ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od misanov »

Vážení uživatelé ;-), dnes jsem strávil pár hodin nad úpravami Nova Plus, iPrima a TA3. Mrkněte na to jak to fachá a dejte případně vědět. Změny jsou v changelog (Změny). Mělo by to pomoci i s těmi certifikáty, které někomu nešly, např. u iPrimy. Napadlo mě udělat i default účet, aby se nemusel hned každý registrovat. Na TA3 máte komplet rewrite, jsou tam tlačovky, vyhledávání, atd.

Doufám, že jsem vám udělal radost a pokud ano, budu rád, když přispějte na Vánoce :oops:

P.S.: Abych vás navnadil, nevím nakolik užíváte Eurosport Player, ale dělám na hacku (díky Wiresharku!), který použije normální přihlašovací údaje místo toho stálého tahání cookie. O víkendu by to mohlo být 8)
Uživatelský avatar
100karel
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 16.listopad 2009 - 11:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od 100karel »

Potvrzuji na VTI je funkční, ale je nutné použít ServiceApp. Bez něho to nejede.
VU+Solo², 1T HDD, OpenPLi 8.3, OScam 1.20 #last, VU+Zero, OpenPLi 8.3, OScam 1.20 #last, VU+Zero 4K, VTI 15.0.0, OScam 1.20 #last
Motor STAB HH90 (65E-65W) USALS, Parabola 100, LNB Quad GI-204S
Gandi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 11.srpen 2012 - 16:31

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Gandi »

Nema prosim nekdo instalacni deb balicky ArchivCZSK pro newnigma2 a DM920?
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od 9000peter »

Jasné že máme len to by si musel prečítať prvú stránku tohto linku nieje zač.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
rempo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 10.únor 2009 - 20:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od rempo »

Mám Octagon SF 8008 verze opentv 6,4 a iPrima a Nova Plus mi bohužel nejde ani po dnešní aktualizaci obrazovka je černá a daný streem se nepřehrává. Děkuji za případné info.
misanov
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 112
Registrován: 26.září 2017 - 12:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od misanov »

Mám úplně stejnou konfiguraci, a jede mi vše. Co nejde? Vůbec spustit doplněk nebo stream? Nebo jede, ale nezobrazuje? Něco je v logu?
Gandi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 11.srpen 2012 - 16:31

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Gandi »

9000peter, Nejde me to stahnout vzdy se to prerusi. Nemam vsechny balicky. A bede to fungovat v tom newnigma2.to?
Mam to na obcasne podivani tak me staci nejaky zaklad. Kde ty balicky vsechny stahnout?
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od 9000peter »

Tak chyba bude v sťahovaní u teba mne to cez Chrome stiahne v Pc ako aj v mobile skús iný prehliadač ako používaš.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Gandi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 11.srpen 2012 - 16:31

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Gandi »

Mas pravdu to se mne jeste nikdy nestalo. Pouzivam Firefox, vzdy se to nedotahlo. V jinem prohlizeci OK. Pred instalaci tech archivu by se tam mely nainstalovat jeste dalsi veci ale nevim presne kde je stahnout a v jakem poradi instalovat. Je tam instalace i pres telnet nevim jak se to dela. Kdysi jsem s tim umel na DM7020 HD ale nejak mne ujel vlak a ted s novym DM920 si postupne osvezuji pamet a hlavne nevim jaky program na ten telnet by byl nej. nebo jestli muzu pouzivat ten co mam. Nejak chybi na vse cas kvuli detem tak budu rad za kazdou radu. Dekuji.
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od 9000peter »

Ak chces cez telnet tak sa drž postupu na prvej stránke.
Ja používam putty čo osobné doporučujem.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Gandi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 11.srpen 2012 - 16:31

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Gandi »

Mam uz putty i spojeni jde ale to je tak vse. Po nainstalovani manualne ze slozky temp: archivczsk_1.3.5-20200721.deb to chce nejaky subsSupport. Kdyz ho nainstaluju taky manualne offline pres DO a restartu tak ho tam nemam a DM pise ze nektery z modulu neni dostupny a ze mam opet nainstalovat subssupport. Asi bych potreboval strucny navod jak na to. Nechce se asi nainstalovat. Nebo spise se nainstaluje ale tvari se ze tam neni. Dnes uz to vzdavam. ](*,) ](*,) ](*,) :twisted:
Uživatelský avatar
Timeshock
Odborník
Odborník
Příspěvky: 443
Registrován: 20.prosinec 2008 - 12:29
satelitni prijimac: Dreambox 920 , Vu+Solo2
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Timeshock »

ja bych ti spis poradil pripojit do tv pozemni antenu a na stb se vys...
motor Stab HH120 ,Dreambox 920,Vu+Solo2 , HD-BOX AND-II XBMC , showbox vitamin 5000 HD

Chyba není v PC ale někde mezi židlí a PC a přesně tam kolikrát sedím :D
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od 9000peter »

Ty inštaluje s koncovkou deb. nie ipk.
Všetko je na prvej stránke.

OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
sat12
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 129
Registrován: 08.únor 2019 - 9:26
Bydliště: jižníčechy
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od sat12 »

Dobrá práce pane .
Zkoušel jsem to na DM900 [OE 2.5] Dream Elite 7.1 ( ono to bude asi na img.2.0 ) ?
ULTIMO-HD @ Vu+ ULTIMO 4K/DVB-S2X/DVB-S2_DM-900 RC20 -DVB-S2X
ZIDOO-X9S + Z1000- LCD SPF-107H
PARABOLY 2xT_90 / motor SuperTack-II-středoavá 180+140 + 16 LBN q
LG 86sm9000 / lg sk10y + lg spk8 / yamaha rx‑a2060 / 7.1.2 / Panasonic DMP-UB900 / TCL 55C715
skype:emilsat
původní nick : emilsat
Gandi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 11.srpen 2012 - 16:31

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Gandi »

@Timeshock - zbytecny prispevek od tebe. Diky takovym se tady pak spatne neco hleda a zaplevuji fora zbytecnymi prispevky. Pokud nemas zajem poradit tak je lepsi radeji nepsat nic.. Pred 10 lety jsem se tomu naplno venoval a nemel jsem potrebu neco do ted menit, jen obcas image a aktualizace v DM7020HD, jinak vse fungovalo perfektne. DM ale zacal blbnout asi kondiky tak jsem koupil novej DM920 a tak nejak se seznamuji z novinkami. Nejsem zadny lama v PC, sat i dalsich se porad vyznam, jen to uz nedelam tak aktivne jako driv. A to uz mam cosi za sebou. Mimochodem antenu tam mam, ale v satu mam tripl tuner.

@9000peter - presne tak jsem to delal sam podle sebe, ani by me nenapadlo to delat jinak, jak je to v tom video navodu. Mam newnigma2 OE2.5 a davam .deb balicky. Bohuzel po zadani zkopirovaneho odkazu to telnetu to nic nedela, neprobehne ani stazeni tech balicku. Napadlo me jedine vyzkouset jinou verzi DCC a uvidim. Zkousel jsem to same i v putty a taky to neslo takze musim najit kde by mohl byt problem. Bud me chybi nejaky ovladac, nebo zkusim vypnout windows defender nebo to zkusim pres jiny PC a uvidim. Kdyby neco nekoho napadlo dejte vedet. Manualne se archivy nainstalovaly i support, ale ten i po instalaci hlasi ze tam neni. Mam zalohu cisteho image nastaveneho se vsim jak jsem udelal a az se me to podari, tak si vratim moji zalohu a naposledy nahraju jen ty archivy. Pokud to nepujde nezblaznim se. Jsem takovy fanda ze to spise nevyuziju ale pro dobry pocit ze to funguje. :wink:
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od mfpman »

Kebyze tu das radsej vystup co ti vypisuje konzola (telnet) tak ti skor niekto poradi ako tu vypisovat tvoje dojmy ze ti chybaju ovladace (ovladace coho grafickej karty :-D)
Dreamplex 8000
Uživatelský avatar
chocholousek
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 971
Registrován: 04.listopad 2007 - 17:58
Kontaktovat uživatele:

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od chocholousek »

@sat12 on ma pravdu video je pro OE 2.0, u OE 2.5 musis nahradit prikazy napriklad opkg balickovac ac je pritomen musis nahradit prikazen dpkg pro instalaci pres www a nebo pokud instalujes lokalne s disku pouzit apt (ale tam se asi chytne i opkg).
Uživatelský avatar
9000peter
Veterán fóra
Veterán fóra
Příspěvky: 1819
Registrován: 15.listopad 2008 - 11:35
satelitni prijimac: v podpise
Bydliště: Lednicke Rovne

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od 9000peter »

Gandi,
ešte ma napadlo keď to instalujes manuálne pomocou balíčkov skús ako prvý inštalovať subssuport a až potom archív a reštart boxu.
OCTAGON SF 4008 E2 4K UHD &
LCD4Linux Samsung SPF-107H
TV Panasonic TX-58GX810E
AU Yamaha + Magnat + Koda

KukajseM
Gandi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 11.srpen 2012 - 16:31

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Gandi »

Tak uz to funguje, problem byl v zabezpeceni windows. Blokoval komunikaci jak jsem predpokladal. Dekuji za pomoc.
Gandi
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 18
Registrován: 11.srpen 2012 - 16:31

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od Gandi »

Tak jsem prisel na dalsi problem, kdyz dam treba NOVA PLUS a nejaky dil ulice, otevre se mi, nacte, ale chybi me tam polozky nez se to spusti v jakem rozliseni. Mam nakonfigurovany dreamElite kde to funguje ale tu ty polozky chybi. Mam tam jen jednu a kdyz na ni kliknu tak to spadne. Nenacita to soubory ke spusteni v ruznych rozliseni, dalsi jsem nezkousel. Nevite kde by mohl byt problem?
Odpovědět

Zpět na „Plugins“