Seřazení programů

Moderátor: Duce

Odpovědět
Devastator
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 18.duben 2009 - 12:17

Seřazení programů

Příspěvek od Devastator »

Zdravím všechny a přeji vše nejlepší a hodně pozitivních zjištění a kvalitní techniky do roku 2023
Už delší dobu si lámu hlavu jak seřadit programy v tomto zařízení. Ruční je nekonečné, i když vymažu nepotřebné stanice tak tam stejně zůstanou a znovu se jimi musím probírat a probírat stále dokola. Včera jsem si vzpomněl na HD box XBMC a prográmek ChannelEdit, kupodivu soubor z IPboxu ONE otevřel, dokonce i třídit úspěšně šlo. Uložení do potřebného formátu taky proběhlo OK, ale po nahrání do zařízení mi ohlásil, že nejsou naladěny programy. Je to tak jednoduchý prográmek ve kterém se nastavovat nic moc nedá. Nenajde se expert který by se na to podíval?
ferino12
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 125
Registrován: 13.únor 2010 - 15:45

Re: Seřazení programů

Příspěvek od ferino12 »

Toto by zaujimalo aj mna... AKO SI PROSIM ZORADUJETE PROGRAMY v LIVETV ???
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Seřazení programů

Příspěvek od Spacer »

Ja nijako, len si povyberám z Fastscanu moje obľúbené programy. Skúšal som ich aj zoraďovať, ale pri tom som sa iba narobil a ani po uložení sa efekt neprejavil. Pri prvom reštarte je to znova podľa toho, ako si to box rozmyslel, tak už to ani nezoraďujem.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Devastator
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 11
Registrován: 18.duben 2009 - 12:17

Re: Seřazení programů

Příspěvek od Devastator »

Já to řadil postupně, v naladěných programech jsem si dal třídění A-Z a pak jsem si vybíral v pořadí jaké jsem chtěl, jen je to nekonečná činnost a je potřeba to ukládat průběžně po dvou nebo třech seřazených stanicích. Já se zbavil nejdřív všech kategorií a skupin co tam jsou předdefinovány, nechal jsem jen ty co nejdou smazat a vytvořil si jednu svoji vlastní, tu jsem přesunul na první místo a do ní jsem pak postupně přesouval v pořadí jaké já potřebuji. Jinak v tom konečném sloupci, to je ten úplně vpravo, jde taky potom po jednom programu posouvat směrem nahoru nebo dolů. Podstatné je průběžně ukládat jinak o veškerou práci přijdeš, ukládáš tím, že odejdeš šipkou zpět.

Já ještě neměl zařízení ve kterém by Fastscan šel seřadit jinak než je dáno při naladění. Tedy kecám, u nějakého mi to šlo přes počítač, ale pak zase nefungoval Fastscan při změnách.
Uživatelský avatar
mirotaso
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 88
Registrován: 09.listopad 2012 - 23:09

Re: Seřazení programů

Příspěvek od mirotaso »

... radit tu programy je groteska aj tragedia sucasne, obcas nieco presuniem, jak to ale zamrzne alebo zdochne, tak sa na to zase vy... je neuveritelne, jak to mohli take vypustit... a taky super stroj by to mohol byt :)
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Seřazení programů

Příspěvek od Spacer »

No veru mohol byť. Ja to už nezoraďujem. Ako sa hovorí - človek si zvykne na všetko, časom aj na radenie zoznamu kanálov ako sú vo Fastscan, aj na tento box s jeho muchami.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
ded40
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 3
Registrován: 27.březen 2012 - 21:42

Re: Seřazení programů

Příspěvek od ded40 »

nejdřív naldit přes fastcam pak fastcam vymazat. Pak seřadit programy! V etc enigma si vybrat zálohu tu používám stále když ladím nový seting ,Přepíšu jedu zas dál
Naposledy upravil(a) EnoSat dne 20.leden 2023 - 18:20, celkem upraveno 1 x.
Důvod: fix QUOTE
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Seřazení programů

Příspěvek od Spacer »

Nuž, ale toto je debata o AB Ipboxoch. Tam si s tou Enigmou neporadíme. :wink:
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
Uživatelský avatar
Spacer
Odborník
Odborník
Příspěvky: 412
Registrován: 14.březen 2012 - 18:44

Re: Seřazení programů

Příspěvek od Spacer »

Tak sa podelím o nejaké postrehy pri prelaďovaní kanálov na AB IPBOX TWO.
Používam fastscan a myslím, že nejaké zoraďovanie kanálov nemá význam, lebo o svoju prácu proste prídete. Automaticky sa fastscan neaktualizuje - našťastie, lebo ak príde ku zmene a pridaní kanálov Skylinku, tak mi to úplne rozhádzalo kanály. Nesedeli popisky s piconami, na pozícii Prima MAX bola NOVA atď.
Jediné ako aktualizovať fastscan je najprv úplne zmazať všetky kanály, čím človek príde aj o svoje obľúbené. Myslel som si, že sa zmažú už aj nastavené časovače nahrávania, ale tie zostali aj po opätovnom naladení kanálov cez fastscan, len v časovači nesedel kanál, z ktorého sa má nahrávať. To sa však dá dodatočne prepísať.
Svoje obľúbené tak treba vytvoriť nanovo, lebo predtým vytvorenou zálohou sa človek iba vráti do predchádzajúceho stavu pred prelaďovaním.
VU+Duo², Black Hole 3.0.9, skin Red Sea
Formuler Z7+, Android 7.0
AB IPBox TWO, Android TV 8.0
fatter
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 194
Registrován: 10.únor 2009 - 22:16
satelitni prijimac: Coolstream Tank,S3mini,Dreambo

Re: Seřazení programů

Příspěvek od fatter »

Ahojte,ako vsetci aj ja mam problem so zoradovanim kanalov.Viete poradit, ako sa vytvara aspon nejaky oblubeny balik? Predpokladam, ze aspon v nom si viem zostavit poradie ake chcem? Asi zle hladam ale neviem na to prist
fatter
Pokročilý
Pokročilý
Příspěvky: 194
Registrován: 10.únor 2009 - 22:16
satelitni prijimac: Coolstream Tank,S3mini,Dreambo

Re: Seřazení programů

Příspěvek od fatter »

Medzitym som na to prisiel.Vytvorenim zopar balikov podla zanrov a svojho poradia programov je vyhoda, sice to trva ale potom je uz pokoj
aliens
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 10
Registrován: 19.březen 2024 - 15:45

Re: Seřazení programů

Příspěvek od aliens »

Czy jest jakas lista kanałow dla AB IP Box one z C+ Polska i Polsat Box??
Odpovědět

Zpět na „AB IPBox ONE, TWO, TWO Combo“