djcuky »

minestra píše:Hledal bych jak píše nápověda:
(Name) 'st' a zkopirujte si jeho hodnotu (Value), bude to hodne dlouhy retezec zacinajici vetsinou ey...
Zdravím. Mám ten istý problém ako cotynato. Používam Google Chrome. Idem presne podľa návodu. V cookies nie je položka www.eurosportplayer.com ale www.eurosport.com. A v týchto cookies žiadna položka "st" nie je. Ďalej mi nie je jasné, že mám skopírovanú hodnotu ( začína väčšinou na ey... ) uložiť do súboru cookie. Ten súbor cookie nájdem kde? Alebo ho mám vytvoriť? Ak áno v čom? S akou príponou a s akým programom? Skopírovať potom súbor do adresára usr/lib.... mi je jasné. Sorry ale ten návod je pre začiatočníkov ako som ja nezrozumiteľný.
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od skyjet »

Postup pre chrome/operau. Prihláste sa na eurosport.com a kliknite vpravo hore na Account. Potom kliknite na kladku v adresnom riadku a vyberte "Súbory cookie".
st1.png
Následne po troche hľadania nájdete st cookie:
st2.png
Obsah st skopírovať do súboru cookie (bez prípony) postupom uvedeným changelogu. Vysvetľovať ako sa pripojiť na prijímač a ako vytvoriť súbor nie je účelom tohto vlákna.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
cotynato
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 95
Registrován: 23.srpen 2016 - 13:49
satelitni prijimac: Octagon SF4008

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od cotynato »

djcuky píše:
minestra píše:Hledal bych jak píše nápověda:
(Name) 'st' a zkopirujte si jeho hodnotu (Value), bude to hodne dlouhy retezec zacinajici vetsinou ey...
Zdravím. Mám ten istý problém ako cotynato. Používam Google Chrome. Idem presne podľa návodu. V cookies nie je položka http://www.eurosportplayer.com ale http://www.eurosport.com. A v týchto cookies žiadna položka "st" nie je. Ďalej mi nie je jasné, že mám skopírovanú hodnotu ( začína väčšinou na ey... ) uložiť do súboru cookie. Ten súbor cookie nájdem kde? Alebo ho mám vytvoriť? Ak áno v čom? S akou príponou a s akým programom? Skopírovať potom súbor do adresára usr/lib.... mi je jasné. Sorry ale ten návod je pre začiatočníkov ako som ja nezrozumiteľný.
Včera jsem se s tím jebal asi hodinu a povedlo se.

Příhlaš se na eurosport.com a pusť nějaký video. Pusť konzololi F12. Zaklikni si aplikaci, cookies - viz můj obr. Nedřív tam žádný st není, ale dej obnovení stránky a naskočí tam. Zkopíruj si ey...... soubor cookies.txt si v adresáři dle popisu vytvoř.

Kdyby něco, ozvi se...
Přílohy
Snímek obrazovky 2023-06-01 195552.png
djcuky
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 01.červen 2010 - 16:31
satelitni prijimac: VU+ UNO 4K SE

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od djcuky »

Super, nikde nebolo spomenuté, že treba dať obnovenie stránky, už tam ten st mám. Ale problém je, že som skopíroval hodnotu do wordpadu a nazval som ho cookies.txt a nefunguje to.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 02.červen 2023 - 17:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
djcuky
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 01.červen 2010 - 16:31
satelitni prijimac: VU+ UNO 4K SE

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od djcuky »

skyjet píše:Postup pre chrome/operau. Prihláste sa na eurosport.com a kliknite vpravo hore na Account. Potom kliknite na kladku v adresnom riadku a vyberte "Súbory cookie".
Následne po troche hľadania nájdete st cookie:
Obsah st skopírovať do súboru cookie (bez prípony) postupom uvedeným changelogu. Vysvetľovať ako sa pripojiť na prijímač a ako vytvoriť súbor nie je účelom tohto vlákna.
No tak díky. Pripojiť na prijímač nie je problém. Ale napísať jednou vetou ako na ten cookie súbor by bolo fajn aj keď to nie účelom tohoto vlákna.
Naposledy upravil(a) djcuky dne 02.červen 2023 - 9:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 482
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od siletblok »

djcuky píše:...... Ale problém je, že som skopíroval hodnotu do wordpadu a nazval som ho cookies.txt a nefunguje to.
A to mas taky velky problem si ten subor cookies.txt premenovat iba na cookies ?
Autor pluginu ti jasne napisal ako sa ten subor ma volat ale ty nieeee, ides si po svojom a este mas blbe pindy ze ti to nejde.
skyjet píše:......Obsah st skopírovať do súboru cookie (bez prípony) postupom uvedeným changelogu.
A bud rad, ze ti vobec niekto odpisal. :poklona:
Obrázek
djcuky
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 01.červen 2010 - 16:31
satelitni prijimac: VU+ UNO 4K SE

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od djcuky »

Sorry, že tu otravujem ale nešlo mi to ani s príponou ani bez prípony. Urobil som celý postup znovu a rozbehlo sa to. Takže díky :).
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 11.červenec 2023 - 15:41, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
ivo2001
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 24.únor 2008 - 12:58

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od ivo2001 »

Dobrý den.

Mám tip na možné vylepšení Eurosport Playeru ... nebylo by možné udělat export nabídky Euro Playeru přímo do
settingu E2 ? ... podobně jako je to u Sledování O2tv ...

U Euro Playeru se nabídka streamů mění, tak kdyby tam byl update přenosu ... co 1 minutu ...

Nevím, jestli je to možné ... pouze myšlenka ...

Ivo
Uživatelský avatar
EnoSat
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2740
Registrován: 20.únor 2008 - 19:16
satelitni prijimac: Dreambox - Dr.HD F16 - TBS5925
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od EnoSat »

vo verzii 1.x.x ?
ROVER TAB900+ , Televes H30 FLEX
Gibertini OP100LN /85E-53W/
WaveFrontier T90 /51E-39E-36E-33E-28E-26E-23E-19E-16E-13E-9E-7E-5E-2E-1W-4W/
Edision MIO+ 4K, Octagon SF8008, Mutant HD51, QVIART Lunix, Ustym 4K S2 OTT, VU Solo4K, Dreambox 900UHD/7020HD/500HD, TBS-5925/5530/5220
ivo2001
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 24.únor 2008 - 12:58

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od ivo2001 »

djcuky píše:Sorry, že tu otravujem ale nešlo mi to ani s príponou ani bez prípony. Urobil som celý postup znovu a rozbehlo sa to. Takže díky :).
18.Leden 2022 jsem do tohoto vlakna ulozil soubor, ktery na prihlaseni funguje. Jen tam nakopirujes sve udaje ... Edituj to v Poznamkovem bloku nebo PS Padu ...
ivo2001
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 24.únor 2008 - 12:58

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od ivo2001 »

Funguje v Archivu stream ČT Sport Plus ... v addonu iVysílání ?

Děkuji
ivo2001
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 45
Registrován: 24.únor 2008 - 12:58

Re: ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Příspěvek od ivo2001 »

Jen hlásím ...

Mám od známého přijímač Formuler 1 ... 3 tunery ... celkem mašina

čistá instalace OpenATV 6.4 (poslední verze) ... po instalaci Archivu (a aktualizacích) ... addon iDNES jde bez problémů,
addon iVysílání ČT po spuštění vytuhne a už pomůže jen vyndat z elektriky ... nebo přes telnet init 6 :)
Odpovědět

Zpět na „Plugins“