ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Tak jsem dnes konečně promazal téma. Do prvního příspěvku jsem vše doplnil, co jsem považoval za podstatné. Nechal jsem jen to, co si myslím, že bylo či je důležité. Úplně se mi ulevilo, najednou mám místo cca 80 příspěvků jen cca 22 :D
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

zero píše:
misanov píše:
zero píše:Zdravím, poprosil bych o pomoc. Mám nainstalovaný plugin ArchivCZSK premium, který funguje bez problémů. Kvůli SC2 jsem přes SSH nainstaloval ArchivCZSK v1.3.1 + subssupport 1.5.8, provedl všechny nabízené aktualizace, ale plugin se nespustí. Zobrazí se okno "Kontroluji aktualizace" a následuje Blue Screen a restart boxu. V příloze zasílám log. ArchivCZSK v1.3.1 jsem zkoušel odinstalovat a instalovat znovu, ale beze změny.
Tady nepomůže log archivu, když to spadlo, pošli crashlog, měl by být v /home/root/logs
V příloze posílám crashlog.
Mrkni do /etc/enigma2/settings jestli tam nemáš u nějaké *.auto_addon_order nečíselnou hodnotu. Případně všechny tyhle *.auto_addon_order řádky klidně smaž ať máš jistotu. Samozřejmě před změnou dej příkaz init 4 a po změně init 3.
Uživatelský avatar
zero
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 1
Registrován: 22.září 2008 - 11:17

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od zero »

misanov píše:
zero píše:
misanov píše: Tady nepomůže log archivu, když to spadlo, pošli crashlog, měl by být v /home/root/logs
V příloze posílám crashlog.
Mrkni do /etc/enigma2/settings jestli tam nemáš u nějaké *.auto_addon_order nečíselnou hodnotu. Případně všechny tyhle *.auto_addon_order řádky klidně smaž ať máš jistotu. Samozřejmě před změnou dej příkaz init 4 a po změně init 3.
Poradil si velmi přesně, chyba byla v tomto řádku " config.plugins.archivCZSK.archives.plugin_video_online-files.auto_addon_order=d0 " po odmazání se již Archiv CZSK spustí a je funkční. Děkuji za pomoc.
:thankyou:
VU+ Ultimo 4K 2x Dual FBC DVB-S2 - OpenATV 6.4- inter. HDD 500GB - motor SG 2100 - multifocus - 28,2E–23,5E–19,2E–13E
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Koukám, že tu chvilku nejsem a už je tu tolik vášně. Díky za smazání příspěvků, vše jsem si přečetl v mailech, je to opravdu síla jak se "lidi" dokáží rozjet.

Nebudu reagovat na sprosté pomluvy, nařčení a hulvátství, či srovnání s jinými, prostě takový "lidé" jsou. Chci jen sdělit, že opravdu nepotřebuji ničí přihlašovací údaje, bohužel mě to ani nenapadlo. A já hloupý tu kdysi psal, jestli by mi někdo poskytl přihlašení na O2 a další, abych to mohl upravovat, protože to sám nepoužívám, není tam nic zajímavějšího než co mám v kompletu v Horizonu, který mám v Kodi. O sport se vůbec nezajímám, jen o muziku, kterou jsem dnes zrovna produkoval.

A to vzdálené logování chyb jsem tam měl proto, že jsem chtěl vždy chyby vyřešit dříve než se plno lidí ozve, ale v příštím release to vyhodím, nechť to nikomu nevadí, i když např. v plno doplňcích pro Kodi je to stejné logování (odtama jsem ho i použil). Prostě když tam bude nějaká chyba, tak se musí někdo ozvat, a já to snad časem opravím, když budu mít náladu a čas.

Jinak proto je to otevřený kód, aby si to každý mohl prohlédnout, ne uzavřený jako je třeba premium, kde ani nevíte co se tam děje. A i minimálně inteligentní člověk dokáže zjistit v aplikaci nebo na webu O2TV, že se tam přihlásil někdo cizí. Stejně tak i na Webshare, apod.

Tímto veškerou zbylou vášnivou diskuzi mažu, uzavírám a budu reagovat pouze na dotazy k tématu.
Uživatelský avatar
bistro
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 03.červenec 2010 - 13:54

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od bistro »

Rozumná slova je vidět že jsi nad věcí.
Hodně štěstí a pevné nervy.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Jen v rychlosti, viz. první příspěvek, je nová verze SC2, nyní už SCC.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Díky speed99, všem co mají nastavenou slovenštinu a angličtinu to nejde kvůli chybě v xml jazyka. Opravím a vydám další verzi za chvíli. Sorry.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Zkuste
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

papopp píše:Zdravim, na fore streamcinema " https://streamcinema.cz/d/55-plugin-co-je-nove/31 " su nejake aktualizacie, asi len pre KODI, chcem sa opytat ci tie funkciu budu dostupne aj pre ENIGMU. Dakujem.
Ne vše je důležité a možné na E2, podle mě jde hlavně o to, aby člověk našel a spustil co potřebuje, ostatní je jen přikrášlování. Aktuálně jsou tam některé nové věci, dalších zatím není třeba, pokud vyloženě nejsou nutné pro většinu lidí.
sanchez13
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 27.červenec 2011 - 16:35

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od sanchez13 »

@misanov: este raz zas a znova, dik za tvoj cas venovany tomuto pluginu :-)

Vsimol som si, ze niektore youtube URL nejdu prehrat, skusil som rucne aktualizovat youtube_dl v archivCZSK a pomohlo to, uz funguju aj tie linky, ktore predtym nevedelo prehrat, resp resolvnut.
Mohol by si prosim updatnut youtube_dl aj pre ostatnych ? Verim, ze to ocenia :-)

ja som to updatol podla:
https://github.com/ruuk/script.module.y ... youtube_dl

dik

S.
3x DM525 HD Combo, 1x DM900, 1x DM920, openATV 6.4
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

sanchez13 píše:@misanov: este raz zas a znova, dik za tvoj cas venovany tomuto pluginu :-)

Vsimol som si, ze niektore youtube URL nejdu prehrat, skusil som rucne aktualizovat youtube_dl v archivCZSK a pomohlo to, uz funguju aj tie linky, ktore predtym nevedelo prehrat, resp resolvnut.
Mohol by si prosim updatnut youtube_dl aj pre ostatnych ? Verim, ze to ocenia :-)

ja som to updatol podla:
https://github.com/ruuk/script.module.y ... youtube_dl

dik

S.
Jo, připravím to do update archivu, který by se konečně už mohl pod delší době udělat. A asi mrknu na to, aby se to aktualizovalo, když bude třeba. Vymyslím.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

paterliny píše:Ahojte, mám problém že v SC1 mi neprehrá staršie filmy, seriály (napr. Beverly Hils) Všetko kde je vstreame MPGE4 mi spustí film a ide iba zvuk + čierna obrazovka. Neviete kde môže byť problém.
Ultimo 4k, OpenATV 6.4
Ďakujem
Pokud jde o SC1, tak tam je pak výběr z hledání na WS, asi bych spíš doporučil používat už SCC. Tohle je taková dost obecná otázka, na kterou asi moc nikdo neodpoví. Kodekem by to podle mě být nemuselo, zrovna u tohoto stroje a image. Možná zkusit nedávno zmiňovaný plugin serviceapp s exteplayerem, viz. první příspěvek.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Update archivu a SCC (speciální verze, která není na Kodi, chybělo mi to, přidal jsem to :) ), viz. první příspěvek.
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od vikino »

Nainštaloval som archivczsk do boxu (et9000) v ktorom ešte archivczsk nebol.
Najskôr subsuport 1.5.8 a potom archív 1.2.2, ktorý som aktualizoval na 1.3.4.
Stále mám ale problém s prehrávačom , nepodporuje http a hls. Dal som preinstalovat ale nepomáha. Videá sa spustia ale hneď zastanú a ide ďalej len zvuk bez obrazu. Môžete mi s tým prosím pomôcť ? Dik.
Přílohy
IMG_20200720_080011403.jpg
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od minestra »

A máš tam soubory viz příloha?
Přílohy
archivy-http-data.rar
(47.8 KiB) Staženo 276 x
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: RE: Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

Jo, to by mělo taky pomoct, ale je to shell řešení, přidat plugin je uživatelské řešení, nějak to do budoucna ošetřím
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 05.leden 2022 - 18:12, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
petersk
Expert fóra
Expert fóra
Příspěvky: 840
Registrován: 25.červen 2011 - 19:44

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od petersk »

Ahoj misanov. Nedalo by sa pridať nejaký torrent tracker player, podobné niečo ako v Kodi addon Elementum?
VU+ DUO 4K SE, Qiart Lunix 4K, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV
dreamsat1
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 7
Registrován: 07.leden 2009 - 5:26

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od dreamsat1 »

Po update z 1.3.1 na 1.3.4 není vidět v pluginech. Log se samozřejmě nevytvoří.
Přílohy
po update.jpg
Naposledy upravil(a) dreamsat1 dne 21.červenec 2020 - 17:37, celkem upraveno 1 x.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od misanov »

petersk píše:Ahoj misanov. Nedalo by sa pridať nejaký torrent tracker player, podobné niečo ako v Kodi addon Elementum?
Koukal jsem na to, a do toho se mi moc nechce, pokud to někdo udělá, přidám klidně do archivu, není problém.
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK-Enigma2

Příspěvek od Timeshock »

:D docela silný kafe rvát do dm 800 dkp pro starsí stroje je baliček ipk
python-requests_2.11.1-r2_mips32el.zip
(768.59 KiB) Staženo 156 x
dát do /tmp
opkg install /var/volatile/tmp/python-requests_2.11.1-r2_mips32el.ipk (cesta do /tmp se liší dle img )
restart enigma
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Odpovědět

Zpět na „Plugins“