ArchivCZSK verzia 1.x.x (misanov plugin)

Moderátoři: EnoSat, mtester270, misanov

Odpovědět
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

Pribudol nový doplnok pre sladkú TV (Sweet.tv). Podporuje to čo "štandardne": Live TV, archív, filmy, vyhľadávanie, userbouquet a XML EPG.
Čo sa samotnej služby týka, tak kvalita streamov je podobná ako AntikTV (pokiaľ sa ten antikácky doplnok tvári ako keby bežal na Android TV) - čiže streamy sú v 1080p, niektoré v 720p. Archív je poväčšinou v 720p. Majú aj nejaké filmy v rôznej kvalite, no doplnok podporuje len bezplatné filmy, resp. filmy ktoré sú dostupné v rámci predplatného. Platené sú označené hviezdičkou a miesto filmu sa prehrá len trailer (ak je k dispozícii). EPG nestojí za nič. Sú dostupné len názvy relácii - popis nie je dostupný vôbec. Cena je momentálne 3Eur/mesiac za full ponuku - bezkonkurenčná. Za takúto cenu sa tie nedostatky dajú akceptovať. Ak by niečo nefungovalo, tak prosím reportovať vrátane logu, inak to opravené nebude.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
jirka1951
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 12.září 2021 - 18:32

Dotaz

Příspěvek od jirka1951 »

Dobrý den, při přepnutí v multibootu / z jednoho image do druhého image/se z Archivu CZSK , doplněk JOJarchív , zmizel pořad Inkognito.mám Octagon sf8008 image OpenHDF 6.5 a 7.0Netušíte prosím, čím by to mohlo být? Před změnou image tam ten pořad byl. Všechny doplńky jsou aktuální.

Děkuji
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od minestra »

cotynato píše:To je v pořádku, data to vygeneruje do daného adresáře v pořádku. Jen nevím, jak říct EPGimportu, aby si je tam našel a načetl. Ve zdrojích SledovaniTV nemám.
S odstupem času musím říct - jsem na tom stejně. Dlouho jsem měl Atv6.4, tam jde epg SledovaniTV bez problémů. Teď ze známých důvodů mám i Atv7.0, 7.1, 7.2 a Epg se při stejném nastavení nenačte.
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od minestra »

Musím dodat, že plugin nenačte ani soubor, který řádně stáhne a zobrazí ATV 6.4 při stejném nastavení. Stejně tak nic se pod ATV 7.0-1-2 nestáhne.
Naposledy upravil(a) minestra dne 17.prosinec 2022 - 14:09, celkem upraveno 2 x.
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

A keď si zapneš EPGImport a stlačíš modré tlačidlo pre výber zdrojov, tak tam Sledovani tv máš? Ak áno, tak sa pozri do logov EPGImport-u. Mal by tam byť dôvod prečo ten súbor nesparsoval. Ja už nemám prístupove údaje pre Sledovani.tv, takže ak nieto z vás čaká na to, že sa na to pozriem, tak bude čakať asi veľmi dlho :)
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
minestra
Znalec fóra
Znalec fóra
Příspěvky: 685
Registrován: 25.září 2008 - 16:05

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od minestra »

Měls pravdu, ve verzi 7.0-1-2 už SledovaniTV funguje, chyběly zdroje nebo správné nastavení epg.
Problém byl ještě u O2tvsport, ale našel jsem řešení. Ten musí mít aspoň pro můj box cestu uložení: etc/enigma2 a pak epg funguje pod Atv7.0-1-2.
Mutant HD51 multiboot: ATV 6.4-7.3, A64 rom64/ram4 1gb lan, E-85 multifocus 23.5e,19.2e,13e,1w
kackaz
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 19
Registrován: 01.únor 2010 - 17:19

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od kackaz »

Prosím vie mi niekto pomôcť . Mám Vu Zero4k, Open ATV6.4,hd_glass17 a nainštalovaný doplnok ArchivCZSK. Nainštaloval som ServiceApp a aj prehravač E2iPlayer. V SeviceAPP som vyskúšal všetky možnosti default, gstplayer aj exteplayer3. V doplnku ArchivCZSK mi nejde audio zvuk v žiadnom z videu v doplnkoch. Obraz ide iba pri možnosti nastavenia default a exteplayer3. ide to nejako opraviť ? Skúšal som aj preinštaláciu ArchivCZSK a zvuk aj tak nejde. Poradte prosím niekto.
mfpman
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 298
Registrován: 08.říjen 2019 - 21:51
satelitni prijimac: Dreamplex 8000

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od mfpman »

Reinstall na cisty image...
Dreamplex 8000
baksik1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 17.prosinec 2020 - 14:00

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od baksik1 »

Doplněk Antik opět nejede, hlásí,, autor musí opravit,,
jelo mi to dost dlouho ze zálohy nyní už i to nefunguje, škoda je to dobrý doplněk...




VU+Duo4KSE, OpenATV 6.4
Uživatelský avatar
efendy55
Legenda Fóra
Legenda Fóra
Příspěvky: 2992
Registrován: 26.září 2011 - 16:03
satelitni prijimac: Všetko-4K
Bydliště: chlpatá dedinka okres pupok .

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od efendy55 »

Antik funguje . :good:
Všetko 4K
baksik1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 48
Registrován: 17.prosinec 2020 - 14:00

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od baksik1 »

efendy55: asi je problém u mě v image OpenATV 6.4 ve VU+DUO4KSE... :shock:
skyjet
Odborník
Odborník
Příspěvky: 378
Registrován: 10.listopad 2007 - 20:25

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od skyjet »

Pribudol nový doplnok pre rebit.tv. Funkcionalitou je to taká základná TV služba - obsahuje Live TV a archív. Live TV je poväčšinou v 1080p, kvalita je celkom ok, archív je v 720p. Ako kodek je všade h264, takže by to malo bežať na akomkoľvek prijímači. EPG je mizerné, no nie až také mizerné ako u Sweet.tv. Aktuálne majú vianočnú akciu, kde je všetko za polovicu. Pri tejto cene je to celkom ok.
Tak ako stále - ak by boli nejaké problémy, tak reportujte a nezabudnite priložiť log.
Info o ArchívCZSK a kde hľadať pomoc nájdete v README na githube
K dispozícii je WIKI s popisom funkcií ArchivCZSK a aktuálnom postupe na inštaláciu.

! NA TOMTO FÓRE NIE SOM AKTÍVNY !
Uživatelský avatar
100karel
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 16.listopad 2009 - 11:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od 100karel »

Jede někomu prosím sweet? V doplňku mě live nejede a mám tam jen "monoskop". Archiv jede. Kanály do userbouquet to generuje OK včetně EPG. Jen na některých kanálech při rychlejším přepínání křičí, že mohu použít jen 2 zařízení současně.
VU+Solo², 1T HDD, OpenPLi 8.3, OScam 1.20 #last, VU+Zero, OpenPLi 8.3, OScam 1.20 #last, VU+Zero 4K, VTI 15.0.0, OScam 1.20 #last
Motor STAB HH90 (65E-65W) USALS, Parabola 100, LNB Quad GI-204S
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 482
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od siletblok »

U mna OK.
sweet1.jpg
sweet2.jpg
sweet3.jpg
sweet4.jpg
Obrázek
acidko007
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 25.leden 2008 - 9:24

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od acidko007 »

V astaveniach pre sweettv je potrebné nastavit prehrávať pomocou exteplayer3
Uživatelský avatar
siletblok
Odborník
Odborník
Příspěvky: 482
Registrován: 12.leden 2022 - 11:03

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od siletblok »

Tak tym by som si tiez az taky isty nebol. :wink:
sweet.jpg
Obrázek
acidko007
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 13
Registrován: 25.leden 2008 - 9:24

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od acidko007 »

Aj u mňa pri livetv bol monoskop a ked som v nastaveniach zmenil z default na exteplayer3 už to bolo OK. Môžeš to odskúšať aj priamo v zozname stanic pre livetv , ak daš prehrat vzbranu stanicu cez gstplayer ide monoskop a k daš prehrať cez exteplayer3 ide to ok, aspon u mňa to tak ide- mam image OpenATV 6.4
Uživatelský avatar
100karel
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 35
Registrován: 16.listopad 2009 - 11:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od 100karel »

Nastavením přehrávače to trochu je, ale stejně to nefunguje. Na pár vteřin fungovalo, pokud jsem úplně vypnul ServiceApp a ponechal default přehrávač, jak v celém boxu, tak v pluginu.
Přílohy
sweet.jpg
monoskop.jpg
VU+Solo², 1T HDD, OpenPLi 8.3, OScam 1.20 #last, VU+Zero, OpenPLi 8.3, OScam 1.20 #last, VU+Zero 4K, VTI 15.0.0, OScam 1.20 #last
Motor STAB HH90 (65E-65W) USALS, Parabola 100, LNB Quad GI-204S
rempo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 10.únor 2009 - 20:36

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od rempo »

Tak bohužel mně to také ukazuje pruhy mám Octagon SF 8008 a ATV 6,4 změnil jsem přehrávač a také to nejde.
vikino
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 251
Registrován: 20.červen 2009 - 14:42
Bydliště: SVK

Re: ArchivCZSK (!!! nie premium !!!)

Příspěvek od vikino »

Sweet tv funguje normálne ako v archíve, tak v userbouquete. Použitý prehrávač extpl.3.

Šťastné a veselé...
Octagon SF8008 4k twin, Open ATV 7.1
Odpovědět

Zpět na „Plugins“