ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

Mýliš si Stream Cinema a Stream Cinema Community. To sú dva úplne nezávislé doplnky ktoré nemajú spolu nič spoločné. Addon umožňuje len to čo "backend" na serveri a u SC vyhľadávanie podľa písmen ako má SCC žiaľ možné nie je. Stream Cinema Community o ktorej píšeš ty tam je naďalej v nezmenenej podobe a nič sa v nej ani meniť nebude.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od 9000peter »

V SC titulky fungujú vnorené tak isto aj stiahnuté.
Přílohy
5002_0_0_0_0_0_0_0_0_0_20220516161613.jpg
5002_0_0_0_0_0_0_0_0_0_20220516161437.jpg
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Uživatelský avatar
georg11
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1663
Registrován: 10.leden 2008 - 15:34

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od georg11 »

Image openATV 7.1 SC titulky vnořené funkční
SC.jpg
Dreambox 920 UHD, OE2.5 + GP4, dual FBC DVB-S2X-MS + dual DVB-T2/C - E85 multi-feed ( 1W, 4,8E, 13E, 19E, 23,5E, 28E )
Zgemma H7.S image openATV
Octagon 8008, různé image v multibootu
Mnoho dalších boxů na "zaslouženém" odpočinku
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

Vnorené titulky nefungujú v prehrávači gstplayer. Teda fungovali by, no nepoznám žiadne image ktoré má aplikovaný patch od mx3L ktorý pridáva podporu pre vnorené titulky.
S exteplayer3 a vstavaným prehrávačom by nemal byť žiaden problém. Externé titulky by mali fungovať všade.
Ja som to skúšal v OpenPLi a OpenATV vždy so SubsSupport priamo z feedu konkrétnej distribúcie.

Odoslané z SM-G960F pomocou Tapatalku
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
kackaz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 01.únor 2010 - 17:19

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od kackaz »

Po poslednej aktializácia 1.4.8 mi prestal ísť obraz v doplnku Antik TV a nejde ani v usarbouqet . Odinštaloval som aj serviceapp a nepomohlo to. Nejde obraz iba zvuk. Neviem čo urobiť aby to fungovalo ako predtým. Vie niekto poradiť prosím.
sanchez13
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 27.červenec 2011 - 16:35

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od sanchez13 »

Zdravim mal by som jednu otazku a jeden napad na vylepsenie :-)

- posledna aktualizacia zrejme okrem samotnej autualizacie aj odmazala nefunkcne addony. Chapem, ze to bolo urobene koli precisteniu. Budu toto robit aj buduce aktualizacie ? Pretoze ja som tam mal prihodeny jeden "mini" addon pre rodicov a ten odmazalo tiez :-) V pripade, ze by to robili aj vsetky buduce aktualizacie bolo by mozne pridat nejake nastavenie aby sa tato funkcia dala vypnut ?

- v OrangeTV od maja pribudli 2 stanice (AutoMotorSport a Nickelodeon Ukraine). Bolo by mozne pridat funkciu aby sa pri updatovani EPG skontrolovalo aj ci sa nezmenil pocet kanalov a ak ano, tak by sa este pred updatom EPG znovu vygeneroval bouquet ? Predpokladam, ze toto bude uzitocne aj pre AntikTV a dalsie TV, ktore su v archivCZSK.

P.S. ak niekto chce prikladam transparentne picony 220x132 pre moju ponuku OrangeTV. Staci rozbalit a nakopirovat do /usr/share/enigma2/picon/ pripadne do adresara, kde mate svoje picony...
Přílohy
OrangeTV.picons.tgz
OrangeTV transparentne picony 220x132
(677.71 KiB) Staženo 22 x
3x DM525 HD Combo, 1x DM900, 1x DM920, openATV 6.4
kackaz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 01.únor 2010 - 17:19

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od kackaz »

Nainštaloval som naspäť serviceapp a Antik TV funguje na prehrávači exteplayer 3. Ale chcem sa vrátiť naspäť na default prehrávať. To mi nejde aj keď nastavím v doplnku Antik TV default. Mám vu zero4K openatv 6.4 hdglass17. Ako sa vrátim so základného nastavenia default?
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

AntikTV nefunguje s integrovaným prehrávačom v enigma2 - musí sa použiť gstplayer alebo exteplayer3. Ale pozor - gstplayer napr. u mňa v OpenATV 6.4 nefunguje. V OpenPLi 8.1 naopak funguje bez problémov. Podľa mňa najlepší spôsob ako to celé používať je nastaviť v ServiceApp režim "pôvodný", resp. vypnutý.
V OpenATV 6.4 treba ísť do "Nastavení -> Přispusobení a vzhled -> ServiceApp", resp. Nastavenia -> Používanie a GUI -> ServiceApp ak máte nastavenú slovenčinu.
1_0_19_3B78_C8D_3_EB0000_0_0_0_20220516221317.jpg
Týmto nastavením vám v systéme všetko bude prehrávať integrovaný prehrávač tak, ako keby tam ServiceApp ani nebol. Potom v archivCZSK u doplnkov v ktorých vám nepôjde obraz (AntikTV, Eurosport PLayer, ...) treba v nastaveniach doplnku vybrať iný prehrávač - najskôr bude fungovať exteplayer3.
1_0_19_3B78_C8D_3_EB0000_0_0_0_20220516221406.jpg
Teraz som si to skúsil na čerstvo zaktualizovanom OpenATV 6.4 a všetko bez problémov funguje. Po nainštalovaní SubsSupport z feedu fungujú aj tituky. Ak to niekomu nejde, tak už fakt neviem ako poradiť. Ohľadom SubsSupport 3.3 tiež poradiť neviem - nikdy som ho neinštaloval, nakoľko ten z feedu mi funguje.
Naposledy upravil(a) skyjet dne 17.květen 2022 - 19:14, celkem upraveno 1 x.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od minestra »

EDIT: Už jsem přišel na vhodnou kombinaci pro můj box s ATV6.4, viz img. Titulky fungují s ssupport 1.58 z feedu archivu. Serviceapp jsou na: Původní :good:
Přílohy
ssup4.jpg
ssup1.jpg
ssup2.jpg
ssup3.jpg
Naposledy upravil(a) minestra dne 19.květen 2022 - 16:35, celkem upraveno 1 x.
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
mackh
Odborník
Odborník
Příspěvky: 373
Registrován: 14.leden 2010 - 16:16

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od mackh »

vyreseno
GigaBlue UHD Quad 4K, openATV 6.4
OCTAGON SF8008 Mini, openATV 6.4
E-85 a 4x QUAD LNB (1W, 16E, 19E, 23,5E) + SG2100 s OP 100 cm 53E az 34,5W
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

minestra
Ak ti píše, že autor to musí opraviť, tak pošli log. Je to tu napísané už 1000x. Verzia 1.4.8 nemenila ohľadom titulkov vôbec nič. Takže ak prestali fungovať, tak asi je niečo zle v systéme. Vstavané titulky nefungujú s prehrávačom gstplayer - písal som to v príspevku nad tým tvojim.
Takže ak má niekto problém s titulkami, tak prosím poslať všetky informácie: Typ a verzia image, o aké titulky ide (vstavané, externé), akú verziu subssupport máte nainštalovanú, o aký doplnok sa jedná a aký prehrávač je v ňom nastavený (viď. download/file.php?id=122503&mode=view) a či je aktivovaný ServiceApp (viď. download/file.php?id=122502&mode=view) a ak áno, tak aký predvolený prehrávač v ňom je nastavený a čo vypisuje SubsSupport plugin (či ukazuje nejaké titulky alebo neukazuje nič). Bez týchto informácii už titulky ďalej neriešim.

sanchez13
To zmazanie všetkých doplnkov urobila ešte pôvodná verzia 1.3.5 - žiaľ bol tam dosť nešťastne napísaný postrm skript. Po prechode na 1.4.x sa už pri aktualizácii nič mazať nebude, resp. pred aktualizáciou sa doplnky a dáta zálohujú a po aktualizácii sa obnovia.
Čo sa týka automatickej aktualizácie userbouquetu, tak by to určite spraviť šlo. Porozmýšľam nad tým, no určite to bude na konf. voľbu - nie každý to takto chce.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
sanchez13
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 105
Registrován: 27.červenec 2011 - 16:35

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od sanchez13 »

mne to urcite urobila aktualizacia z 1.4.7 na 1.4.8. Na tom STB (DM920 openATV 6.4 ) som testoval aj tie povodne beta verzie, takze tam ani nebol standardny update z 1.3.x na 1.4.x.
Nemoze byt problem v tom, ze pred update-om zazalohujes len "zname" doplnky a tym padom ak tam je navyse nieco ine, tak sa samozrejme neznamy addon neobnovi ?
aby som bol presny po aktualizacii sa obnovili data v adresare archivCZSK/resources/data/, ale chybal samotny addon v archivCZSK/resources/repositories/addons/
S.
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 17.květen 2022 - 12:59, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
3x DM525 HD Combo, 1x DM900, 1x DM920, openATV 6.4
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

Tak potom si mal v systéme nejaký z prvých balíkov 1.4.x. a zvyšok boli online aktualizácie cez .zip. Jednoducho - až "oficiálna" verzia balíka od 1.4.7 to má spravené tak, že sa tie doplnky nevymažú. V pôvodnom balíku sa zálohovali presne len data/addons.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
polignano
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 19.září 2019 - 10:37
satelitni prijimac: VU SOLO 4K

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od polignano »

archiv CZSK.pdf
(328.24 KiB) Staženo 47 x
to skyjet nefenční youtub poslílám log
polignano
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 19.září 2019 - 10:37
satelitni prijimac: VU SOLO 4K

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od polignano »

oprava nefunkční youtube
Přílohy
archiv CZSK.pdf
(328.24 KiB) Staženo 43 x
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

Nefunguje ti to preto, lebo sa mu nepodarilo načítať zoznam uložených vyhľadávaní. Vymaž si súbor

Kód: Vybrat vše

/usr/lib/enigma2/python/Plugins/Extensions/archivCZSK/resources/data/plugin.video.yt/YouTube
Budem to musieť upraviť tak, aby to pri takejto blbosti neskončilo chybou.

EDIT: Opravené - už to pri poškodenom search súbore padať nebude.
Naposledy upravil(a) skyjet dne 17.květen 2022 - 19:21, celkem upraveno 1 x.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
ezop133
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 8
Registrován: 30.březen 2010 - 16:49
satelitni prijimac: vu+zero4k,ariva200

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od ezop133 »

Dobry den po aktualizacii archiv czsk na 1.4.8 prestalo prehravat videa som dohral ServiceApp a nastavil v doplnkoch archivu czsk prehravac na exteplayer3 po restarte uz vsetko prehrava len mi nejdu m3 u8 programy prehravac neprehra potrebujem sa dostat do servisapp do nastavenia len nemozem ho najst podla navodu mam vu+zero4k openatv 6.4
menu- "Nastavenia -> Prispôsobenie a vzhľad -> ServiceApp" tak tam taku cestu nemam potrebujem poradit dakujem
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

V slovenskom rozhraní OpenATV 6.4 to je "Nastavenia -> Používanie a GUI -> ServiceApp"
Naposledy upravil(a) skyjet dne 17.květen 2022 - 19:15, celkem upraveno 1 x.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Kasr
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 512
Registrován: 23.květen 2010 - 13:21

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Kasr »

V openatv. V openpli trocha inde.
Niejake stb a tv a hlavne Lnb Sharp,noise 1 a 1,2db 25 ročný! a no problém(je ako nový).
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od minestra »

Ano - Pli: nastavení - system - serviceapp ;-)
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
Odpovědět

Zpět na „Plugins“