ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
jardahar
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 2
Registrován: 24.duben 2010 - 8:03

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od jardahar »

005jon píše:
jardahar píše:Ahoj borci, na VU+ Zero jsem si nainstloval Archiv CZSK, mám zaplaceno jak na WS tak na KRA ( protože si už nevím rady). Instalováno dle návodů, doplněny přihlašovací údaje, zobrazí se mi i po restartu že mám 27 dnů VIP ještě, seznamy složek filmů vše vidím, ale ať najedu na jakýkoliv filma vyberu si kvalitu videa tak se nic nestane a prostředí se vrátí zpět na seznam filmů, zkoušel jsem desítky filmů, seriálů a nic. Mohu poprosit o radu ?
Archiv CZSK nepotporuje kra!!! Len WS

Ahoj. Diky moc. Takze kdyz to prelozim pro sebe tak archiv mi se stream cinema proste na E2 fungovat nebude a nebude?
Uživatelský avatar
bistro
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 03.červenec 2010 - 13:54

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od bistro »

jardahar píše:
005jon píše:
jardahar píše:Ahoj borci, na VU+ Zero jsem si nainstloval Archiv CZSK, mám zaplaceno jak na WS tak na KRA ( protože si už nevím rady). Instalováno dle návodů, doplněny přihlašovací údaje, zobrazí se mi i po restartu že mám 27 dnů VIP ještě, seznamy složek filmů vše vidím, ale ať najedu na jakýkoliv filma vyberu si kvalitu videa tak se nic nestane a prostředí se vrátí zpět na seznam filmů, zkoušel jsem desítky filmů, seriálů a nic. Mohu poprosit o radu ?
Archiv CZSK nepotporuje kra!!! Len WS

Ahoj. Diky moc. Takze kdyz to prelozim pro sebe tak archiv mi se stream cinema proste na E2 fungovat nebude a nebude?
Archiv cz sk na vu zero funguje uplně normalně.
Websare ok,Stream Cinema Community taky ok takze pokud nezačneš tím že upneš log tak ti nikdo nepomůže.
ezop133
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 30.březen 2010 - 16:49
satelitni prijimac: vu+zero4k,ariva200

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od ezop133 »

caute riesim to uz4dni a zatial sa mi nedari na archiv czsk v stream cinema mi zacalo vypisovat aktualizovat musi autor, potom som zistil ,ze v archiveczsk je aj Stream cinema community pluging a tam som sa prihasil -zaplatene mam webshare VIP a tam mi vypisuje ze vela zariadeni pripojenich tak som isiel na webshare.cz zmenil heslo aj vypol vsetky zariadenia a na stranke webshare.cz mi vypisuje ,ze vela pripojenich zariadeni.Pisal som aj na webshare.cz a zatial sa mi nikto neozval nemam nic uz prihlasene ani na kodi ani na Sc ani naScc iba sa prihlasim na webshare.cz a tam mi ukazuje stale chybu -pripojenich vela zariadeni tak neviem kde robim chybu.
ezop133
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 30.březen 2010 - 16:49
satelitni prijimac: vu+zero4k,ariva200

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od ezop133 »

konecne som to rozchodil nahodil som vo webshare.cz 15 miestne heslo a uz mi to nabehlo na vsetkom
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Timeshock »

@ezop133
:D ano určitě to bylo tím patnáctimístným heslem
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od misanov »

Vážení přátelé, jsem zpět, doufám, že máte radost, prodělal jsem si tak trošku střední covid-19, mám na to holt už věk, schytali jsme to celá rodina, moje děti i jejich rodiny, nic moc, ale jsme všichni ok, snad bez následků.

Ve volných chvílích jsem dodělal ten Eurosport Player, zkuste si ho, kdo máte zakoupený přístup a nastavte si přihlášení tak trošku složitějším způsobem, ale stačí to jednou a pak ten token vydrží (podle expirace) asi 10 let. Více na https://github.com/misanov/archivczsk-d ... .eurosport

Nyní pracuji na tom slíbeném Magio Go, snad do konce týdne by mohl být.

Ohledně toho Sledování O2TV, nemám bohužel přístup, nevím jestli mi ho někdo někdy dával, ale já to vždy většinou smažu, pokud mi to někdo nenechá na testování na furt. Klidně pošlete někdo do SZ a já se na to podívám.

Hlavně zdraví!
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od georg11 »

Asi mám štěstí, sledováníO2TV mi funguje.
5.jpg
4.jpg
3.jpg
1.jpg
0.jpg
Přílohy
2.jpg
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od misanov »

Díky MD za přístup do O2TV, zjistil jsem v rychlosti, že chyba je v url, opraveno, funguje, někomu to mohlo jít, někomu ne, jde o DNS, pokud se někomu neaktualizuje v boxu, tak mu to jde furt. Zkuste aktualizovat.

Nicméně je tam toho více, tohle je jen tak narychlo aby vám to šlo, časem dodělám další, ne tak důležité, věci.
Uživatelský avatar
bistro
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 03.červenec 2010 - 13:54

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od bistro »

misanov píše:Díky MD za přístup do O2TV, zjistil jsem v rychlosti, že chyba je v url, opraveno, funguje, někomu to mohlo jít, někomu ne, jde o DNS, pokud se někomu neaktualizuje v boxu, tak mu to jde furt. Zkuste aktualizovat.

Nicméně je tam toho více, tohle je jen tak narychlo aby vám to šlo, časem dodělám další, ne tak důležité, věci.
Skvělá práce jako vždy.Přeji hodně zdravíčka,snad už bude jenom lépe.
Uživatelský avatar
1801
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 01.listopad 2007 - 15:30
satelitni prijimac: DM 920

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od 1801 »

díky, po aktualizaci Sledování O2TV zase funguje
Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB-S2X/DVB-T2/DVB-C
1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black MultiConnect
1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra
relé Spaun SUR 211 F, TV Sony Bravia KDL-48W605B
danix
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 07.únor 2009 - 18:35
satelitni prijimac: dm7020,dm500hd,vu+solo2,dm920

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od danix »

misanov píše:Vážení přátelé, jsem zpět, doufám, že máte radost, prodělal jsem si tak trošku střední covid-19, mám na to holt už věk, schytali jsme to celá rodina, moje děti i jejich rodiny, nic moc, ale jsme všichni ok, snad bez následků.

Ve volných chvílích jsem dodělal ten Eurosport Player, zkuste si ho, kdo máte zakoupený přístup a nastavte si přihlášení tak trošku složitějším způsobem, ale stačí to jednou a pak ten token vydrží (podle expirace) asi 10 let. Více na https://github.com/misanov/archivczsk-d ... .eurosport

Nyní pracuji na tom slíbeném Magio Go, snad do konce týdne by mohl být.

Ohledně toho Sledování O2TV, nemám bohužel přístup, nevím jestli mi ho někdo někdy dával, ale já to vždy většinou smažu, pokud mi to někdo nenechá na testování na furt. Klidně pošlete někdo do SZ a já se na to podívám.
Plugin jsem podle návodu spustil.Když chci spustit jakýkoliv soubor, naběhne okno přehrávače a hned spadne.Prostě nepřehraju jakékoliv video.Nevím co mám špatně.Mám dm920 image GP4.1
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 03.březen 2021 - 18:42, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Timeshock »

@danix
a já se vsadím že chyba není v pluginu ...............
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
hori97
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 4
Registrován: 28.červenec 2018 - 13:39

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od hori97 »

Také se mi nedaří rozchodit Eurosport Player. Vše provedeno podle návodu, předplatné aktivní, ale při výběru doplňku skončím u hlášky "Chyba doplňku, autor jej musí opravit".
Přílohy
archivCZSK_log.zip
(2.79 KiB) Staženo 60 x
danix
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 07.únor 2009 - 18:35
satelitni prijimac: dm7020,dm500hd,vu+solo2,dm920

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od danix »

To nepopírám, ale ArchivCZSK mi chodí normálně.Z Stream cinema community přehrávám videa bez problému.
Přílohy
EP.jpg
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od misanov »

Podle logu to vypadá na chybějící dateutil. Zkuste opkg install python-dateutil na dm apt-get install python-dateutil
danix
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 07.únor 2009 - 18:35
satelitni prijimac: dm7020,dm500hd,vu+solo2,dm920

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od danix »

Tak bohužel python-dateutil mám nainstalovanej.Po pátém pokusu o přehrání videa se dostanu do zelený smrti.
Přílohy
enigma2_crash_1614863742.rar
(41.12 KiB) Staženo 33 x
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od misanov »

To vypadá na chybu Gstreameru, můžeš místo něj zkusit Exteplayer3?
danix
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 07.únor 2009 - 18:35
satelitni prijimac: dm7020,dm500hd,vu+solo2,dm920

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od danix »

Nedaří se mi nainstalovat ExtePlayer3 do gemini 4.1.Tudíž v nastavení /Archivczsk/ nemám možnost změnit přehrávač.Je nastavenej GstPlayer.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od misanov »

Děláš to přes ServiceApp viz. první příspěvek?
danix
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 17
Registrován: 07.únor 2009 - 18:35
satelitni prijimac: dm7020,dm500hd,vu+solo2,dm920

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od danix »

Pro originálním OE2.5 od Dream Property již není Serviceapp.
Odpovědět

Zpět na „Plugins“